» »

Nastavitve epošte triera+outlook windows 7 problem

Nastavitve epošte triera+outlook windows 7 problem

xsum1 ::

kolegici skušam zrihtat od triere mail, ki ga je dobila v outlooku in probala sm že z vsem mogočim in mi zmer napiše da outcoming ne dela...pa napišem vse prav...niti na trierinem webmailu me ne logira
jaz mam sicer t-1 ampak tudi meni zmeri isto napako ven mece...tud ce mi uspe nastavit vse prav lahko sam posiljam mail, prejmem pa ne nic, niti stari meili niso v inboxu...pomagite prosim..mam pa windows 7 pa 2003 outlook...probala sem tud z windows live mail žker na 7ki naj ne bi outlook delu pa mi tud za prejeto skos ven mece tist okncek za potrditev upor. imena pa gesla pa lah v nedogled 'V redu' pritiskam pa nic ni pol s tega, da bi mi preverl za novo posto...ce pa dam preklici pa pac spet tista napaka...kaka ideja kok to ustimat?

fosil ::

Če se ne moreš prijavit niti na webmailu potem je očitno nekaj narobe z uporabniškim imenom oziroma geslom.
Tako je!

xsum1 ::

fosil je izjavil:

Če se ne moreš prijavit niti na webmailu potem je očitno nekaj narobe z uporabniškim imenom oziroma geslom.

ampak če je 100% pravi, sem večkrat probala pa vseeno ne dela

al je možn, da zato ne sprejme, ker se mora ona logirat s svojga ipja (pcja), ki so ji ga dodelil..mogoce kaj varnostnega, da ne more drug ji v mail hodit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

TyKee ::

Pokliči na tehnično podporo, da preverijo aktivnost podanega uporabniškega imena.

Če ti ne sprejme up.imena/gesla, definitivno nekaj ni vredu aktivirano.

xsum1 ::

TyKee je izjavil:

Pokliči na tehnično podporo, da preverijo aktivnost podanega uporabniškega imena.

Če ti ne sprejme up.imena/gesla, definitivno nekaj ni vredu aktivirano.


bom. samo čudno, ker oba uporabniška imena in gesla ne delata, ne moj ne njen in jaz sem podalšala pogodbo pred nekaj meseci tako, da bi menda potem moral biti aktivn ane...razno če ni zaradi tega, ker mi ga niso oni nikoli naštimali, samo vseeno so mi na pogodbi zraven dali vse podatke tako, da res čudno potem vse...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KODI

Oddelek: Programska oprema
348270 (3805) maqito
»

Shranjevanje spletne strani na računalnik

Oddelek: Programska oprema
71523 (1290) mrsmoke
»

gmail up.ime

Oddelek: Pomoč in nasveti
81807 (1506) ann
»

google apps webmail

Oddelek: Izdelava spletišč
121571 (1366) gslo
»

P2P ogroža zasebnost

Oddelek: Novice / Zasebnost
132849 (2849) Apple

Več podobnih tem