» »

[c#] enačbe (ulomek, potence,...)

[c#] enačbe (ulomek, potence,...)

japol ::

1. Kako na form v labelu prikažem potenco, npr. višina^2. Trenutno delam tako, da ima en label tekst "višina", drugi label pa "2" in drugemu lablu zmanjšam velikost pisave in jo postavim nad zadnjo črko. Se to kako drugače rešuje? Ker je teh lablov kar veliko. Kako je z ulomki, v bistu če bi želel imeti enačbo?

2. Izpis programa mora imeti poleg teksta tudi enačbe,... Je še kakšna druga možnost kot pa da spišem enačbe v nekem programu in vsako enačbo shranim kot npr. .jpg in potem samo vstavljam slike v dokument?

Ericssony ::

Za UI uporabi WPF (Windows Presentation Foundation).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C# povezava forma in classa

Oddelek: Programiranje
172869 (2332) Miko55
»

V Belgiji je OpenOffice pravi hit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
13116569 (13324) driver_x
»

[C++] Galerija kode

Oddelek: Programiranje
284531 (3636) 64202
»

[delphi] problem : Bisekcijska metoda

Oddelek: Programiranje
201591 (1472) ru7
»

Word 2003 Glava & noga

Oddelek: Programska oprema
122481 (2356) R-S-LoVe

Več podobnih tem