» »

kakšen chmod za sitemap.xml

kakšen chmod za sitemap.xml

Grill ::

Kakšen chmod naj nastavim za sitemap.xml?

illion ::

read pravice za www userja?

Grill ::

kako to mislis; nisem tako domac na tem podrocju. read sitemapa?

DiTi ::

644

bigbada ::

Lahko bi malce bolj obrazložil, ne pa da sam številko pripopaš pa adijo. Nemorem verjeti.

Ales ::

bigbada, "chmod 644" je čisto konkreten odgovor, in točen tudi.

Če te zanima kaj več, vprašaj kaj konkretno te zanima in ti bo že kdo odgovoril...

HardFu ::

bigbada, jaz pa ne morem verjeti kako nekaterim enostavno ne potegne da bi vpisali 'chmod 644' v google. Prvih pet linkov vsebuje dovolj informacij da izves kaj to chmod je, kaj so pravice, kaj pomeni 644... Se strinjam da je tole forum kjer se pomaga ljudem, ampak ko 100ic preberes eno in isto vprasanje ugotovis da se ne splaca nekaj obsirno pisat ker bo itak v nekaj dneh padlo isto vprasanje od nekoga ki se mu ne ljubi 5 minut po forumu brskat in 1 search query v google vpisat.
http://codeable.io

DiTi ::

vprašal je kateri chmod odgovor je 644. če vprašaš kakšne barve je trava dobiš tudi odgovor zakaj zelene?

bigbada ::

Insuiras na nelogičnih trditvah. Itak vem, da lahko pogooglas. Sam lahko bi kaj še dodal recimo. Sicer pa tud OK. be happy :)

Grill ::

DiTi je izjavil:

644

tole sem rabil, hvala.

Grill ::

HardFu je izjavil:

bigbada, jaz pa ne morem verjeti kako nekaterim enostavno ne potegne da bi vpisali 'chmod 644' v google. Prvih pet linkov vsebuje dovolj informacij da izves kaj to chmod je, kaj so pravice, kaj pomeni 644... Se strinjam da je tole forum kjer se pomaga ljudem, ampak ko 100ic preberes eno in isto vprasanje ugotovis da se ne splaca nekaj obsirno pisat ker bo itak v nekaj dneh padlo isto vprasanje od nekoga ki se mu ne ljubi 5 minut po forumu brskat in 1 search query v google vpisat.


verjami da nas večina pogoogla preden vpraša. vprašamo pa zato ker smo nesigurni, ne vemo ali pa se malce mudi. in zakaj bi sploh vpisal kot vprašanje chmod 644? potem bi lahko tudi chmod 677 ali chmod 666 itd. pa gre ura ali dve.

vpiši recimo chmod for sitemap.xml pa boš sam videl. in tudi ne vem kje si 100x prebral to vprašanje-> chmod sitemap site:slo-tech.com

HardFu ::

Grill tvoje vprasanje je bilo cisto na mestu, gre se za zgrazanje bigbade
http://codeable.io

Grill ::

aja, pa res, njemu si repliciral. pardon, sem bil prehiter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimizacija spl. strani

Oddelek: Izdelava spletišč
81287 (1042) amaze646
»

hacked?

Oddelek: Izdelava spletišč
131975 (1313) sverde21
»

Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
101300 (1053) der_Alte
»

Cnet "network simulator"

Oddelek: Programska oprema
132577 (2459) urbecar
»

Jebela cesta PHP?

Oddelek: Na cesti
181296 (1088) ilanium

Več podobnih tem