» »

Širina fitnes bencha?

Širina fitnes bencha?

guest #44 ::

A ga ma kdo doma, da mi pove dimenzije ležišča/sedišča?

tnx

gendale ::

http://www.powerlifting-ipf.com/fileadm...
poglej na stran 7 (nekaj je še na 8.)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

gulfstream ::

Kaj izdeluješ svojega doma?

guest #44 ::

1. Length - not less than 1.22 m and shall be flat and level.
2. Width - not less than 29 cm and not exceeding 32 cm.


tnx gendale...dobiš plus točke od mene, ampak naj ti ne stopi v glavo preveč ;)


Drgač ja, doma ga bom naredu. Imam orodje, znanje in mislim, da material...le dimenzije nisem vedu točne.

Sicer pa ne bo state of the art...domača produkcija seveda. Nisem mojster obrtnik, ampak par kosov železa že znam zavarit, leseno dsko pa bom tud znal spravit skupaj. Spužvo, umetno usnje pa bom z unim udarnim spenjačem fiksiral, no biggie.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

gulfstream ::

Kul, sprašujem namreč ker sem tudi sam razmišljal o tem da bi si ga naredil. Edino malo imam pomislekov glede držal za 'štango', to bi raje dal zavariti nekomu ki zna (da mi ne bi potem lepega dne 80 kg padlo na glavo:)))

gendale ::

gulfstream je izjavil:

Kul, sprašujem namreč ker sem tudi sam razmišljal o tem da bi si ga naredil. Edino malo imam pomislekov glede držal za 'štango', to bi raje dal zavariti nekomu ki zna (da mi ne bi potem lepega dne 80 kg padlo na glavo:)))

raje ne delat tako nizkih omejitev :)

odštej teh par evrov več in imej soliden bench, ki zdrži tudi po 400kg (pustimo to, da je ogromna verjetnost da 400kg nikoli ne boš dvignil)

guest #44 ::

Ma držala pomojem niso taka panika. Jeklen profil 5x5cm malo bolj debelostenski ti drži še in še na upogibno trdnost. Tudi če bi zavaril ročke gor bi vrjetno držalo večino uteži.

Sicer pa narediš tako



in mirno spiš.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

gulfstream ::

To je res, da je valjan pleh najbolj ziher...preračunaš pa veš da bo držalo ;) Za razliko od zvara, ko ima lahko napake :))

guest #44 ::

Done!



Po tehnični dovršenosti se bi mi še kitajci ene 2 leti smejali, ampak it works! Ok ima vsaj eno resno hibo. Jeklenega profila mi je zmanjkalo za ekstenzijsko palico tko da doseže nagib nekje do 20 stopinj, kar je IMO premalo. Sicer pa je fiksno in nepremično. Sem skakal gor pa si ni majal. Ena taka malo manjša napakca je, da v kolikor se usedeš na skrajni rob dske na nepodaljšljivi strani lahko ga malo dvigne, sam pri testiranju mi ga ni uspelo, moreš prav namenoma pritisnit na rob, glede tega ne bom mel neprespanih noči. Je skoraj v nulo flat in kar je najpomembneje, ga lahk mam v moji majhni sobi. All in all sem kar zadovoljen.

Nosilcev za palico še ni in vprašanje kdaj bodo, saj prostor v sobi je kritičen. Sam če se bom jih kdaj spravu delat, ne vidim težav, mislim da bi blo še lažje kot bench za spravit skupaj, definitivno pa bi moralo bit modularno. Tko da bom za nekaj časa sam z dvojnimi utežmi vadu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

gulfstream ::

Super si to naredil! Ko najdem malo časa se bom tudi sam lotil podobnega projekta, hvala za motivacijo ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Postavitev štange za street workout

Oddelek: Loža
172500 (1856) Unknown_001
»

Polčep

Oddelek: Šport
234383 (2945) mojster_joni
»

Vaje za moč

Oddelek: Šport
3912654 (10378) FTad
»

fitness forumi pri nas

Oddelek: Loža
212816 (2359) k--p
»

Poceni fitness oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812517 (8505) Heisenberg

Več podobnih tem