» »

Free web hosting

Free web hosting

tvolk ::

Prišel sem do težave, težave ki jo nekako ne razumem. Torej registriral sem se na http://0fees.net/ kjer se dobi brezplačno domeno ter spletni prostor. Na strežnik sem naložil Joomlo 1.5 ki jo pa nekako ne morem namestiti. Sedaj me zanima če ima spodaj citirano opozorilo kakšne prste pri tem???


"SMTP / cURL / PHP Sockets are no longer supported on free hosting due to abuse and security reasons, these features are only available on premium hosting. This effects using Google SMTP or any remote SMTP server in your PHP scripts.
We are sorry for the inconvenience."


Drugače bi mi pa ta stran bolj nucala, kot samo za učenje, tko da ni nobene panike če ne dela saj še vedno obstaja OKO xampp :D

Blinder ::

Obstaja kak free ponudnik kjer lahko objavis svojo stran ki vsebuje html, js in css?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Jakkob ::

Blinder ::

To je prakticno github. Jaz bi rad da se html file zazene v browserju, ne da se samo odpre kot tekstovna datoteka kot na githubu. In da browser sprocesira tudi js in css datoteke ob zagonu html.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jinzo ::

Verjetno bi blo dobro, če prebereš kaj ti je Jakkob polinkal ;)

(to je tak nasplošno, ful dobro naret...)

Blinder ::

Point je da mora bit neka datoteka z imenom index.html. Tako da lahko tudi jaz potrdim, deluje! :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

youPlonker ::

Blinder je izjavil:

Obstaja kak free ponudnik kjer lahko objavis svojo stran ki vsebuje html, js in css?


http://www.zettahost.com/

am-on ::

Če ti je vseeno za izgled url-ja lahko uporabiš tudi dropbox - stran naložiš v public mapo in izbereš copy public link.

amacar ::

youPlonker je izjavil:

Blinder je izjavil:

Obstaja kak free ponudnik kjer lahko objavis svojo stran ki vsebuje html, js in css?


http://www.zettahost.com/


Izgleda zanimivo, a mi sploh ne odpre nobene zastonj poddomene? Drugače banajo pogosto račune zaradi prekomerne uporabe CPU?

youPlonker ::

Deluje samo ena spletna stran v rootu (index.html ali index.php), v podmapah ne podpira.

amacar ::

Očitno deluje, ampak iz omrežja univerze maribor iz neznanega razloga ne odpre strani.

Blinder ::

Ce v source code na github vnesem link do raznih JS knjiznic (bootstrap, jquery), jih ne loada. Je treba mogoce ustvarit nov file in kopirat notri prakticno celotno vsebino knjiznice ali obstaja kak elegantnejsi nacin za prepricat github da nalozi zuananje knjiznice?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[JS] Event, ko se stran naloži po "back" gumbu?

Oddelek: Programiranje
292279 (1547) Spura
»

Izdelava strani za manjsa podjetja

Oddelek: Loža
121635 (820) martincek1
»

Portfolio - kam naložiti projekte

Oddelek: Loža
81061 (691) kuall
»

Spletna stran, mi kdo prosim razloži?

Oddelek: Izdelava spletišč
243347 (2001) sistemc
»

kako objavit web na spletu???

Oddelek: Izdelava spletišč
151537 (1155) nurmaln

Več podobnih tem