» »

celeron 533

celeron 533

tomaz255 ::

Imam celerona 533mHz, plato QDI Advance 9. FSB lahko dam na 75mHz in mi dela, če pa dam na 85mHz pa se mi Windowsi ne zaženejo. Je mogoče problem voltaža???;(;(

miha ::

Probaj dati na 100.

Pepo ::

Tomaz, ne vem, ali imas Celeron I ali II. Mislim, da je ravno C533 v obeh verzijah. Ce imas enko, pozabi na kaksno visje navijanje, saj se 0,25 tehnologija greje kot svinja in ne gre nikamor. Ce imas pa dvojko, bi morala letet na FSB 100 kot strela, na 85 pa sploh brez visanja voltaze. No, ker ti zmerznejo ze Windowsi, bi rekel, da imas enko in da lenuha ne bos spravil posebno visoko. Lahko sicer visas voltazo, a moja diagnoza ni ravno dobra...
Tehnika ljudstvu!

NiggerBob ::

ja, tudi jaz mislim da imaš Cel I in da ga boš na 83 Mhz FSB spravil hudo hudo težko, pa še to samo ob pomoči izdatnega hlajenja ...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

OZZY ::

C533 ena boš težko spravu na več kot 80fsb. To pa je zato, ker je meja teh procov okol 620-640. Pa še grejejo se dost.

ABX ::

Verjetno imaš Celeleron 1 533. Glede na to da imaš QDI Advance 9, katera ne podpira menjavo napetosti, je že čudno da ti dela stabilno na 75hz vodila. 83Hz vodilo pa lahko samo pozabiš (po moje niti peltier ti nebi pomagal).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi pri navijanju AMD Athlon XP 2000+

Oddelek: Navijanje
281804 (1227) Obssesen
»

Morebitne težave z matično ploščo.

Oddelek: Strojna oprema
221328 (1158) D4rkDoG
»

Celeron 600....se ne da navit?!

Oddelek: Navijanje
8916 (730) Asgard
»

c533

Oddelek: Navijanje
7950 (840) SpiDEr8
»

zdravje procesorja

Oddelek: Navijanje
8996 (793) Jebiveter

Več podobnih tem