» »

Neznana pisava v sistemu? Pomoč!

Neznana pisava v sistemu? Pomoč!

unta ::

pozdravljeni
po neuspešni namestitvi adobovega programa, imam zjebano pisavo v windowsih, komaj da sem prišel na net
obnovitev sistema ne deluje
prosim za pomoč
lp
  • zavaroval slike: bluefish ()

madog ::

LOL nimam pojma kaj se ti je zgodlo. Sam pa dobr zgleda :D:D

Lahko da se ti je kaksna kitajska pisava namonterala...
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

logit ::

Wow, tole je ziher virus. Verjetno je prišel skupaj z omenjenim adobovim programom. Da pa ne bomo ugibali raje poženi antivirusni in povej kaj pravi.

imagodei ::

System restore FTW.
- Hoc est qui sumus -

Cold1 ::

Pisava ki jo uporablja UI se ti je iz privzete (Tahoma) spremenila na eno izmed "slikovnih pisav"(wingdings, webdings), ki, namesto besedila, vsebuje sličice.

Desno klikni na namizje, v meniju izberi najnižjo postavko, odprle se bodo lastnosti namizja, v spustnem seznamu izberi neko drugo temo.



Če drugih tem ni ali pa imajo vse pomešane pisave, potem lahko pisavo izbereš tudi ročno; v taistem oknu se pomakneš na četrti zavihek, klikneš na gumb desno spodaj (nad trojico gumbov V redu, Prekliči, Uporabi), ter v novem oknu klikni na zgornji spustni seznam (v levem spodnjem delu okna, polje "Element") ter za vsakega izmed elementov z besedilom v spodnjem spustnem seznamu (polje "Pisava") izberi "Tahoma".





Opomba:
Glede na to, da do tega defekta ne bi smelo priti je kljub vsemu še najbolj priporočljivo uporabiti Obnovitev Sistema, ter OS povrniti na neko točko ko je še deloval pravilno.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

unta ::

sem probal vse kar sem lahko, pa ni šlo, po spremembi teme se ni nič zgodilo, pisave pa nisem mogel spremeniti ker jih sploh ni bilo :)
sedaj sem na novo vse namestil in dela :)
hvala vsem

p.s.madog nisem mogel kaj da se nebi temu smejal :)

iggy ::

Zgleda kot goa'uldščina LOL
Hey, you're fat!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EXCEL - izbira iz spustnega seznama

Oddelek: Programska oprema
82790 (2070) prtenjam
»

Win 7 privzet audio/video predvajalnik!

Oddelek: Programska oprema
6994 (929) s1m0n

iMac ali PC za 1200€

Oddelek: Kaj kupiti
476774 (5959) bluefish
»

Word: slika (sklic | napis) v besedilu omenjen ?

Oddelek: Programska oprema
78232 (7676) mikeyq

Več podobnih tem