» »

Sony pridobil začasno odredbo zoper Geohota

1
2
»

BigWhale ::

49106 je izjavil:

Tukaj je Slovenija


Ampak novica govori o Georgeu Hotzu. A si jo sploh prebral?

antonija ::

Oed kdaj lahko trgovec (proizvajalec) postavlja pogoje kako se nek izdelek uporablja? Lahko napisejo "Do not put cat in microwave" na nebi prislo do skode, ne smejo pa napisat "You can only microwave meat from Pivka. It is prohibited to microwave meat from MDK." Oz. lahko napisejo, ampak tega ni treba nobenmu upostevat.

Firmware od naprave ni nobena izjema, samo avtorsko pravo je treba upostevat. Ne sme se ga plagiatizirat (skopirat in predstavljat kot lastno avtorsko delo), ne sme se ga piratizirat (skopirat in prodajat brez dovoljenja avtorja), ne sme se ga posojat in javno predvajat brez dovoljenja avtorja. Doma se pa lahko mirno z njim pocne kar se hoce, dokler se ne krsi zgornjih tock. Lahko se ga spreminja, prilagaja, kombinira, dodaja, odvzema... dokler se ne krsi zgornjih omejitev.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

49106 ::

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Tukaj je Slovenija


Ampak novica govori o Georgeu Hotzu. A si jo sploh prebral?



Care, a ti namerno delaš idiota iz sebe? Poglej kdaj je nazadnje omenjen Geohot in o čem je tekla debata. Ali pa tudi tu velja tvoj prav in tvoje avtorske pravice :D

BigWhale ::

49106 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Tukaj je Slovenija

Ampak novica govori o Georgeu Hotzu. A si jo sploh prebral?

Care, a ti namerno delaš idiota iz sebe? Poglej kdaj je nazadnje omenjen Geohot in o čem je tekla debata. Ali pa tudi tu velja tvoj prav in tvoje avtorske pravice :D


Jaz ze od samega zacetka debatiram o novici. Se citiral sem jo. Nevem, kaj ti ni zdaj jasno. Slovenije pa ni nihce nikjer explicitno omenjal. Razen tebe. Novica pa govori o Hotzu in o tem kaj mu Sony prepoveduje.

Ce ti jemljes moje komentarje izven konteksta in jih potem prenasas v drugo okolje, je to druga stvar. Lahko pa tudi nas zakon o avtorskih in sorodnih pravicah pogledas, se mi zdi, da omenja tudi posege v naprave.

Manu ::

Ne glede na to, kako se korporacije borijo zoper hekerjev in ostalim računalniškim navdušencem, tega ne bodo mogle nikoli zaustaviti.

nekikr ::

Ker ti tako govorijo glasovi v glavi ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

antonija ::

Mislim da cilja bolj na empiricna dejstva...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Machiavelli ::

lol
Nigaaazz

Zgodovina sprememb…

Bistri007 ::

po ameriški free speach doktrini

freedom of speech
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

49106 ::

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Tukaj je Slovenija

Ampak novica govori o Georgeu Hotzu. A si jo sploh prebral?

Care, a ti namerno delaš idiota iz sebe? Poglej kdaj je nazadnje omenjen Geohot in o čem je tekla debata. Ali pa tudi tu velja tvoj prav in tvoje avtorske pravice :D


Jaz ze od samega zacetka debatiram o novici. Se citiral sem jo. Nevem, kaj ti ni zdaj jasno. Slovenije pa ni nihce nikjer explicitno omenjal. Razen tebe. Novica pa govori o Hotzu in o tem kaj mu Sony prepoveduje.

Ce ti jemljes moje komentarje izven konteksta in jih potem prenasas v drugo okolje, je to druga stvar. Lahko pa tudi nas zakon o avtorskih in sorodnih pravicah pogledas, se mi zdi, da omenja tudi posege v naprave.



Ti itak živiš v svojem(avtorskem) svetu. Mi ostali pa debatiramo o tem, kako se zadeva dotika tudi nas. Na mestu bi bilo vračilo denarja za PS3 in 10 iger, ki sem jih kupil, oz. bil prevaran in dobil samo licenco za uporabo.

BigWhale ::

O tem kako se zadeva dotika nas ni se nihce nic pametnega povedal. Vsaj argumentiranega ne. Vse skupaj samo eno gostilnisko nabijanje, kako ste bili oskodovani in kako je Sony zloben. :)

PARTyZAN ::

Implying, da Sony ni zloben ;>

BigWhale ::

Jest nic ne nakazujem. Jest samo pravim, da se zakoni in avtorske pravice morajo spostovati. Ce se ne potem tud GPL propade.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony še vedno na udaru (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13126838 (24478) ABX
»

Geohot šel na spring break, Sony mu očita pobeg in uničevanje dokazov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10224539 (21896) ABX
»

Sony pridobil začasno odredbo zoper Geohota (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6216639 (14529) BigWhale
»

Sony toži skupino fail0verflow zaradi objave zasebnih ključev PS3

Oddelek: Novice / Tožbe
3911091 (8726) BigWhale

Več podobnih tem