» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
112 / 149
»»

T-h-o-r ::

ja, se dogaja kar pogosto to, je pa zelo učinkovito, ker te težko ubijejo :P


pa te črne uniforme so tudi hudič, če se nekako idealno uleže na skalo, ga včasih ne vidim, pa da je boh, enkrat sem dobesedno na njem že stal, pa ga še nisem videl :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

fireX88 ::

te črne uniforme so prav smešne na support classu. Čr striček pa bel nahrbtnik :/
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

T-h-o-r ::

pa ravno včeraj odklenil m60e4, fak, to pa je mašinca

z 2 šusoma vsi popadajo ko hruške
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

Ajaoo to je pa bedno pol. TO je 80eur stroškov za obe :/ Kaj pa če bi mel prvo piratsko na pcju premium pa original a bi delalo pol?

če maš dnar za kišto za 1000€ potem ne vem če je problem dat še 80€ za špil za 3 leta

T-h-o-r je izjavil:

eden najlepših občutkov ostaja, da z rpgjem sprašiš snajperja, ki se je zabarikadiral v eno stavbo :)



eat roof, motherfucker



še lepše pa če se podaš na misijo "eat knife fuckin sniper noob"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

T-h-o-r ::

ja, to se zgodi potem, če ko te ubije


ampak, ko si obstreljevan, nimaš cajta it na lov, samo ustreliš v bajto pa je to to :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

fireX88 ::

T-h-o-r je izjavil:

pa ravno včeraj odklenil m60e4, fak, to pa je mašinca

z 2 šusoma vsi popadajo ko hruške


je res, če jo imaš na bipod-u, ker drugač jo preveč nese gor!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Kenpachi ::

Jaja, The pig je zakon. Pa natančen ko motherfucker. Če se navadiš ritmično tapkat je prav zajeban doom machine z 200 metki za vse naokoli do 150m.
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

T-h-o-r je izjavil:

pa ravno včeraj odklenil m60e4, fak, to pa je mašinca

z 2 šusoma vsi popadajo ko hruške

thor a te smem vprašat kakšen nick maš v battlefieldu

T-h-o-r ::

mihak
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

miraldi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

miraldi je izjavil:

Ajaoo to je pa bedno pol. TO je 80eur stroškov za obe :/ Kaj pa če bi mel prvo piratsko na pcju premium pa original a bi delalo pol?

če maš dnar za kišto za 1000€ potem ne vem če je problem dat še 80€ za špil za 3 leta

T-h-o-r je izjavil:

eden najlepših občutkov ostaja, da z rpgjem sprašiš snajperja, ki se je zabarikadiral v eno stavbo :)



eat roof, motherfucker



še lepše pa če se podaš na misijo "eat knife fuckin sniper noob"


Sej sem nabavu potem original BF3 me je preveč mikal da nebi. Premium pride malo kasneje navrsto da se najprej mal navadim pa do višjih levelov pridem. Drugače pa po 6ih dneh igranja mi je BF3 ful ušeč prov zakon je. Preigral sem 16ur prišel do 8.čina pa gremo naprej. Drgač je pa kar za*eban za začetnike k so uni snajperji hinavski vsepovsod poskriti pa eni so itak že full nadrkani pa te kr sname naenkrat. Je pa zakon k enga z nožem zakolješ prov hud filing >:D
Sej orožja se ti sproti z čini odklepajo pa z statisikami k/d ratio al kako gre to? Trenutno imam K/D ratio 0,78 W/L pa 0,92 a je to slabo za začetnika? Jaz zdaj zaenkrat v glavnem igram kot Support pa sem že kar nekaj dodatkov dobiv za M27 IAR za specialization mam 3 stvari na izbiro za gadget 2 pa tud 3. A je to slabo? Kako se najhitrje odklepa nove dodatke orožja a mi je dobro da igram še kaj drugega kakor Support ali mi je bolje da tega najprej izpilim? Če mi zna kdo približno razložiti ker sem čist zelen v tem :D
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

miraldi ::

Sej nevem kater podatek je pravi oz. točen na Originu mi piše da sem 16 ur preigral na Battlelog pa 13ur ker je zdej pravi podatek,? Najbrž ta na Battlelogu.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Freaxx ::

Origin meri čas ko si imel odprt battlelog, battlelog pa samo igro. Kar se klasov tiče je po mojem mnenju support najbolj neuporaben, če ti je všeč ga igraj. Ko se ga boš naveličal pa špilaj kaj drugega, več kot to ti ne znam povedat. Kar se pa k/d pa win/loss tiče, pa to pove malo o samem igralcu, saj lahko igra veliko bolj osredotočeno na objective in tako večlrat umre a vendar se na koncu zmaga zaradi takih.

sennheiser ::

Rpg na zaprtih mapah... lepo te prosim je nerealno. Clay, c4, pa pumpe da so prepovedane, je pa absurdno. Proti mortarju sem bil pred updati, ker si lahko iz domačega spawna pošiljal granate vsepovsod. Zdaj, ko ga ne morem postaviti na spawnu pa nisem proti. Naj mečejo, slej kot prej bo kater padel. Sniperji v hišah... hja pa bodi še ti pa jih počisti če veš kje so... Druge možnosti ekipa skoraj nima v primeru da so stisnjeni na spawn. Sniper in support, pa upati da bodo uporabni soigralci... S kolegi ko igramo v takem primeru 3je support 1 medic v 1. ekipi, 2. ekipa pa sniper 3x in medic 1x. In ponavadi prebijemo vsaj za nekaj časa.

Kenpachi ::

Freaxx je izjavil:

Origin meri čas ko si imel odprt battlelog, battlelog pa samo igro. Kar se klasov tiče je po mojem mnenju support najbolj neuporaben, če ti je všeč ga igraj. Ko se ga boš naveličal pa špilaj kaj drugega, več kot to ti ne znam povedat. Kar se pa k/d pa win/loss tiče, pa to pove malo o samem igralcu, saj lahko igra veliko bolj osredotočeno na objective in tako večlrat umre a vendar se na koncu zmaga zaradi takih.


Wat. C4 je vreden več kot vsa recon oprema :)
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Kenpachi je izjavil:

Freaxx je izjavil:

Origin meri čas ko si imel odprt battlelog, battlelog pa samo igro. Kar se klasov tiče je po mojem mnenju support najbolj neuporaben, če ti je všeč ga igraj. Ko se ga boš naveličal pa špilaj kaj drugega, več kot to ti ne znam povedat. Kar se pa k/d pa win/loss tiče, pa to pove malo o samem igralcu, saj lahko igra veliko bolj osredotočeno na objective in tako večlrat umre a vendar se na koncu zmaga zaradi takih.


Wat. C4 je vreden več kot vsa recon oprema :)


Ja z C4 sem jih kar nekaj vrgu v luft k sploh pričakoval niso :)

Sej bom zdej mal probu igrat naprej kot Assault ma kr dobro tole gunno M16A3 dolg doseg ima se mi zdi sam zdej lahko merim samo na muho brez vsega ;(( Upam da kmalu kakšno nadgradnjo dobim.
Kaj pa tisto pomeni k mi na vsake tok časa po smrti na novo sam sa ti pištolo pusti v roki pa ti da na izbiro "space" da potrdiš "e" pa da okloniš in igraš z avtomatskim orožjem naprej. Kaj to kakšne dodatne priboljške dobiš če koga ubiješ z pištolo?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Mavrik ::

Kaj pa tisto pomeni k mi na vsake tok časa po smrti na novo sam sa ti pištolo pusti v roki pa ti da na izbiro "space" da potrdiš "e" pa da okloniš in igraš z avtomatskim orožjem naprej. Kaj to kakšne dodatne priboljške dobiš če koga ubiješ z pištolo?


Ne, to te je prijazen medic oživil ;)
The truth is rarely pure and never simple.

miraldi ::

Ajaaa. Kaj je pol fora z tisto pištolo v roki pa z izbiro da ali ne? Kok časa pa maš da nekoga oživiš jaz mam zdj tud tist defribrator v roki.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Ziga Dolhar ::

"Fora" je, da se odločiš, ali boš sprejel oživitev, ali pa bi raje umrl (in se respawnal drugje, morda z drugim classom ...).

Oživitev je možna približno nekje 10 sekund po smrti.
https://dolhar.si/

miraldi ::

Ok tnx zdaj mi je jasno glede tega.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Prej lepo igram dokler me ne vrže ven in napiše tole: Game running in the background needs to be closed.
WTF! Kaj ma ta EA pa Origin ene bedne fore. Grem v upravitelja opravil dam procesi grem na bf3.exe*32 zapri/potrdi in nič od tega noče zapret. Dal repair install ni pomagal odstranil Oriign ga ponovno naložil se vpisal in še vedno isto:Game running in the background needs to be closed. Kako naj zaprem če se ga pa neda :S
Kaj je to kakšen hrošč? Kok so bedni majkemi!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

miraldi ::

Kok sem jezen na ta EA k so nesposobni nardit neki kar dela brez problema. Očitno pa nisem edini z tem problemom. Prebral pa naredu sem vse piše tukaj na tem forumu pa nič ne pomaga:http://battlelog.battlefield.com/bf3/fo...

A je mel kdo od vas že take težave, če je kako jih je rešil? Nevem če bom še kdaj kupil kej od EA sem kar zaključu z njimi ;(
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Kenpachi ::

Si probal štartat igro iz web battleloga?

To pa mislim tako, da nisi najprej zagnal bf3 shortcut, ki ti je odprl Origin in web browser, ampak clean restart kompa, odpreš browser, greš na battlelog.com in probaš joinat server, brez da bi tikal origin in/ali bf3 pred tem.
Zaraki Kenpachi.

listje123 ::

Jaz mam isto probleme.
Sicer ni ravno battlefield 3 ampak battlefield play4free in vedno ko pridem v igro me vrže ven češ lost conection.
Proval sem na drugem računalniku povezan v isto omrežje, tam pa dela normalno.

miraldi ::

Kenpachi je izjavil:

Si probal štartat igro iz web battleloga?

To pa mislim tako, da nisi najprej zagnal bf3 shortcut, ki ti je odprl Origin in web browser, ampak clean restart kompa, odpreš browser, greš na battlelog.com in probaš joinat server, brez da bi tikal origin in/ali bf3 pred tem.


Ne tko še nisem probal. Zdle sm lih inštaliru igro na novo še updatejta mi jo do konca pa bom probu najprej normalno zagnat če ne pa še tako direktno iz battlelog.com pa javim kako bo.

Še zmeraj isto. Zdj mi niti v igro noče :|
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Kenpachi ::

Kaj so potem kaj zjahali s kakim mini updateom?

Sam bom lahko šele zvečer sprobal...
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Kenpachi je izjavil:

Kaj so potem kaj zjahali s kakim mini updateom?

Sam bom lahko šele zvečer sprobal...

No kar sprobaj zvečer pa javi če teb tud kej nagaja.

Zdj sem uspel nekak zrihtat. Sem nanovo naložil igro, še prej sem odstranu catalyst 12.8 in dal nazaj na catalyst 12.6. K mi je naložil in updatejtal igro sem dal še repair bf3 restaru pc in zdaj mi dela. Upam da mi vbo zdj skoz normalno delal da nebo spet isti k*rac. Nisem kupoval originala zato da s moram vsake par dni neki zajebavat k nedela. Škoda k je tok hud špil pa se mi je že mal zameru zarad teh bugov :8) No sej če bo zdj normalno delal bo kul :(
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Dua'L ::

Be Advised! Battlelog will be closed for maintenance August 21 at 06:00 UTC. Expected downtime up to 6 hours.


Kaj imajo v planu mogoče nove mape?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Kenpachi ::

Septembra pride Armored kill s 4 novimi mapami.
Zaraki Kenpachi.

Dua'L ::

Mogoče kaj za Bonus Content ko je za premium userje in izide v avgustu
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

sennheiser ::

Pod bonus bo pomoje spet samo kaka kamuflaža in konc. Kar se tega problema tiče... na vsake toliko časa pride do tega. Vrjetno ti bo tudi kdaj vrglo na namizje. Špil pa vseeno laufa, v njega pa ne moreš ko klikneš na ikono v start vrstici. Meni tako no kaj poserje 1x do 2x na 10 ur špila. Pa k sreči ponavadi takoj na začetku ko se mapa zamena. Bugi so vsepovsod, to je dejstvo. Kako pogosti so je pa drugo. Meni gre samo origin v nos. Pomoje bi bilo bolje če bi bilo brez tega vmesnega elementa.

ShowDown ::

Ker noben od kolegov noče igrat BF3, moram igrat sam, kar pa je velika slabost, saj neusklajen squad ne naredi popolnoma nič. Tukaj bom pustil povezavo do mojega battleloga:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/us...

Igram dokaj redno, verjetno bi igral še več, če bi imel spodoben squad. Interesenti me lahko dodate za občasno skupno igranje. :)

miraldi ::

Se pravi jutr dopoldne/popoldne nebo delu bf3. Upam da bojo kakšne buge popravil.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Se pravi jutr dopoldne/popoldne nebo delu bf3. Upam da bojo kakšne buge popravil.

Hja če te vrže 1x na 10ur ven iz špila je sprejemljivo. Vendar mene ko je včeraj vrglo ven sploh nisem mogel več igrati skoz mi je pisalo: Game running in the background needs to be closes, a ničesar nisem mogel narediti. Danes sem komaj poštimal da mi dela.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Evo spet isto sranje. Hočem se povezat na server da igram in spet napiše: Game running in the background needs to be closed.
In v task manager ne morem zapreti bf3.exe*32 na noben način. Hvala lepa EA zihr bom še kdaj vrgu dnar čez okno za vas!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

Evo spet isto sranje. Hočem se povezat na server da igram in spet napiše: Game running in the background needs to be closed.
In v task manager ne morem zapreti bf3.exe*32 na noben način. Hvala lepa EA zihr bom še kdaj vrgu dnar čez okno za vas!

to ni kriv ea.....tvoja instalacija sepa...

zakaj pa ostalim zadeva špila...?????

Kenpachi ::

Torej, ja, včeraj sem sprobal in je delalo tipitopi.
Zaraki Kenpachi.

mihec87 ::

Meni dela isto kot miraldi..V bistvu potem niti računalnika ne gre restartat ali pa vgasnat razen na silo z gumbom..

Kenpachi ::

Čudno, ker ni bilo nobenih updatov na klient strani...
Zaraki Kenpachi.

mihec87 ::

Ne vem saj potem ko sem prišel v igri je blo bp..

sennheiser ::

Dobr to men ni niti enkrat naredil. Tako da mora biti drugje problem. Origina na novo nasnam. Pojdi v battlelog z drugim brskalnikom. Ali pa greš na forume v battlelogu pogledat pa boš mogoče lažje našel rešitev.

miraldi ::

mihec87 je izjavil:

Meni dela isto kot miraldi..V bistvu potem niti računalnika ne gre restartat ali pa vgasnat razen na silo z gumbom..


Pa ja sej to mihec87. Tud jaz kar nemorem restarta PCja. Moram na gumb restartat. Kako mi inštalacija šepa? Sej vse normalno inštaliram iz obeh DVDjev. Kaj bi pa lahko zaj*evu? Daš prvi dvd not inštalira Origin se vpišeš inštalira Origin potrm pa še prvi del igre nato daš drugi dvd inštalira do konca potem še updatejta in to je to. K gre na Battlelog pa še tist program naloži Game Manager.
To je neki full narobe. Pa zakaj nemorem zapret tega bf3.exe*32 v Task managerju??? Kok me je že razjezu ta BF3 da mi je že žal za nakup.
BOlje da bi počakal da pride Multiplayer Crack tačaš bi pa igral MW3 katera piratska verzija mi je dela brez problema. Takrat preigral okoli 30ur.
Zdaj vidim da Updatejajo Battlelog in UPAM oziroma ŽELIM da bojo tud kakšen bug ubil kateri dela meni težave zadnja dva dni.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Freaxx ::

Glej, to da tebi ne deluje nima nobene veze z igro overall. Če večini igralcev deluje brez problema, je očitno problem pri tebi. Pa zakaj inštaliraš igro z cdja? Daj stegni celo čez origin.

Bor H ::

Stari, če majo Origin na voljo naj pa preverja še inštalacijo, in najlažje je rečt "narobe si inštaliral", resno? Narobe sem trikrat next prtisnu? Ne bit šaljivc no.

Kenpachi ::

Meni izgleda, kot da origin hoče spawnat nove procese bf3.exe.

Ta pa se pritoži, da že reče igra v ozadju.

Mogoče zna bit problem Origina samega, vendar ne bi vedel točno, zakaj prihaja do tega in to samo pri določenih uporabnikih. Mogoče kaki dodatni dejavniki v environmentu?

Že to je malo čudno, da se ne pusti killat bf3.exe proces.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Kako jo nej pa Downloadam iz origina če jo mam na dvdjih? A to se da še iz origina zdj downloada naknadno pa brezplačno k mam original že na dvdjih??
Pa tud preveri"repair" inštalacijo sem dal pa isto.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

mihec87 ::

Pusti freaxx..če malo pogooglaš vidiš da ima kar nekaj folka isti problem...

miraldi imaš vključen cloud?

miraldi ::

Ja sm vidu da ravno edini nisem. Mam vklučen claud data save. To je da mi shranjuje v oblaček na Originu ane?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Freaxx ::

Da miraldi, ko igro registriraš na svojem originu jo lahko tudi downloadaš zastonj ali pa z dvdja (zato nekateri sploh nikoli ne uporabijo dvdja). Če ti res ne bo delalo, zbriši igro, origin, battlelog addon etc. potem z ccleanerjem popucaj in pošlihtaj register. Če ti pa še ne bo delalo, imaš pa problem v windowsih...te pa da najbolje formatiraš (zadnja opcija).
Upam da rešiš problem in je škoda da si experience pokvariš tkole.

miraldi ::

Kako/kam naj grem da si downloadam iz origina? Zbrisu sem že igro punkbuster pa še dve stvari od bf3.
Kako misliš popucam register? A da nov profil naredim? Potem moram spet od začetka od prvega čina igrat :/
Windowse mam kakšne 14dni gor nanovo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Sploh pa prva stvar pusti tiste dvdje. Snam tazadn origin in potem naj ti tam potegne špil samo dol. 15 ljudi, ki se poznamo, pa nima nihče takih problemov. Se pravi da problem ni v špilu. Močno dvomim da mamo kako ekstra supr spedenano verzijo win7 da nas bi to zezalo. Mogoče raje probaš prvo origina najnovejšga. Reseterej vse kar je med tabo in virom interneta... Kar se piratskih tiče... a teb res ni jasno da je to prepovedano karkoli tukaj debatirati? Domnevam da še nisi dorasel temu... Ne vem no... povej točno kaj vse si naredil... ne pa neko klobaso, kjer se ne ve nič kaj si naredil na tem.

-zadni driverji za vse komponente
-zadnja verzija origina (tist na dvdju ti nič ne pomaga)
-preizkusi če dela
-če ne, na originu nastavi pravice da zaganja stvar kot skrbnik...
-če to ne dela malo preglej še po ostalih forumih
-če nič ne dela, formatiraj windowse
««
112 / 149
»»