» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
110 / 149
»»

sennheiser ::

Pa ga 5x na hitr stisn. Padalo 100% dela brez problema. Metro je za moje pojme samo za k/d popravljat pa medalje za resupply medal, supression medal ali pa medical medal. Mogoče bi dodal v primeru velikih letalskih map, na vsako stran po 2 mobilna AA, ker en je premalo v primeru da je v eni ekipi v heliču odličen pilot in gunner.

BigWhale ::

dronyx je izjavil:


Jaz bi tudi popravil, da posadka tanka ne more v hipu zapustiti zadeto vozilo, ker v praksi se mi je dostikrat zgodilo, da se sam ukvarjam s polnjenjem RPG-ja za naslednji zadetek, medtem pa tankist veselo skoči v hipu iz tanka in me ustreli. To je precej lame.


Jaz bi tudi prepovedal skakanje ven iz helikopterja/letala in potem skakanje nazaj not v zraku. :)

dronyx je izjavil:

Nisem tudi še poštudiral, kako za vraga se odpira padalo. Recimo skočim iz neke stavbe, stisnem preseledek, pa se kljub temu razletim na tleh. To so spet nekaj preprogramirali iz BC2.


Za odpiranje padala rabis dalj casa. Sedaj je tako, da ne mores iz vsakega kuclja skociti in kar padalo odpreti. :)

dronyx ::

BigWhale je izjavil:

Jaz bi tudi prepovedal skakanje ven iz helikopterja/letala in potem skakanje nazaj not v zraku. :)

Tega še nisem zasledil v BF3. Da nisi morda mislil Just Cause?

Killermode ::

Kje se da BF3 kupt najcenej?

Tomaž ::

dronyx je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Jaz bi tudi prepovedal skakanje ven iz helikopterja/letala in potem skakanje nazaj not v zraku. :)

Tega še nisem zasledil v BF3. Da nisi morda mislil Just Cause?


To je možno. Je kar nekaj videov na to temo ;). Drugače pa tudi v helikopterju lahko nekdo sam, preklopi na sovoznika, izstreli Tv raketo in nato nazaj v voznikov sedeš. Sam sem že to probal in moraš samo dovolj visoko bit, da lahko to narediš.

Killermode je izjavil:

Kje se da BF3 kupt najcenej?


v Indiji :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaž ()

T-h-o-r ::

jp, tudi jaz, če nimam gunnerja, včasih na hitro preklapljam v viperju/havocu :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ziga Dolhar ::

Jaz sem se nekoč, ko so mi vsi potniki (reve!!!) poskakali iz transportnega helikopterja, uspešno samopopravil v luftu. In ker sem popravljal helikopter, v katerem je bil istočasno nekdo iz našega squada (== jaz), sem dobil squad repair točke! :P.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Jaz sem se nekoč, ko so mi vsi potniki (reve!!!) poskakali iz transportnega helikopterja, uspešno samopopravil v luftu. In ker sem popravljal helikopter, v katerem je bil istočasno nekdo iz našega squada (== jaz), sem dobil squad repair točke! :P.


Ziga, a ti ves, da te jest v taksnem primeru _NIKOLI_ ne zapustim???

Ziga Dolhar ::

TI res ne ... ;-).
https://dolhar.si/

T-h-o-r ::

kako pa ti v zraku uspe naciljati, da se toliko približat helikopterju ,da ga popraviš
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

Zakaj za vraga pri vseh svetnikih imam jaz v Battlelog game browserju na izbiro tudi premium mape, če nisem lastnik premium paketa? To naj bi bil kot neke vrste teaser? Na začetkiu sem bil sicer vesel, da je map kar nekaj, ampak potem se je izkazalo, da brez premiuma je izbira bolj boga (če me spomin ne vara je BC2 precej map dobil naknadno zastonj, brez doplačila ali DLC paketa - razen Vietnam seveda).

Kravatarji kot kaže nimajo domišljije za delat reklamo. Lahko bi naredili tako, da lahko tudi brez premiuma igram na teh mapah nekaj časa, potem pa zahtevajo nakup (to bi se obneslo, če so mape dobre oziroma must have). Še boljša fora bi bila, da če z nožem ubiješ premium igralca, ima ta 5 sekund časa, da stisne QTE, se reši in tebe pokonča. Sem prepričan, da bi bili v parih dneh vsi dogtag frajerji ponosni lastniki premium paketa. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Ziga Dolhar ::

T-h-o-r je izjavil:

kako pa ti v zraku uspe naciljati, da se toliko približat helikopterju ,da ga popraviš


Zlo lahko. F4 prtisnem. :)
https://dolhar.si/

sennheiser ::

Da se če si dosti visoko. Heh to je pa slabost/prednost premiuma. Ampak ne vem no... folk ima večinoma premium (vidim kolege pa vidim ko me kdo ubije). Je kdo za da se nas 16 najde recimo pa gremo na en prazn strežnik pa nažigamo v naprej določenih pravilih...

Kenpachi ::

Kaj pa je narobe s premiumom? To je ista biba, kot če bi kupil BF3, karkand in CQ. S tem, da dobiš vse DLCje bolj poceni, kot da bi jih posebej kupoval. Ne vem, zakaj tolika fama okoli tega.
Zaraki Kenpachi.

cebelar123 ::

Kam so zginli assignments za dodatne barve pri premiumu?

Kenpachi ::

Sam ingame jih vidiš. Če pa jih tud tam ni, mislim, da je neki maintenance v igri trenutno ali nekje v bližnji prihodnosti.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Mi lahko kdo pove kje kje bi se dalo najceneje kupiti BF3 Premium? Na igabiba je 41Eur se mi zdi drago.
A moram imeti najpren navaden BF3 preden naložim še BF3 Premium?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Kenpachi ::

Ja, najprej rabiš špil.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Ajaoo to je pa bedno pol. TO je 80eur stroškov za obe :/ Kaj pa če bi mel prvo piratsko na pcju premium pa original a bi delalo pol?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

ShowDown ::

Zanimiv bug v mojem battlelogu:





Ostali "neznani" specializationi so (z leve): Heal, Sqd Heal in "None". Pogoji za pridobitev so da dosežeš rank 37. Seveda teh specializationov ne gre izbrati v igri.

Any thoughts?

BALAST ::

Izgleda da si z Lune padu, seveda morš prvo kupit originalno igro in potlej po želji še premium.

Je drago, ampak glede na to da s premium dobiš še okoli 30novih map (ko izzidejo vsi dodatki) se splača.

BF3 ni neka navadna streljačina, ampak največja ki ponuja 64 igralcev na server, 20 kvadratnih kilometrov velike mape in vse vrste načinov bojevanja.

Vprašaj se koliko stane najem takega strežnika? Ja tudi po 200€ na leto, Ti pa si mislil da boš igro dobil zastonj? Hahaha! No vsaj SP si dobil. 8-)
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Mafionzo ::

Najprej kupiš BF3, ki jo dobiš že za 15-18€ (odvisno od načina plačila) tako kot jaz.
Potem pa čez kak mesec kupim še premium (tolko da si mal lvl navijem pa da se navadim na gameplay) za 30€ oz. če bo kako znižanje še ceneje :)


Lp

miraldi ::

Kje se pa dobi za 15-18€ BF3? Oziroma kje je najceneje da kupim BF3 način plačila-plačilo ob povzetju. Kolikor jaz gledam so cene nad 40eur :/
Prosim za linke.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Skyman ::

miraldi ::

Tnx. Sam to se mora takoj plačat prek kartice pol si jo pa lahko naložiš.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Killermode ::

Ja. Sam to je ruska verzija si mores pol še jezik spreminjat.

Mafionzo ::

To sploh ni noben bav bav. Samo dol potegneš par datotek in jih skopiraš u mapo in je to to. Al pa nardiš tko k jes, potegneš iz partisa BF3, inštaliraš pol pa v origin mapo daš igrco in je to to.


Lp


P.S.: Plačaš lahko s Pay Safe Card, sem pa kupil igro tu, brez problemov

http://www.onlinekeystore.com/Battlefie...

Skyman ::

Ne vem zakaj bi potegnil dol iz paritsa pa instaliru se igro? če ti ne ves ti orgin potegne dol igro ter zravn se instalira ko je prenos igre koncan lahko samo zacnes igrat,v tvojem primeru pa se moras instalirati igro..

miraldi ::

Ja sam men se ne da pol še zajebavat pa neke datoteke dodajat. Nakonc tko naredu da mi sploh nav delal. Kaj pa če iz partirsa snamem pa naložim gor pa dam original BF3 Premium gor. A bi mi delal tko al nebi delal piratska+original skp?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Killermode ::

nebi delal miraldi

miraldi ::

Sej tko se mi je kar zdel.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

TOP ::

miraldi je izjavil:

Ja sam men se ne da pol še zajebavat pa neke datoteke dodajat. Nakonc tko naredu da mi sploh nav delal. Kaj pa če iz partirsa snamem pa naložim gor pa dam original BF3 Premium gor. A bi mi delal tko al nebi delal piratska+original skp?

Pa daj ne kompliciraj že po sami logiki ne bo šlo,ker rabiš serisko številko in moraš kupit tako ali drugače.Če imaš hiter internet potem ni nobenega problema,kupiš Rusko verzijo kot sem jaz inštaliraš Origin povlečeš dol uneseš serisko,spremeniš jezik,za kateraga dobiš navodila in dela vse BP.Če želiš Premium kupiš pri nas,kjer stane mislim da je 41e in inštaliraš dodatek in špilaš.Nobena stvar ni zastonj,to se ve in tako tudi ta ni.Mislim pa da za tistih 18e en vikend ne boš šel ven in boš imel za špil,potem boš pa videl če ti rabi Premium ali ne.

miraldi ::

Evo sem nabavu BF3 navadnega za začetek če mi bo ful dobr pa kupim še Premium. Eno vprašanje imam glede serverjev in povezovanje na njih.
Igro in Origin imam že inštalirano ko kliknem ikonco Battlefield 3 na namizju mi odpre stran http://battlelog.battlefield.com(origin vklopljen).
Tam si izberem način igre(naprimer team deadmatch) igralcev 7/18 dam join server tam mi nekaj napiše in nato kaže joining server in to traja nenormalno dolgo zdj že okoli 5minut in kar negre v igro. Tudi če dam Quitck match kar traja pa traja in ne poveže na server ter v igro. Koliko je normalno da traja preden te poveže v igro? Kaj bi lahko blo narobe? Tudi v single player mi noče it. Kr neki ta origin.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

TechBeats ::

Odvisno od tvojega računalnika (velikost rama, hitrost procesorja,..)

Čim zagledaš BF3 ikonco na orodni vrstici klikni najo, tako bo hitrejše poloudalo.. Če jaz tega ne naredim potem lahko čakam tam 1-3min, oz ko kliknem na ikonco tam nekje max 1min..

Edit: ups sem videl tvoj PC v podpisu, hm to bi moralo hitro poloudat, drugače pa ja probaj to da klikneš na BF3 ikonco in malo počakaš v ingame meniju..
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

miraldi ::

Saj kliknem na ikoco na namizju ali v orodni vrstici vendar ko se poveže na to stran kjer izbiraš med načini igranja in serverji, kjer si nato enega izberem, ki ni povhen in ima majhen ping dam Join server.
Nato se v spodnjem levem delu ekrana odpre okenček na katerem piše joining server in po 5ih minutah ni nič od tega :(
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Takole izgleda ta žalost:
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Killermode ::

Slabo jst sm si tud dans kupu pa mi normalno dela.

miraldi ::

Sem dal v Originu desni klik in #repair install" in sedaj mi dela se poveže na server v roku pol minute :) Nevem pa zakaj me po kašni minuti dveh vrže ven in napiše tole: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster.
Stated reason: PunkBuster kicked player 'miraldo666' (for 2 minutes)
... Violation (IGNORING QUERIES) #9006

Kaj to pomeni, kakšno prošnjo sem ignoriral a se da to poštimat kako?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

PunkBuster kicked player 'MyPlayer' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006

in

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MyPlayer' (for 2 minutes) ... Ignoring MD5Tool Queries

Kaj je to narobe, a je kakšen fix za to?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

connel ::

Če si na W7 onemogoči NAP in ssdp discovery ali nekaj podobnega.

gorazdkop ::

Miraldi, mene isto zafrkava v primerih, če normalno igram. In ko neham, dam računalnik v stanje pripravljenosti. Ko ga zbudim in hočem ponovno igrat, mi v veliko primerih dela ravno to, kar tebi: "joining server" v neskončno.
Meni pomaga, da v Task Managerju ubijem storitev Origin. Potem pa enostavno v brskalniku izberem server in se priklopim.

dronyx ::

Me zanima če so v EA naredili raziskavo, koliko igralcev igre tipa BF3 res igra moštveno, koliko jih je sposobno zasledovati cilje v igri in koliko jih počne oboje? Po mojih opažanjih bi bili rezultati porazni in upam si trditi da več kot 90% igralcev preprosto skače naokrog in sem ter tja koga ustreli (vključno z mano). To, da si (kao) del neke ekipe pa se uporablja samo za "respawn", pri čemer se snajperji ponanavdi jezijo, ker s tem izdaš njegovo lokacijo. In to je po svoje logično, saj "teamwork" kot je zamišljen sedaj, deluje zgolj če se igralci med sabo poznajo in uporabljajo neko komunikacijo za koordinacijo, pri vseh ostalih pa resen teamwork enostavno ni možen. In kadar se najde taka ekipa skupaj, naredijo sami tak raztur, da se jaz ponavadi takoj umaknem iz strežnika.

Če želi BF res postati prava moštvena igra, ki ne bo samo še ena verzija COD z vozili, bi morali po moje v naslednji verziji (BF4 ali BC3) nujno vgraditi v samo igro teamspeak funkcionalnost in zadevo razdeliti na dva dela. En del bi bil namenjen "solo igralcem", ki radi skačejo okrog in se malo streljajo, drug del pa bi bil namenjen moštvenemu igranju, kjer bi imel "vodja enote" (team leader) moč, da se odloči, kaj bo kdo igral in kakšno taktiko bo ekipa ubrala. Z vgrajenim VoIP bi bilo to po moje izvedljivo tudi med igralci, ki se sicer ne poznajo, sploh če bi še uvedli strežnike, kjer bi bili igralci rangirani glede na izkušnje (recimo nekateri strežniki samo za začetniki do lvl 10...).

T-h-o-r ::

teamwork je možen tudi kar tako, samo z ingame tipkanjem, sam v pravi squad se morš dat :)


je pa res, da včasih pa se niti 1x ne spawnam na squad, ker igramo res vsak za sebe

malo je treba met sreče
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

Po moje glasovna komunikacija da čisto novo dimenzijo taki igri in ne moreš tega nadomestiti s tipkanjem, saj neka usklajena moštvena akcija zahteva neprestano komunikacijo. Igra tipa BF3 nudi veliko taktičnih možnosti, ki pa pri solo igralcih sploh ne pridejo do izraza.

sennheiser ::

Kot solo za moje pojme ne moreš narediti nič. No ok samo na cq mapah pa da imaš pumpo. Z nažiganjem čez mapo kot support pa nimaš šans. Pa še statistiko ti tako početje pokvari. Velike mape če želiš kam priti brez da te kakšen helič rpg ali javelin sesipa, je dobro imeti teamwork. Recimo na caspian border smo včeraj 3je kolegi igrali in hkrati bili na teamspeaku. Jeep, vsi gledal in se začneš dret bejš vn ko gre proti tebi javelin. Večinoma smo se rešili in vsaj še kill ali dva dobil na zastavi. Pa smo brez problema bili po scoru prvi trije.

dronyx ::

Nekatere mape so klasične COD (recimo Metro, Baazar conquest...), kjer teamwork nima nikakršnega pomena in se samo nažiga ali pa oživlja mrtve ter za to dobiva easy točke. Velike conquest mape in pa nekatere Rush mape pa je res, da si solo precej nekonkurenčen, ampak kot rečeno to ni nikakršen problem, ker je teamworka tudi sicer zelo malo, kjer pa pride na sceno uigrana ekipa, pa je ponavadi igra takoj povsem unbalanced in se hitro vsi razbežijo. :D

Tudi zaradi tega bi bilo po moje smiselno, če bi bila igra ločena še na "solo multiplayer", ker upam si trditi večina igralcev počne točno to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

sennheiser ::

Po moji izkušnji je dovolj že samo 2 dobra squada v eni ekipi da povozjo vse. Tudi če je to za 64 igralcev in je vse zasedeno. Ok metro je malenkost težje ker se zabije pri vseh stopnicah. Čakam kolege da nabavijo premium da potem spet. Zdaj se je precej umirilo zaradi poletja, čim bo konc dopustov in bodo mrzlejši večeri bo več akcije. Sem pa še vedno za kakšno vrjanto, da se dobimo ob določeni uri, na praznem srvrju. 16 se nas bo sigurno zbralo, če ne celo več. In med sabo nažigamo. Osebno sem za kakršenkoli način igre.

Kenpachi ::

BF3 ima vgrajen VOIP.

Dostikrat pa na kakih public serverjih imaš oglas za IP, kje naj bi se zbrali igralci serverja na TSju, če želijo.
Zaraki Kenpachi.

dronyx ::

Kenpachi je izjavil:

BF3 ima vgrajen VOIP.

Misliš TeamSync ali kaj drugega?

Ziga Dolhar ::

V Battlelogu kreiraj nov "party" in povabi notri svoje kolege/soigralce. Se ti že privzeto zraven zalaufa vgrajena glasovna komunikacija.

Da bi pa cela ekipa naenkrat govorila v en kanal ... tega si pa ne želimo. Že v komunikaciji znotraj enega samega squada imamo precejkrat povsem "zaseden" prostor (mnogokrat nas govori več hkrati!).

Že med nami, ki smo na teamspeaku, in sploh za komunikacijo z ostalimi igralci v igri, je preceč ključna uporaba tipke Q - za spottanje sovražnikovih pozicij, iskanju/nudenju pomoči (medi, ammo, repair) in izmenjavo ukazov (dajanje ukazov svojemu squadu za napad/obrambo, hkrati pa tudi drugi v istem teamu vidijo, koliko ukazov je danih na posamezno točko).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

««
110 / 149
»»