» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
113 / 149
»»

r3dkv1c4 ::

miraldi....3 stvari lahko gredo pri bf3 narobe, to so:
-origin
-pb setup
-sam špil

sennheiser ti je dobro svetoval...naloadaj špil preko origina...predno ga upališ si zloadaj se pbsetup in naredi update...potem pa resetiraj komp in zaženi bf3 iz browserja(ie, chrome, mozilla)

pa predno na novo inštaliraš pobriši vse mape od origin in od bf v vseh možnih mapah kar jih je....od program filesov do ostalih...vse...in potem na novo.
in poročaj...good luck

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

mihec87 ::

Sem izklopil cloud storage pa je videt da sedaj dela..

miraldi ::

mihec87 je izjavil:

Sem izklopil cloud storage pa je videt da sedaj dela..

Sam kaj to pomeni da ti sam na disk shranjuje? Pol če recimo disk crkne si brez shranjnega ostal al kaj?

Sem naredil vse kokr treba in sicer:

-Naložil sem najnovejše driverje za komponente iz tuki(izbral win 7 64bit): http://www.gigabyte.com/products/produc...
-Potem sem downloadu tazadnji origin z njihove strani ga naložil in se prijavil.
-Ko sem odpru origin sem sel pod My games in tam dal Battlefiel 3---> Download
-Predno sem zagnal igro sem šel na pbsetup in updatetav punkbusterja oz. BF3, potem je končalo update
-Nato sem restartav pc
-Zagnal igro iz Battlelog.com še prej pa namestil Game maneger
-Izbral server se povel in lahko sem igral :)

Upam da bo to zdej ostalo skoz tko da nebojo spet kakšne bedne fore z program running in backgroun needs to be closed.
Tnx za pomoč in nasvete :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

To računaj da bo še vedno, če ne v taki obliki pa v kakšni drugi. Čene drugo te znajo na določenih strežnikih admini v primeru če si predober ali preslab vn vrčt. Pb je pa vedno ko javi treba update.

miraldi ::

Raje vidim da me admin vrže(zadnjič m j kar ubil pa me respawnu v drugo ekipo) ven kokr pa da mi mori s tem da bf3 lavfa v ozadju kokr zdj. Bom mal bolj spremljal ko bo treba update delat.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Ja tle se pa nimaš za pritoževati... Jst se ne. Ne gre mapa recimo 64 pa na eni strani 32 na drugi pa 20.

miraldi ::

Sej to je edino prav da je na obeh straneh enako porazdeljeni igralci.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

--MiRaLdInJo ::

Zdravo. Jz bi sam vprašu katere AMD driverje uporabljate za BF3? Kateri so najboljši, jaz sem trenutno na 12.7 beta pa nevem če so najboljši.

miraldi ::

Ja nevem jaz mam catalyst 12.6 Beta. Nevem ti povedat keri driverji so najboljši za bf3. Če kdo ve tud mene zanima. Drgač pa sam da mi delat sem vesel :-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

jaz imam 12.5 in dela kot strela...
....dobro je pregledat vsebino update-a, ker dostikrat so samo kake brezvezne stvari posodobljene, ki ne vplivajo na game-ing ali pa na kvaliteto slike.

freesty ::

Kakor sem jaz spremljal, ko sem imel se 7950 so bili 12.7 beta najboljsi za BF3.

miraldi ::

Ja mogoče so 12.7 beta najboljši za BF3 igrat. Tam pod opisom piše da naj bi z 12.7 beta blo 3% boljši performance. Freesty kaj nimaš več 7950 kaj si jo že prodal naprej?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

freesty ::

Ja prodal sem jo. Nekak nisem imel zaupanja v njo, pa se tu na forumu ste me prestrasl, ker ni mela garancije. Do sedaj mi ni se nobena kartica crknila, razen 8800gts, ki sem jo dobil iz druge roke pa sem jo uporabljal dobro leto po nakupu. Dal pa sem zanjo dobrih 20€.

Razlog prodaje je tudi bila potreba po gotovini:)

Bi pa, ce bi kupoval verjetno spet kupil 7950, vendar od gigabyte. Pri teh karticah je treba pazit, da imajo ze tovarnisko narejeno hlajenje za vrmje in ram čipe. Tega nimajo vse, kar pa se zna poznat pri OC potencialu:)

Drugace pa jaz sem iz 12.4 na 12.7 beta opazil kar nekaj vec fpsjev v bf3ju.

TOP ::

Kje je trenutno najcenejši nakup Premium dodatka,trenutno sem našel tule.http://kupiigro.si/product/battlefield-...

DrSergioDJ ::

a še komu igre preprosto ne zažene odkar je bil update dan, dva nazaj?

Vse gre ok skozi v battlelogu, samo igra se pač ne zažene, čeprav tam piše "joining server". In tako lahko čakam "do jutri"..

Vsake toliko še zajamra med joinanjem serverja, da mora biti igra, ki teče v ozadju, zaprta. Jo "ubijem" z task managerjem" in potem se pokaže tisti cloud sync za dato in zopet join server in ništa..joina do onemoglosti..

Pa izklop cloud synca ne pomaga..

Ponoven install BF3 tudi ne.. :P
...

Zgodovina sprememb…

fireX88 ::

nimam problemov, sem prejle igral!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DrSergioDJ ::

Evo, meni tudi zdaj, sem vmes sprobal še repair install in zdaj dela :)
...

r3dkv1c4 ::

DrSergioDJ je izjavil:

a še komu igre preprosto ne zažene odkar je bil update dan, dva nazaj?

Vse gre ok skozi v battlelogu, samo igra se pač ne zažene, čeprav tam piše "joining server". In tako lahko čakam "do jutri"..

Vsake toliko še zajamra med joinanjem serverja, da mora biti igra, ki teče v ozadju, zaprta. Jo "ubijem" z task managerjem" in potem se pokaže tisti cloud sync za dato in zopet join server in ništa..joina do onemoglosti..

Pa izklop cloud synca ne pomaga..

Ponoven install BF3 tudi ne.. :P

toliko smo že pisali o možnih načinih zagona zaradi manjših problemov, da malo preberi poste nazaj, uporabi tisti tvoj nadarjen košček možganov in premisli kaj zaboga je lahko..

..3 stvari so lahko

miraldi ::

DrSergioDJ je izjavil:

a še komu igre preprosto ne zažene odkar je bil update dan, dva nazaj?

Vse gre ok skozi v battlelogu, samo igra se pač ne zažene, čeprav tam piše "joining server". In tako lahko čakam "do jutri"..

Vsake toliko še zajamra med joinanjem serverja, da mora biti igra, ki teče v ozadju, zaprta. Jo "ubijem" z task managerjem" in potem se pokaže tisti cloud sync za dato in zopet join server in ništa..joina do onemoglosti..

Pa izklop cloud synca ne pomaga..

Ponoven install BF3 tudi ne.. :P


Točno to je tud meni delalo. Pa nikakor nisem mogel zapreti bf3.exe*32 v task managerju. Nekak sem pol to zrihtu z temi koraki:


-Naložil sem najnovejše driverje za komponente
-Potem sem downloadu tazadnji origin z njihove strani ga naložil in se prijavil.
-Ko sem odpru origin sem sel pod My games in tam dal Battlefiel 3---> Download
-Predno sem zagnal igro sem šel na pbsetup in updatetav punkbusterja oz. BF3, potem je končalo update
-Nato sem restartav pc
-Zagnal igro iz Battlelog.com še prej pa namestil Game maneger
-Izbral server se povel in lahko sem igral :)

Sploh nevem kaj je razlog tega da zajebava, vendar mi zadaj dela normalno(od tistga updejta) in upam da tko ostane.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Mafionzo ::

Oj, iščem folk da bi skupej igral in obenem bili skupaj na kakem chat programu, dolgčas mi je sam igrat :/
Tak da dans sem dobil nove slušalke (prej sem mel Plantronics gamecom 777 a mi je mikrofon crknu pa sem zdaj poslal na garancijo in so mi jih zamenjali za gamecom 780 :D )
Tko da če bi se kakšna ekipa nabrala morda?

OmegaBlue ::

Hum, mejbi. Če bi rad igral z ovco :) lahko se pripelješ na teamspeak server. Grem še teammejte podrezat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mihec87 ::

Isti problem kot miraldi..odkar sem izklopil cloud ni več problema..

miraldi ::

Mafiozo lah bi se kej zmenl. Men je tud bedno sam igrat, Loh me dodata/e, nick: miraldo666
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Mafionzo ::

Sm pa pojava jes...rečem da bi rad v skupini igral a nepovem nicka :D

Nick mam mfnz09

Sicer pa kaj je fora teh platoonov v battlelog? Sem član nekega [SLO] pa nimam pojma kaj mam od tega? Razen da vidim da je na vsake tolk kdo online?
Pa na TS kamot pridem sam povejte Ip pa geslo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mafionzo ()

Kenpachi ::

Jah platoon naj bi imel funkcijo podobno irc kanalu :)
Zaraki Kenpachi.

BigWhale ::

dronyx je izjavil:

@BigWhale: Ne mislim več na dolgo razpravljati o BF3. Po 40 urah igranja je moj vtis, da je igra večinoma dolgočasna. V statistiki mi piše, da sem prek 45% predčasno končal igro in to pove vse. Nekatere mape so enostavno prevelike, drugje pridem v igro, kjer je že baserape, veliko iger ima težave z uravnoteženjem ekip, nekatere igre se nikdar ne končajo in skoraj umrem od dolgočasja... Ko vidiš BF3 šele razumeš, zakaj je serija COD oz. MW takšen hit.


Pridi enkrat igrat z nami. Nevem kaj tko kompliciras no. K pridem z dopusta, bom imel neki vec cajta, pa lahko uzgemo kako. :> Bos videl kako se igra. :P

kriko07 ::

lp
v igri bfbc2 imam ime kriko07
rad bi pa da bi pisal npr
(S-L-O) Kriko07
kako bbi pa to naredil=
a z clan tag ker tam napiše?

fredii ::

TOP je izjavil:

Kje je trenutno najcenejši nakup Premium dodatka,trenutno sem našel tule.http://kupiigro.si/product/battlefield-...

Je kdo že kupil tu premium? Ni detajlov! Zanimajo me izkušnje s te strani.
lp
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

54j0 ::

Premium je dobro kupiti, če si prepričan, da se boš poglobil v igro in jo igral na vse možne načine (od conquest do squad DM...). Preprosto zato, ker dobiš celoten komplet DLC po nižji ceni. Tiste "premium content" fore so bolj za zavajanje, ker, roko na srce, ne dobiš nič pametnega. Ajd, dobiš še queue prioriteto in olfa nož, če je to sploh vredno omembe :).


edit: sem narobe prebral vprašanje... pardon. Nobenih izkušenj s te strani, sem kupil premium v Indiji :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

kriko07 ::

mi lahko kdo pri tem pomaga prosim
v igri bfbc2 imam ime kriko07
rad bi pa da bi pisal npr
(S-L-O) Kriko07
kako bbi pa to naredil=
a z clan tag ker tam napiše?

sennheiser ::

Ja fantje... če resno mislite za špilat... določmo uro recimo dans od 23.00, jutri... kakorkoli že. Pa se zmenmo tle kdo gre špilat in en teamspeak. Hrvaški stražniki so prazni večinoma, ping je super...Men je useen lahko kerokoli mapo, lahko hardcore ali pa normal. Sam odločte se, napište kdaj imate cajt. Pomoje se nas bo najdl 16.

Mafionzo ::

Ma danes neki na hitro bi blo brezveze, je treba vsak kak dan vnaprej napisat :/
Moj prelog je recimo jutri ko je lih nedelja in je narod doma :) Enkrat popoldne al pa zvečer, pa da se gre pol na TS kot si rekel :)


LP


P.S.: Po 23:00 lahko igram sam na TS nebom mogu govort, sam poslušat ^^

OmegaBlue ::

Jest sem zdej frej :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

sennheiser ::

Jst bom po 22. začeu špilat. LEJlegenda je moj nick. Poleg mene mogoče še 3je pridejo. Ostalo je odvisno od vas.

Ziga Dolhar ::

Midva z Omego ravno igrava.
https://dolhar.si/

r3dkv1c4 ::

kriko07 je izjavil:

mi lahko kdo pri tem pomaga prosim
v igri bfbc2 imam ime kriko07
rad bi pa da bi pisal npr
(S-L-O) Kriko07
kako bbi pa to naredil=
a z clan tag ker tam napiše?

ja lahko bi šel na temo battlefield 2 pa tam moril folk s takimi bedastimi vprašanji...če malo pogooglaš boš vse našel...

kriko07 ::

sej sm že šel pa ni nobenega gor

miraldi ::

A se še komu noče povezati na Battlelog.com? Men se noče že od 13h.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Kenpachi ::

Dela ok, če zaženeš igro.

Iz browserja mi pa pove wrong email and/or password.
Zaraki Kenpachi.

x4en0n ::

miraldi je izjavil:

A se še komu noče povezati na Battlelog.com? Men se noče že od 13h.


Imam iste probleme ja. Že dva dni je tak pri meni. Enkrat gre drugič ne gre ;)

kriko07 je izjavil:

mi lahko kdo pri tem pomaga prosim
v igri bfbc2 imam ime kriko07
rad bi pa da bi pisal npr
(S-L-O) Kriko07
kako bbi pa to naredil=
a z clan tag ker tam napiše?



Če v clan tag napišeš S-L-O bo tvoje ime zgledalo [S-L-O]Kirko07 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x4en0n ()

miraldi ::

Sej prej mi je delal tok da sem šov par rushov odšpilat :) Ma zgleda ma tehnične težave Battlelog.

Kako(kje) si lahko nick spremenim pa da bo vse ostalo isto razen nicka ne?

Pa tole piše na Battlelog.com: Battlelog will be undergoing maintenance tomorrow on the 28th of August between 08:00 - 09:30 UTC.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Skyman ::

Za vse ki še ne veste je danes uradno najavljen datum izida novega DLC-ja Armored Kill izidi so sledeči:

Battlefield Premium members: PlayStation 3 September 4
Xbox 360 and PC Premium members September 11

Battlefield non-Premium members: PlayStation 3 September 18
Xbox 360 and PC Premium members September 25

fredii ::

fredii je izjavil:

TOP je izjavil:

Kje je trenutno najcenejši nakup Premium dodatka,trenutno sem našel tule.http://kupiigro.si/product/battlefield-...

Je kdo že kupil tu premium? Ni detajlov! Zanimajo me izkušnje s te strani.
lp

Če koga zanima moja izkušnja o Kupiigro.si. Tukaj našel link za BF3 PREMIUM za PC, bilo je sumljivo, cena malo čez 30 eur, zato sem jih kontaktiral (prodajalo se je brez kakršnihkoli podatkov o artiklu, npr lahko bi bila kakšna RU verzija,...), odovor v 3 dneh, nato sem naročil pri njih in, ko sem naročil je bila cena dvignjena za 3 eur. Dobim odgovor, da je naročilo uspešno, da dobim artikel v četrtek, 30.8.2012,... itd, kasneje pa še en odgovor, da artikel ni več na zalogi. Mislim, da so malo neresni.
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

manniac ::

dronyx ::

V igri pogrešam vsaj še dve reči. Prva je ta, da bi imel možnost narediti več profilov opreme (loadout), ki bi jih lahko aktiviral s tipkami recimo F1 do F12. Drugo kar pogrešam je nekakšen trening poligon, kjer bi lahko preizkušal različno orožje in nastavke.

OmegaBlue ::

Za trening greš lahko na katerikoli unranked server, jih je kar nekaj poimenovanih "playground" ali "test server".

Loadouti imajo pa par zelo tečnih hroščev, recmo to da se ti ob vsaki spremembi resetira camo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

BigWhale ::

OmegaBlue je izjavil:

Za trening greš lahko na katerikoli unranked server, jih je kar nekaj poimenovanih "playground" ali "test server".

Loadouti imajo pa par zelo tečnih hroščev, recmo to da se ti ob vsaki spremembi resetira camo.


A ti si tolk hardcore, da se camo uporabljas?! Men se se puske ne da zamenjat. ;>

dronyx ::

OmegaBlue je izjavil:

Za trening greš lahko na katerikoli unranked server, jih je kar nekaj poimenovanih "playground" ali "test server".

Kako pa menjaš potem opremo? Ali ni to možno samo če te ustrelijo (oz. obstaja možnost suecide)?

OmegaBlue ::

seveda obstaja ffs, pritisni esc.

@bigwhale, na temnih mapah je fajn da maš črno uniformo :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

dronyx ::

Vidim da v tanku obstaja tudi tretji sedež. Streljati kot kaže ne moreš, imaš samo nekakšen T merek in termovizijo. Čemu je to mišljeno (razumem, da ima pravi tank merilca, ampak tu te vloge ne igra, razen morda da označi nasprotnika)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()
««
113 / 149
»»