» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
111 / 149
»»

BigWhale ::

Najvecja zamera iz BF2 na BF3 so ravno voice comms in team commanderji. Jaz sem sicer preprican, da je procent igralcev, ki igra mostveno vecji kot trdi onyx ampak koliksen je, pa ne vem. V vecini primerov sta dva squda (vcasih celo eden dober) dovolj za nadvlado v igri.

V BF2 je team commander dal ukaze squad commanderjem in imel separate voice channel za komunikacijo z njimi.

Tole z voice komunikacijo je sploh zabluz vseh voice comm programov. Nikjer se nisem videl, da bi lahko eden spremljal vec kanalov in jih uporabljal. Nekatere samo za listen only, druge pa tudi za komunikacijo. Mogoce mumble podpira kaj taksnega...

dronyx ::

Sam nisem nikdar igral BF2, zato ga ne poznam, imam pa na stotine igralnih ur iz BF:BC2 in lahko zatrdim, da je BF3 čisti naslednik BC2, ker je podedoval praktično vse od tam. Je pa po svoje taka odločitev EA razumljiva, ker neke sofisticirane realistične moštvene streljanke so nekaj takega kot letalske simulacije. Vsi ploskajo, nobeden pa tega zares ne igra, ker večini to ni zabavno. Poleg tega poskuša EA več kot očitno privabiti igralce iz COD serije, ki so v povprečju brezposelna mularija, od katere se več kot brezglavega letanja okrog in streljanja ne pričakuje.

Kenpachi ::

Čak zdej, recoil ti gre na jetra, ker je zajeban (kvazi-real {ma niti to ni}), potem pa praviš, da želijo privabit CoD igralce?

Ben, brezglavo lutanje na BF3 je izključno domena tega, na kateri server naletiš in pa koliko "pravih" soigralcev imaš na voljo.
Zaraki Kenpachi.

BigWhale ::

dronyx je izjavil:

Sam nisem nikdar igral BF2, zato ga ne poznam, imam pa na stotine igralnih ur iz BF:BC2 in lahko zatrdim, da je BF3 čisti naslednik BC2, ker je podedoval praktično vse od tam. Je pa po svoje taka odločitev EA razumljiva, ker neke sofisticirane realistične moštvene streljanke so nekaj takega kot letalske simulacije. Vsi ploskajo, nobeden pa tega zares ne igra, ker večini to ni zabavno. Poleg tega poskuša EA več kot očitno privabiti igralce iz COD serije, ki so v povprečju brezposelna mularija, od katere se več kot brezglavega letanja okrog in streljanja ne pričakuje.


Ah nehej no. Original BF3 in B2K expansion sta pretezno orientirana na team play. Metro mapa je bolj zaprta in to je vse. Z CQ dodatkom je stvar dobila nekaj COD elementov. Nekaterim je pac bolj vsec nabijanje, nove mape so dobile tudi nove nacine igranja. Jeseni pa pride AK expansion, ki bo pa cisto BFjevski in bo poudarek na odprtih mapah, vozilih in tako naprej.

BF3 je bolj podoben BF2 kot BF:BC2 ali pa COD. :)

miraldi ::

Zdaj se mi igra normalno(hitro) povezuje na server vendar me vsake toliko vrže ven ta Punkbuster. Nevem pa kaj je fora tega da me Punkbuster vrže ven vsake tok.
Te dve opozorili napiše:

PunkBuster kicked player 'MyPlayer' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006
in
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MyPlayer' (for 2 minutes) ... Ignoring MD5Tool Queries

Kako se to zrihta pa kaj zakaj sploh mori ta Punkbuster.

Kako pa ubijem Origin v Task manager sej to je upravitelj naprav an?

Drgač je pa BF3 res čisto nasprotje MW3 igral sem šele 3urce pa sem hitr to dojel. Velike mape hitr te ubijejo. Zaenkrat sem samo Team deadmatc igral, moram še ostale sprobat čepral nevem o čem se gre vem da je ena za tiste zastavce lovit. Grafika ga pa itak trga :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

sennheiser ::

T-h-o-r ::

v čem je fora, da na enih serverjih niti z g18 ne morem "hitreje" streljat od nekoga s strojnicami v 1v1 na blizu, niti ne morem doseči nobenga ehadshota s sniperjem


na nekaterih serverjih pa gre vse bolj gladko, ping pa je stalno skoraj enak
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Kenpachi ::

Conspiracy.
Zaraki Kenpachi.

samsungftw ::

Igram na ps3 iščem ljudi ki hočejo igrati kot skupina(party kokr kdo hoče rečt pač team na splošno).Če koga zanima kaj več ali kaj drugega nej vpraša.
Pa da pove psn,in še rank al pa k/d... če hoče, al pa da da sam link od battleloga al pa ker website od tvojih stats.
hvala za odgovore :)
http://bf3stats.com/stats_ps3/pr0shark1... no tle maste link če kdo hoče vidt moje state al pa kej druzga.

dronyx ::

@BigWhale: Ne mislim več na dolgo razpravljati o BF3. Po 40 urah igranja je moj vtis, da je igra večinoma dolgočasna. V statistiki mi piše, da sem prek 45% predčasno končal igro in to pove vse. Nekatere mape so enostavno prevelike, drugje pridem v igro, kjer je že baserape, veliko iger ima težave z uravnoteženjem ekip, nekatere igre se nikdar ne končajo in skoraj umrem od dolgočasja... Ko vidiš BF3 šele razumeš, zakaj je serija COD oz. MW takšen hit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

bluefish ::

dronyx je izjavil:

Ko vidiš BF3 šele razumeš, zakaj je serija COD oz. MW takšen hit.
Predvsem zato, ker dandanes mularija nima niti kančka potrpljenja in občutka za skupinsko igro. Sem opazil celo v World in Conflict.

T-h-o-r ::

bluefish je izjavil:

dronyx je izjavil:

Ko vidiš BF3 šele razumeš, zakaj je serija COD oz. MW takšen hit.
Predvsem zato, ker dandanes mularija nima niti kančka potrpljenja in občutka za skupinsko igro. Sem opazil celo v World in Conflict.



jaz sem pa srečen, da je mw tak hit, da malo bolj nesposobni ostanejo na COD


prve ure na BF so bile tudi zame jako težke, težko sem spravil kaj več skupaj kot pa 3/10 v povprečju itd.


ampak, ko prideš not, je uživancija neskončno večja, kot z codji, ki jih lahko uspešno igra vsak bumbar
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Kenpachi ::

Heh ragequitter :D
Zaraki Kenpachi.

sennheiser ::

Svoje mišljenje moraš spremeniti. Enostavno moraš vedeti, da sploh ni pomembno ali ekipa zmaguje ali ne. Fora je v temu da probaš svoji ekipi pomagati kakor se le da. V primeru baserape pa enostavno supporta da mečeš ammo ali pa medica da kjer padajo oživljaš. Prilagodi igro sebi, le tako boš dosegel kakšen score. Mislim da je pa za vse odlično poskrbljeno. Klasični bf3 z velikimi mapami in za kakšne igralce coda cq mape. Če pa ne znaš igrati bf3, potem si sigurno v codu samo average. Tisti, ki so v codu res dobri so v bf3 ponavadi povprečni od začetka, kasneje pa tudi zelo dobri. Kontra je pa nekje tako no isto po mojih izkušnjah.

dronyx ::

Mene osebno ne zanima, kdo zmaguje, ali kakšen rezultat jaz dosegam. Pomembno mi je, da v igri uživam. To pa se mi v BF3 dogaja zelo poredko.

miraldi ::

Tnx sennheiser tole mi je ful pomagal dozdaj po 2h urah igranja me niti enkrat ni vrgu ven Punkbuster tko da če še koga ven meče nej tole sproba:

Login as an Administrator user,
1. open Windows Explorer and browse to c:\windows\system32
64 bit, you need to browse to c:\windows\syswow64
2. scroll down and find PnkBstrA.exe - PnkBstrB.exe,
3. right-click PnkBstrA.exe - PnkBstrB.exe and choose Properties.
4. click the Compatiblity tab.
5. click the button "Change settings for all users".
6. click the checkbox for "Run this program as an administrator".
7. click the "Ok".
8.Restart your PC

Zanima me zakaj mam ponavadi na začetku igre avtomatsko(rafalno) streljanje potem pa samo strel pa po strel igram pa kot Support z RPK 74M a je to kakšna tipka da to menjaš?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

miraldi je izjavil:

Zanima me zakaj mam ponavadi na začetku igre avtomatsko(rafalno) streljanje potem pa samo strel pa po strel igram pa kot Support z RPK 74M a je to kakšna tipka da to menjaš?

Privzeto je V, kar pa lahko pomotoma pritisneš namesto C. Meni se je na začetku precejkrat zgodilo, da so me ustrelili, ker sem pomotoma prestavil način streljanja na single shot.

miraldi ::

Ja smotano je k maš sam single shot. Sam prmen je privzeto za črko v(prone). Zgleda morm čez vse tipke it pa jo bom najdu.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

OmegaBlue ::

Singleshot je s pravim orožjem dokaj smrtonosen. Če pa po nesreči preklopiš si pa dokaj fucked ja :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

T-h-o-r ::

saj drugače kot s single shot skoraj nič ne zadanem na daleč z avtoamtskimi puškami


od blizu pa itak g18 vlada (al g17 whatever)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

OmegaBlue ::

Meh prisegam na 1911 ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

T-h-o-r ::

zadnje čase malo več drkam p90, ful se mi zdi unbalanced

na daleč strelja bolje, kot g53, wtf is this
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

miraldi ::

Moja napaka sel sem prone in single shot/sutomatic na isti tipki ;(( zato pa vsakič ko sem se vrgel na tla se je spremnilo :|
Tudi jaz za daljše razdalje uporabljam single shot pri jurišnih orožjih.

Kje bi pa lahko našel kašne slovenske serverje(če sploh so)?

Kako igrate BF3 z vklopljenim V-sinc ali izklopljenim(sploh tisti z boljšimi grafičnimi? Jaz imam vse na Ultra 1920x1080, 4xMSAA ,AA High, AF 16x z vklopljenim V-sync pa imam 50-60 fps povprečno z občasnimi padi na 40fpsjev. Ponavadi imam v vseh igrah vklopljen V-sync ker kakor sem razbral več kot 60fps na 60Hz monitorju je brezveze imeti.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Freaxx ::

V-sync zaklene število fpsjev na osveževanje tvojega monitorja in tako prepreči frametearing (največkrat ga lahko opaziš na kakšni rebrasti površini). Posledica pa je tudi malo lagga in je to samo slabo za gameplay performance (se kar opazi). Fpsjev je pa bolje da jih je malo več, ker v stresnih situacijah (eksplozije etc.) lahko drastično padejo in to ravno v trenutko ko moraš hitro odreagirat. Malo se poigraj z nastavitvami pa boš videl.

Slovenski serverji so bili oz. ponavadi ostanejo prazni ker preprosto ni dovolj folka za konstantno igranje.

Mavrik ::

Zakaj točno bi pa FPSji kaj bolj padli ko imaš V-sync kot če ga nimaš? :)
The truth is rarely pure and never simple.

Luffy123 ::

HELP!

Kolega si želi kupit premium preko paysafe kartice, ampak mu ne da te možnosti, tudi če si spremeni državo na npr. Nemčijo, Francijo itd.
Pomoč prosim!

T-h-o-r ::

ma kdo shranjene kakšne knife only serverje? trenutno ne vidim kirega :S
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Killermode ::

Luffy123 je izjavil:

HELP!

Kolega si želi kupit premium preko paysafe kartice, ampak mu ne da te možnosti, tudi če si spremeni državo na npr. Nemčijo, Francijo itd.
Pomoč prosim!

Naj si kupi na keri drugi strani key. Naprimer g2play.net sprejema paysafe.
Pa še cena je 37EUR namest 50EUR

Zgodovina sprememb…

Luffy123 ::

Killermode je izjavil:

Luffy123 je izjavil:

HELP!

Kolega si želi kupit premium preko paysafe kartice, ampak mu ne da te možnosti, tudi če si spremeni državo na npr. Nemčijo, Francijo itd.
Pomoč prosim!

Naj si kupi na keri drugi strani key. Naprimer g2play.net sprejema paysafe.
Pa še cena je 37EUR namest 50EUR


Kam pa potem napišeš key, ki ga dobiš?

Kenpachi ::

People, ne vklapljat V-synca. Tako tudi zaklenete sampling rate z inputa in občutek premikanja z miško postane "gumijast". Posledično ste manj natančni in kolnete čez igro, hardware in ragewuittate in rečete, da je bf3 zaenkurc.
Zaraki Kenpachi.

dronyx ::

T-h-o-r je izjavil:

ma kdo shranjene kakšne knife only serverje? trenutno ne vidim kirega :S

Knif killi so po moje eni izmed najboljših momemntov v igri. Vedno znova umiram od smeha, ko koga zabodem od zadaj, ker so tako dobre narejene animacije. Če bi obstajali knife only serverji bi igral samo še to.

Sem pa zadnjič slučajno opazil, da EA celo prodaja po ceni par evrov neke komplete, kjer ti če prav razumem za denar odklenejo nekatera orožja in gadgete, da nisi na začetku povsem nekonkurenčen.

Pri lvl 32 sem prvič poskušal voziti helikopterje. Sklatijo me po parih minutah, pri čemer seveda ves čas piska v kabini alarm. Izbiram lahko samo, kaj me bo zadelo. In EA se nekje v ozadju smeje in upa, da bom kupil kakšne njihove gadgete (bolje rečeno odklenil to, kar ostali že vsi imajo), da bom imel sploh minimalne možnosti proti igralcem, ki so po par 100 ur preigrali samo v helikopterjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Killermode ::

Luffy123 je izjavil:

Killermode je izjavil:

Luffy123 je izjavil:

HELP!

Kolega si želi kupit premium preko paysafe kartice, ampak mu ne da te možnosti, tudi če si spremeni državo na npr. Nemčijo, Francijo itd.
Pomoč prosim!

Naj si kupi na keri drugi strani key. Naprimer g2play.net sprejema paysafe.
Pa še cena je 37EUR namest 50EUR


Kam pa potem napišeš key, ki ga dobiš?

Moreš met origin inštaliran pa original battlefield 3 instalirano. pol pa sam vpises kodo.
https://docs.google.com/open?id=0B6WRL2...

Luffy123 ::

Killermode je izjavil:

Luffy123 je izjavil:

Killermode je izjavil:

Luffy123 je izjavil:

HELP!

Kolega si želi kupit premium preko paysafe kartice, ampak mu ne da te možnosti, tudi če si spremeni državo na npr. Nemčijo, Francijo itd.
Pomoč prosim!

Naj si kupi na keri drugi strani key. Naprimer g2play.net sprejema paysafe.
Pa še cena je 37EUR namest 50EUR


Kam pa potem napišeš key, ki ga dobiš?

Moreš met origin inštaliran pa original battlefield 3 instalirano. pol pa sam vpises kodo.
https://docs.google.com/open?id=0B6WRL2...


Ok, najlepša hvala ^^ :D

sennheiser ::

Tut če greš se heliča pa da bi kupil to bližnico, proti nekomu, ki ima 100+ ur v heliju nimaš za burek. Nasvet za jet/heli najdi kak joystick, ki se ti valja(če se ti) v omari in na to špilaj. Na miša nimaš šanse. Vsi, ki razturajo v heliju delajo tako. Nobeden na miš. Kolega tako dela in je potem brez problema furat stvar. Ok osebno imam 10 ur v heliju na miša. Ne rečem se da v primeru da je v nasprotnem heliju podoben po izkušnjah. Nimam pa šanse proti kolegu ki ima čez 100 ur. Mogoče se mi userje 1x na 10 killov, ki jih on meni naredi.

Dua'L ::


GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Netrunner ::

sennheiser je izjavil:

...Nobeden na miš....


se strinjam miš + heli = FAIL ... jaz žal nimam nikjer joystick-a pa uporabljam kar tipkein mi še kar gre :) ... me pa zanima če bi z joystick-om bil bolj uspešen.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Skyman ::

Ja ce imas miša na 1200dpi je kriza jz imam na 5000dpi ko igram in helica je kar lepo vodit,seveda ne bom reku da je bolje kot ce uporabljas joystick.Je pa res da vcasih se prav lepo da igrati veliko lahko naredis s helicem ampak le ce imas dobro ekipo,v primeru da imajo nasprotniki dobro zracno podporo ter spodaj nekje AA-tanka je zadeva zelo tezka ker ne ves s katerega konca dobivas rakete.

Ziga Dolhar ::

Netrunner je izjavil:

sennheiser je izjavil:

...Nobeden na miš....


se strinjam miš + heli = FAIL ... jaz žal nimam nikjer joystick-a pa uporabljam kar tipkein mi še kar gre :) ... me pa zanima če bi z joystick-om bil bolj uspešen.


Kontra. Helije igram na miš. (+WSAD, seveda.) Brez problema. Je pa res, da Omy kot gunner ponavadi dobi več točk, ane ;).
https://dolhar.si/

dronyx ::

Jaz šofiram helikopterje z joystickom in to mi ne dela nobenih težav, problem je v tem, da takoj ko sem v zraku leti proti meni vse živo in ni šanse, da se rešim, kaj šele, da bi karkoli naredil. Tega seveda potem niti ne igram več, ker sproža samo frustracije in tudi ni fer do ekipe, ker kuriš s tem samo resurse po nepotrebnem, ko bi se v helikopter lahko usedel nek lvl 100 z gunnerjem lvl 95, ki sta na teamspeaku in ostaneta v zraku 20 minut. Ampak to bi lahko EA preprosto rešil s strežniki, ki bi bili omejeni na določen skill oziroma izkušnje, samo kaj, ko še niso naredili raziskave, koliko igralcev odloži njihov špil po parih urah in ne kupi ničesar več od njih, ker je preprosto do začetnikov skrajno neprijazen (po moje precej bolj, kot pa kakšen COD, ker so nekatera orožja tu bistveno bolj uničujoča, kot pa puške in pištolice, sploh če jih dobi v roke izkušena ekipa, ki potem zganja masaker).

Sem pa poskušal isti joystick (attack 3) usposobiti še za letenje z letali, pa mi ne uspe nikakor, čeprav je načeloma princip podoben, letalni model pa do konca poenostavljen. Dvig in spuščanje nosu letala enostavno ne dela, tako kot bi moralo. Je pa res, da se verjetno letala da leteti tudi samo s tipkovnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

OmegaBlue ::

@Ziga Dolhar že dolgo nisva resno letela :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

fireX88 ::

dronyx je izjavil:

Jaz šofiram helikopterje z joystickom in to mi ne dela nobenih težav, problem je v tem, da takoj ko sem v zraku leti proti meni vse živo in ni šanse, da se rešim, kaj šele, da bi karkoli naredil. Tega seveda potem niti ne igram več, ker sproža samo frustracije in tudi ni fer do ekipe, ker kuriš s tem samo resurse po nepotrebnem, ko bi se v helikopter lahko usedel nek lvl 100 z gunnerjem lvl 95, ki sta na teamspeaku in ostaneta v zraku 20 minut. Ampak to bi lahko EA preprosto rešil s strežniki, ki bi bili omejeni na določen skill oziroma izkušnje, samo kaj, ko še niso naredili raziskave, koliko igralcev odloži njihov špil po parih urah in ne kupi ničesar več od njih, ker je preprosto do začetnikov skrajno neprijazen (po moje precej bolj, kot pa kakšen COD, ker so nekatera orožja tu bistveno bolj uničujoča, kot pa puške in pištolice, sploh če jih dobi v roke izkušena ekipa, ki potem zganja masaker).

Sem pa poskušal isti joystick (attack 3) usposobiti še za letenje z letali, pa mi ne uspe nikakor, čeprav je načeloma princip podoben, letalni model pa do konca poenostavljen. Dvig in spuščanje nosu letala enostavno ne dela, tako kot bi moralo. Je pa res, da se verjetno letala da leteti tudi samo s tipkovnico.


oprosti ampak ti imaš resne probleme. Prodaj igro, če sploh lahko, pa boš mel mir in neboš mel fustracij! Ko sem začel igrat bf2 sem bil star 16 ali 17 ali 18 (ne spomenm se točno) let. Veš kolk časa sem preživel v heliču da sem prišel nekam? Mel sem tudi težeave, vendar nisem obupal ker mi je bil game dober, v trojki pa potem nisem imel večjih problemov. Če nimaš vstrajnosti in potreplenja res nimaš kaj delat v bf-u! Prodaj ali vrži stran pa pejt rajši žogo nabijat, razen če imaš tudi tam fustracije ker vsaj ened leti nate!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

T-h-o-r ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Netrunner je izjavil:

sennheiser je izjavil:

...Nobeden na miš....


se strinjam miš + heli = FAIL ... jaz žal nimam nikjer joystick-a pa uporabljam kar tipkein mi še kar gre :) ... me pa zanima če bi z joystick-om bil bolj uspešen.


Kontra. Helije igram na miš. (+WSAD, seveda.) Brez problema. Je pa res, da Omy kot gunner ponavadi dobi več točk, ane ;).

this
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

@fireX88: Faca! Sedaj si mi pa dal lekcijo. :))

Kenpachi ::

Mja, helikopterji so kar papirnati, to je res. Rabiš še gunnerja za flare metat.

Če imaš pošastna pilota in gunnerja, ki imata dobro natempiran ECM & flare combo, ga tudi težko skineš. Vsaj z iglami. Soflam & javelin je pa itak win :)

Sam na public serverjih se včasih dobijo tako dobri reconi, da umrejo, preden lahko soflam sam kaj natargetira. Potem pač jočeš, kako helikopter rejpa tvoj team ;)

Every day I'm Javelin' Javelin' :D
Zaraki Kenpachi.

dronyx ::

Kakor opažam je precej razširjena modna muha, da te zabrišejo dol iz strežnika, če z RPG-jem streljaš na pešadijo. Enkrat se mi je celo zgodilo, da sem meril dejansko v samohodko, pa je ravno v tistem trenutku skočil ven nekdo, da jo popravi in sem ga seveda nehote zadel, pa me je dobesedno v trenutku zabrisalo ven na desktop. To očitno počne na nekaterih strežnikih kar avtomatika oziroma je verjetno celo kakšna opcija v nastavitvah serverja.

Samo na drugi strani pa seveda ni nobenega problema, če se s tankom zapelješ direktno med pešadijo v ozkih ulicah Pariza in jih razmečeš naokrog, helikopterju tudi brez problema streljajo vse kar leze, z vsem razpoložljivim orožjem, lahko celo polagaš protipehotne mine, samo RPG je pa problem, pa čeprav kakor vem ni z nobeno konvencijo prepovedano streljati z RPG-ji na pešadijo. To si je očitno nekoč nek admin spomnil, sedaj pa je to postalo tradicija.

Mavrik ::

Ja, na nekaterih strežnikih so omejitve orožja res butaste ([No RPG/No Mortar/No M320/No claymorez/No AT MINEZ!!!!!!!]) Namesto da bi se ljudje naučili normalno igrati se raje nube ujčka.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

OmegaBlue ::

Na žalost je to nekje potrebno, v mejah normale seveda. Mapa metro je v primeru RPG spama neigralna. Drugje so pa te omejitve odvečne.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

dronyx ::

Na mapi kot je CQ Metro so tudi snajperji odveč. Če so že dali v igro tako mapo bi lahko morda še malo spremenili način igranja, recimo da moraš na začetku izbrati samo med par tipov orožja (en šotgun, en avtomat in morda še kaj), bombe imaš recimo samo dve in se ne obnavljajo iz ammo boxov itd.

T-h-o-r ::

eden najlepših občutkov ostaja, da z rpgjem sprašiš snajperja, ki se je zabarikadiral v eno stavbo :)



eat roof, motherfucker
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

OmegaBlue ::

Meni grejo zadnje čase na živce ko se cel squad sniperjev zakampira v napol porušen building na gulf of oman. Tisti na vogalu med F in E ne nebotičniki. Jih je celo sranje ven dobit.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
««
111 / 149
»»