» »

Kateri mobitel? Nokia C3?

Kateri mobitel? Nokia C3?

Dromar ::

LP!

Pravkar bom pri Simobilu podaljšal naročniško razmerje za paket Orto u nulo in razmišljam, kateri telefon bi vzel. Definitivno ne mislim plačevat veliko denarja za telefon. Rabim ga za SMSe, klice, kdaj pa kdaj kak MMS, mogoč kaka muzika in nujno odjemalnik za Gmail. Do zdaj sem imel HTC Tattoo in mi ni več za met teh nizkorazrednih touchscreenov, tak da bom raje vzel enega s qwerty tipkovnico in razmišljam o Nokii C3, ker jo dobim za 20€ in se mi zdi pač dosti dober telefon za 20€.
Edini praktični pogoj je da relativno hitro odpre maile, ker to mi res velik pomeni :D

Dromar ::

Se noben ne spozna na telefone? :S

fpbs ::

Iskušnje, ki jih imam z Nokio so take, da ta firma za mene ne postoji več.

RockyS ::

V takem rangu nimaš kaj izbirat. Vzameš in je to to.

Dromar ::

No, ne vem...Imel sem zdaj dobro leto HTC Tattooja in je crknil, sicer ga bom dal na garancijo na servis ampak me je razočaral...Pred tem sem imel nekega glupega LGja KF750 alneki, pa je bil čist adijo, pred tem pa Nokio N73, ki je bil za moje pojme najboljši telefon, kar sem ga do danes imel...Nič, grem jo pogledat, pa se bom odločil
Hvala za odgovore.

RockyS ::

No in kaj ti to pove? Da od low budget telefona pričakuješ preveč.

Dromar ::

Glej, Tattoo je sam po sebi bil ok, ampak je crknil in ga bom prodal predn mu poteče garancija, ker se pač kvarijo te škatle. Zdaj sem mel C3 v roki in je kompaktna, odzivnost dobra...Všeč mi je :D Bom vzel

koro13 ::

Kako se obnese?

Dromar ::

Ah, pa res, bi lahko poročal :D

Sklepam, da se vprašanje nanaša na Nokio C3. Kvaliteta izdelave je na zelo visokem nivoju; telefon je kovinski in iz visoko kvalitetne plastike, ekranček je zelo dober-barve so žive. Najbolj me je navdušila baterija. Telefon mi zdrži tudi do 10dni, sem pa nek povprečen uporabnik, ki na dan napiše recimo okrog 10 SMSov in se 5min pogovarja. Fotoaparat je vredu, ampak nič posebnega. Zdi se mi, da kljub temu dela boljše slike od prejšnjega HTCja ampak bistveno slabše od Nokie N73, ki sem jo imel pred 2mi leti. Dostop na net je relativno hiter in nič kaj počasnejši od tistega na HTCju, se pa opazi malo razlike. Tipke so fino izbočene in na njih po dobrem mesecu in pol pišem SMSe hitreje kot s čemerkoli prej. V glavnem, nikoli v lajfu nisem bil tako zadovoljen s telefonom. Če gledam, da me je Tattoo leto nazaj koštal 80EUR in še danes ne košta nič manj, ta pa 20EUR, mi je žal, da sem kdajkoli kupil HTCja, ker je klump napram temu. Res sem zadovoljen, pa je to prvič po dveh letih, da to rečem za svoj telefon (z N73 sem bil, ampak je bla draga)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714421 (11984) Thunder wave
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294619 (3380) rzidar1
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232729 (22402) LuGi
»

Nakup novega mobitel namesto N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
141441 (1156) krizkraz
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929415 (6016) globoko grlo

Več podobnih tem