» »

Collectors Edition

Collectors Edition

GaRRuS ::

Zdravo!

Mene pa zanima, kje v Sloveniji bi se dalo dobit kake collectors edition igre! Vem da je možno naročanje iz tujine, a bi se tej opciji rad izognil.

Tr0n ::

Igabiba, bigbang,...

def0r ::

Bodi malce bolj natancen. Collectorja katere igre zelis?

bajsibajsi ::

Ko je ravno tema.. nekateri CE so res slabi za svojo ceno. Rift bo baje imel res dober paket.

def0r ::

Ne vem odvisno.
Black ops se ni splacal vzeti za konzole collectorja. Nisi dobil cisto nic drugega kakor igro in tisti avto:) Jaz si bom kupil Witcher 2 Collector ima ogromno stvari + spil mi je super:D

Tr0n ::

Ah, CE je stran vrzen denar. Tisti dan ali dva se malo pospilas, potem pa se prah nabira. Virtualni CE itemi pa so tudi ponavadi brezveze.

def0r ::

Odvisno od ljudi tr0n. Jaz kupim collectorja od spila ki ga resno komaj cakam. Tudi digitalnih verzij spilov nerad kupujem ker imam raje vse kar je mozno BOXed brez kaksnega steama ali kaj.

Tr0n ::

Jaz pa download all the way. Sploh si ne znam predstavljat, da bi kdaj se kupil fizicno skatlo.

def0r ::

Pac razlicni smo si:P Eni bolj zbirateljsko kupujemo.

opeter ::

Nekoč si polega iger dobil, če ne drugo, lično škatlo z dokumentacijo. Dandanes dobiš nek prepognjen list v ti. brez zvezni DVD jewel case škatli ali kako se temu pravi. Se pa strinjam s Tr0nom, CE verzije niso vredne denarja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

bajsibajsi ::

Nekoc gamerji tudi niso vedno in izkljucno kupili CE omiljene igre zgolj z razlogom dobiti "tisto nekaj vec".

BTW, prej omenjeni Rift CE:

* 8GB RIFT USB Drive
* RIFT Soundtrack
* SteelSeries Gaming Mouse Pad
* 128-page Hardcover Comic

+ seveda vse ostalo kar ponuja preorder in digital CE... https://www.riftgame.com/en/products/

Cena 80$. Ze sam kljucek npr. je cca 15-25 evrov.

def0r ::

Ni toliko USB kljucek, USB kljucek je najbrz njih stal zelo malo recimo 8$ :) Pri nas bi prisel to ene 12 ali 13 EUR cenejsi. Jaz komaj cakam witcher 2 collector:P V tistem je veliko stvari:)

bajsibajsi ::

Zgresil si bistvo.

Sicer pa, najdi 8GB flash, ki ima logo tvoje (recimo) najdrazje igre za 12 evrov. Sploh pa nima veze koliko je njih stal nek produkt. Drugace bi tudi retail igro prodajali po tej logiki za zgolj par evrov, glede na to, da stane proizvodnja DVD medija zgolj par (deset) centov.

Tebi in meni logo na USB palcki neke igre mogoce ne pomeni popolnoma nic. Kar pa ne pomeni, da je tako pri vseh.

Kot primer zakaj bi nekdo kupil CE. Z malo srece lahko CE verzija, resi marsikaterega indie razvijalca solidne igre pred bankrotom ob izzidu igre, se predno se masovno razve, da je igra kvalitetna. In z nakupom taksnega CE v nekem smislu "financiras" razvijalce/zaloznika pri zacetnih stroskih v prvih parih mesecih igre.

BTW, sam tudi ne kupujem CE igre (razen kake izjeme). Zadnja leta so CE pogosto macek v zaklju z navito ceno.

edit/ moje pisanje predvsem leti na spletne multiplayer igre in masovke in ne offline single player.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Jaz sem si kupil samo od Fallout 3, ampak kot pravi zbiratelj jo imam seveda shranjeno originalno zapakirano in nikoli odprto. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

opeter ::

Furbo je izjavil:

Jaz sem si kupil samo od Fallout 3, ampak kot pravi zbiratelj jo imam seveda shranjeno originalno zapakirano in nikoli odprto. :D


Aha, torej čakaš, da gre vrednost gor (za zbiratelje) in jo prodaš za velike pare? :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mihec87 ::

bajsibajsi je izjavil:

Zgresil si bistvo.

Sicer pa, najdi 8GB flash, ki ima logo tvoje (recimo) najdrazje igre za 12 evrov. Sploh pa nima veze koliko je njih stal nek produkt. Drugace bi tudi retail igro prodajali po tej logiki za zgolj par evrov, glede na to, da stane proizvodnja DVD medija zgolj par (deset) centov.

Tebi in meni logo na USB palcki neke igre mogoce ne pomeni popolnoma nic. Kar pa ne pomeni, da je tako pri vseh.

Kot primer zakaj bi nekdo kupil CE. Z malo srece lahko CE verzija, resi marsikaterega indie razvijalca solidne igre pred bankrotom ob izzidu igre, se predno se masovno razve, da je igra kvalitetna. In z nakupom taksnega CE v nekem smislu "financiras" razvijalce/zaloznika pri zacetnih stroskih v prvih parih mesecih igre.

BTW, sam tudi ne kupujem CE igre (razen kake izjeme). Zadnja leta so CE pogosto macek v zaklju z navito ceno.

edit/ moje pisanje predvsem leti na spletne multiplayer igre in masovke in ne offline single player.


Z malo sreče ja,če ne pa nafilaš mastnega založnika.

Furbo ::

opeter je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz sem si kupil samo od Fallout 3, ampak kot pravi zbiratelj jo imam seveda shranjeno originalno zapakirano in nikoli odprto. :D


Aha, torej čakaš, da gre vrednost gor (za zbiratelje) in jo prodaš za velike pare? :))


A ni to smisel zbirateljskih zadev. :D
Odprto prešlatano zadevo, ti ne bo odkupil nihče.

V bistvu sem se malce oddolžil avtorjem za spiratizirane Fallout 1 in 2, tako da sem pač kupil dve trojki. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

def0r ::

bajsibajsi je izjavil:

Zgresil si bistvo.

Sicer pa, najdi 8GB flash, ki ima logo tvoje (recimo) najdrazje igre za 12 evrov. Sploh pa nima veze koliko je njih stal nek produkt. Drugace bi tudi retail igro prodajali po tej logiki za zgolj par evrov, glede na to, da stane proizvodnja DVD medija zgolj par (deset) centov.


Ne bolj sem mislil da USB ni nic special pri njih, za razliko od USBja katerega si dobil zraven SC2 collectorja:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje bi lahko kupil stare igre?

Oddelek: Pomoč in nasveti
355527 (4658) Alamar
»

Stare značke in denar, so kaj vredne ali v koš z njimi ?

Oddelek: Loža
3310061 (7560) ;-)
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6
»

Wotam in Diablo 3 CE

Oddelek: Igre
162288 (1293) breza93

Več podobnih tem