» »

Še ena teorija zarote?

Še ena teorija zarote?

Modiano ::

Naletel sem na tale intervju Marcela Messinga. Sicer ni neka, ne nova in niti ne aktualna( ali pač) zadeva. Zdi se mi kar zanimivo, sicer gledam s kritične razdalje. Zanima me če je kdo že gledal, al pa še bo in kakšno je vaše mnenje, kometar. Se res na bližnjem vzhodu odvijajo vojne z drugačnim namenom?

Tole ma celo nek point, iz intervjuja: Celo veliki filozof Bruno je dejal:” Ne morem si predstavljati, da v tolikšni množici zvezd obstajamo samo mi in da samo mi nekaj vemo.” Tu pa se začne tisti del zgodbe, ko se moramo mi, ljudje odpreti za drugačne ideje, kot pa smo jih vajeni. »there is more between heaven and hell than you can see Horatius«, kot je v Hamletu lepo opisal Shakespeare. Enkrat se bomo morali otresti arogantnega prepričanja, da smo edini in, da je naše znanje najvišje.

Glede koncepta nadzora pa mi je všeč tale film (sarkazm on!), ki pokaže kam zadeve peljejo.
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

DarwiN ::

Edino kredibilno vprašanje tule je, koliko milijonov $$$ je tale Marcel zaslužil s tem njegovim "prebliskom" preko knjig, predavanj, itd.

Motiv teh voluharjev je vedno enak.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Modiano ::

Glede denarja se povsem strinjam, verjetno je nekaj malega:) zaslužil. Bolj me interesira vsebinsko ozadje.
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

PacificBlue ::

Mislim človek je napisal okoli 25 knjig. Seveda je nekaj zasluzil, ni pa smiselno da se je samo zaradi tega ukvarjal z pisanjem. Ima dobre ideje in predstavi resne probleme s katerimi se soočamo.
Če te Darwin mucijo taki "voluharji" poguglej za Michel Desmarquet. Eno njegovo predavanje imas na youtube, in napisal je eno knjigo, ki je prostodostopna.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Modiano ::

PacificBlue je izjavil:

Mislim človek je napisal okoli 25 knjig. Seveda je nekaj zasluzil, ni pa smiselno da se je samo zaradi tega ukvarjal z pisanjem. Ima dobre ideje in predstavi resne probleme s katerimi se soočamo.
Če te Darwin mucijo taki "voluharji" poguglej za Michel Desmarquet. Eno njegovo predavanje imas na youtube, in napisal je eno knjigo, ki je prostodostopna.


Maš mogoče direkten link do knjige, bi jo res rad malo prelistal? Hvala
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Modiano ::

Intervju je bil posnet leta 2006, in govori da bodo čez tri leta v človeških telesih vgrajeni čipi..no tega sicer še niso..so pa biometrični potni listi, skeniranje na letališčih,..ideja nadzora, postanemo vodljivi, še bolj kot že smo, ni več daleč do večinske implementacije.
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

BALAST ::

Še ena ideja kako bi lahko amerika odpravila državni dolg. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knjige, ki so pustile pečat (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5111806 (9555) BigWhale
»

mojaknjigarna.si

Oddelek: Loža
151831 (1134) DimmniBurek
»

Tečaj fotobranja - vaše mnenje

Oddelek: Šola
72385 (2098) GoodSatanist
»

Tor-ramdisk, programski paket za anonimizacijski strežnik brez trdega diska

Oddelek: Novice / Zasebnost
115029 (4107) wooted
»

Nadzor in zasebnost v informacijski družbi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
648958 (7343) poweroff

Več podobnih tem