» »

Služba kjer lahko 2/3 časa študiram?

Služba kjer lahko 2/3 časa študiram?

JozeF_FranC ::

Pozdravljeni! Iščem službo kjer lahko 2/3 časa študiram. Sem namreč študent in iščem tako študentsko delo, kjer bi se lahko učil - imel veliko prostega časa za učenje. Slišal sem, da so zato najprimernejše službe kot so nočni čuvaj, receptor v kakšnem hostlu, knjižničar, help desk... Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje oz. nasvete. Hvala!

McHusch ::

Lahko si univerzitetni profesor :)

BALAST ::

Pa cestni delavec.

bluefish ::

Pri delih, ki si jih omenil, delo velikokrat poteka izmensko. Tako imaš lahko nekaj dni mir, nekaj dni pa šunder.

popster ::

dela kjer se lahko igraš na računalnik(alpa študiraš):

http://michkhoo.blogspot.com/2010/01/jo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

keworkian ::

To bo verjetno Zavod Za Zaposlovanje Slovenije. Lahko si zaposlen ali pa kot iskalec zaposlitve, v obeh primerih si plačan za nič dela ter imaš ogromno prostega časa.

gendale ::

redni študent ne more bit na zavodu :)

JozeF_FranC ::

Mislil sem na študentsko delo - študentski servis, drugače pa hvala za odgovore!

turkx90 ::

Hotelski receptor...;D

Go-ahead ::

Varnostnik - poznam enega, ki je naredil magisterij!

mastah ::

al pa ce dejansko kej delas, pa se pol ucis...

amigo_no1 ::

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.

ZLOky ::

Pojdi za prodajalca avtomobilov, tam imaš le nekaj strank na dan. :D
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

PINki ::

V urarni prodajaj ure.

keworkian ::

amigo_no1 je izjavil:

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.


Fak a je treba v vsak "prispevek" napisat. "namerno se norčujem iz takih ljudi, povrhu tega se še norčujem iz Zavoda ker tam delajo sami nesposbneži".

Drugače pa dragi študent, študiraj in ne delaj. Medtem ko se ti učiš in jemlješ delovno mesto nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ti sam. (tukaj mislim resno)

Zgodovina sprememb…

Good Guy ::

keworkian je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.


Drugače pa dragi študent, študiraj in ne delaj. Medtem ko se ti učiš in jemlješ delovno mesto nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ti sam. (tukaj mislim resno)


tebe so pa tastari živel ane? al te še zmer?

Karaya 52 ::

Dežurni v Rožni dolini oz. drugih študentskih domovih. Delaš nič, lahko gledaš filme, spiš, je pa jasno bolj slabo plačano.

keworkian ::

Good Guy je izjavil:

keworkian je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.


Drugače pa dragi študent, študiraj in ne delaj. Medtem ko se ti učiš in jemlješ delovno mesto nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ti sam. (tukaj mislim resno)


tebe so pa tastari živel ane? al te še zmer?


Ne, študij sem si plačal sam, tako kot svoje bivanje na samem. Za razliko sem se zaposlil, da sem SEBE financiral. Poizkusi, mogoče bos NEKOČ razumel.

gendale ::

keworkian je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.


Fak a je treba v vsak "prispevek" napisat. "namerno se norčujem iz takih ljudi, povrhu tega se še norčujem iz Zavoda ker tam delajo sami nesposbneži".

Drugače pa dragi študent, študiraj in ne delaj. Medtem ko se ti učiš in jemlješ delovno mesto nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ti sam. (tukaj mislim resno)

ja čaki, ti si se zaposlil, njemu pa praviš, naj se ne zaposli

nuclear ::

Lahko raznašaš ankete, se učiš doma, in sam ankete rešuješ(z različnimi kulicami, da ne posumijo).

Varnostnik v študentskem domu, kjer dejansko ne delaš nič.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Good Guy ::

keworkian je izjavil:

Good Guy je izjavil:

keworkian je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

keworkian
Zavod Za Zaposlovanje Slovenije plača 3/6... mesecev, če si bil prej zaposlen za ne vem koliko časa, tako da tvoje pisanje ne drži kar tako.


Drugače pa dragi študent, študiraj in ne delaj. Medtem ko se ti učiš in jemlješ delovno mesto nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ti sam. (tukaj mislim resno)


tebe so pa tastari živel ane? al te še zmer?


Ne, študij sem si plačal sam, tako kot svoje bivanje na samem. Za razliko sem se zaposlil, da sem SEBE financiral. Poizkusi, mogoče bos NEKOČ razumel.


bravo res si dober..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socialna pomoč (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17332260 (13054) St235
»

Socialna pomoč-sporazumna odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9320649 (14791) tikitoki
»

Odpuščanje starih delavcev, zaposlovanje novih

Oddelek: Loža
363868 (2838) hruske

Več podobnih tem