» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
304 / 307
»»

Lion29 ::

Kodi je izjavil:

@klempo
Hvala ti za vse trailerje, ki jih deliš.
Toda, ti angleški opisi kopirani iz IMDB bi bili lahko v slovenščini, glede na to, da je to slo forum. Ne razumem tako dobro angleško, tako da bi bil hvaležen za slo opise, po možnosti bi raje videl tvojo oceno oziroma opis, ker verjamem, da veliko od tega tudi pogledaš. Konec koncev vse to "pogledam" že na IMDB, toda sem pridem po kritike slotehovcev, po katerih se potem sploh odločim, za kakšne nove seveda a je za pogledat al ne.
Pa brez zamere.


lol.... entitled much? aja, ne razumes...a si prevec razvajen? kot prvo, je prav, da se naucis anglesko... ti bo lkoristilo v zivljenju... namesto da gledas serije... ali pa glej serije brez podnapisov... kot drugo, vsi trailerji so v anglescini... kot tretje...ce ne stekas opisov, pa ziher stekas, kako deluje google translate, ne?

pismo kiri srot od ljudi, ki se pocutijo, da se svet vrti okoli njih... in prakticno pljuvajo po (dobrem) delu nekaterih, ki si vzamejo dragocen cas in se potrudijo nekaj delit z ostalimi... ZASTONJ..

namesto da drugic tak post spises, se potrudis in kopiras njegov post v google translate in za vse ostale (ki ne razumejo anglesko) "prevedes"? In dejansko kaj prispevas in ne take debilnosti?

in Poleg tega, da si tako nesramen... je najbolj ironicno to, da se v drugih temah drugim posmehujes, kako ne znajo anglesko

SHUT TE F... UP

.... pa brez zamere
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Kodi ::

Se mi je kar zdelo, da se bo oglasil nek tak pacient. Najbolj žalostno pa je, da ne zna brat in je slovensko nepismen.
Razumem, da me bo klempo nekam poslal, toda ti si pa še preusran, da bi me bilo kam pošiljal!
Bilo je napisano dobronamerno! Samo ne, potem se pa najdejo taki idioti, ki po pisanju sodeč niso naredili v življenju še popolnoma NIČ pa ti tukaj začne pamet solit.
LOL! Glej @Lion29 SHUT TE F... UP pa me tud boli k... če zameriš. Drugič pa se ne oglašaj, če ni tebi namenjeno!

Kayzon ::

Roko na srce,oba sta izpadla pacienta.

Kodi ::

Kayzon je izjavil:

Roko na srce,oba sta izpadla pacienta.

Sorry no. Čist lepo dobronamerno sem napisal prejšni komentar z namenom, da bi kdorkoli, ki malo več ve o novih serijah, ki se tako objavijo napiše zraven še slo opis, pa naj bi bil potem to lahko tudi Lion 29, ker sem prepričan, da je veliko takih kot jaz, ki ne razumemo ravno najboljš angleško, da dobimo res nek vpogled v te serije katera je za pogledat.
Samo ne mora se najdt en tak idiot, ki me začne žalit in pljuvat. Kaj potem pričakuješ. Pa nisem star 5 let, da bom tiho. Tu preko tipkovnice je full korjžen sem prepričan, da v živo ne bi upal take metat ven. Fak res "vsi" so tukaj na forumu full korajžni in bi se kr neki duvali pa kregali pa dobivali osebno.
Še grozit mi začne preko ZS kot Samuel potem jih imam pa že toliko, da jih ne bom mogel podelat:))
LOL

DamijanD ::

Ampak ta dobro namerni nasvet zahteva trud in čas. In verjetno je na STju dokaj malo ljudi, ki bi res potrebovali opis v slovenščini. Tista manjšina pa lahko uporabi kakšna orodja za prevod.

Kodi ::

DamijanD je izjavil:

Ampak ta dobro namerni nasvet zahteva trud in čas. In verjetno je na STju dokaj malo ljudi, ki bi res potrebovali opis v slovenščini. Tista manjšina pa lahko uporabi kakšna orodja za prevod.

Ja razumem. Toda to se da povedat tudi na bolj normalen način.
Ni potrebe po takem idiotskem izpadu.

lolipop2 ::

Bodimo veseli, da nas kdo updejta z novostmi. Nema veze, če je v angleščini. Jaz sem klempotu hvaležen :)

Lion29 ::

Kodi je izjavil:

Ja razumem. Toda to se da povedat tudi na bolj normalen način.
Ni potrebe po takem idiotskem izpadu.


se strinjam, lahko bi ta tvoj "dobrobanerni" post ...

Kodi je izjavil:

@klempo
Toda, ti angleški opisi kopirani iz IMDB bi bili lahko v slovenščini, glede na to, da je to slo forum.


zapisal drugace, in ne kot razvajeno tele, ki zeli vse servirano na srebrnem pladnju.

Ne razumem tako dobro angleško


Kodi je izjavil:

Tebi pa angleščina ni "baš najjača strana" Pa moderator LOL :))


Odloci se, ali se bos delal norca iz tistih, ki ne zastopijo dobro anglesko, ali pa bos jamral, da sam dobro ne zastopis?

Kodi je izjavil:

Konec koncev vse to "pogledam" že na IMDB


Seveda, kako da ne... potem lahko mirno preskocis njegove poste, ce si ze sam pogledas, ne? Kako pa to, da lahko anglescino razumes na IMDBju, tukaj pa ne gre? A to zato ker je to Slo forum, AJAAAAA

Kodi je izjavil:

toda sem pridem po kritike slotehovcev, po katerih se potem sploh odločim, za kakšne nove seveda a je za pogledat al ne.


Ta tema je namenjena vsemu kar se tice serij. Njegove novosti in prilepljeni trailerji so meni godsend (po slovensko, da razumes so bozji dar)... da ne rabim it drugam in me spomne ali predstavi serije, katere ne poznam. Ker pa si ti ze na tekocem o tem (ker vidis to ze na IMDBju - vse to, kot si napisal... potem lahko mirno preskocis.

Pa izgovori se slo-tek, in smo slo-tekovci, ne slo-tehovci

Kodi je izjavil:

Samo ne, potem se pa najdejo taki idioti, ki po pisanju sodeč niso naredili v življenju še popolnoma NIČ pa ti tukaj začne pamet solit.

Po kaksnem pisanju sodec?
1. V zivljenju sem dosegel ze marsikaj... sem kar preprican, da veliko vec kot ti.
2. Pa v sami temi (poleg tega, da sem jo zacel), sem prispeval ze veliko prispevkov in kritik (za katere kot pravis rad zahajas na sloTEH). Koliko prispevkov pa si ti prispeval? Razen teh tvojih "dobronamernih" :))

Pa zanimivo se mi zdi, kako sam sebi lazes, da pravis, da so dobronamerni, pa v isti sapi na koncu prispevka zapises

Kodi je izjavil:

Pa brez zamere.

kot da bi vedel, da si prispeval "dobronamerni" BS?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Kodi ::

Lion29 je izjavil:


1. V zivljenju sem dosegel ze marsikaj... sem kar preprican, da veliko vec kot ti.

:))
Glede na to, kar si sedaj napisal ne. :))
V slovenščini obstajajo tudi š, č, ž,...:))
A se midva slučajno poznava, da ti to veš:)) Upam, da ne, ker s takim kekci ne bi želel imet opravka. Hvala za dokaz, da sem imel prav:))
Samo to sem želel dokazat.

IL_DIAVOLO ::

To nekateri ze nekaj casa vemo in se zato tudi izogibamo tej temi in OP-ju na sploh.

I suggest you to do the same.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

To nekateri ze nekaj casa vemo in se zato tudi izogibamo tej temi in OP-ju na sploh.

I suggest you to do the same.


kaj pa?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

TucoX ::

*vzdih* trk egov...
Nehajte smetiti to temo in objavite kaj ustreznega.
Recimo:
Midnight Mass

c3p0 ::

Smo gledali, dobra serija.

Kodi ::

Lion29 je izjavil:



Kodi je izjavil:

Tebi pa angleščina ni "baš najjača strana" Pa moderator LOL :))


Odloci se, ali se bos delal norca iz tistih, ki ne zastopijo dobro anglesko, ali pa bos jamral, da sam dobro ne zastopis?

Pa izgovori se slo-tek, in smo slo-tekovci, ne slo-tehovci

Tebi marsikaj ni jasno:)) Sedaj res vidim, da ne zastopiš in ne govoriš slovensko.
Ja res žalostno, da jaz, ki priznam, da ne razumem ravno najboljš angleško, razumem več kot nek moderator na takem forumu LOL. Potem vemo na kakšnem nivoju je ta forum.
Boljš da se nehaš brukat, ker iz komentarja v komentar dokazuješ na kakšnem nivoju si.

IL_DIAVOLO je izjavil:

To nekateri ze nekaj casa vemo in se zato tudi izogibamo tej temi in OP-ju na sploh.

I suggest you to do the same.

Hvala bom upošteval. Samo kaj, ko pa se sami naserjejo pa nobeden jih sploh ne omenja.
Vidim, da je to kar stalna praksa tega foruma. Ali pa so to eni in isti trolli.

klempo ::



Sweet Tooth Season 3 Netflix
https://www.imdb.com/title/tt12809988/

A boy who is half human and half deer survives in a post-apocalyptic world with other hybrids.



Power Book II Ghost Season 4 STARZ
https://www.imdb.com/title/tt10732104/

The journey of some of Power's most controversial characters.

TucoX ::

Je kdo gledal tile dve seriji?
Louie
Horace and Pete

Lion29 ::

TucoX je izjavil:

Je kdo gledal tile dve seriji?
Louie
Horace and Pete


Lucky Louie in Louie sem gledal jaz... obe kul... Louie je bolj long form in bolj realna po njegovem lajfu... meni zelo gledljiva... proti koncu v zadnjih 2 sezonah tempo precej pade in je na momente dolgocasna in ponavljajoca...

Ce ti je vsec Louis CK, potem ti bo serija zakon... Za zanimivost, v enem delu ta mala hcerka govori slovensko





Horace and Pete pa mi nikoli ni potegnil
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

klempo ::



The Boys Season 4 Amazon Prime
https://www.imdb.com/title/tt1190634/

A group of vigilantes set out to take down corrupt superheroes who abuse their superpowers.



Presumed Innocent Season 1 Apple TV+
https://www.imdb.com/title/tt17677860/

It tells the story of a horrific murder that upends the Chicago Prosecuting Attorneys' office when one of its own is suspected of the crime.

Tody ::

Te heroje so pa tud packal dolg časa...

TucoX ::

Lion29 je izjavil:

TucoX je izjavil:

Je kdo gledal tile dve seriji?
Louie
Horace and Pete


Lucky Louie in Louie sem gledal jaz... obe kul... Louie je bolj long form in bolj realna po njegovem lajfu... meni zelo gledljiva... proti koncu v zadnjih 2 sezonah tempo precej pade in je na momente dolgocasna in ponavljajoca...

Ce ti je vsec Louis CK, potem ti bo serija zakon... Za zanimivost, v enem delu ta mala hcerka govori slovensko





Horace and Pete pa mi nikoli ni potegnil


Hahaha, fora :D. Pa še dobro, razločno govori.

oo7 ::

'The Boys' Has Officially Become the Thing It's Been Parodying.

Tudi ratingi za 4 sezono so slabi.

RT uporabniki

1 sezona 90%
2 sezona 83%
3 sezona 75%
4 sezona 53%

4 sezona je samo še politični woke aktivizem ustvarjalca TV serije.

Sicer pa TV 'The Boys' Showrunner Eric Kripke Tells Viewers Who Disagree With His Radical Woke Agenda: "Go Watch Something Else"

https://thatparkplace.com/the-boys-show...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

c3p0 ::

Nimajo več idej, vse je že malo zeh. Ampak cuzajo še zadnje fičnike iz serije.

Edit: Vidim, da tip v Homelanderju vidi Trumpa. Zgleda lahko v vsem vidimo kar želimo, I guess.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

D3m ::

Ahhhhhh ja.

Down the drain it goes. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

a_borlak ::

Ah, ok, nisem edini, ki so ga Fantje razočarali. Humor je praktično izginil, le še razmesarjena trupla na milijon načinov ...

Lion29 ::

butcher je dosadan,
starlight je dosadna,
a-train je dosadan
deep je na meji
tamali Ryan je dosadan


prejsnjo sezono ce nebi bilo soldier boy-a bi bilo isto... dosadno... ne vem no... meni osebno se je izpelo ze davno
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

globoko grlo ::

Mal sm mazohista pa se kr gledam tele TheBoyZe.

Kaj je pa ze una serija k je not John Cena al kaj je ze, k ma enga orla pa so nazadnje preganjal cisto prave body snatcherje?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

Mal sm mazohista pa se kr gledam tele TheBoyZe.

Kaj je pa ze una serija k je not John Cena al kaj je ze, k ma enga orla pa so nazadnje preganjal cisto prave body snatcherje?


Peacemaker ?

meho7 ::

c3p0 je izjavil:

Nimajo več idej, vse je že malo zeh. Ampak cuzajo še zadnje fičnike iz serije.

Edit: Vidim, da tip v Homelanderju vidi Trumpa. Zgleda lahko v vsem vidimo kar želimo, I guess.

Sej ce bi vse po stripu adaptirali ampak ne. Isti debilizem pocnejo kot z WD serijo.

Kayzon ::

globoko grlo je izjavil:

Mal sm mazohista pa se kr gledam tele TheBoyZe.

Kaj je pa ze una serija k je not John Cena al kaj je ze, k ma enga orla pa so nazadnje preganjal cisto prave body snatcherje?


Kako lahko gledas to svinjarijo,je en del vnovi sezoni kjer je heroj kise lahko podvoji in ga zalotijo kako naredi vec kopij sebe in ena kopija drugi lize anus,tko kot un film centipide .. :x

a_borlak ::

Verjetno je ta scena letela točno na ta film.

PunkDude ::

Tale Dark Matter bi bil brez nepotrebne drame lahko strnjen v 5 delov se mi zdi. Na začetku še nek potencial, iz dela v del pa bolj dolgočasno.

Lion29 ::

Koncno mi je uspelo si vzeti nekaj casa in pogledati Shaemeless do konca (zadnji 2 sezoni).

Sama serija je zelo zabavna. Vecina likov je zelo gledljivih a Frank ter Fiona jo drzita zelo pokonci...iz sezone v sezono bolj odbita. Mogoce se mi zdi, da je kaksno sezono predolga. Sem tudi mislil, da bom Fiono pogresal v zadnjih 2 sezonah, pa je nisem, sploh. Ostali liki so zrasli in mirno prinseli serijo do konca. Sam konec, nic posebnega. Se pa primerno zakljuci. Jaz serijo toplo priporocam vsakemu, ki ima nekaj casa za gledat nekaj zabavnega z mozgani na off. Celotna serija zame 6/10


Sem tudi pogledal Netflix miniserijo Eric. Postavljena v 80. v NYC... v glavni vlogi Benedict Cumberbatch. Serija je OK... ni nek presezek, je pa postavljena v cas, ko je bila homoseksualnost se velik tabu... pa zacel AIDS razsajat, pa te stvari. Sem upal malo vec od Benedikta, meni osebno odlicen igralec. V nekaterih pogledih je zadel vlogo, v ostalih ne. Ampak ok, 6 delov ni tolko dosti. Ocena 5.5/10
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

yayo ::

Pogledal lansko Mrs. Davis iz produkcije Damona Lindeloffa (Lost, The Leftovers, Watchmen). Preko pametnih naprav in družabnih mrež svetu neformalno vlada AI algoritem poimenovan Mrs. Davis, ki spretno manipulira in vodi posameznike dajajoč jim občutek pripadnosti in osebne vrednosti skozi naloge-queste, ki imajo za cilj splošno dobro in povezovanje posameznikov. Ameriška novopečena nuna Simone spada v manjšino, katera Mrs. Davis ignorira in noče imeti z njo nobene interakcije (iz osebnih razlogov). Simone ima tudi zelo poseben odnos z Jezusem. Mrs. Davis si silno želi narediti Simone srečno. Simone ji pove, da bo srečna le, ko se bo Mrs. Davis izbrisala s serverjev. Mrs. Davis ji obljubi, da bo to naredila, če bo Simone v zameno zanjo naredila quest. Cilj questa je najti Sveti Gral. Prijeten poletni odštekan komično-zf romp z odlično glavno igralko.

Kodi ::

No vidiš to mi je všeč. Ne pa samo kopiranje iz youtuba in IMDBja, kdo to ne zna.

BaTeMaN ::

Vidim, da smo vsi podobnega razpoloženja glede novih sezon,.. ampaž revolucija.. disney je napadel drinkerja... in zahteva BAN iz YT :) to bo res rešilo zanič TV in KINO izdelke... obup
less then zero

D3m ::

disney je napadel drinkerja.


HOLY SHIT! :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Lion29 ::

za kaj se gre?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Vanich ::

D3m je izjavil:

disney je napadel drinkerja.


HOLY SHIT! :D


Debili degenerirani. Sedaj bo samo še huje, še več reklame bodo naredili Drinkerju in še 1000x več škode samim sebi. Hehe. Kako je lepo gledati, kako si sami zategujejo štrik okoli vratu. ;(( Nice. Carry on.

Tody ::

Ah koga briga... Slabe serije se bodo zmeri snemale in pač bo kar bo... Zdaj je res dovolj izbire za gledat sploh če greš še kako starejšo zadevo gledat.

BaTeMaN ::

drinker zna bit mučenik
less then zero

klempo ::



House of the Dragon Season 2 MAX
https://www.imdb.com/title/tt11198330/

An internal succession war within House Targaryen at the height of its power, 172 years before the birth of Daenerys Targaryen.



Hotel Cocaine Season 1 MGM+
https://www.imdb.com/title/tt17676706/

Tells the story of Roman Compte, Cuban exile, CIA operative, and general manager of the Hotel Mutiny, the glamorous epicenter of the late '70s and early '80s Miami cocaine scene.

Ganon ::

Costner je dokončno potrdil, da se ne bo vrnil k Yellowstoneu. Niti za drugo polovico pete sezone. Kako sploh zaključiti serijo, če izgubiš glavnega igralca sredi sezone? Ali zgodba pete sezone to omogoča?

Kodi ::

yayo je izjavil:

Pogledal lansko Mrs. Davis iz produkcije Damona Lindeloffa (Lost, The Leftovers, Watchmen). Preko pametnih naprav in družabnih mrež svetu neformalno vlada AI algoritem poimenovan Mrs. Davis, ki spretno manipulira in vodi posameznike dajajoč jim občutek pripadnosti in osebne vrednosti skozi naloge-queste, ki imajo za cilj splošno dobro in povezovanje posameznikov. Ameriška novopečena nuna Simone spada v manjšino, katera Mrs. Davis ignorira in noče imeti z njo nobene interakcije (iz osebnih razlogov). Simone ima tudi zelo poseben odnos z Jezusem. Mrs. Davis si silno želi narediti Simone srečno. Simone ji pove, da bo srečna le, ko se bo Mrs. Davis izbrisala s serverjev. Mrs. Davis ji obljubi, da bo to naredila, če bo Simone v zameno zanjo naredila quest. Cilj questa je najti Sveti Gral. Prijeten poletni odštekan komično-zf romp z odlično glavno igralko.

Kodi je izjavil:

No vidiš to mi je všeč. Ne pa samo kopiranje iz youtuba in IMDBja, kdo to ne zna.

BTW
Pogledal to zadevo po priporočilu yayota, ker sem res pričakoval:
"Prijeten poletni odštekan komično-zf romp z odlično glavno igralko."
Toda večje bedarije še nisem gledal. Stran vrženo pol ure življenja.

globoko grlo ::

Ja, jest sm sam opis na hit preletu, pa je bil direkt hard pass :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Magic1 ::

Ganon je izjavil:

Costner je dokončno potrdil, da se ne bo vrnil k Yellowstoneu. Niti za drugo polovico pete sezone. Kako sploh zaključiti serijo, če izgubiš glavnega igralca sredi sezone? Ali zgodba pete sezone to omogoča?

Pri današnjem sranju, ki ga sproducirajo pri večini serij od prvega dela dalje, se ti sprašuješ, če lahko pol sezone mal pomolzejo. Danes nobena neumna ideja ni preneumna za TV.
Magic

2dark ::

Lion29 je izjavil:

butcher je dosadan,
starlight je dosadna,
a-train je dosadan
deep je na meji
tamali Ryan je dosadan


prejsnjo sezono ce nebi bilo soldier boy-a bi bilo isto... dosadno... ne vem no... meni osebno se je izpelo ze davno


Se strinjam s tabo. 3-jo sezono je rešil Soilder boy... Tale 4-ta je drek. Za une, ki si ga božajo na wokizem jim bo pa super. Še črnka je v seriji "kot najpametnejša oseba na svetu".. Tako, da belci izpadejo pdorasa in manjinteligentni..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

yayo ::

Kodi je izjavil:


Toda večje bedarije še nisem gledal. Stran vrženo pol ure življenja.


:)) fair enough. Sedaj mi še povej kaj te je nazadnje navdušilo.

2dark ::

Tody je izjavil:

Ah koga briga... Slabe serije se bodo zmeri snemale in pač bo kar bo... Zdaj je res dovolj izbire za gledat sploh če greš še kako starejšo zadevo gledat.


Mal je težava, ko greš gledat staro serijo že 5-ič, ker novo ni kvalitetno in za gledat.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

2dark ::

BaTeMaN je izjavil:

drinker zna bit mučenik


Drinker zna bit odrešitelj in oseba, ki jo bo na koncu moral Disney podkupit , če je to sploh možno, da prenehajo opravljat svoje poslanstvo. Vendar dvomim. Dovolj zasluži , da bi vzel smrdljive Disneyeve Milijone. Je pa recimo Chris Cuckman se prodal. Sanja , da bo nekoč uspešen režiser filmov. Rofl.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kodi ::

yayo je izjavil:

Kodi je izjavil:


Toda večje bedarije še nisem gledal. Stran vrženo pol ure življenja.


:)) fair enough. Sedaj mi še povej kaj te je nazadnje navdušilo.


Glej. Karkoli bom rekel VEM, da boš "spluval". Samo da boš izpadel "yayo" ;)
Serija mi je gledljiva, če komaj čakam kdaj bo naslednji del. Tu pa me je po 10min vse minilo, pa sem še vedno vztrajal v pričakovanju, da se bo kaj razvilo. Pa sem obupal. Mogoče je kaj boljše v drugem, tretjem... delu, kar pa zelo težko verjamem glede na videno in me tudi ne zanima, ker mi že sama "rdeča nit" zgodbe ne potegne.
No, da ti izpolnim željo, sem pogledal tri dele Dark Matter
https://www.imdb.com/title/tt19231492/
(kar je verjetno že nalimal klempo, drugega itak ne zna :))) tako da brez veze karkoli govorim o seriji.
Ni, da me je navdušilo... je pa par nivojev višje kot ta tvoj "Mrs. Davis" kar seveda ne moreva primerjat glede na "žandr";)
in ja kot sem že rekel, na koncu dela me vleče v gledanje naslednjega dela in to je meni pomembno.
No, pa še eno kost za glodanje... to je pač moj okus...
Gledam "še enkrat" LOST, ki se trenutno predvaja na "star channel"
meni osebno za tiste čase, pa še danes, ena najboljših...
Vsak ima pa svoj okus tako da ne morem jaz sedaj tukaj pametovat kaj je tebi všeč ;)
««
304 / 307
»»