» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
292 / 308
»»

oo7 ::

Gledam Ja Chef potem pa sem pogledaal še 4 epizodo Jack Ryan 4 sezone :)) pa se mi je tako smešno zdelo, ko sem notri zagledal Katarino Čas :)

delavec44 ::

oo7 je izjavil:

Gledam Ja Chef potem pa sem pogledaal še 4 epizodo Jack Ryan 4 sezone :)) pa se mi je tako smešno zdelo, ko sem notri zagledal Katarino Čas :)


Poglej še Primeri inšpektorja Vrenka, ti bo še bolj smešno :)

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gledam Ja Chef potem pa sem pogledaal še 4 epizodo Jack Ryan 4 sezone :)) pa se mi je tako smešno zdelo, ko sem notri zagledal Katarino Čas :)


Poglej še Primeri inšpektorja Vrenka, ti bo še bolj smešno :)



Tisto sem pa pogledal samo prvo sezono.

oo7 ::

Kar dobra četrta sezona Jack Ryan. Škoda, ker je konec in ne bo pete sezone. John Krasinski kateri igra Ryana je podpisal samo za 4 sezone in ga menda podaljšanje pogodbe ne zanima.

Katero TV serijo mi priporočate naprej v tem žanru ?

Homeland, The Americans, Blacklist ali kaj drugega ? Katera je naboljša ?

Okapi ::

Blacklist ni ravno vohunski žanr, je pa dobra serija.

Od vohunskih recimo Slow Horses.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Slow_Ho...

Horas ::

pogledal 3. sezono ted lasso, zelo dobro, zaključek dober. edino niso mogli brez wokeizma. so mogl vsiljevat lezbične scene pa tistga geja... sem pač prevrtaval jbg.

pa kje so najdl to grdo antipatično keeley?? bohpomahi, še s tisto barbaro bi s ebolj zadovoljil saj ma zihr več v joškah (naravnih) in riti!

drgač serija je bla fajna komična.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

judoka ::

+1 za slow horses

Killing Eve je v (semi)podobnem zanru in kvalitetna.

oo7 ::

Dobro bom pogledal Slow horses.

Kaj pa Americans in Homeland katera je bolj zanimiva ?

Kawhi ::

Homeland prvih par sezon definitivno

Groot ::

Se strinjam za prve sezone Homeland, res dobra serija

delavec44 ::

judoka je izjavil:

+1 za slow horses

Killing Eve je v (semi)podobnem zanru in kvalitetna.


Kaj točno je kvalitetnega pri Killing Eve?

Ales ::

delavec44 je izjavil:

judoka je izjavil:

... Killing Eve je v (semi)podobnem zanru in kvalitetna.


Kaj točno je kvalitetnega pri Killing Eve?

Odlična igralska zasedba, kvalitetna produkcija, črn humor z odbitostjo likov na 11, pri lestvici 1-10. S tem, da je ena na 11 že med spanjem, budna pa skače še na malo več.

Ali ti je serija všeč ali ne, to pač kakor komu...

joze67 ::

Lion29 je izjavil:

lol, ne stekam folka... zgleda imate res ogromno casa na razpolago... mislim ej... super negativen komentar... serija obup... ampak ne... bom (izberi nakljucen razlog) gledal do koinca :D
Razen za par profesionalnih gledalcev (ala Štefančič jr.) je gledanje serij po definiciji izguba časa, temu so namenjene.

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Kar dobra četrta sezona Jack Ryan. Škoda, ker je konec in ne bo pete sezone. John Krasinski kateri igra Ryana je podpisal samo za 4 sezone in ga menda podaljšanje pogodbe ne zanima.

Katero TV serijo mi priporočate naprej v tem žanru ?

Homeland, The Americans, Blacklist ali kaj drugega ? Katera je naboljša ?


24(original) mislim, da se vedno postavlja standarde v tem zanru. Person of interest mi je tudi bila vsec.

Sem bi se dodal white collar in seveda burn notice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

a_borlak ::

delavec44 je izjavil:

judoka je izjavil:

+1 za slow horses

Killing Eve je v (semi)podobnem zanru in kvalitetna.


Kaj točno je kvalitetnega pri Killing Eve?


Fse :). Od igralcev do zgodbe, ki je tako odbita, da preprosto gledaš. Pa tudi posneta je odlično.

IL_DIAVOLO ::

Sem se matral, da bi gledal, pa mi ni ratalo. Očitno je v zadnji sezoni vsa povprečnost priplavala na plano.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

yayo ::

Prvo sezono Killing Eve je napisala Phoebe Waller-Bridge, ostale pa očitno vsakič manj talentirane scenaristke.

delavec44 ::

yayo je izjavil:

Prvo sezono Killing Eve je napisala Phoebe Waller-Bridge, ostale pa očitno vsakič manj talentirane scenaristke.


No, vprašal sem, ker sem se mukoma prebil čez prvo sezono in odnehal. Ne vem, po moje bi se lahko obe že vsaj ene 6x pobile do konca. Mogoče bi jo moral gledati kot komedijo.

c3p0 ::

Prva je bila še OK kljub nekaterim fantazijskim scenarijem (killer na superhero nivoju že skoraj). Potem se ljubezensko zaplete z neko starejšo Azijko in zadeva gre downhill. Glavna igralka sicer super, ampak zgodba začne šepat (vsaj meni) in sem nehal gledat.

matobeli ::

Men je bla povsem gledljiva. Bistveno bolj kot o tistem tjulnu... tisto je bil kar benchmark za pain.

klempo ::



Billions Season 7 SHOWTIME
https://www.imdb.com/title/tt4270492/

New money means no mercy as Mike Prince takes the Axe Capital throne. Chuck Rhoades is convinced no one should have that much wealth - or power. As all the players seek out new alliances, only one thing's for certain - wealth means war.



Only Murders in the Building Season 3 HULU
https://www.imdb.com/title/tt11691774/

Three strangers - who live in the same New York City apartment building and share an obsession with true crime - suddenly find themselves embroiled in a murder.



Painkiller Season 1 Netflix
https://www.imdb.com/title/tt11816814/

The causes and consequences of America's opioid epidemic unfold in this drama following its perpetrators, victims and an investigator seeking the truth.

oo7 ::

The Winter King še ena woke bedarija.

Tsunamii ::

oo7 je izjavil:

The Winter King še ena woke bedarija.

Se podpišem..gledal. Bruh.8-O

2dark ::

oo7 je izjavil:

The Winter King še ena woke bedarija.


Ne no. Že v trailerju se tipi sumljivo prijemajo za glave, kot da se mislijo izljubiti.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

matobeli ::

A sex scene (moškega z žensko) nisi opazil? Ni to tvoja stvar kajne?

Hatchback678 ::

Ojej.

Pa bo spet kregancija.

Mene bolj zmotijo črnci.

Mislim saj bi znalo biti, da so vikingi s svojih pohodov občasno maznili tudi črnce ampak ne vem, če je to ravno zgodovinsko točno.

Moram seveda dodati, da serije nisem gledal, da itak ni dovolj dokazov kako naj bi Arthur zgledal plus nešteto drugih podrobnosti, ki itak izginejo v mistiki.

V glavnem se poskušaš vsaj malce držati nekih zgodovinskih dejstev, čeprav je prostora za pohajanje ogromno.

LuGi ::

The Peripheral' Canceled at Amazon Despite Season 2 Renewal

https://variety.com/2023/tv/news/the-pe...

delavec44 ::

LuGi je izjavil:

The Peripheral' Canceled at Amazon Despite Season 2 Renewal

https://variety.com/2023/tv/news/the-pe...


So jo FOXali. Spet pogledal 1. sezono brez veze :D

“The Peripheral” was the first series to debut under Nolan and Joy’s deal with Amazon, which is reportedly worth $150 million. The duo are also prepping a series based on the video game franchise “Fallout,” though that project does not yet have a premiere date. Production was reportedly finished on the series earlier this year.

Ojej.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Skoda, da bodo se Fallout unicili.

Okapi ::

Hatchback678 je izjavil:

Ojej.

Pa bo spet kregancija.

Mene bolj zmotijo črnci.

Mislim saj bi znalo biti, da so vikingi s svojih pohodov občasno maznili tudi črnce ampak ne vem, če je to ravno zgodovinsko točno..

https://seekscandinavia.com/black-vikin...

fulk ::

Zakaj se vaša generacija tako trudi blackwashati zgodovino evrope? Kaj imate od tega? Ajde, izven tega, da ste morda afričan.

Subsaharski vikingi niso obstajali. Morda se je kak severnoafričan kdaj odpravil na kako odpravo s Kijevskimi vikingi, ampak to ni bil viking kot ga pojmujemo. Skoraj zagotovo ni delil njihovih navad in običajev na ladji, bil je gost, adventure buddy.
In če je teh bilo, jih je bilo tako zelo malo, da je bolj za opombo kot zgodovinsko dejstvo.

Osnoven stereotip vikinga je nordijec, pika konec.
Vso kreativno potvarjanje zgodovine pa si vtaknite nekam globoko v zadnjico vašega idola Curt Kobaina.

Če se želite negrotom klanjati imate dovolj afriških zgodb, kjer lahko upodobite zgolj in samo črnce.
Lahko začnete s TV serijo, kjer upodobijo genocid Zulujev nad avtohtonimi plemeni južne afrike.

2dark ::

fulk je izjavil:


Lahko začnete s TV serijo, kjer upodobijo genocid Zulujev nad avtohtonimi plemeni južne afrike.


Bodo angleški vojaki črnci? Zuluji pa belci?

Edini razlog je ta, da imajo službo. Samo potem naj snemajo serije za črnce. Majo v Ameriki dovolj veliko bazo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Badwolff ::

Kva ti je pa Cobain naredu zdej?

oo7 ::

tikitoki je izjavil:

Skoda, da bodo se Fallout unicili.


Je kaj novega ?

fulk ::

Drugače se vprašajte. Kaj dosedaj niso uničili.
Znova in znova dvignete upanje, nato ste razočarani. Ta pametni goyimi smo že odpikali večino tega sranja in ne gledamo več.

tikitoki ::

fulk je izjavil:

Zakaj se vaša generacija tako trudi blackwashati zgodovino evrope? Kaj imate od tega? Ajde, izven tega, da ste morda afričan.

Subsaharski vikingi niso obstajali. Morda se je kak severnoafričan kdaj odpravil na kako odpravo s Kijevskimi vikingi, ampak to ni bil viking kot ga pojmujemo. Skoraj zagotovo ni delil njihovih navad in običajev na ladji, bil je gost, adventure buddy.
In če je teh bilo, jih je bilo tako zelo malo, da je bolj za opombo kot zgodovinsko dejstvo.

Osnoven stereotip vikinga je nordijec, pika konec.
Vso kreativno potvarjanje zgodovine pa si vtaknite nekam globoko v zadnjico vašega idola Curt Kobaina.

Če se želite negrotom klanjati imate dovolj afriških zgodb, kjer lahko upodobite zgolj in samo črnce.
Lahko začnete s TV serijo, kjer upodobijo genocid Zulujev nad avtohtonimi plemeni južne afrike.


Vem, da bos umrl od zalosti, sam do ze pred stoletji v Rimu bili tudi afriski kardinali.

oo7 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Skoda, da bodo se Fallout unicili.


Je kaj novega ?


Glede na to, da nej bi na Falloutu delal folk, ki je sproduciral woke sranje, se bojim ,da bodo unicli moznsot, da bi bila serija Fallout vredna prvih dveh delov igre. 1 in 2 sta bili vrhunski igri. Pol je slo vse dol po Bethesda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

broken/link ::

Konec meseca prihaja live action One Piece.
kdor ne ve oz ne pozna - One Piece je ena najboljši (če ne najboljša) manga vseh časov. Pobrali so nič koliko nagrad zaradi produkcije, zgodbe, karakterjev, etc. Po mangi je narejen tudi anime, posnetih je več anime filmov, narejene so igre, pa seveda drugi merch,... ni da ni.
Poleg tega je one piece najbolj prodajana manga/strip v svetovnem merilu, so postavili guinessov rekord. Zgodba je res edinstvena in zanimiva, kreator Eiichiro Oda pa nenehno preseneča, kljub temu, da je zunaj že več kot 1.000 delov animeja/mange. Tako da pričakovanja glede live action TV serije so velika.

Kaj bo pa live action serija prinesla bomo videli čez cca 1teden. Oda je osebno sodeloval pri izvedbi TV serije + netflix je vrgel vanjo cca 18mil na epizodo, kar serijo uvršča v sam vrh glede na ceno produkcije. Zgodba je fenomenalna, tako sestavine za uspeh so.

pa še trailer:

fulk ::

tikitoki je izjavil:



Vem, da bos umrl od zalosti, sam do ze pred stoletji v Rimu bili tudi afriski kardinali.



Če misliš kardinali, ki so izvirali iz afriške misionarske odprave, tam vrjetno 18/19. stoletje naprej, morda res.
Vikingi so povsem druga reč.

Ampak, tudi če, kažejo zgodovino kot, da so igrali pomembno vlogo. Pa niso. Vse do poznega 19. stoletja, negro-afričani niso imeli odločilne vloge v zahodnjaški sferi. Bili so stranski karakterji.

broken/link je izjavil:

Konec meseca prihaja live action One Piece.
kdor ne ve oz ne pozna - One Piece je ena najboljši (če ne najboljša) manga vseh časov. Pobrali so nič koliko nagrad zaradi produkcije, zgodbe, karakterjev, etc. Po mangi je narejen tudi anime, posnetih je več anime filmov, narejene so igre, pa seveda drugi merch,... ni da ni.
Poleg tega je one piece najbolj prodajana manga/strip v svetovnem merilu, so postavili guinessov rekord. Zgodba je res edinstvena in zanimiva, kreator Eiichiro Oda pa nenehno preseneča, kljub temu, da je zunaj že več kot 1.000 delov animeja/mange. Tako da pričakovanja glede live action TV serije so velika.

Kaj bo pa live action serija prinesla bomo videli čez cca 1teden. Oda je osebno sodeloval pri izvedbi TV serije + netflix je vrgel vanjo cca 18mil na epizodo, kar serijo uvršča v sam vrh glede na ceno produkcije. Zgodba je fenomenalna, tako sestavine za uspeh so.

pa še trailer:


Zgleda gay as f***. Kot večina anime/manga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Okapi ::

V Winter King ni nobenih vikingov. Dogaja se konec 5. stoletja, pred vikingi. Ti črnci so tam potomci sužnjev, ki so jih Rimljani s seboj pripeljali v Anglijo. Rimljani so imeli veliko črnih sužnjev, in ko so Rimljani v začetku 5. stoletju Britanijo zapustili, so mnogi sužnji oziroma njihovi potomci tam ostali.

Kot drugo pa so črnci tudi scenaristični poseg - da sodobni gledalci dobimo boljši vtis o takratni raznolikosti ljudstev. Če bi nastopali sami belci, bi bil vtis, da so bili takrat vsi enaki. Ampak niso bili - bilo je veliko različnih ljudstev, ki se med seboj sicer niso vedno razlikovali po barvi kože, so se pa po jeziku, navadah, oblačilih, pričeskah, tetovažah... Takrat so te razlike vsi takoj opazili, tako kot danes barvo kože. In te razlike je v seriji ali filmu, kjer vsi govorijo angleško, težko dovolj dobro predstaviti. In potem se scenarist odloči, da razlike poudari tako, da so današnjemu gledalcu bolj očitne.

Male rasistke pa to danes moti, naj jih.

Okapi ::

broken/link je izjavil:



pa še trailer:


Spominja na Shadow and Bone.

delavec44 ::

Okapi je izjavil:

V Winter King ni nobenih vikingov. Dogaja se konec 5. stoletja, pred vikingi. Ti črnci so tam potomci sužnjev, ki so jih Rimljani s seboj pripeljali v Anglijo. Rimljani so imeli veliko črnih sužnjev, in ko so Rimljani v začetku 5. stoletju Britanijo zapustili, so mnogi sužnji oziroma njihovi potomci tam ostali.

Kot drugo pa so črnci tudi scenaristični poseg - da sodobni gledalci dobimo boljši vtis o takratni raznolikosti ljudstev. Če bi nastopali sami belci, bi bil vtis, da so bili takrat vsi enaki. Ampak niso bili - bilo je veliko različnih ljudstev, ki se med seboj sicer niso vedno razlikovali po barvi kože, so se pa po jeziku, navadah, oblačilih, pričeskah, tetovažah... Takrat so te razlike vsi takoj opazili, tako kot danes barvo kože. In te razlike je v seriji ali filmu, kjer vsi govorijo angleško, težko dovolj dobro predstaviti. In potem se scenarist odloči, da razlike poudari tako, da so današnjemu gledalcu bolj očitne.

Male rasistke pa to danes moti, naj jih.


Zakaj pa morajo govoriti vsi angleško?

Okapi ::

Ker Američani ne znajo drugih jezikov, filmov s podnapisi pa nočejo gledati.

Tidule ::

Okapi je izjavil:

Ker Američani ne znajo drugih jezikov, filmov s podnapisi pa nočejo gledati.

Nima to kaj dosti z americani, niso nemci, francozi, madzari, iracani, turki, brazilci s sinhronizacijo nic drugacni.

Nesta ::

Kdo spremlja serijo From?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

yoco ::

Nesta je izjavil:

Kdo spremlja serijo From?

Sem pogledal obe sezoni. Kar v redu serija.

buttcrack ::

Serija Invasion je štartala z 2. sezono...

A je za kaj? Ne spomnim se točno zakaj sem jo izpustil, ker SF načeloma ves pogledam...

lolipop2 ::

Nesta je izjavil:

Kdo spremlja serijo From?


Jop! Dobra je. V drugi sezoni so vmes malo zadremali, ampak proti koncu pa super.

Pithlit ::

buttcrack je izjavil:

Serija Invasion je štartala z 2. sezono...

A je za kaj? Ne spomnim se točno zakaj sem jo izpustil, ker SF načeloma ves pogledam...

Je za kaj, ja. Kolk... boš pa moral sam pogruntat.

Meni so sicer vsi klišeji začel mal najedat ker je pač zadeva generična... Ampak v vsej tej suši s sci-fi vseeno paše. Alieni so pa kr fajn spacani skup. Če bo druga sezona boljša bo to kar v redu rezultat. Če bo slabša se pa s tretjo ne bom ubadala. Tko, to je moje subjektivno mnenje.

Za From se pa bojim da bo naslednji Lost. Ni nujno slabo, ampak hodi po precej podobni poti. Je pa za drugo sezono hudo zanimivo to da je praktično (če ne v celoti) brez glasbene podlage... in večina ljudi tega niti ne opazi. Zaenkrat zelo všečna stvar.
Life is as complicated as we make it...

lolipop2 ::

Pithlit je izjavil:


Za From se pa bojim da bo naslednji Lost. Ni nujno slabo, ampak hodi po precej podobni poti. Je pa za drugo sezono hudo zanimivo to da je praktično (če ne v celoti) brez glasbene podlage... in večina ljudi tega niti ne opazi. Zaenkrat zelo všečna stvar.


To sploh ne bo slabo :D Meni je to, kar so v zadnjem delu 2.sezon pokazali, izpadlo super in komaj čakam tretjo sezono. Sem bil pa fan Losta, tako da sem mogoče malenkost pristranski :)

Polda ::

Okapi je izjavil:

V Winter King ni nobenih vikingov. Dogaja se konec 5. stoletja, pred vikingi. Ti črnci so tam potomci sužnjev, ki so jih Rimljani s seboj pripeljali v Anglijo. Rimljani so imeli veliko črnih sužnjev, in ko so Rimljani v začetku 5. stoletju Britanijo zapustili, so mnogi sužnji oziroma njihovi potomci tam ostali.

Kot drugo pa so črnci tudi scenaristični poseg - da sodobni gledalci dobimo boljši vtis o takratni raznolikosti ljudstev. Če bi nastopali sami belci, bi bil vtis, da so bili takrat vsi enaki. Ampak niso bili - bilo je veliko različnih ljudstev, ki se med seboj sicer niso vedno razlikovali po barvi kože, so se pa po jeziku, navadah, oblačilih, pričeskah, tetovažah... Takrat so te razlike vsi takoj opazili, tako kot danes barvo kože. In te razlike je v seriji ali filmu, kjer vsi govorijo angleško, težko dovolj dobro predstaviti. In potem se scenarist odloči, da razlike poudari tako, da so današnjemu gledalcu bolj očitne.

Male rasistke pa to danes moti, naj jih.


Rasisti so ustvarjalci te serije in tudi ti, ki podpiraš to serijo. Pa ti povem zakaj. Če ustvarjalci ne bi bili rasisti bi Arturja naredili črnega sedaj pa so naredili neki stranski lik črn to je rasizem in ti to podpiraš.
««
292 / 308
»»