» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
282 / 302
»»

meho7 ::

Samael je izjavil:

Ne vem, če ste že gledali/komentirali korejsko zadevo Weak Hero Class ... ampak zadeva je kljub obilici twisted preobratov, ki nam jih pogosto servirajo korejci ali pa ravno zaradi tega, presenetljivo gledljiva.

https://www.imdb.com/title/tt20234568/





Weak hero je adaptiran po korejskem webcomicu
Weak Hero - webtoon

bambam20 ::

1923 bo očitno boljša kot 1883

Horas ::

probal pogledat rap shit prvo epizodo, meh, razn riti in joškov črnk, nič posebnega. pravzaprav bedarija.

naslednje nip tuck, prva epizoda, isto meh, razn seks scene nič posebnega.

his dark materials, 3. epizoda. kr počasno. ideja zanimiva ampak... meh.

kaj dnes gledaš če si že vse velike serije pogledal? in ni nič dobrih humorističnih serij?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

scipascapa ::

PacificBlue je izjavil:

Ne vem, če je kdo že omenil tole serijo, sam tole je mental, ne morem nehat gledati.



ne najdem jo

inferno666 ::

scipascapa je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ne vem, če je kdo že omenil tole serijo, sam tole je mental, ne morem nehat gledati.



ne najdem jo


NA netflixu je, a imaš slovenske IPje?

lolipop2 ::

inferno666 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ne vem, če je kdo že omenil tole serijo, sam tole je mental, ne morem nehat gledati.



ne najdem jo


NA netflixu je, a imaš slovenske IPje?


Dva dela sem komaj pogledal in odnehal. Obup. :/

c3p0 ::

Horas je izjavil:


kaj dnes gledaš če si že vse velike serije pogledal? in ni nič dobrih humorističnih serij?


Nič, bereš knjigo. White Lotus se je zaključil, vrhunska sezona. Če ne bi žena gnjavila, verjetno sploh ne bi začel gledat tega.

Ganon ::

Westworld bodo izbrisali z HBO Max platforme. :)) Roko na srce, zasluži si biti pozabljena.

matobeli ::

Prvi dve sezoni sta bili čisto kul.

Skyman ::

Vikings: Valhalla - Season 2 | Official Trailer | Netflix

lolipop2 ::

A obstaja kakšna soletna stran za iskanje serij s kriteriji npr "izšla v 2022", "skandinavska" ali pa poleg tega še po zvrsti npr triler...

Imdb je tako nepregleden, pa rad bi iskal po evropskih serijah z več kriteriji

_marc_ ::

Jaz za iskanje in opomnike izidov serij uporabljam tole:
https://www.pogdesign.co.uk/cat/

globoko grlo ::

Jest se bom fental, sem pogledal ene 2 epizodi in jih zbrisal, naslova se pa zdej ne spomnem.
Gre pa za eno špijonsko zadevo k fentajo enga starga špijona in zdej kolega špijon raziskuje zadeve. Je pa ta star kolega špijon en zajebant in stalno šola in "šola" vse te mlajše kibice.

Mislim, da boljšga opisa ni mogoče podati, tisk k je gledu, bo že vedu :)

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Okapi ::

Slow Horses.

lolipop2 ::

_marc_ je izjavil:

Jaz za iskanje in opomnike izidov serij uporabljam tole:
https://www.pogdesign.co.uk/cat/


pogo poznam. Amapk ne vem, če so notri vključene tudi evropske produkcije. Malo sem že sit teh brezveznih nahajpanih serij, pa bi raje iskal kaj boljšega

globoko grlo ::

Okapi je izjavil:

Slow Horses.

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Okapi ::

Okapi je izjavil:

Slow Horses.

V 4. epizodi ima Đuro eno majhno vlogo, nekega Rusa igra.

Horas ::

kaj pa tanja? še kje dvigne majčko za 100 mark :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

donvito ::

Okapi je izjavil:

Okapi je izjavil:

Slow Horses.

V 4. epizodi ima Đuro eno majhno vlogo, nekega Rusa igra.

Sem prav gledal, a je, a ni. [:)]

todman74 ::

Ma kdo kakšen predlog, za kakšno dobro serijo na HBO.?

Nekaj serij, ki so mi bile všeč: Southland, The Wire, Leftovers (presenetljivo),tud Westworld in pa Fringe sta mi bili kar v redu.

..in pa serije, ki so menda popularne, pa mi nekako ne sedejo: Fargo, Sherlock, True Detective, Walkin dead....

Sedaj gledam prvo sezono White Lotus, sicer solidno, ampak ne več kot to. Druge sezone, verjetno ne bom gledal, pa še močno forsirajo moško goloto, kar je očitno zelo popularno zadnje čase.

-ninja-91- ::

Glih pogledal vse od Succession - soliden HBO entertainment.

tilen03 ::

todman74 je izjavil:

Ma kdo kakšen predlog, za kakšno dobro serijo na HBO.?

Nekaj serij, ki so mi bile všeč: Southland, The Wire, Leftovers (presenetljivo),tud Westworld in pa Fringe sta mi bili kar v redu.

..in pa serije, ki so menda popularne, pa mi nekako ne sedejo: Fargo, Sherlock, True Detective, Walkin dead....

Sedaj gledam prvo sezono White Lotus, sicer solidno, ampak ne več kot to. Druge sezone, verjetno ne bom gledal, pa še močno forsirajo moško goloto, kar je očitno zelo popularno zadnje čase.

My Brilliant Friend

meho7 ::

todman74 je izjavil:

Ma kdo kakšen predlog, za kakšno dobro serijo na HBO.?

Nekaj serij, ki so mi bile všeč: Southland, The Wire, Leftovers (presenetljivo),tud Westworld in pa Fringe sta mi bili kar v redu.

..in pa serije, ki so menda popularne, pa mi nekako ne sedejo: Fargo, Sherlock, True Detective, Walkin dead....

Sedaj gledam prvo sezono White Lotus, sicer solidno, ampak ne več kot to. Druge sezone, verjetno ne bom gledal, pa še močno forsirajo moško goloto, kar je očitno zelo popularno zadnje čase.

Umbre

todman74 ::

tilen03 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Ma kdo kakšen predlog, za kakšno dobro serijo na HBO.?

Nekaj serij, ki so mi bile všeč: Southland, The Wire, Leftovers (presenetljivo),tud Westworld in pa Fringe sta mi bili kar v redu.

..in pa serije, ki so menda popularne, pa mi nekako ne sedejo: Fargo, Sherlock, True Detective, Walkin dead....

Sedaj gledam prvo sezono White Lotus, sicer solidno, ampak ne več kot to. Druge sezone, verjetno ne bom gledal, pa še močno forsirajo moško goloto, kar je očitno zelo popularno zadnje čase.

My Brilliant Friend



Sem malo čudno napisal...druge sezone ne bom gledal, ker je serija na trenutke dolgočasna, ne pa zaradi nagih dedov, če te to kaj potolaži.

todman74 ::

todman74 je izjavil:

tilen03 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Ma kdo kakšen predlog, za kakšno dobro serijo na HBO.?

Nekaj serij, ki so mi bile všeč: Southland, The Wire, Leftovers (presenetljivo),tud Westworld in pa Fringe sta mi bili kar v redu.

..in pa serije, ki so menda popularne, pa mi nekako ne sedejo: Fargo, Sherlock, True Detective, Walkin dead....

Sedaj gledam prvo sezono White Lotus, sicer solidno, ampak ne več kot to. Druge sezone, verjetno ne bom gledal, pa še močno forsirajo moško goloto, kar je očitno zelo popularno zadnje čase.

My Brilliant Friend



Sem malo čudno napisal...druge sezone ne bom gledal, ker je serija na trenutke dolgočasna, ne pa zaradi nagih dedov, če te to kaj potolaži.


Hm..."My brilliant friend" je dejansko serija, sem mislil, da je neke vrste sarkazem s tvoje strani...se opravičujem.

Prosim moderatorja, da pobriše zadnja dva moja prispevka!

todman74 ::

meho7 je izjavil:

Umbre


Pod tem naslovom mi na HBO max nič ne najde....

meho7 ::

todman74 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Umbre


Pod tem naslovom mi na HBO max nič ne najde....

Imas on demand - Sence slovenski naslov

todman74 ::

Hvala, našel...sem se spomnil, da sem si že pred časom hotel tole pogledati, pa je prišlo nekaj drugega prej na vrsto. Potem pa sem na to serijo kar malo pozabil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

meho7 ::

oo7 ::

Tulsa King TV serija mi je dobra. Edino epizode so malo kratke. Vidim, da bo tudi druga sezona :)

LeQuack ::

meho7 je izjavil:

Unaired pilot Beverly Hills Copa je bil leakan


Heh včasih ljudje še niso tako sovražili policajev. Danes take serije ne bi mogel naresti.
Quack !

Horas ::

jaz pa gledam Ballers, ful dobr. the rock.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Ehh jajca
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

meho7 ::

Ballers je tak sranje da je bv. Grem raje se 1x Entourage gleat ce hocem tak lifestyle gledat.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...

lololol obsojeno na propad. go woke get broke.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Mah, ste nadležni s tem woke.

Serija je obsojena na propad, tudi z moje strani, predvsem ker nima niti enga simpatičnega igralca, ker vsaj po trilerju prezvekuje že prežvečena finte in ker red in kitty nista več sposobna, niti nista nikoli bila tbh, nosit serije.

Ker je en črn, en rdeč in en rumen ne vpliva prav nič.

Horas ::

seveda vpliva, ne vem zaka bi mogl gledat same azijce pa geje???? prosim no.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Zate je Tulsa king

IL_DIAVOLO ::

Woke shit je postal edino merilo, ce sploh začnem gledat serijo/film. Bomo pac gledali stare serije se 10x, dokler se stvari ne normalizirajo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

točn tk gleda se stare stvari zato novih sploh ne morm gledat vsepovsod samo woke lgbt+++. v starih serijah če je bil en gejevski lik tako kot v that 70s show, pa še tam samo eno epizodo. pa še to so naredili smešno in super. dans je pa prav dobesedno vsiljivo.


8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

webmaher ::

gledam Šerifa v New Yorku...legendarno...McCloud je bil celo na obisku v Ljubljani...menda po TOFovi zaslugi :D

klemenSLO ::

Mislim da je nekdo omenil "Thee Good Wife"... priporočam!
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

scipascapa ::

WEDNESDAY superca.

oo7 ::

Že kdo gledal Jack Ryan S3 ?

Anney ::

scipascapa je izjavil:

WEDNESDAY superca.


Ma ja vredi je, meni totalno najstniška, z brezveznimi prizori. Ampak ja kot pravljica ''štima''.
Nisem fan takih serij, pa sem jo zaradi igre glavne igralke in nekako brezveznih pravljičnih traparij vseeno pogledal v dveh dneh, te potegne.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

scipascapa ::

Ortega igra super.

bambam20 ::

berem, da bomo dobili gears of war serijo: Če bo takšen drek kot zadnja irga se naj sploh ne trudijo. A bo marcusa igral črnc al azijc? Al pa po možnosti en tretjerazredni mehičan gay.

scipascapa ::

kje so superge, bambam20? :)

Ganon ::

Hmm, tole je danes izšlo, zna biti zanimivo. Drugi, zaključni del, izide marca.



A former victim of school violence seeks revenge on her bullies after taking up a job as a homeroom teacher at the elementary school of the bully's child.

Kurzweil ::

Je kdo pogledal 1. sezono serije Foundation

Sicer rad pogledam vse, kar je solidnega v sci-fi žanru, pa me vendarle skrbi malce nizka ocena za serijo, v tem primeru 7.4?! Kakšna se je zdela vam?
««
282 / 302
»»