» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
264 / 302
»»

donvito ::

The Fall

Najbrž že omenjena, začel gledat drugo sezono, meni je top!

Han ::

Tretja je bolj MEH.

mr_chai ::

O lej, agenkta Scully igra. Tud mal se ni postarala.

Če ima kdo rad grozljivo slabo igranje, obupen scenarij ter zelo slabe specialne efekte, potem vam priporočam Garth Marenghi's Darkplace.
Jst sem pogledu dva dela in sem hooked :) imdb ocena je 8.5 https://www.imdb.com/title/tt0397150/?r...

Je pa to posebne vrste humor, ne bo vsakemu všeč ;) Aja, pa še Matt Berry igra, do i need to say more ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

kuglvinkl ::

lolipop2 je izjavil:

OMG, Squid game!
:O


Squid game je edina serija, kjer sem lahko komital ta čas... Korejci so zakon :)
Your focus determines your reallity

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

The boys tretja sezona

Vought News Network: Seven on 7 with Cameron Coleman (October 2021)


About a fucking time. God damn it!

Same zanic serije ;((
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

mr_chai je izjavil:

O lej, agenkta Scully igra. Tud mal se ni postarala.



Zelo se je postarala.
Poglej si Sex Education.
Ma le svojih 53 let.
je pa še vedno dobro ohranjena.

c3p0 ::

Badwolff je izjavil:

Big Sky tudi obeta.
Začel sem sicer samo zaradi Lagerthe.


Big Sky obeta in kmalu tudi razočara.

Squid Game je top, sploh v prvem delu, ko se začne "veselica", je kar šok. Korejci peljejo hollywood scat.

papasmrk ::

donvito je izjavil:

The Fall

Najbrž že omenjena, začel gledat drugo sezono, meni je top!

Pogledal prve tri dele in zadeva je res zanimiva :)
Za komentiranje se moraš prijaviti

donvito ::

papasmrk je izjavil:

donvito je izjavil:

The Fall

Najbrž že omenjena, začel gledat drugo sezono, meni je top!

Pogledal prve tri dele in zadeva je res zanimiva :)

Ravno pogledal zadnji del 3-serije, Gillian (Scully) igra v nulo, res je dobra. Kdor ni pogledal, priporočam, pa še slovenski podnapisi so na voljo.

yoco ::

A je druga sezona serije See kaj boljša od prve?

broken/link ::

Če ti prva ni bila, ti tudi druga ne bo.

oo7 ::

yoco je izjavil:

A je druga sezona serije See kaj boljša od prve?


Jaz gledam pa mi je druga sezona boljša kot prva.

klempo ::



Dopesick Season 1 Hulu

The series takes viewers to the epicenter of America's struggle with opioid addiction, from the boardrooms of Purdue Pharma, to a distressed Virginia mining community, to the hallways of the DEA.



I Know What You Did Last Summer Season 1 Amazon Prime

In a town full of secrets, a group of teenagers are stalked by a mysterious killer a year after a fatal accident on their graduation night.



Succession Season 3 HBO

The Roy family is known for controlling the biggest media and entertainment company in the world. However, their world changes when their father steps down from the company.



Just Beyond Season 1 Disney Plus

Genre anthology series based on the graphic novel novels by R.L. Stine.



One of Us Is Lying Season 1 Peacock

A brain, an athlete, a princess, a criminal, and a "basket case" walk into detention - but only the first four make it out alive.



Acapulco Season 1 Apple TV+

A young Mexican man's dream comes true when he gets the job of a lifetime at the hottest resort in Acapulco. But he soon realizes the job is far more complicated than he ever imagined.



Swagger Season 1 Apple TV+

Inspired by Kevin Durant's youth basketball playing experience on the AAU circuit.



Dickinson Season 3 Apple TV+

An inside look at the world of writer Emily Dickinson.



La Brea Season 1 NBC

A massive sinkhole mysteriously opens up in Los Angeles, separating part of a family in an unexplainable primeval world, alongside a desparate group of strangers.



BMF aka Black Mafia Family Season 1 Starz

Two brothers who rose from the decaying streets of southwest Detroit in the late 1980's and gave birth to one of the most influential crime families in the country.

Outcast ::

Mislim, da je "Y: The Last Man" serija skenslana še predno se je končala 1.sezona:D

Okapi ::

Me zanima, če bo La Brea preživela do konca sezone.;)

Lion29 ::

la brea premise zgleda obetavno... realizacija zgleda kr neki
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

connel ::

Midnight mass

Ne nehat gledat ;) Pa ne brat/gledat spoilerjev.

meho7 ::

You celotna 3. sezona je zunaj.

Kayzon ::

Midva s sestro spet gledava Penny Dreadful od zacetka. Vrhunsko posneta serija,od kostumografije,glasbe,dialogov itd.. Edino kar malo pesa je glavna zgodba,ki ni slaba vendar bi lahko bila seveda boljsa. Samo tri sezone,predcasno so nehali snemati ker jih je bojda kostalo prevec plus premajhna gledanost.

lolipop2 ::

connel je izjavil:

Midnight mass

Ne nehat gledat ;) Pa ne brat/gledat spoilerjev.



aye aye, sir!

oo7 ::

Včeraj sem pogledal prvo epizodo Squid games pa mi ne gre iz glave tista glasba kjer se čisto na začetku igrajo otroci. Nekaj podobnega sem že enkrat nekje slišal pa ne vem kje :P

virusZz ::

Kayzon je izjavil:

Midva s sestro spet gledava Penny Dreadful od zacetka. Vrhunsko posneta serija,od kostumografije,glasbe,dialogov itd.. Edino kar malo pesa je glavna zgodba,ki ni slaba vendar bi lahko bila seveda boljsa. Samo tri sezone,predcasno so nehali snemati ker jih je bojda kostalo prevec plus premajhna gledanost.


Kje pa si to lahko ogledam?
virusZz

donvito ::

virusZz je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Midva s sestro spet gledava Penny Dreadful od zacetka. Vrhunsko posneta serija,od kostumografije,glasbe,dialogov itd.. Edino kar malo pesa je glavna zgodba,ki ni slaba vendar bi lahko bila seveda boljsa. Samo tri sezone,predcasno so nehali snemati ker jih je bojda kostalo prevec plus premajhna gledanost.


Kje pa si to lahko ogledam?

na travniku dobiš ... glej ZS.

papasmrk ::

donvito je izjavil:


na travniku dobiš ... glej ZS.

Tudi mene zanima isto. Daj pliz še meni na ZS:D
Za komentiranje se moraš prijaviti

donvito ::

papasmrk je izjavil:

donvito je izjavil:


na travniku dobiš ... glej ZS.

Tudi mene zanima isto. Daj pliz še meni na ZS:D

Poslano.

klempo ::



Chapelwaite Season 1 Epix

In the 1850s, Captain Charles Boone relocates his family to his ancestral home in the small, sleepy town of Preacher's Corners. Charles will soon have to confront the secrets of his family's history and fight to end the darkness.



Hightown Season 2 Starz

Set in the world of beautiful but bleak Cape Cod, one woman's journey to sobriety is overshadowed by a murder investigation dragging her into its fold.



My name aka Undercover Season 1 Netflix

The story about a woman who joins an organized crime ring and infiltrates the police as an undercover agent in order to find out the truth about her father's death.



Only Murders in the Building Season 1 HULU

Three strangers who share an obsession with true crime suddenly find themselves caught up in one.

Wolfie ::

shinca ::

virusZz je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Midva s sestro spet gledava Penny Dreadful od zacetka. Vrhunsko posneta serija,od kostumografije,glasbe,dialogov itd.. Edino kar malo pesa je glavna zgodba,ki ni slaba vendar bi lahko bila seveda boljsa. Samo tri sezone,predcasno so nehali snemati ker jih je bojda kostalo prevec plus premajhna gledanost.


Kje pa si to lahko ogledam?

na HBOgo

oo7 ::

Pogledal Squid game. Dobra TV serija.

SPOILER !!!

Tisti ata se mi je skozi celotno serijo zdel, da je nekaj več kot samo igralec. Pa tudi nisem verjel, da so ga ubili, ker je edini za katerega niso pokazali ne kako umre ne trupla. Pa tam v sobi kjer, da masko dol za njih je pa stal Frontman sem bil pa 100%, da je on :)
Edino pri vlečenju vrvi bi kmalu izgubili bi pustili, da stari pade v globino ?

c3p0 ::

oo7 je izjavil:

Pogledal Squid game. Dobra TV serija.

SPOILER !!!

Tisti ata se mi je skozi celotno serijo zdel, da je nekaj več kot samo igralec. Pa tudi nisem verjel, da so ga ubili, ker je edini za katerega niso pokazali ne kako umre ne trupla. Pa tam v sobi kjer, da masko dol za njih je pa stal Frontman sem bil pa 100%, da je on :)
Edino pri vlečenju vrvi bi kmalu izgubili bi pustili, da stari pade v globino ?



Po moje bi, ker je tako že umiral, verjetno bi tudi sam naročil, naj ne ukrepajo. Lahko ga bi tudi štihnili v "noči dolgih nožev"

oo7 ::

c3p0 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pogledal Squid game. Dobra TV serija.

SPOILER !!!

Tisti ata se mi je skozi celotno serijo zdel, da je nekaj več kot samo igralec. Pa tudi nisem verjel, da so ga ubili, ker je edini za katerega niso pokazali ne kako umre ne trupla. Pa tam v sobi kjer, da masko dol za njih je pa stal Frontman sem bil pa 100%, da je on :)
Edino pri vlečenju vrvi bi kmalu izgubili bi pustili, da stari pade v globino ?



Po moje bi, ker je tako že umiral, verjetno bi tudi sam naročil, naj ne ukrepajo. Lahko ga bi tudi štihnili v "noči dolgih nožev"



Ali pa pri vlečenju vrvi giljotina ne bi prerezala vrvi in bi od izmučenosti obe ekipi obviseli :)
Ja noč dolgih nožev kako je ata sploh splezal tja gor ? Pa več ali manj je bila tema tako, da ga nihče ni videl ali iskal tam gor mislim, da je bil on na varnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

Invasion dobra serija.

Outcast ::

Zanimivo, da sta 2 glavna igralca serij, ki jih redno spremljam, skoraj istočasno končala z omenjenima serijama...z možnostjo "vrnitve" seveda.

buttcrack ::

scipascapa je izjavil:

Invasion dobra serija.

Res? Gledal sicer samo par minut, ker se je vleklo in potem se lotim komentarjev in so samo slabi… načeloma imam rad tako temo.

globoko grlo ::

Ma Invasion je ena taka jebena melodrama s koščki ZFja.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

c3p0 ::

Ni skoraj vsak ZF? :)

Cunami80 ::

So za Squid game že slo podnapisi?

Horas ::

gledam 2. sezono ted lasso. odlična komedija.

Cunami80 je izjavil:

So za Squid game že slo podnapisi?


ja na blinku in torrent.hr
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

oo7 ::

Horas je izjavil:

gledam 2. sezono ted lasso. odlična komedija.


Dobro hvala za predlog :)

donvito ::

Horas je izjavil:

gledam 2. sezono ted lasso. odlična komedija.

Cunami80 je izjavil:

So za Squid game že slo podnapisi?


ja na blinku in torrent.hr

Daj, ne laži, provokator jedan!

TheUnderd0g ::

Ne vem, če je kdo že omenil. Začela se je 11. sezona "Curb your enthusiasm". Pretty, pretty good.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

TheUnderd0g je izjavil:

Ne vem, če je kdo že omenil. Začela se je 11. sezona "Curb your enthusiasm". Pretty, pretty good.


Men pa to sploh ni smesen al sam prvi dve epizodi kr neki?

Kurzweil ::

Curb your enthusiasm tudi meni ni potegnil... pa razumem nivo humorja s čimer bi me naj ta serija prepričala... sem pa pregledal res ogromno serij, pa študiram, če je bila katera tako dobra, da bi pogledal 11 sezon...

c3p0 ::

Curb je top shit, če razumeš LD "norost".

Alkanoid ::

Po nešteto let gledanja humoristične v glavnem samo The Goldbergs, ki pošteno povedano ne vem zakaj nisem nehal gledat že po prvi ali drugi ali vsaj po tretji sezoni, je bil Curb Your Enthusiasm zdajle pravi godsend.
To je preprosto top na nivoju Seinfeld. Drugače isti ustvarjalec Larry David.
Ted Lasso še gledam, ampak komot bi še eno ali dve. Boljše zadnjih 10 let so mi bile Modern Family, How I Met Your Mother, The Office in The Big Bang Theory. It's Always Sunny in Philadelphia sicer zdaj vidim da še ni ukinjena.

Trailer Park Boys se je vmes prekinila, potem pa kar naenkrat spet začela po 7 letih. Ampak po takem premoru se je težko vrnit nazaj, osmo sezono mi je nekako uspelo pogledat, ostale 4 mi pa zmeraj ostanejo zadaj.

connel je izjavil:

Midnight mass

Ne nehat gledat ;) Pa ne brat/gledat spoilerjev.

Hvala za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alkanoid ()

Skylord ::

donvito je izjavil:

Horas je izjavil:

gledam 2. sezono ted lasso. odlična komedija.

Cunami80 je izjavil:

So za Squid game že slo podnapisi?


ja na blinku in torrent.hr

Daj, ne laži, provokator jedan!

So, samo ne slo, ampak hr.

mgermo ::

Midnight mass bingal v dveh dneh. Ni 10tka je pa recimo 8. Istega ustvarjalca kot the Haunting of Hill House/Bly Manor, kar mi je enako dogajalo.

c3p0 ::

Midnight Mass je zelo dobra. Nekateri dialogi se sicer vlečejo, a ima svoj smisel in raje prenesem to kot bebavost večine drugih serij. Ne smeš pa nehat gledat po prvih par delih, drži :)

lolipop2 ::

c3p0 je izjavil:

Midnight Mass je zelo dobra. Nekateri dialogi se sicer vlečejo, a ima svoj smisel in raje prenesem to kot bebavost večine drugih serij. Ne smeš pa nehat gledat po prvih par delih, drži :)


Meni je bila všeč scena, pa igra...ampak sem se dva dela zelo mučil, tako da sem obupal. Sem pa pogledal, preklikal ostale dele, toliko, da sem si predstavljal, kaj in kako.

Okapi ::

Me prav zanima, kateri genijalec je odločil, da je serija 4400 vredna ponovitve. ;)
««
264 / 302
»»