» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
260 / 301
»»

yayo ::

draski je izjavil:

gleda kdo?

 The Nevers

The Nevers


ravno pogledal prvo epizodo. Zgleda simpatično, X Men v viktorijanskem miljeju začinjeno s sufražetkami. :)) HBO dal brco v rit kreatorju in režiserju serije, Jossu Whedonu po končani prvi sezoni, kar ni čudno, glede na množenje obtožb o nadlegovanju s strani številnih igralcev in filmskih delavcev.

Outcast ::

Uhuuuu nekaj meni dobrih serij štarta v prihodnjih dneh:

Black Summer 2.sezona čez 26 dni
Mr Inbetween 3.sezona čez 3 dni
Yellowstone 4.sezona čez 29 dni
Bosch 7., zadnja sezona čez 33 dni

Black Summer je čist out of nowhere, kolikor se spomnim je bilo zelo malo pozitivnih kritik na prvo sezono, meni pa niti ni bila tako slaba:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

hunter01 ::

Ko se odločate za gledanje nove serije, ali pri odločitvi upoštevate oceno na imdb?

Kakšen je vaš "prag" ocene, ko si rečete, ehh to je pa absolutno premalo, da bi gledal?

Osebno pogledam relativno malo serij in potem izbiram, ter probam pogledat le tiste ta boljse, redko se odločim gledat serijo, ki ima npr oceno manjso od 8. Pa ostali?

Je to:
A) 6+
B) 7+
C) 8+
D) Ocena na imdb nima nobene vloge

Outcast ::

hunter01 je izjavil:

Ko se odločate za gledanje nove serije, ali pri odločitvi upoštevate oceno na imdb?

Kakšen je vaš "prag" ocene, ko si rečete, ehh to je pa absolutno premalo, da bi gledal?

Osebno pogledam relativno malo serij in potem izbiram, ter probam pogledat le tiste ta boljse, redko se odločim gledat serijo, ki ima npr oceno manjso od 8. Pa ostali?

Je to:
A) 6+
B) 7+
C) 8+
D) Ocena na imdb nima nobene vloge



Jst vedno prvo po žanru, zaradi mene ima lahko eno futuristično ali podobno, avanturistično-fantazijsko sranje oceno 10 na IMDbju pa se je ne lotim:D

Mi je pa ocena na IMDbju kar objektivna da, če se moram definirat mi je nekak spodnja meja za serijo 7.5
Ni pa pravilo, nekatere, sicer redke serije me pritegnejo, tudi če imajo precej slabšo oceno.

Okapi ::

Jaz ne dam nič na te ocene. Sem ravnokar pogledal Intergalactic, ki ima oceno 3,9, pa je čisto gledljiva.

Big Sky ima oceno 6,7, pa je zelo dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

connel ::

U Big Sky je bila meni odlična, z vsako epizodo je bila boljša.

donvito ::

klemenSLO ::

Outcast je izjavil:

Konlov je izjavil:

donvito je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt10155688/

Ulala, E4 fiuff...


4. al 5.del?:D

Dobra serija. Pomoje bo Kate nominirana za kak globus. Dobr igra.
Vidim da je e6 že zunaj.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

klemenSLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Konlov je izjavil:

donvito je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt10155688/

Ulala, E4 fiuff...


4. al 5.del?:D

Dobra serija. Pomoje bo Kate nominirana za kak globus. Dobr igra.
Vidim da je e6 že zunaj.


Jap poglej:D, dober del...

oo7 ::

Castlevania 4 sezona 10/10 8-)

fireX88 ::

Sem šele dobro začel gledat. Kolk sezon pa planirajo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

GR2 ::

hunter01 je izjavil:

Ko se odločate za gledanje nove serije, ali pri odločitvi upoštevate oceno na imdb?

Kakšen je vaš "prag" ocene, ko si rečete, ehh to je pa absolutno premalo, da bi gledal?

Osebno pogledam relativno malo serij in potem izbiram, ter probam pogledat le tiste ta boljse, redko se odločim gledat serijo, ki ima npr oceno manjso od 8. Pa ostali?

Je to:
A) 6+
B) 7+
C) 8+
D) Ocena na imdb nima nobene vloge

Jaz povsod upoštevam ocene, sem navajen že iz Jokerjevih časov v 90-ih. Edino filme gledam tudi s 6.0 ter vsaj enih 5k votov, ker le traja precej manj kot ena serija ter nimaš prav veliko izbire.

Ganon ::

Nisem navdušen nad idejo ponovne združitve legendarnih igralskih zasedb, ampak Friends: The Reunion se mi zdi zadetek v polno.

Okapi ::

Meni pa čisto mimo. Dolgčas, nekaj na hitro narejeno, brez prave ideje in smisla.

scipascapa ::

Preveč botoksirani igralci, še posebej Courtney.

buttcrack ::

če bi gate dol dala, bi te še zmer v brado dregnil :D

lolipop2 ::

Dexter s09 pa tudi kmalu :D

FTad ::

Lucifer Season 5B je danes na voljo.

meho7 ::

Prva 2 dela zadnje sezone Mr. Inbetween sta zunaj :D

8====D~~ ::

Katero/e stran(i) uporabljate za sledenje novim serijam? Sam uporabljam kombinacijo pogdesign za koledar in imdb za ocene in podrobnejši opis.

LapD ::

RottenTomatoes.com
web&motion designer

NejcSSD ::

Ganon je izjavil:

Nisem navdušen nad idejo ponovne združitve legendarnih igralskih zasedb, ampak Friends: The Reunion se mi zdi zadetek v polno.


Meni je tudi čisto mimo kot pravi Okapi. To je uro in pol dolga pogovorna oddaja pri Jamesu Cordenu nič drugega.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

oo7 ::

Cobra Kai četrta sezona vrača se še en znan obraz negativec iz filma Karate Kid 3



Zdaj so pa res pripeljali nazaj čisto vse razen pokojnega Mijagija.

BaTeMaN ::

Outcast je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Konlov je izjavil:

donvito je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt10155688/

Ulala, E4 fiuff...


4. al 5.del?:D

Dobra serija. Pomoje bo Kate nominirana za kak globus. Dobr igra.
Vidim da je e6 že zunaj.


Jap poglej:D, dober del...


a ne bo nihče komentiral zadnjega dela? :D

Lepo, zelo lepo.

(ne vem kak naj moji razložim, da je to zame dobra serija, a ona gleda sam lepe ljudi csi, lucifer pa to.. k je meni prav neumno.. vsakemu svoje)
less then zero

Outcast ::

BaTeMaN je izjavil:

Outcast je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Konlov je izjavil:

donvito je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt10155688/

Ulala, E4 fiuff...


4. al 5.del?:D

Dobra serija. Pomoje bo Kate nominirana za kak globus. Dobr igra.
Vidim da je e6 že zunaj.


Jap poglej:D, dober del...


a ne bo nihče komentiral zadnjega dela? :D

Lepo, zelo lepo.

(ne vem kak naj moji razložim, da je to zame dobra serija, a ona gleda sam lepe ljudi csi, lucifer pa to.. k je meni prav neumno.. vsakemu svoje)


Eh mam jst isti problem lol z mojo:D

Ena boljših serij letošnjega leta, tudi zadnja epizoda je bila dobra vsaj iz vidika ker nihče ni pričakoval takega konca...ne vem pa ali se gre za serijo ali je bila to samo mini-serija?

stevemcq_ ::

Veliki Stephen King je na twitterju napovedal pravega morilca, mislim da že takoj po dveh/treh epizodah. Serija je bila mišljena kot miniserija sprva, ampak sem zasledil ba redditu včeraj, da bi KW posneti še eno sezono, če bi bila prava zgodba.

Meni osebno odlična serija, z izjemno tematiko in dinamiko med soigralci. 8.5/10

lolipop2 ::

Zadnji del je bil super. Enepar twistow... kar kul. Overall solidna serija, edino tisti pisatelj je bil malo brezevze tam. :)

Btw, kako se označi spoiler? V seznamu html oznak ni navodil. :-/

donvito ::

lolipop2 je izjavil:

Zadnji del je bil super. Enepar twistow... kar kul. Overall solidna serija, edino tisti pisatelj je bil malo brezevze tam. :)

Btw, kako se označi spoiler? V seznamu html oznak ni navodil. :-/

lolipop2 ::

donvito je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Zadnji del je bil super. Enepar twistow... kar kul. Overall solidna serija, edino tisti pisatelj je bil malo brezevze tam. :)

Btw, kako se označi spoiler? V seznamu html oznak ni navodil. :-/




Tnx.
A ni bila nekoč enostavna opcija tu na vrhu? Si samo označil in kliknil na spoiler html oz. nekaj takšnega

donvito ::

lolipop2 je izjavil:

donvito je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Zadnji del je bil super. Enepar twistow... kar kul. Overall solidna serija, edino tisti pisatelj je bil malo brezevze tam. :)

Btw, kako se označi spoiler? V seznamu html oznak ni navodil. :-/




Tnx.
A ni bila nekoč enostavna opcija tu na vrhu? Si samo označil in kliknil na spoiler html oz. nekaj takšnega

Ne bi vedel, sam sem si pomagal tako, da sem spoiler kopiral(citiraj), prilepil v worda in kadar rabim samo copypastam, spremenim pa besedilo.
besedilo

donvito ::

stevemcq_ je izjavil:

Veliki Stephen King je na twitterju napovedal pravega morilca, mislim da že takoj po dveh/treh epizodah. Serija je bila mišljena kot miniserija sprva, ampak sem zasledil ba redditu včeraj, da bi KW posneti še eno sezono, če bi bila prava zgodba.

Meni osebno odlična serija, z izjemno tematiko in dinamiko med soigralci. 8.5/10

Vrhunska, res dobra serija. Sem pogledal prvo epizodo, kmalu, ko je izšla, pa me ni pritegnila in nisem gledal naslednjih.
Po dobrih komentarjih sem jo šel še 1x gledat, celotno v dveh dnevih in res super. 9/10

yoco ::

A je peta sezona Luciferja tudi zadnja? Se je še komu zdela bolj meh?

oo7 ::

Komaj čakam na tale dokumentarec o kmetovanju :D

Clarkson's Farm | Official Trailer | The Grand Tour


11 junij 8-)

FTad ::

yoco je izjavil:

A je peta sezona Luciferja tudi zadnja? Se je še komu zdela bolj meh?


še ena bo, z 10 epozodami. ne ve se še kdaj

Yossarian ::

Prišel do pete epizode Jupiter's Legacy. Kaj pa vem, počasi bom nehal gledat te superherojske serije.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Badwolff ::

Js sem pa prebral par mnenj in pričakoval najhujše. Pol pa... mi je bilo prav dobro.

Ericssony ::

oo7 ::

Kakšna je kaj Španska tv serija Money heist ? Vsak epizoda zase ali se zgodba nadaljuje ?

lolipop2 ::

oo7 je izjavil:

Kakšna je kaj Španska tv serija Money heist ? Vsak epizoda zase ali se zgodba nadaljuje ?


Fino je gledati vse od začetka, ker boš bolje razumel povezave med njimi...

Badwolff ::

Zelo dobra.
Zgodba se nadaljuje.

c3p0 ::

Nehal gledati v 2. sezoni, začeli so razvlačevat in bedaste odločitve.

BaTeMaN ::

Money Heist, prva sezona ok... druga zabavna, če možgane izklopiš, potem naprej pa žal pade, postane neprepričljiva in dolgočasna, ropa pa se samo čas gledalca. Moralo bi se končat z dvema sezonama. Izbor igralcev si res zasluži boljšo zgodbo kot je sezona 4... rabijo nove ideje... tile pisci so se izčrpali. Zelo overrated.


Glavni liki počnejo stvari, ki jih ne bi storili niti ljudje,, ki nismo poklicni roparji. S tem mislim predvsem na faktor ljubezni na vsakem koraku! Kriminalci + kriminalci, talci + talci, zaposleni in vse kombinacije. Dekle ali fant se sladko nasmehne nekomu in j3b3š plan, gremo mi po svoje...Santa Barbara

less then zero

lolipop2 ::

Če bodo pametni, bodo s 5. sezono zaključili. Pa hopefully nardili dobro sezono.

oo7 ::

SEE -- Season 2 Official Teaser | Apple TV+



Prva sezonam i je bila ravno toliko zanimiva, da bom gledal drugo :)


27 avgust 2021

buttcrack ::

je kdo pogledal Lokija?

FTad ::

buttcrack je izjavil:

je kdo pogledal Lokija?


Videti je obetajoce, bom gledal še naprej

Outcast ::

Čist iz firba a je kdo mogoče pogledal/gleda Sweet Tooth serijo? Ocena na IMDbju je kar solidna, trailer me pa res ne prepriča...

sheeshkar ::

Outcast je izjavil:

Čist iz firba a je kdo mogoče pogledal/gleda Sweet Tooth serijo? Ocena na IMDbju je kar solidna, trailer me pa res ne prepriča...

Gledljivo, če nimaš prevelikih pričakovanj.

Outcast ::

sheeshkar je izjavil:

Outcast je izjavil:

Čist iz firba a je kdo mogoče pogledal/gleda Sweet Tooth serijo? Ocena na IMDbju je kar solidna, trailer me pa res ne prepriča...

Gledljivo, če nimaš prevelikih pričakovanj.


Hvala za odgovor...torej ne, ker strip mi je bil res dober:D

oo7 ::

Že kdo gledal Clarckson Farm ?




Sem iskal po travnikih pa ni nikjer nič.
««
260 / 301
»»