» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
257 / 301
»»

matobeli ::

enim nam tako zelo ni žal da smo si celo stripe omislili! (ki jih mimogrede priporočam, dobre zadeve)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

Tiger King druga sezona bo izšla letos marca ali aprila na Netflixu..

Okapi ::

For All Mankind 2. sezona se je začela. Alternativno-zgodovinska vesoljska tekma med ZDA in Sovjetsko zvezo.

Badwolff ::

Za fane postapokalipticnih serij, nemška Tribes of Europe na Netflixu vleče.

Joze_K ::

na Amazonu - You are wanted
zelo gledljivo..

lolipop2 ::

A klempo pa ne dela več napovedi serij? 8-O

klempo ::



Tribes of Europa Season 1 Netflix

2074. In the wake of a mysterious global disaster, war rages between the Tribes that have emerged from the wreckage of Europe. Three siblings from the peaceful Origine tribe are separated and forced to forge their own paths.



50M2 Season 1 Netflix

After betraying his bosses, a hitman hides out in a vacant tailor shop, where he's mistaken for the late owner's son, an identity he decides to embrace.



Behind Her Eyes Season 1 Netflix

It follows Louise, a single mom with a son and a part-time job in a psychiatrist's office. She begins an affair with her boss and strikes up an unlikely friendship with his wife.



The Crew Season 1 Netflix

Life in the garage swerves off track for a NASCAR crew chief and his tight-knit racing team when a new boss steps in and shakes things up.



Cidade Invisivel aka Invisible City Season 1 Netflix

An underground world is inhabited by mythical creatures evolved from a deep lineage of Brazilian folklore. One detective who finds himself caught in a murder investigation that puts him in the middle of a battle between these two worlds.



Firefly Lane Season 1 Netflix

Tully and Kate support each other through good times and bad with an unbreakable bond that carries them from their teens to their forties.



Hache Season 2 Netflix

Inspired by real events, Hache is the story of Helena, a woman catapulted to the heroin trafficking business in the Barcelona of the 60s.



Bonding Season 2 Netflix

A New York City grad student moonlighting as a dominatrix enlists her gay BFF from high school to be her assistant.



The Bay Season 2 ITV

Detective Sergeant Lisa Armstrong investigates a missing person in Morecambe Bay.



3 Caminos Season 1 Amazon Prime

3 Caminos is the story of five friends from five different countries that are brought together by the Way of St. James in three particular moments of their lives. We witness how the test of time shatters dreams and makes and breaks couples and friendships, while transforming the personalities of our five main characters. 2000, 2006 and 2021, three ways, three life stages, different problems, tensions and common conflicts, played on the slightly spiritual and chaotic board of the Way of St. James.



Tell Me Your Secrets Season 1 Amazon Prime

Follows a trio of characters, each with a mysterious and troubling past: a young woman who once looked into the eyes of a dangerous killer, a former serial predator desperate to find redemption, and a grieving mother obsessed with finding her missing daughter. As each of them is pushed to the edge, the truth about their pasts and motives grows ever murkier, blurring the lines between victim and perpetrator.



El Internado: Las Cumbres Season 1 Amazon Prime

A school for problem children located next to an old monastery, in an inaccessible and isolated spot between the mountains.



Resident Alien Season 1 Syfy

It follows a crash-landed alien named Harry who takes on the identity of a small-town Colorado doctor and slowly begins to wrestle with the moral dilemma of his secret mission on Earth.



Clarice Season 1 CBS

A look at the untold personal story of FBI agent Clarice Starling, as she returns to the field about a year after the events of The Silence of the Lambs (1991).



The Equalizer Season 1 CBS

An enigmatic figure who uses her extensive skills to help those with nowhere else to turn.



Mythic Quest Season 2 Apple TV+

The owner of a successful video game design company and his troubled staff struggle to keep their hit game 'Mythic Quest' on top.

DamijanD ::

Za ljubitelje Škotske (in Outlanderja) je na voljo "Men in kilts" - potopisni igrani dokumentarec

buttcrack ::

TWD S10E17 že raste na travnikih...

Okapi ::

Tribes of Europa ni ravno presežek. Pa če ne bo druge sezone, je bil stran vržen čas, ker zanimivo se je na koncu ravno začelo.

Outcast ::

buttcrack je izjavil:

TWD S10E17 že raste na travnikih...


Nice, pogledamo danes:D

PunkDude ::

A to se še kar vleče? Nehal nekje pri šesti.

Outcast ::

PunkDude je izjavil:

A to se še kar vleče? Nehal nekje pri šesti.


Sam dobr vleče...:D

jimyboy ::

Superman & Lois pozitivno presenečen nad prvim delom, zagotovo gledam naprej !

Valvoline ::

Kje dobit podnapise za rusko serijo pereval dyatlova aka Dead Mountain - The Dyatlov Pass Incident ?

https://www.imdb.com/title/tt11455654/
Malo zgodovine, ena najvecjih skrivnosti bivsega SSSR:
https://si.rbth.com/zgodovina/83091-skr...

Zgodovina sprememb…

donvito ::

Valvoline je izjavil:

Kje dobit podnapise za rusko serijo pereval dyatlova aka Dead Mountain - The Dyatlov Pass Incident ?
https://www.imdb.com/title/tt11455654/
Malo zgodovine, ena najvecjih skrivnosti bivsega SSSR:
https://si.rbth.com/zgodovina/83091-skr...

Eng.subs ----> KLIK

Konlov ::

HBO je pa tako zanič postal, da ga bom odjavil...

buttcrack ::

Nova Sci-Fi serija Debris, če koga zanima od danes na travniku.

https://www.imdb.com/title/tt11640020/

Ne deluje presežek, ampak ...

yayo ::

že ko pogledam poster me take stvari odvrnejo. Današnje Sci-Fi serije so povečini žajfnice s Sci-Fi ozadjem. ;((

FTad ::

yayo je izjavil:

že ko pogledam poster me take stvari odvrnejo. Današnje Sci-Fi serije so povečini žajfnice s Sci-Fi ozadjem. ;((


Problem pri zanimivih sci-fijih je tudi, da so cancelled po 1., max 2. sezoni. Preveckrat se je ze to zgodilo

hunter01 ::

Kaj bi dal za novo Stargate serijo na nivoju SG1 in Atlantisa :) Tudi število sezon ni bilo vprašljivo. SG1 (10 sezon) + Atlantis (5 sezon)

PunkDude ::

Nekaj na nivoji SG1 bi res bilo več kot dobrodošlo.

Lion29 ::

cisto tko, mimogrede... sg-1 je kar bad nivo... sem ravno lani pa letos pogledal celih 10 sezon spet... za tisti cas je blo zakon... za danasnje standarde pa not really...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

GR2 ::

2007 je bila še za pogledat, za kasneje ne morm rečt, tudi vprašanje če se je bom še kdaj lotil. Sem pa sedaj po 15 letih spet pogledal Beast Wars: Transformers, pa me je samo prvih par epizod motila animacija, ampak samo ko so tekli v beast modu. Drugače se še vedno komot primerja z novejšimi 2010-2021 Prime in War for Cybertron.

c3p0 ::

buttcrack je izjavil:

Nova Sci-Fi serija Debris, če koga zanima od danes na travniku.

https://www.imdb.com/title/tt11640020/

Ne deluje presežek, ampak ...


Tematika precej sposojena iz Piknik na robu ceste. Začetek dober, potem pa sama sentimentalnost, morda še kak del poskusim.

buttcrack ::

Tako nekako ja, max 3 epizode verjetno.

Sicer pa še ena slabše ocenjena, ki po prvem delu (vsaj meni osebno) ni tako slaba.

https://www.imdb.com/title/tt13138972/

AmokRun ::

Lion29 je izjavil:

cisto tko, mimogrede... sg-1 je kar bad nivo... sem ravno lani pa letos pogledal celih 10 sezon spet... za tisti cas je blo zakon... za danasnje standarde pa not really...

Pa še 20 let mlajši smo bili. :))

Okapi ::

Breakers - zelo v redu zadeva.

Yossarian ::

Za spremembo sem si na programu Epic ogledal serijo Poldark. Zgodovinska zadeva, še kar zanimivo; počitek od raznoraznih sci-fi serij.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Okapi ::

c3p0 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Nova Sci-Fi serija Debris, če koga zanima od danes na travniku.

https://www.imdb.com/title/tt11640020/

Ne deluje presežek, ampak ...


Tematika precej sposojena iz Piknik na robu ceste. Začetek dober, potem pa sama sentimentalnost, morda še kak del poskusim.

Prav res. Takoj, ko začnejo s takšnimi prividi, je sumljivo, da ustvarjalci nimajo nobene dobre zamisli. To, in pa časovni skoki - videno že velikokrat, in nikoli ni bilo dobro.

Mi je že bolj všeč Resident Alien, takšna črna komedija z vesoljcem.;)

donvito ::

It's a Sin, odlična serija z odlično glasbo, priporočam.

https://www.imdb.com/title/tt9140342/

c3p0 ::

AmokRun je izjavil:

Lion29 je izjavil:

cisto tko, mimogrede... sg-1 je kar bad nivo... sem ravno lani pa letos pogledal celih 10 sezon spet... za tisti cas je blo zakon... za danasnje standarde pa not really...

Pa še 20 let mlajši smo bili. :))


Se spomnim, ko sem prve 3 sezone gledal v kvaliteti 20MB/del, cela sezona na enem CDju :D. Pogosto sem prav rabil domišljijo, da sem kaj videl.

MisterM ::

Nekaj se je sicer šušljalo o oživitvi Stargate univerzuma, a po mojem mnenju so se kar izpeli. Zemljani smo v njem v pičlem desetletju in pol prešli iz civilizacije 90ih v super silo, ki hara med galaksijami z do zob oboroženimi vesoljskimi frigatami in j*** mater vsem alienom, celoten program pa je navadnim ljudem popolnoma neznan in v njem sodeluje le majhna peščica ljudi iz parih držav.

FTad ::

Okapi je izjavil:

c3p0 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Nova Sci-Fi serija Debris, če koga zanima od danes na travniku.

https://www.imdb.com/title/tt11640020/

Ne deluje presežek, ampak ...


Tematika precej sposojena iz Piknik na robu ceste. Začetek dober, potem pa sama sentimentalnost, morda še kak del poskusim.

Prav res. Takoj, ko začnejo s takšnimi prividi, je sumljivo, da ustvarjalci nimajo nobene dobre zamisli. To, in pa časovni skoki - videno že velikokrat, in nikoli ni bilo dobro.

Mi je že bolj všeč Resident Alien, takšna črna komedija z vesoljcem.;)


Hehe, to serijo gledam tudi jaz. Je prav zabavna za gledati z mozgani na off.

c3p0 ::

Resident Alien je večinoma kar clever, dobra igra, gledam.

broken/link ::

ja, resident alien je tudi pri meni ostala na spisku gledajočih serij. všečna.

Okapi ::

Včeraj sem na dušek pogledal Breakers, serija sicer že iz 2019, ampak je prej nisem registriral. Zelo v redu.
https://www.imdb.com/title/tt6473054/

bambam20 ::

The serpent izgleda obetajoče. Že kdo gleda?


buttcrack ::

Kr zaniminivo ja, že pogledano pred dobrum mesecem :)

Outcast ::

broken/link je izjavil:

ja, resident alien je tudi pri meni ostala na spisku gledajočih serij. všečna.


Še en (nov) fan:D

Outcast ::

Shameless zadnja sezona je v precej 'temačnih' vodah; (nepotrjene) govorice so da naj bi se za happy ending vrnila tudi Fiona za urco ali dve...

FTad ::

Outcast je izjavil:

Shameless zadnja sezona je v precej 'temačnih' vodah; (nepotrjene) govorice so da naj bi se za happy ending vrnila tudi Fiona za urco ali dve...


Na kak nacin v "temacnih vodah"? A da ima nizko gledanost oz je nezanimiva? Kajti meni se zdi se vedno kar gledljivo. Itak pa, glede na to, da je le se 5 delov do finala, nisem imel nekih velikih pricakovanj. Me pa je nazadnje predvajana epizoda razocarala.

buttcrack ::

obstaja tudi vzporedna Hall of fame verzija, kjer se skozi posamezen lik sprehajajo. Malo za obujanje spominov.

FTad ::

buttcrack je izjavil:

obstaja tudi vzporedna Hall of fame verzija, kjer se skozi posamezen lik sprehajajo. Malo za obujanje spominov.


ja ampak ne za cisto vsak lik. Nazadnje so prikazali Ian in Mickey lik.

Outcast ::

FTad je izjavil:

Outcast je izjavil:

Shameless zadnja sezona je v precej 'temačnih' vodah; (nepotrjene) govorice so da naj bi se za happy ending vrnila tudi Fiona za urco ali dve...


Na kak nacin v "temacnih vodah"? A da ima nizko gledanost oz je nezanimiva? Kajti meni se zdi se vedno kar gledljivo. Itak pa, glede na to, da je le se 5 delov do finala, nisem imel nekih velikih pricakovanj. Me pa je nazadnje predvajana epizoda razocarala.


Narobe si razumel, serija sama je super, sam pelejo jo v bolj take vode hehe...Frank adijo pamet, kar žal mi ga je po pravici povedano, ostali se samo kregajo...mi gre pa na živce ker kar pričakujem da bo na koncu res en happy ending8-O

Okapi ::

Upam, da bo Franka še pred koncem pobralo od alkota, drog ali kakšne njegove neumne akcije, ker ni fora, da konča v nekem domu za dementne pijančke.

RoccoC ::

men mal že najedata Ian in Mickey ostali so mi še vedno top. Jah pa da so pri Frenku tele memory lapse vpeljali mi tudi ni kaj všeč.

FTad ::

Outcast je izjavil:

FTad je izjavil:

Outcast je izjavil:

Shameless zadnja sezona je v precej 'temačnih' vodah; (nepotrjene) govorice so da naj bi se za happy ending vrnila tudi Fiona za urco ali dve...


Na kak nacin v "temacnih vodah"? A da ima nizko gledanost oz je nezanimiva? Kajti meni se zdi se vedno kar gledljivo. Itak pa, glede na to, da je le se 5 delov do finala, nisem imel nekih velikih pricakovanj. Me pa je nazadnje predvajana epizoda razocarala.


Narobe si razumel, serija sama je super, sam pelejo jo v bolj take vode hehe...Frank adijo pamet, kar žal mi ga je po pravici povedano, ostali se samo kregajo...mi gre pa na živce ker kar pričakujem da bo na koncu res en happy ending8-O


Ja v zadnji epizodi mi je deloval Lip in Kevin "out of character". Sploh ta scena z motorjem in pri Lipu glede prodaje hise.

Okapi ::

Kevin se je res obnašal še za eno stopnjo bolj debilno kot sicer. Pa, mimogrde, a za sms ti še niso slišali? Ves zaplet samo zato, ker ni nihče odgovarjal na telefon, je dandanes videti precej neprepričljiv.

FTad ::

Okapi je izjavil:

Kevin se je res obnašal še za eno stopnjo bolj debilno kot sicer. Pa, mimogrde, a za sms ti še niso slišali? Ves zaplet samo zato, ker ni nihče odgovarjal na telefon, je dandanes videti precej neprepričljiv.


Zgleda, kot da americani uporabljajo le direktni klic ali pa postni predal, ce se oseba ne javi. SMS-ov se jim ne da pisati :)
««
257 / 301
»»