» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
243 / 301
»»

2dark ::

Snowpiercer ne potrebuje serije. Enostavno je film takšen kot je.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Danes vidim, da sta na Netflixu prva dva dela serije Snowpiercer. Prvi del ima oceno 7.1, drugi pa 6.4, tisti, ki gledate serije veste kaj to pomeni... ne upam gledat, je kdo pogledal? Kako se vam zdi?

Outcast ::

Kurzweil je izjavil:

Danes vidim, da sta na Netflixu prva dva dela serije Snowpiercer. Prvi del ima oceno 7.1, drugi pa 6.4, tisti, ki gledate serije veste kaj to pomeni... ne upam gledat, je kdo pogledal? Kako se vam zdi?


'Cela' serija so far IMDb ocena 6, torej veš kaj pričakovati:D

Drugi del mi je bil za malenkost boljši, mislim da sta uporabljeni/prikazani tudi dve originalni zadevi iz filma...
Gledam naprej, priporočam če nimaš kaj drugega za pogledat;)

Kurzweil ::

@Outcast, bom našel nekaj za gledat :)) ...bo že enkrat prišel tisti dan, ko me bo mogoče malce firbec in bom vendarle kliknil tamle na Netflixu. Jaz bi raje film, in sicer drugi del, kjer se pač dogaja od tam, kjer se je 1. del končal,... bi znalo bit zanimivo, sploh na tiste kadre proti koncu filma, en tak post-apocalypse fini...

Izi ::

Snowpiercer je praktično enak kot film. Nič posebnega ampak gledljiv, še posebej sedaj ko je vse večja suša pri serijah.

Pogledal sem tudi Stargirl in tudi ta ni zanič. Pravzaprav je kar dobra superherojska serija. Morda zato ker sem pričakoval podobno sranje kot je večina DC-jevih serij zadnjega časa, kot na primer Batwoman, Supergirl, Black Lightning, Legends of Tomorrow, ki so vsi po vrsti poden od podna.

buttcrack ::

SP drugi del je bil za spremembo (IMO) vsaj gledljiv, prvi je bil za nikamor. Bom se pa verjetno trudil do konca, take tematike mi manjka in je potem tudi slabša zadeva OK :)

matobeli ::

Pogledal oba dela, meh, spet ena pogovorna oddaja. Ker res ni drugega bom pač pogledal.

kixs ::

2dark je izjavil:

Snowpiercer ne potrebuje serije. Enostavno je film takšen kot je.


Glede na to, da je za oba podloga strip, je vse odprto. Serija je cisto dobrodosla, saj je moznosti za razvoj dogodkov veliko. Mora pa biti dobro narejeno. Konec koncev se lahko dotaknejo tudi nadaljevalnih stripov in imas kvalitetnega materiala za nekaj sezon.

Izi ::

Znamenita nemška serija Dark se vrača s 3. sezono.
To bo zaključna (zadnja) sezona, ki bo menda vse pojasnila :D

Konec je hkrati začetek in začetek je hkrati konec.
Začenja se zaključni krog. Jim bo končno uspelo prekiniti časovni krog? Izvedeli bomo 27. junija 2020

klempo ::



Grant Mini-series HISTORY

The television event will chronicle the life of one of the most complex and underappreciated generals and presidents in U.S. history - Ulysses S. Grant. "Grant," tells the remarkable and quintessentially American story of a humble man who overcomes incredible obstacles, rises to the highest ranks of power and saves the nation not once, but twice. With a seamless blend of dramatic scenes, expert commentary and beautifully enhanced archival imagery, this series uncovers the true legacy of the unlikely hero who led the nation during its greatest test: The Civil War and Reconstruction - the herculean task to reconcile the North and the South. One of the most courageous and unexpected initiatives of Grant's presidency was protecting the right to vote for the four million freed slaves in the face of violent and widespread resistance.



Barkskins Season 1 National Geographic

Based on the novel by Pulitzer-winner Annie Proulx, BARKSKINS follows a disparate group of outcasts who must navigate brutal hardships, competing interests, and tangled loyalties at the crossroads of civilization- late 1600s New France.

yayo ::

Izi je izjavil:

Znamenita nemška serija Dark se vrača s 3. sezono.
To bo zaključna (zadnja) sezona, ki bo menda vse pojasnila :D
Konec je hkrati začetek in začetek je hkrati konec.
Začenja se zaključni krog. Jim bo končno uspelo prekiniti časovni krog? Izvedeli bomo 27. junija 2020

Problem z dark je, da če hočeš razumeti dogajanje v tekoči sezoni moraš na brzino še enkrat pogledati kaj se je dogajalo v prejšnji, ker v letu in pol pozabiš celo zakomplicirano kolobocijo...:))

Facebook dev ::

Je res. Za sezono 2 sem moral se enkrat cez prvo sezono, pa ceprav sem jo leto prej pogledal 2krat.

Tokrat vseeno mislim da bom ostal raje le pri kakem dobrem recapu :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

mikhaair ::

Mogoče kdo gledal Caliphate?

https://www.imdb.com/title/tt11398870/?...

webmaher ::

 Kalifat

Kalifat



se že gleda :D
Morda veš kje se da kake EX YU podnapise dobit..za1X mam engleske :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

DrSergioDJ ::

Je tole Kodi? Kateri skin? :)
...

prenasalec ::

DrSergioDJ je izjavil:

Je tole Kodi? Kateri skin? :)

Imenuje se Aura.

webmaher ::

mal si kiksnil sem mu že pojasnil na ZS :D
Kaj kaj gledate od humorističnih..jaz sem pri Mom-i... Anči je ženska verzija Čarlija :D

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Danes vidim, da sta na Netflixu prva dva dela serije Snowpiercer. Prvi del ima oceno 7.1, drugi pa 6.4, tisti, ki gledate serije veste kaj to pomeni... ne upam gledat, je kdo pogledal? Kako se vam zdi?



Jaz ti bom tako rekel. Izjemno povprečna serija. Film je povedal vse in serija nikoli ne bo dosegla filma. zgodba je ena leva. Poglej in povej.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Film Upgrade bo dobil nadaljevanje v TV seriji :)

Film je res dober men je bil eden boljših v 2018.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Film Upgrade bo dobil nadaljevanje v TV seriji :)

Film je res dober men je bil eden boljših v 2018.

Ja, super film, ampak ključen je velik "plot twist" na koncu, ki vse skupaj naredi neprimerno za nadaljevanje oziroma serijo. Bomo videli.

Cruz ::

Prva epizoda Space Force v redu, bom gledal dalje. Upam, da bodo gradili okoli zgodbe in ne okoli skečev.

stefi91 ::

zdravo mi lahko gdo da dober torrent da si staknem od serije BESA OD 8E NAPREJA HVALA

c3p0 ::

Nimaš kaj gledat serij, učbenik 3. razreda slovenščine v roke.

Kurzweil ::

Tudi jaz priporočam, da stefi91 še malce poprime za učbenike, ali pa da izklopi enkripcijo, kar jaz iz njegove zapisa ne razumem nič.

IL_DIAVOLO ::

Kaj ni jasno? Isce torrent od serije Besa, od 8. dela dalje.

Vse se da razumet, samo eni morate iskat dlako v jajcu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

GRT ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj ni jasno? Isce torrent od serije Besa, od 8. dela dalje.

Vse se da razumet, samo eni morate iskat dlako v jajcu.

Ja, vi se razumete med sabo.

klempo ::



Central Park Season 1 Apple TV+

An animated musical series that tells the story of a how a family of caretakers, who live and work in Central Park, end up saving the park, and basically the world.



Ramy Season 2 HULU

The series follows first-generation, Egyptian-American Ramy Hassan (Youssef) who is on a spiritual journey in his politically-divided New Jersey neighborhood. RAMY brings a new perspective to the screen as it explores the challenges of what it's like to be caught between a religious community who believes life is a moral test, and a millennial generation that doubts an afterlife even exists. In the second season, Ramy delves further into his spiritual journey, finding a new Muslim community and embracing a deeper commitment to his faith.



The Luminaries Season 1 TVNZ

Adventure mystery set in the midst of New Zealand's 1860's gold rush period it has all the stuff that makes a good drama murder, love and revenge as men and women travel the world making their fortunes.

Bolt ::

Rad bi začel gledat nekaj podobnega Vikingom.
Odločam se med:
The Last Kingdom
Knightfall
Britannia
Kaj priporočate? Ali je še kaj podobnega-boljšega.

Outcast ::

Bolt je izjavil:

Rad bi začel gledat nekaj podobnega Vikingom.
Odločam se med:
The Last Kingdom
Knightfall
Britannia
Kaj priporočate? Ali je še kaj podobnega-boljšega.


Definitivno The Last Kingdom, meni je celo boljša kot Vikings odkar so Ragija odžagali.

Knightfall me nekako ni prepričal, Britannia je pa ko je ena fantazijska risanke hehe

Mogoče The Tudors če še nisi gledal....ni glih podobna ampak nej ti bo hehe:))

webmaher ::

mikhaair je izjavil:

Mogoče kdo gledal Caliphate?

https://www.imdb.com/title/tt11398870/?...


beden konec ki sploh ni bil konec...no ja za 2. sezono so me kupili s Fatimo :D

A After Life gledate :)

 After Life

After Life

Bolt ::

Outcast je izjavil:

Bolt je izjavil:

Rad bi začel gledat nekaj podobnega Vikingom.
Odločam se med:
The Last Kingdom
Knightfall
Britannia
Kaj priporočate? Ali je še kaj podobnega-boljšega.


Definitivno The Last Kingdom, meni je celo boljša kot Vikings odkar so Ragija odžagali.

Knightfall me nekako ni prepričal, Britannia je pa ko je ena fantazijska risanke hehe

Mogoče The Tudors če še nisi gledal....ni glih podobna ampak nej ti bo hehe:))

Enkrat sem že začel gledat The Last Kingdom pa sem obupal po prvem ali drugem delu.
Za Britannia sem pa po trailerjih mislil, da je boljša, glede na to da imam rad mal fantazije.

weasel ::

Predlagam se Norsemen ;)

techfreak :) ::

webmaher je izjavil:

A After Life gledate :)
Mislim, da je bil omenjen par strani nazaj. IMHO je druga sezona kar razocaranje. Prva mi je bila precej vsec, to sem pa s tezavo koncal.

Lion29 ::

GRT je izjavil:

Ja, vi se razumete med sabo.


:D:D:)):))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bolt ::

weasel je izjavil:

Predlagam se Norsemen ;)

Verjamem da je bila pred 40 leti, uspešnica, kot danes Vikingi.

webmaher ::

Kdo gleda londonske tolpe... ubitačno krvava 5. epizoda, ki ji lahko zavida celo Rambo in neskončnih Only you od Plattersov v 6. epizodi :D
Lepo stopnjujejo še 3 do konca :)

 Gangs of London

Gangs of London

donvito ::

webmaher je izjavil:

Kdo gleda londonske tolpe... ubitačno krvava 5. epizoda, ki ji lahko zavida celo Rambo in neskončnih Only you od Plattersov v 6. epizodi :D
Lepo stopnjujejo še 3 do konca :)

 Gangs of London

Gangs of London


Pogledal, odlična, brutalna.

klempo ::



Love Life Season 1 HBO MAX

Love Life, the first full-length scripted series to star Oscar(R) nominee Anna Kendrick, is about the journey from first love to last love, and how the people we're with along the way make us into who we are when we finally end up with someone forever. This fresh take on a romantic comedy anthology series is from creator and co-showrunner Sam Boyd (In a Relationship) and is produced by Lionsgate Television and Feigco Entertainment.



Operation Buffalo Season 1 ABC

At Maralinga in 1956, atom bombs were not the only things being tested. At the height of the Cold War, the human capacity for loyalty and betrayal were constantly pitted against each other. But not just in terms of espionage. Friend against friend. Lover against lover. Government against its people. If only trust could bloom in an infinite desert. But these are not trusting times.

Okapi ::

Pogledal Space Force- je nekaj takega kot Avenue 5.

Lion29 ::

Space Force Spoiler

pogledal malo space force... dokler ni razneslo rakete ob prve launchu... in drugi dan je blo isto s space-x :O :O :O

ne vem no.,.. meni ne avenue 5 ne space force ne potegnejo... humor je podn, pr obeh
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Vidim, da ima 3. epizoda Snowpiercerja občutno boljšo oceno, kot prvi dve epizodi...

matobeli ::

Ker dan/uro pa hodjo deli ven?

yoco ::

Je kdo pogledal serijo I'm Not Okay With This? Se splača?

Kurzweil ::

matobeli je izjavil:

Ker dan/uro pa hodjo deli ven?
ž

Ob nedeljah... ure pa ne vem... je pa vmes ocena iz 8.4, že padla na 7,9 :))

matobeli ::

Ok, sej ura itak ni važna ker je ponoč.

Torej ponedeljek je Snowpiercer day, bomo vidli...

klempo ::



Alex Rider Season 1 Amazon Prime

The adventures of a reluctant teen spy on his missions to save the world

st12 ::

Space Force je čist ok zdaj ko se primanjkuje komedij. Res pa da ni to hardcore za nasmejat komedija.
Lansko leto/letos sem gledal Modern Family in Goldbergs, ampak mi nista neki, sploh slednji je čist preveč retardiran, prvo sezono mislim da ni bil (tolk) al ne vem zakaj sem sploh začel gledat.
Je kaj bolj pametnega, ni treba da ravno v rangu Seinfelda in Office, al moram začet gledat kaj za nazaj?

Badwolff ::

Men je pa Snowpiercer ok. Najbrž pomaga, da nisem gledal filma.

Cruz ::

st12 je izjavil:

Je kaj bolj pametnega, ni treba da ravno v rangu Seinfelda in Office, al moram začet gledat kaj za nazaj?
Od novejših humorističnih so mi všeč: Dave, What We Do in the Shadows, The Great, Corporate

Tudi Lodge 49 mi je bila zelo lahkotno-smešna.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kurzweil ::

Badwolff je izjavil:

Men je pa Snowpiercer ok. Najbrž pomaga, da nisem gledal filma.


Težko rečem, ker še nisem gledal serije :)) Nekako sem se tekmo let naučil, da tista serija, ki ima oceno pod nekih 8.0 na IMDB se je ne dotika... pa ne da dajem absolutno težo tem IMDB/RT ocenam, ampak nekje so vendarle meje, ki pa že postanejo verodostojne. Bi rekel, da imaš prav... so pa zgleda gliste, ki snemajo, pri Netflixu,... ali kdorkoli že, očitno nabijali ocene na IMDB... drugače si ne znam predstavljati, da ti ocena pade iz 8.6 na 6.9 v enem dnevu...
««
243 / 301
»»