» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
238 / 302
»»

Leko ::

stefi91 je izjavil:

Imam prasanje se da kje dobit serijo UBICE MOG OCA 4SEZONO na intrnetu? HVALA

Na Partisu.

oo7 ::

Pogledal do konca tretjo sezono Castlevania. Dobra sezona malo slabša kot druga in boljša kot prva.

Cruz ::

Nekaj kratkega, novejšega, gledljivega: McMillions

A detailed account of the McDonald's Monopoly game scam during the 1990s as told by the participants in the case, including the prizewinners and the FBI agents involved.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Okapi ::

Ljubiteljem doku-serij bo mogoče všeč tudi Tiger King, o rejcih tigrov v ZDA, zlasti o enem še zlasti odbitem modelu, ki je trenutno v zaporu, ker naj bi naročil umor lastnice nekega zavetišča za velike mačke in druge zveri - ki jo pa mnogi sumijo, da je pred leti ubila svojega moža milijonarja.

Ganon ::

Jaz sem skoraj zasvojen z dokumentarnimi serijami, kar priporoči še kakšno! Ravnokar sem zaključil s Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez, še pred tem pa Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes. Oboje več kot vredno ogleda. :D

klempo ::



Eager to make his name in 19th-century Vienna, a hungry young Sigmund Freud joins a psychic and an inspector to solve a string of bloody mysteries.

klemenSLO ::

Še kdo gleda Homeland? Odlična sezona do sedaj.Vsak del napet...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

WallSreet ::

klemenSLO je izjavil:

Še kdo gleda Homeland? Odlična sezona do sedaj.Vsak del napet...


Pogledal prve 3 sezone, potem pa nehal (vendar ne zato ker bi mi bila serija dolgočasna, ampak ker nisem imel časa). Prva sezona je top šit.

buttcrack ::

tudi tale zadnja je zanimiva ja.

Okapi ::

klemenSLO je izjavil:

Še kdo gleda Homeland? Odlična sezona do sedaj.Vsak del napet...

Gleda. Ena boljših sezon, čeprav na trenutke malce "kavbojska".

e-marko ::

Altered Carbon druga sezona je za kaj? Prvo sem pogledal v šusu. Ne bi rad pokvaril okusa, ker se je tako lepo zaključila.

Lp
...somebody, somewhere...

starboi ::

Že prva sezona je bila povprečna, druga pa po ocenah na imdbju še tega ranga ne doseže.

lolipop2 ::

DEVS je bila že omenjena? Gleda kdo, je za kaj?

buttcrack ::

se pridružujem... pogledal del pa pol in malo pozabil na vse skup sedaj ko ni odveč časa na javnem prevozu...

oo7 ::

Tretja zadnja sezona 3 april 2020

Future Man Season 3 - Trailer (Official) o A Hulu Original

Okapi ::

Ozark 3. sezona je tu. Pogledal prvi del in je bolj zeh. Upam, da so v nadaljevanju prestavili v višjo prestavo.;)

oo7 ::

Castlevania četrta sezona potrjena :)

Lion29 ::

Ze kdo pogledal Freud?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Z BCS se ti nikamor (še) ne mudi; je na sredini 5 sezone, mislim da je še 5 delov do konca, 6 > zadnja pa pride 1x 2021...pomoje bolj proti koncu;)

Men je bila od aktualnih kar dobra ZeroZeroZero...si pa tud jst malo zaloge delam: The Sinner, Top Boy, Money Heist, The Leftovers + z mojo gledam GOT od začetka.

Začel gledati "Top Boy" ni slabo, malo me moti britanski naglas pa to da so serijo potem nehali snemati. Tale Money Heist zgleda legit. Tnx for the heads up :)

PS: Si morda gledal tale film...

Waves 2019 [7.7/10 IMDB]

Mislim da bi ti znal biti všeč. Mene je pozitivno presenetil glede nato da je low budget.

matobeli ::

Money Heist aka Casa del papel je odlična serija, sploh prva sezona.

Lion29 ::

pogledal 6/10 delov 3 sezone OZARK.... hmm... ni slabo... bi lahko bilo bolje.... na trenutke se vidi, da zeli posnemati BB, kar je dobro.... ampak izvedba precej slaba ... nekatere situacije so precej za lase privlecene... ampak dobro... je good fun
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

WallSreet je izjavil:

Outcast je izjavil:

Z BCS se ti nikamor (še) ne mudi; je na sredini 5 sezone, mislim da je še 5 delov do konca, 6 > zadnja pa pride 1x 2021...pomoje bolj proti koncu;)

Men je bila od aktualnih kar dobra ZeroZeroZero...si pa tud jst malo zaloge delam: The Sinner, Top Boy, Money Heist, The Leftovers + z mojo gledam GOT od začetka.

Začel gledati "Top Boy" ni slabo, malo me moti britanski naglas pa to da so serijo potem nehali snemati. Tale Money Heist zgleda legit. Tnx for the heads up :)

PS: Si morda gledal tale film...

Waves 2019 [7.7/10 IMDB]

Mislim da bi ti znal biti všeč. Mene je pozitivno presenetil glede nato da je low budget.


Hvala za priporočilo bom si ga dal na seznam;)

Do sedaj pogledal 1.sezono Money Heist > na trenutke malo čizi hehe ampak zelo zelo dobra!
Top Boy sta bili dve sezoni, po 6.letih so pa posneli še 3.sezono lansko leto...

IL_DIAVOLO ::

The sinner po pričakovanjih spet z zelo dobro sezono. Precej drugačna od prvih dveh, ampak meni je ta sprememba sedla.

c3p0 ::

Meni je bil zaključek beden, moška romanca.

carlito149 ::

Lion29 je izjavil:

Ze kdo pogledal Freud?

Jaz sem pogledal in mi je bila zelo dobra, ceprav malo sick :)

Ericssony ::

Trapped
Fenomenalna serija, posneta na Islandiji. Prva sezona na voljo na Netflix-u.



IL_DIAVOLO ::

Money Heist docakal premiero :)

Fargo pa je ocitno se ne bo zaradi korone.

klempo ::



A mystery inspired by the reporting of a real nine-year-old journalist. When a young girl and her family move back to the small town her father left behind, her pursuit of the truth leads to the unearthing of a long-buried cold case.

Groot ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Money Heist docakal premiero :)

Fargo pa je ocitno se ne bo zaradi korone.


Uf hvala za reminder za Money Heist, skoraj pozabil. Zabaven vikend se obeta :D

Konlov ::

Kaj ima netflix kultnega, kot ima HBO Gomoro ali pa Fargo? Ne rabi biti 2020...

Reaper ::

Jaz gledam kar nekaj zadev, recimo Money Heist, Altered Carbon, Lost in Space, Kingdom... Odvisno kaj se ti dopade, serij je ogromno.

Lion29 ::

Konlov je izjavil:

Kaj ima netflix kultnega, kot ima HBO Gomoro ali pa Fargo? Ne rabi biti 2020...


narcos, House of cards, 13 reasons why, casa de papel, ozark, the crown, stranger things, the witcher, etc
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ganon ::

Konlov je izjavil:

kot ima HBO Gomoro ali pa Fargo?


Kakšno zvezo ima HBO s tema dvema serijama?

Badwolff ::

Konlov je izjavil:

Kaj ima netflix kultnega, kot ima HBO Gomoro ali pa Fargo? Ne rabi biti 2020...


Huh, pa kje živiš, Tiger King....

Reaper ::

Poleg Narcos tudi El Chapo recimo, zelo dobra zadeva.

IL_DIAVOLO ::

Narcos ja, el chapo ne.

oo7 ::

The Furute man tretja sezona že na voljo ;)

seminal ::

tale money je pa vsaj meni malo razočaranje...

Konlov ::

Ganon je izjavil:

Konlov je izjavil:

kot ima HBO Gomoro ali pa Fargo?


Kakšno zvezo ima HBO s tema dvema serijama?

Ti dve seriji ponuja v svoji shemi, če si naročen...

meho7 ::


Ce kdo se ni gledal

cebelar123 ::

Nebi rad naredil novo temo na to vprašanje zato bom kr tukaj vprašal.
Ali pozna kdo kakšen dokumentarec o vesolju , kjer v enem ali dveh delih obdelajo naše osončje. Rabim za mlajšega otroka, kateremu koncentracija ne znese, da bi 45 min gledal o vsakem planetu posebej del.

Reaper ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Narcos ja, el chapo ne.


Meni je bil tudi El Chapo ok, so pa Narcos vsekakor boljša serija, se strinjam.

connel ::

Home before dark - odlična serija, daleč boljša od zadnje sezone Money heist.

hunter01 ::

cebelar123 je izjavil:

Nebi rad naredil novo temo na to vprašanje zato bom kr tukaj vprašal.
Ali pozna kdo kakšen dokumentarec o vesolju , kjer v enem ali dveh delih obdelajo naše osončje. Rabim za mlajšega otroka, kateremu koncentracija ne znese, da bi 45 min gledal o vsakem planetu posebej del.


Malce starejši dokumentarec. V spominu imam, da mi je bil zelo všeč. Mogoče bo primerno?

https://www.imdb.com/title/tt1363109/

OldSkul ::

oo7 je izjavil:

The Furute man tretja sezona že na voljo ;)


Upam, da bo manj retardirana kot 2. sezona.

klempo ::



In pursuit of self-determination, a young woman leaves her ultra orthodox Jewish community in New York City to start a new life in Berlin. But just as she starts to find her own way, the past begins to catch up with her.

IL_DIAVOLO ::

connel je izjavil:

Home before dark - odlična serija, daleč boljša od zadnje sezone Money heist.


Ja? In to sklepaš po ogledu imdb-ja? Dvomim, da si pogledal celo sezono, ki je prišla pred 2 dnevoma.

4. sezona je se vedno tisto kar smo gledali v predhodnih sezonah. Nisem se pogledal cele, ampak do 3. epizode je bilo vse na nivoju.

Ps: 5. sezona ze potrjena

Zgodovina sprememb…

connel ::

Pogledal oboje, Home before dark in Money heist, saj ne da je slaba, ampak je pa molzenje ene in iste scene,, spoilerjev pa raje ne bom pisal. V takem tempu bodo posneli še 5 sezon, najmanj.

klempo ::



Inspired by the wondrous paintings of Simon Stalenhag, Tales from the Loop explores the mind-bending adventures of the people who live above the Loop, a machine built to unlock and explore the mysteries of the universe - making things previously relegated to science fiction, possible.

Gagarin ::

Ericssony je izjavil:

Trapped
Fenomenalna serija, posneta na Islandiji. Prva sezona na voljo na Netflix-u.





Ma tale jebeni Trapped čakam že 4 leta na drugo sezono, pa nič..
««
238 / 302
»»