» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
235 / 301
»»

oo7 ::

Devs Season 1 Trailer |

Konlov ::

Konlov je izjavil:

Škoda. Na netflixu mi nočejo odgovoriti, kdaj bodo povsod dali slo podnapise, pri nas se nihče ne zbuka, da bi tržil podnapise, meni pa eng ne gre v glavo. Dahek...

Imam očitno neobičajne želje?

Lion29 ::

Konlov je izjavil:

Konlov je izjavil:

Škoda. Na netflixu mi nočejo odgovoriti, kdaj bodo povsod dali slo podnapise, pri nas se nihče ne zbuka, da bi tržil podnapise, meni pa eng ne gre v glavo. Dahek...

Imam očitno neobičajne želje?


ja... sej ni tako tezko... nauci se anglesko... zivljenje je veliko lazje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

klempo ::



Ozark Season 3 returns to Netflix March 27, 2020

Konlov ::

Lion29 je izjavil:

Konlov je izjavil:

Konlov je izjavil:

Škoda. Na netflixu mi nočejo odgovoriti, kdaj bodo povsod dali slo podnapise, pri nas se nihče ne zbuka, da bi tržil podnapise, meni pa eng ne gre v glavo. Dahek...

Imam očitno neobičajne želje?


ja... sej ni tako tezko... nauci se anglesko... zivljenje je veliko lazje

Piše: "meni pa eng ne gre v glavo". Pa še zmoti, da slovaške pa imajo npr. Pa ne to, da one imajo. To, da naših ne...

Lion29 ::

Konlov je izjavil:


Piše: "meni pa eng ne gre v glavo".


sej znam brat... in sem napisal da je najbolje da se naucis... tako kot vsaka stvar, nic ni nemogoce... samo trenirat je treba...v vsaka stvar gre v glavo, prej ali slej... (iz izkusenj govorim)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Konlov ::

Pa zakaj bi se, če oni lahko enemu študentu letno dajo 1k€, pa bomo vsi periferijci skoraj kot...

klempo ::



Jude Law in John Malkovich v novi HBO dramski seriji.

The beginning of the pontificate of Lenny Belardo, alias Pius XIII, the first American Pope in history.

Lion29 ::

klempo je izjavil:



Jude Law in John Malkovich v novi HBO dramski seriji.

The beginning of the pontificate of Lenny Belardo, alias Pius XIII, the first American Pope in history.


ma kaki novi dramski seriji, to je nadaljevanje serije "The young pope"

The New Pope @ Wikipedia
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

klempo ::



Kriminalna drama, posneta po istoimenski knjižni uspešnici slavnega Stephena Kinga, spremlja preiskavo srhljivega umora 11-letnega dečka in skrivnostne okoliščine tega grozljivega zločina.

yayo ::

po gromozanskem razočaranju z Witcherjem mi bodo morda rusi popravili grenak okus v ustih..

starboi ::

klempo je izjavil:



Kriminalna drama, posneta po istoimenski knjižni uspešnici slavnega Stephena Kinga, spremlja preiskavo srhljivega umora 11-letnega dečka in skrivnostne okoliščine tega grozljivega zločina.


Pogledal prvi dve epizodi ki sta zunaj in zadeva izgleda odlično. Upam, da ne bodo zafurali stvari.

Kurzweil ::

Tudi jaz pogledal prva dva dela The Outsiderja... zadeva ima lep potencial... zna biti kar pozitivno presenečenje, da bi mi pa povsem odprla glavo pa bo težko, ker že preveč poznam Stephena Kinga, da ne bi bila stvar predvidljiva v tipično njegovo smer. Pustimo se presenetit... serija je res fino zastavljena, se pa nekako ne morem strinjat s to oceno 9.1 za 1. epizodo in 9.0 za drugo epizodo, ker na nivoju tistih res top top serij pa tudi ni, bo ocena verjetno še padla... overall priporočam... ima potencial!

Outcast ::

Kurzweil je izjavil:

Tudi jaz pogledal prva dva dela The Outsiderja... zadeva ima lep potencial... zna biti kar pozitivno presenečenje, da bi mi pa povsem odprla glavo pa bo težko, ker že preveč poznam Stephena Kinga, da ne bi bila stvar predvidljiva v tipično njegovo smer. Pustimo se presenetit... serija je res fino zastavljena, se pa nekako ne morem strinjat s to oceno 9.1 za 1. epizodo in 9.0 za drugo epizodo, ker na nivoju tistih res top top serij pa tudi ni, bo ocena verjetno še padla... overall priporočam... ima potencial!


Točno kot je Kurzweil opisal!

predi ::

Meni se pa zdi ocena 9 povsem na mestu, glede na to kakšen drek dobi ocene nad 8 zadnje čase.

Outcast ::

Tisti 'zamaskiranec' ki samo opazuje je sam Stephen King baje...

Konlov ::

HBO in the leed. No, če bi imel napravo, ki bi predvajala Netflix, bi morda razmišljal drugače. 9 let star smart TV, ali pa NEO, tega ne premoreta...

oo7 ::

Se pravi treba pogledat Ousiderja :) mogoče že danes.

Cruz ::

Ja, Outsider je tipičen King. Zaplet kul, razplet beden. Bomo videli, nimam velikih pričakovanj.

STASI ::

Konlov je izjavil:

HBO in the leed. No, če bi imel napravo, ki bi predvajala Netflix, bi morda razmišljal drugače. 9 let star smart TV, ali pa NEO, tega ne premoreta...

Jaz uporabljam chromcast za netflix na 10 let starmu Samsungu.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Kurzweil ::

Cruz je izjavil:

Ja, Outsider je tipičen King. Zaplet kul, razplet beden. Bomo videli, nimam velikih pričakovanj.


Sicer, kot sem že tudi prej napisal, je precej stvari od Kinga po istem kopitu... ampak kako veš, kakšen bo razplet, če sta zunaj komaj 2 epizodi od 10? Si prebral knjigo?

Konlov ::

STASI je izjavil:

Konlov je izjavil:

HBO in the leed. No, če bi imel napravo, ki bi predvajala Netflix, bi morda razmišljal drugače. 9 let star smart TV, ali pa NEO, tega ne premoreta...

Jaz uporabljam chromcast za netflix na 10 let starmu Samsungu.

A to je kak app v smart TV?

cebelar123 ::

Cruz je izjavil:

Ja, Outsider je tipičen King. Zaplet kul, razplet beden. Bomo videli, nimam velikih pričakovanj.

Nekako tako sem jaz razmisljal po polovici knjige. Odkar ne pije in se drogira so njegova dela bolj tak tak.

J.McLane ::

Konlov je izjavil:

STASI je izjavil:

Konlov je izjavil:

HBO in the leed. No, če bi imel napravo, ki bi predvajala Netflix, bi morda razmišljal drugače. 9 let star smart TV, ali pa NEO, tega ne premoreta...

Jaz uporabljam chromcast za netflix na 10 let starmu Samsungu.

A to je kak app v smart TV?


Če ti TV ne podpira Chromecasta, potem potrebuješ "Dongle" ki se vtakne v HDMI.

Ena poceni varianta je tudi Amazon Fire TV
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Cruz ::

Kurzweil je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ja, Outsider je tipičen King. Zaplet kul, razplet beden. Bomo videli, nimam velikih pričakovanj.


Sicer, kot sem že tudi prej napisal, je precej stvari od Kinga po istem kopitu... ampak kako veš, kakšen bo razplet, če sta zunaj komaj 2 epizodi od 10? Si prebral knjigo?
Sem prebral, ja. Meni osebno razplet ni bil všeč, sem bil precej razočaran. Je pa res, da nisem največji oboževalec mešanice kriminalk in supernaturala ter Kinga nasplošno.

cebelar123 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ja, Outsider je tipičen King. Zaplet kul, razplet beden. Bomo videli, nimam velikih pričakovanj.

Nekako tako sem jaz razmisljal po polovici knjige. Odkar ne pije in se drogira so njegova dela bolj tak tak.
Zgleda, da res. Začetek je res dober, mene je tako močno potegnil noter, da sem komaj odložil knjigo. Tudi prvi(pa ajde tudi drugi) del serije je odličen, dobro pokaže to skrivnostno, srhljivo ozračje, ki ga King super opiše v knjigi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

borutzi ::

Lion29 je izjavil:

klempo je izjavil:



Jude Law in John Malkovich v novi HBO dramski seriji.

The beginning of the pontificate of Lenny Belardo, alias Pius XIII, the first American Pope in history.


ma kaki novi dramski seriji, to je nadaljevanje serije "The young pope"

The New Pope @ Wikipedia


meni je The new pope kar cool. Je smiselno da young pope pogledam preden nadaljujem? two popes me ni pritegnil.....
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Lion29 ::

borutzi je izjavil:

Je smiselno da young pope pogledam preden nadaljujem? two popes me ni pritegnil.....


definitivno poglej prej the young pope!
two popes je resnicna zgodba... medtem ko sta ti dve izmisljeni... jude law odlicno igra...
sicer jaz nisem pogledal ne enega ne drugega :)) pr filmu sem obupal cisto a zacetku, the young pope pa po nekaj delih.... ni to moja "scena" :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

klempo ::

oo7 ::

DISPATCHES FROM ELSEWHERE Official Trailer

oo7 ::

STAR WARS: The Clone Wars Season 7 Trailer (2020)




6 sezona se je končala leta 2014.

klempo ::

Outcast ::

Vaše mnenje o The Leftovers, se splača pogledat?

Han ::

Prva sezona je top, potem gre pa navzdol. Rotten Tomatoes sicer trdi obratno. Je pa to dokaj 'odbita' serija - lahko bi se nekomu vse zgolj sanjalo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Outcast ::

Han je izjavil:

Prva sezona je top, potem gre pa navzdol. Rotten Tomatoes sicer trdi obratno. Je pa to dokaj 'odbita' serija - lahko bi se nekomu vse zgolj sanjalo...


Hvala, pogledal 2 dela pa sta mi bila kar dobra, sam v celoti mi pa nek mystery tip serije ne potegne...tega sem se bal hehe:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Okapi ::

Stranger - solidna kriminalka.
The Stranger (miniseries) @ Wikipedia

Avenue 5 - zabaven sci-fi. Dr. House v vesolju;)
Avenue 5 @ Wikipedia

October Faction - precej klišejska zadeva, za silo gledljiva (za tiste, ki jim je žanr lovcev na pošasti všeč).
October Faction (TV series) @ Wikipedia

klempo ::



In 17th-century Italy, a teenager learns about her destiny among a family of witches, just as her boyfriend's father hunts her down for witchcraft.



In a Norwegian town poisoned by pollution and rattled by melting glaciers, the End Times feel all too real. It'll take a legend to battle an old evil.

oo7 ::

The Fugitive | Teaser | Quibi




April 2020

lolipop2 ::

Blindspot S05 pride poleti :O

oo7 ::

Castlevania tretja sezona 5 marec 2020

oo7 ::

Roy Donovan Tv serija preklicana. Sedma sezona bo zadnja.

c3p0 ::

Pričakovano. Zmanjkuje načinov, kako da ne pristanejo vsi skupaj (trajno) v zaporu. Mickey je že komičen, čeprav ga seveda odlično igra Jon Voight.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Outcast ::

OMG sam res na trenutke sem imel že občutek da gledam Supermana v koži Mikey-ja:))

Upejmo na vsaj solid zaključek serije...

Gagarin ::

Saj je že konec. 7 sezona se je zaključila sred januarja.

lolipop2 ::

The Sleepers

https://www.imdb.com/title/tt8679520

odlična serija.

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Roy Donovan Tv serija preklicana. Sedma sezona bo zadnja.


Vsaka Serija ki ima več kot 5 sezon bi morala biti avtomatsko ukinjena.

klempo ::



BRIARPATCH follows Allegra Dill (Dawson), a dogged investigator returning to her border-town Texas home after her sister is murdered. What begins as a search for a killer turns into an all-consuming fight to bring her corrupt hometown to its knees. The season celebrates the beloved genres represented by Thomas' book -- a stylish blend of crime and pulp fiction -- while updating his sense of fun, danger and place for a new generation.

Lion29 ::

zgleda kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

starboi ::

Ocena 7.2 na imdbju ? :|

klempo ::



Based on the best-selling graphic novels, Locke & Key follows 3 siblings who, after the murder of their father, move to their ancestral home only to find the house has magical keys that give them a vast array of powers and abilities.



Serija Ničničnič po istoimenski knjigi italijanskega avtorja Roberta Saviana ("Gomora") se loteva temačnih poslov trgovanja s kokainom, od držav proizvajalk do krajev za distribucijo in prodajo.

IL_DIAVOLO ::



No, končno!
««
235 / 301
»»