» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
227 / 301
»»

janezvalva ::

ogledal sem si "The Boys". totalen BS, je pa skrajno zabavno.

... nekje v rangu "Glee"
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Največja pripomba, kar se tiče serije The Boys, je, da so 95% folka totalno debilni, in vse kar "superjunaki" rečejo, to tudi verjamejo. Npr. tista scena na obali, namesto da ljudje opravljajo svoje delo, se obrnejo proti Homelanderju in mu ploskajo.
8-O

Kurzweil ::

Vidim, da je že zunaj serija Mayans M.C., torej spin-off od serije Sons of Anarchy,... gleda kdo? je za kaj v primerjavi z SOA?

Nek presežek verjetno že ni, če ima trenutno za serije zelo nizko oceno 7.5 (IMDB) ?!

c3p0 ::

Slaba, pogledal 2 dela in obupal. Pa Mayans so vedno bili loserji.

PunkDude ::

Kdo gledal The I-land?

FTad ::

Outcast je izjavil:

The Wire
Breaking Bad
Mad Man
The Sopranos

nekako top4 zame, s tem da sta prvi dve seriji nezamenljivi...sledi v nedoločenem redu polno (še) vedno kakovostnih serij: Better Call Saul, Deadwood, Fargo, Boardwalk Empire, Bosch, True Detective, Treme, The Tudors, Game Of Thrones, Gomorrah, Sons of Anarchy, Six Feet Under, Peaky Blinders, Luther, Narcos, Magic City....


Sem zacel gledati the Wire. Zelo dobra serija, se strinjam. Zgodba se lepo prepleta z vsemi karakterji. Sem pa ravno na zacetku 3. sezone

Okapi ::

PunkDude je izjavil:

Kdo gledal The I-land?

Ja, pa je bolj bogo vse skupaj.

buttcrack ::

pogledal prvi del, ni bog ve kaj.

pogledam še enega potem pa se odločim za dalje. so pa komentarji na imdb taki, da se sploh sprašujem kako je ocena okoli 5 :)

klempo ::

Kurzweil ::

klempo je izjavil:



Sicer so mi tovrstne tematike in žanri super, ampak tule se že po trailerju vidi, da je rahlo cheap vse skupaj, na IMDB ima ocena za serijo zelo nizko (7.4), sem pa vseeno dal na wishlist, tako da enkrat, ko ne bo ideje kaj gledat, bo tole prišlo na vrsto.

Okapi ::

Jaz sem pogledal, in je čisto gledljiva. Ni nek presežek, ampak recimo bolje kot i-land.

buttcrack ::

kdor še ni začel gledat I-land, naj pri tem ostane :)

PunkDude ::

Hvala.

c3p0 ::

Androidka je lepa, šepa pa zgodba, tegobe antipatičnega odraščajočega mulca bi lahko izpustili ven ipd. Pogledal 8 delov pa mi ni dalje.

nurse013 ::

Huh !??
:)
you gotta be kidding me...

klempo ::



12 unique crime stories, 4 countries, one chance to uncover the truth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

neverlucky ::

Verjamem, da bo serija lahko dobra, po zgodbi deluje obetavna. Samo ne morem pa čez dejstvo, da je trailer katastrofalno slab.

buttcrack ::

Kako pa gredo po vrsti? S katero državo se štarta?

klempo ::

če se ne motim je vsaka država samostojen primer ...

Trenutne imdb ocene so:
Criminal UK - 8.1
Criminal DE - 8.3
Criminal ES - 7.4
Criminal FR - 8.0

buttcrack ::

tnx, sem mislu, da se kaj navezuje na ostale.

SmeskoSnezak ::

Je kdo gledal Fleabag serijo al pa gleda? Baje da kul?!
@ Pusti soncu v srce... @

Outcast ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Je kdo gledal Fleabag serijo al pa gleda? Baje da kul?!


Men je bla kul. Pogledal v enem vikendu, pomoje sta dve sezone samo po pol urce...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::



Delajo na rebootu TV serije Teksaški ranger.

https://deadline.com/2019/09/walker-tex...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kurzweil ::

1. Pred leti sem gledal Homeland in je bil soliden, ampak sem menda nekje sredu 2. sezone prenehal... je serija do konca obdržala nek nivo? Se je splača pogledat?

2. Recimo House of Cards mi je bila zelo solidna serija, ampak sem tudi nekje obstal, menda tam nekje proti koncu 2. sezone, je serija šla do konca kot se spodobi, sploh po tistem, ko je Kevin Spacey odletel... se splača pogledat ?

hunter01 ::

Meni je House of Cards ena najboljših serij. Če nimaš predsodkov okrog Spaceya seveda... Odigrano je vrhunsko. Brez njega je izključno zadnja sezona. Ki je nekoliko slabša (ni Spaceya pač) ampak še vedno meni osebno dobra. Vsekakor priporocam nadaljevanje gledanja. Je pa po obtožbah se vsulo negativnih ocen na serijo, ki pa nimajo dejansko veze s serijo ampak moralo.

Kurzweil ::

hunter01 je izjavil:

Meni je House of Cards ena najboljših serij. Če nimaš predsodkov okrog Spaceya seveda... Odigrano je vrhunsko. Brez njega je izključno zadnja sezona. Ki je nekoliko slabša (ni Spaceya pač) ampak še vedno meni osebno dobra. Vsekakor priporocam nadaljevanje gledanja. Je pa po obtožbah se vsulo negativnih ocen na serijo, ki pa nimajo dejansko veze s serijo ampak moralo.


Takole bom rekel,... Kevin Spacey je bil in bo odličen igralec,... je pa težko biti fan, po vseh tistih svinjarijah... serijo bi nekako še lahko pogledal, ampak feeling verjtno ne bo več niti približno tako dober, kot je bil, preden so ven prišla ta dejstva,.. in ja še enkrat, neglede na vse je Spacey še vedno odličen igralec, škoda,...

webmaher ::

Se strinjam... pa še dodajam, da so bile prve sezone boljše... isto velja za Homeland... za pogledat vsekakor OK..

Gagarin ::

Kurzweil je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Meni je House of Cards ena najboljših serij. Če nimaš predsodkov okrog Spaceya seveda... Odigrano je vrhunsko. Brez njega je izključno zadnja sezona. Ki je nekoliko slabša (ni Spaceya pač) ampak še vedno meni osebno dobra. Vsekakor priporocam nadaljevanje gledanja. Je pa po obtožbah se vsulo negativnih ocen na serijo, ki pa nimajo dejansko veze s serijo ampak moralo.


Takole bom rekel,... Kevin Spacey je bil in bo odličen igralec,... je pa težko biti fan, po vseh tistih svinjarijah... serijo bi nekako še lahko pogledal, ampak feeling verjtno ne bo več niti približno tako dober, kot je bil, preden so ven prišla ta dejstva,.. in ja še enkrat, neglede na vse je Spacey še vedno odličen igralec, škoda,...


Dejstva? Kakšna dejstva? Tožbo je sodišče ustavilo, ker tisti najstnik ki naj bi bil nadlegovan s strani Spaceya ni hotel predati mobilnega telefona ( je trdil da ga je izgubil) na katerem so bili dokazi da je Spacey nedolžen. Zdaj lahko špekuliraš da ga je Spacey plačal ampak to so spet še ene špekulacije. Dejstev, da bi Spacey karkoli naredil narobe (razen če šteješ da je narobe da je Spacey gay...) ni.

neverlucky ::

Kurzweil je izjavil:

1. Pred leti sem gledal Homeland in je bil soliden, ampak sem menda nekje sredu 2. sezone prenehal... je serija do konca obdržala nek nivo? Se je splača pogledat?

2. Recimo House of Cards mi je bila zelo solidna serija, ampak sem tudi nekje obstal, menda tam nekje proti koncu 2. sezone, je serija šla do konca kot se spodobi, sploh po tistem, ko je Kevin Spacey odletel... se splača pogledat ?


Homeland mi je bila zelo dobra serija. Do nekje 5-6 sezone je zelo gledljivo. Na splosno tale skrajna islamisticna problematika, nadzor, nekaj napadov in eksplozij, zraven pa se spletne znotraj CIE je bilo rea kul.

Potem so pa zaceli dobivat pritozbe glede diskriminacije in so se preusmeril na domaco amerisko politiko. To je pa tudi nekje ko sem nehal gledat.

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

1. Pred leti sem gledal Homeland in je bil soliden, ampak sem menda nekje sredu 2. sezone prenehal... je serija do konca obdržala nek nivo? Se je splača pogledat?

2. Recimo House of Cards mi je bila zelo solidna serija, ampak sem tudi nekje obstal, menda tam nekje proti koncu 2. sezone, je serija šla do konca kot se spodobi, sploh po tistem, ko je Kevin Spacey odletel... se splača pogledat ?


Homeland je bil zakon do konca 3. sezone, potem pa ne več.

House of cards podobno, pa ne zaradi spaceya. Sem nehal gledati bistveno prej, hitro po začetku 2. sezone.

rabelj5 ::

oo7 je izjavil:



Delajo na rebootu TV serije Teksaški ranger.

https://deadline.com/2019/09/walker-tex...

bv če ni CHUCK NORRIS

Kurzweil ::

Itak je Texas Ranger že v osnovi neumnost, ampak recimo, da zabavna... kater idiot pa bo snemal in gledal to brez Chuck Norrisa ? Zadnja leta je res že prav bolano, kolk je teh rebootov, prequelov in sequelov,.. 99% čistega odpadka...

no comment ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Je kdo gledal Fleabag serijo al pa gleda? Baje da kul?!

A ameri so jo po treh letih "odkrili"?

Crashing je tudi super.

Okapi ::

Prodigal son, obetavna nova zadeva. Spominja na Dexterja.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Prodiga...

Kurzweil ::

Okapi je izjavil:

Prodigal son, obetavna nova zadeva. Spominja na Dexterja.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Prodiga...


Bom probal, čeprav Dexter je bilo v redu do nekje konca mislim da 2. sezone... potem pa se je vse samo še vleklo kot čreve...

c3p0 ::

Še mislim da 4. sezona z Lithgowom, je bila zelo v redu.

Kurzweil ::

c3p0 je izjavil:

Še mislim da 4. sezona z Lithgowom, je bila zelo v redu.


Evo, ravno na to sem ciljal... tista sezona in tisti zadnji del taiste sezone je zame vrhunec te serije! Sem mislil, da je bilo to že v 2. sezoni, zgleda je bilo v 4.
Se povsem strinjam!

klempo ::

kjut ::

Ink Masters kr kul ce vas tatu poslikave zanimajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

c3p0 ::

Meni negledljivo, pa bi lahko bilo. Preveč težijo z dramo in nekimi konflikti.

starboi ::

Pogledal prvo sezono serije Barry in imam nekako mešane občutke... se splača nadaljevati ? Je druga boljša kot prva sezona ?

Okapi ::

Ne, bolj ali manj ista zadeva je.

Machete ::

The capture je kar gledljiva zadeva. Če ne bi prej zaspal bi gledal do zjutraj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

neverlucky ::

To pa zdaj nism zihr a je pohvala ali je dis ...

buttcrack ::

zun so trije deli, lahko da je kinknil pri tretjem, lahko pa že pred prvo špico :)

starboi ::

Okapi je izjavil:

Ne, bolj ali manj ista zadeva je.


Hvala za prihranjen čas ... obstaja kakšna kvalitetna komedija, ki je v tem trenutku zunaj ali pa je prišla v zadnjem času na plano ? Sem se bolj dramam in trilerjem posvečal. Hvala za vsakršen predlog.

Machete ::

Machete je izjavil:

The capture je kar gledljiva zadeva. Če ne bi prej zaspal bi gledal do zjutraj.


Ha, ja res malo dvoumno. Kinknil sem malo pred koncem 2. dela. Serija je zelo gledljiva. Zaliv ima celo 5 delov, če se ne motim. Lahko je pa fake. Komaj čakam, da vidim WTF is going on.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buttcrack ::

4je so uradno, prav moj vedi :)

meho7 ::

South Park nova sezona se je zacela

Mexican Joker :))

Okapi ::

Po prvi epizodi sodeč bi Stumptown znala biti čisto gledljiva serija.
Stumptown (TV series) @ Wikipedia
««
227 / 301
»»