» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
224 / 301
»»

Konlov ::

Zakaj pa bsplayer ne kaže slike the boys?

xardas ::

3. sezona Glow je zunaj.

Konlov ::

35 jezikov the boys samo našga ne???

meho7 ::



The Terror 2. sezona se zacne jutri

c3p0 ::

nurmaln je izjavil:


Kdor prebira o Stanford prison experiment, ne bo škodilo če pogleda še tole Stanford prison experiment revisited. Je že res da je lahko človeška "duša" zelo temna, ampak tolk hudo kot je prikazano, pa mogoče le ni.


Pazi, tam so bili stalno opazovani in to so dobro vedeli. Kako deluje v praksi lahko tudi vidiš, ko nekdo pride do neomejene politične moči, Stalin, Pol Pot, Un ... Vsekakor ne bi vsak tako reagiral, mislim pa, da je takih med nami več, kot si morda mislimo. Poglej samo Dupeta, dela sezname ljudi za odstrel, pa nima nobene moči, k sreči je nikoli ne bo imel.

IL_DIAVOLO ::

The sinner je bila omenjena pred "davnimi casi", pa me nekako ni pritegnila. Imdb močno podcenjuje to serijo, za razliko od rottentomatoes. Zdaj sem jo začel gledati. Zelo dobra serija z izvirno zgodbo, kar je danes hudičevo težko. Priporočam.

Zunaj je tudi 2. sezona, letos novembra je tudi premiera 3. sezone.

Future is bright! ;)

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

The sinner je bila omenjena pred "davnimi casi", pa me nekako ni pritegnila. Imdb močno podcenjuje to serijo, za razliko od rottentomatoes. Zdaj sem jo začel gledati. Zelo dobra serija z izvirno zgodbo, kar je danes hudičevo težko. Priporočam.

Zunaj je tudi 2. sezona, letos novembra je tudi premiera 3. sezone.

Future is bright! ;)


Prva mi je bila boljša kot druga, pa tud druga ni bila slaba, daleč od tega!

urbecar ::

Casa del papel (Money heist)

Se S03 navezuje na prejšnje sezone? Ali da vprašam drugače; Je priporočljiv ogled za nekoga, ki je izpustil prvo sezono (oz prvi dve)? Ogledal bi si zadnjo, in potem čez čas še prvo/prvi dve.

connel ::

Raje si oglej po vrstnem redu.

IL_DIAVOLO ::

urbecar je izjavil:

Casa del papel (Money heist)

Se S03 navezuje na prejšnje sezone? Ali da vprašam drugače; Je priporočljiv ogled za nekoga, ki je izpustil prvo sezono (oz prvi dve)? Ogledal bi si zadnjo, in potem čez čas še prvo/prvi dve.


Ja in ne.

scipascapa ::

a ni bila the terror prva sezona na ladji?

Groot ::

urbecar je izjavil:

Casa del papel (Money heist)

Se S03 navezuje na prejšnje sezone? Ali da vprašam drugače; Je priporočljiv ogled za nekoga, ki je izpustil prvo sezono (oz prvi dve)? Ogledal bi si zadnjo, in potem čez čas še prvo/prvi dve.


Jaz mislim, da je ogled 3 sezone popolnoma brezvezen, brez predhodnega ogleda 1 in 2 sezone. Manjka ti namreč vsa vsebina in poznavanje igralcev. Če ne drugega, bo potem gledanje 1 in 2 sezone pol manj zanimivo.

facepalm ::

Bi mi znal kdo priporocat kaksno "sprosceno" akcijsko/policijsko/vojasko/detektivsko/spy serijo?
Nekaj v stilu Burn notice, Dexter, swat, the shield?

Okapi ::

facepalm je izjavil:

Bi mi znal kdo priporocat kaksno "sprosceno" akcijsko/policijsko/vojasko/detektivsko/spy serijo?
Nekaj v stilu Burn notice, Dexter, swat, the shield?
Strike Back, vsekakor. Od najnovejših pa mogoče Blood & Treasure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

meho7 ::

scipascapa je izjavil:

a ni bila the terror prva sezona na ladji?

Anthology serija je tako kot American Horror Story. Vsaka sezona bo imela drugo zgodbo.

nurmaln ::

c3p0 je izjavil:

nurmaln je izjavil:


Kdor prebira o Stanford prison experiment, ne bo škodilo če pogleda še tole Stanford prison experiment revisited. Je že res da je lahko človeška "duša" zelo temna, ampak tolk hudo kot je prikazano, pa mogoče le ni.


Pazi, tam so bili stalno opazovani in to so dobro vedeli. Kako deluje v praksi lahko tudi vidiš, ko nekdo pride do neomejene politične moči, Stalin, Pol Pot, Un ... Vsekakor ne bi vsak tako reagiral, mislim pa, da je takih med nami več, kot si morda mislimo. Poglej samo Dupeta, dela sezname ljudi za odstrel, pa nima nobene moči, k sreči je nikoli ne bo imel.


Ja, vsekakor, hočem samo rečt, da je ta eksperiment postal del neke pop-psihologije, in da je mogoče dobro nanj gledati malo bolj kritično.
Sicer pa ja, psihopatov je med nami več kot dovolj in fino je vedeti, da jih prave okoliščine lahko zelo hitro privedejo do tega, da pokažejo svoj pravi obraz. Ampak mene ne skrbijo tolk psihopati ampak bolj tisti, ki so prepričani da delajo dobro, da delajo dobro zate, pa če ti to hočeš ali ne. Ti so bili krivi za veliko več smrti kot obični psihopati. Jure med psihopate najbrž ne spada, v drugi skupini bi se pa znal pojaviti ja (težko je oceniti pri toliko trolanja).
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

c3p0 ::

Sva sicer že OT, mislim pa, da noben od naštetih sebe ni imel za slabega, morda tudi neodvisno ne bi bil diagnoziran kot psihopat. Mislil je, da dela za splošno dobro. Žrtvoval je "slabe", da bi večina živela boljše. Problem je, da so ti slabi na koncu vedno šli v milijone. Osebno mislim, da je takih med nami dosti, le da le-ti ne dobijo svojih 5 minut.

predi ::

Pogledal sem Doom Patrol. Mi je bil kar všeč, čeprav se mi zdi, da ima vrhunec pred koncem sezone. Izvornega materiala ne poznam (ne stripov, ne likov). Mi je pa bil všeč casting, sploh negativec, ščurek in Dalton. George of the Jungle, ujet v telesu robota - bizarno ampak nekako deluje. Serija se ne jemlje preveč resno, podrta je četrta stena, prisotni so bili osli in hologrami konjskih glav. Priporočam, če vam je všeč humor v stilu Deadpool-a. Vsekakor ne gre za tipično zgodbo o super-herojih, prej je o support groupu na psihiatriji.

denisbegood ::

Pogledal The Sinner prvo sezono. Odlična, vzdušje spominja na skandinavske krim serije. Priporočam.

klempo ::



od danes dalje na voljo

IL_DIAVOLO ::

denisbegood je izjavil:

Pogledal The Sinner prvo sezono. Odlična, vzdušje spominja na skandinavske krim serije. Priporočam.


Jaz že gledam drugo :)

Pilot je bil zakon.

OldSkul ::

Meni je bila druga sezona boljša.

scipascapa ::

BH90210 je kar super :)

lolipop2 ::

Sacred games S02 je zunaj, jeeej! :)

yayo ::

lolipop2 je izjavil:

Sacred games S02 je zunaj, jeeej! :)

indijska kriminalka? končno nekaj.

modelno1 ::

Pa Mindhunter S02 tudi.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

klempo ::

scipascapa ::

Mindhunter S02 super, baje je ideja 5 sezon.



Anna je super bejba.

Cruz ::

Mindhunter S02 zelo šlampasto vse skupaj. Veliko nesmisla. Izgleda res hočejo vlečti serijo do 5 sezon. Vse skupaj se je zdelo kot filler/preparation za tretjo sezono. Bomo videli. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Outcast ::

Nedelja 25.08.

Groot ::

@Outcast tnx sem čisto pozabil da pride nova sezona :)

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FTad ::

Lion29 je izjavil:

The 'Breaking Bad' movie comes to Netflix on October 11th


But do we really need it?

Okapi ::

Pogledal rusko Luchshe chem lyudi. Sicer načeloma čisto zanimiva "robotska" zadeva, navdihnjena z Asimovim Jaz, robot. Ampak se malo vleče, če bi namesto 16 delov imela 8 delov, bi bila precej boljša.

imagodei ::

A Humans si že pogledal?
- Hoc est qui sumus -

Okapi ::

Sem gledal, ampak me ni potegnila in sem nehal nekje sredi prve sezone, se mi zdi.

xardas ::

Konlov ::

Kaj. A je za gledat?

connel ::

Bah, mogoče za najstnike, pa še to dvomim.

xardas ::

To se odloči vsak sam. Meni je bila v redu.

Outcast ::

klempo je izjavil:



Je kdo pogledal tole?

IL_DIAVOLO ::

The Terror- končno sem pogledal(v deseto gre rado) precej "zaspan" pilot, od tu naprej se pa fajn dogaja. Jared Harris, ki v Chernobylu super upodobi glavnega preiskovalca, tudi tukaj sijajno odigra vlogo nekega rešitelja. Čeprav za to odpravo rešitve ni.

klempo ::

Izi ::

Danes sta izšli kar dve fantazijski seriji:

Carnival Row - 8 delov - Ocena: 8,4
The Dark Crystal: Age of Resistance - 10 delov - Ocena: 9,1

Prikolica za Carnival Row je zgoraj.
Tale je pa za The Dark Crystal: Age of Resistance:

Linko ::

The Dark Crystal je bil soliden film.

oo7 ::

Že kdo pogledal Carnival Row ? Je za pogledat ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Badwolff ::

2 epizodi in.
Precej poseben, mal počasen, zanimiv svet.
Morš marat CDL.

Okapi ::

Carnival Row je odlična zadeva. Pogledal na mah, in se razveselil napovedi 2. sezone.

Pa na temo migrantov je zanimiva tudi norveška Fremvarderne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

scipascapa ::

zato ker je notri Cara Delevingne? :)

IL_DIAVOLO ::

2. sezona the terror se boljsa od prve.
««
224 / 301
»»