» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
221 / 302
»»

Izi ::

oo7 je izjavil:

Swamp Thing’ Canceled After One Season at DC Universe
https://variety.com/2019/tv/news/swamp-...

Razlog za Cancel je tokrat finančen:
https://comicbook.com/dc/2019/06/06/why...
WB ni dobil povrnjenega davka, ki ga jim je obljubila North Carolina, če bodo snemali pri njih. North Carolina jih je nategnila za kar 40 milijonov, kar je polovica celotnega budgeta. Sam WB pa ne more financirati tako drage serije in torej 2. sezone ne bo.

Serija je drugače zelo dobra, gledanost je odlična in ocene so hudo visoke. Ampak 80 milijonov za 10 epizod je očitno prevelik zalogaj celo za velikane kot je Warner Bros.

oo7 ::

Lucifer najavljena 5 sezona, ki pa bo tudi zadnja.

Izi je izjavil:

[

Serija je drugače zelo dobra, gledanost je odlična in ocene so hudo visoke. Ampak 80 milijonov za 10 epizod je očitno prevelik zalogaj celo za velikane kot je Warner Bros.


Ja saj traler zgleda kot, da gre za drago serijo. Jaz je še nisem uspel pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

meho7 ::

Swamp Thing 2. del :O
Res skoda, ker so skenslal serijo

oo7 ::

DARK Season 2 | Mystery Teaser | Netflix



21 junij

PunkDude ::

A je kdo gledal Zone Blanche? Zasledil na Netflixu, zgleda zanimivo.

tikitoki ::

neverlucky je izjavil:

tikitoki je izjavil:

oo7 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Gledam Orville. Se samo meni zdi, da sta Adrianne Palicki (Kelly Grayson) in Jessica Szohr (Talla Keyali) pravzaprav že kar malo anoreksični?


Palicki je res grozno suha, anoreksična, verjetno še ne.


Leta 2018 je pisalo višina 180 cm teža 63 kg.

Drugače je pa čist huda :)


indeks telesne teze pravi, da ima normalno tezo za svojo visino. Sam zavaljene osebe se ocitno tolatzijo z zaljenjem oseb z normalno tezo. Pa nihce vam ni kriv, da imate prekomerno tezke zenske, kjer je vse dobro podlozeno.


Če se sklicuješ na itm, moj izračun pravi, da imaš narobe. Ženska, 36let, 180cm, 63kg ima itm 19.4, kar je prenizka telesna teža.


Sem vrgel podatke v online izracun in je prislo ven, da je ok. Itak pa je ze pol teme namenjene slinjenju nad njo.

Outcast ::

Uf dobra 4.sezona Billions....

FTad ::

oo7 je izjavil:

Lucifer najavljena 5 sezona, ki pa bo tudi zadnja.


Bolje kot nic. Ze to, da smo dobili 4. sezono je bil velik uspeh. Prav tako, pa lahko pripravijo zadnjo sezono tako, da ima en lep zakljucek brez cliffhangerja.

Izi ::

Prišla je 3. sezona Jessica Jones. S temi 13 deli tudi zaključujemo z Jesssico, saj je to finalna sezona.

yoco ::

Izi je izjavil:

Prišla je 3. sezona Jessica Jones. S temi 13 deli tudi zaključujemo z Jesssico, saj je to finalna sezona.

Je ze kdo pogledal? Je za kaj?

oo7 ::

Jaz še druge sezone nisem pogledal.

Konlov ::

A misite, da bo killing Eve S2?:))

no comment ::

Verjetno misliš S3, ker S2 se je zaključila pred kratkim...

c3p0 ::

Killing Eve je na čase hudo zabita serija, a predvsem zaradi glavne igralke kar gledljiva.

donvito ::

Der Pass
https://www.imdb.com/title/tt6905756/?r...

Dobra serija, kdor še ni gledal. KLIK

IL_DIAVOLO ::

Happy s še eno nadpovprečno odbito in kvalitetno sezono. Well F****** done.

PunkDude ::

Black spot, druga sezona zunaj. Men je bla prva kr zanimiva.
https://www.imdb.com/title/tt6519410/re...

oo7 ::

The Boys - Official Trailer | Prime Video




26 julij 2019


Tole zgleda čist hudo :))

imagodei ::

oo7 je izjavil:

The Boys - Official Trailer | Prime Video




26 julij 2019


Tole zgleda čist hudo :))

Ne vem po kakšnih kriterijih...
- Hoc est qui sumus -

Badwolff ::

imagodei je izjavil:

oo7 je izjavil:

The Boys - Official Trailer | Prime Video




26 julij 2019


Tole zgleda čist hudo :))

Ne vem po kakšnih kriterijih...



Men tud.
Pa strip je res dober

FTad ::

Jup, looking forward.

buttcrack ::

imagodei je izjavil:

Ne vem po kakšnih kriterijih...

1. pogoj: moraš biti rojen v tem tisočletju :)

Gagarin ::

buttcrack je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ne vem po kakšnih kriterijih...

1. pogoj: moraš biti rojen v tem tisočletju :)


Ne, minimalna letnica rojstva 2010...

Izi ::

Za serijo "The Boys" jaz nisem imel velikih pričakovanj, ampak trailer je zelo obetaven.

Kot večina superjunaških zadev je tudi "The Boys" delan po stripu in med striparji veljajo The Boys za enega najboljših superjunaških stripov. Kar tri leta zapored je bil izbran za najboljši strip.
Leta 2008 je bil v planu film, ki pa so ga 2012 skenslali. Verjetno na srečo, ker po moje bi bil film zanič. Zgodbe je enostavno preveč da bi lahko v par ur spravili karkoli smiselnega. Serija pa bi znala biti odlična za tako obširno štorijo.
Pa še ena stvar je nujna in sicer The Boys mora NUJNO biti R Rating, ker je bil tako tudi zamišljen. In serija bo R Rating.

The Boys je v prvi vrsti komedija. Menda je bil strip mišljen kot parodija na Avengerje, potem pa je postal kulten in dobesedno povozil Avengerje.
Prva neobičajna stvar je nenavadna zgodba, ki jo nismo vajeni pri superjunaških filmih. "Superjunaki" so tukaj pravzaprav vsi po vrsti Superkriminalci, ki skrbijo samo zase, za navadne ljudi pa jim dol visi. Niso sicer zlobni, ampak vsak izmed njih vsakodnevno ponesreči ubije par navadnih ljudi, kot mi vsakodnevno ponesreči pohodimo nekaj mravelj :D
Druga neobičajna stvar bo pa visokoproračunska komedija (zadaj stoji Amazon), kar je zelo neobičajno, saj so komedije po pravilu vedno nizkoproračunske.

oo7 ::

imagodei je izjavil:


Ne vem po kakšnih kriterijih...


Po mednarodnih...

Dami ::

Če bo taka zajebancija k Happy, pol bo super. Če bo pa nekje k Doom patrol, pa ne. Sem slednjo enostavno nehal gledat po par delih zaradi dolgcajta.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Konlov ::

Okapi ::

Nekaj aktualnih zanimivih novih/starih zadev:
Yellowstone, 2. sezona
Strange Angel, 2. sezona
Dark, 2. sezona
Catch 22, miniserija

oo7 ::

Dark 1 sezona je bila odlična. Tretja naj bi bila zadnja.

weasel ::

Upam, da bo dober povzetek, ker je bilo ze takrat tezko slediti. :))

scipascapa ::

Der Pass priporoćam.

Izi ::

weasel je izjavil:

Upam, da bo dober povzetek, ker je bilo ze takrat tezko slediti. :))

To je Netflix. Na začetku nimajo 5 minut "V prejšnji epizodi smo videli..." in na na koncu spet 5 minut "V naslednji epizodi bomo videli...", vmes pa pol ure epizode :P
Druga sezona štarta brez da bi kaj omenili prejšnjo sezono.
Za pozabljive ;) je tukaj Recap 1. sezone: https://www.bustle.com/p/the-dark-seaso...

Lahko pa pogledaš 1. sezono še enkrat saj so sedaj na voljo slovenski podnapisi na Podnapisi.net
Prva sezona je imela 10 delov po 45 minut, druga pa jih ima samo 8 ampak so pa dolgi po 55 minut.

klempo ::



4. Julija

buttcrack ::

Če koga zanima City on a hill, po prvem delu kar obetajoče.
Sta pa za krmilom Affleck in Damon!

starboi ::

buttcrack je izjavil:

Če koga zanima City on a hill, po prvem delu kar obetajoče.
Sta pa za krmilom Affleck in Damon!


Tudi sam imam pozitivne občutke po prvi epizodi. Nekako me spominja na film The Town 2010. Priporočam obe zadevi.

Vanich ::

Badwolff je izjavil:

imagodei je izjavil:

oo7 je izjavil:

The Boys - Official Trailer | Prime Video




26 julij 2019


Tole zgleda čist hudo :))

Ne vem po kakšnih kriterijih...



Men tud.
Pa strip je res dober


Strip je bil OK, Garth Enis rula. V stripu je tudi dosti kočljivih stvari, snowflakesi bodo znoreli, če se bo vse verno prikazalo.
Baje se dela tudi: "Crossed". To bo šele problematično.

FTad ::

oo7 je izjavil:

DARK Season 2 | Mystery Teaser | Netflix



21 junij



Sem vceraj pogledal 2. sezono. Pred gledanjem priporocam kak recap, da se vsaj spomnis kdo je kdo, kdo je komu stars ipd.

Drugace pa odlicna sezona. Na koncu sploh ne ves vec, kdo je the good/bad guy :)

scipascapa ::

Dark moram še 1 pogledat do konca.

donvito ::

starboi je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Če koga zanima City on a hill, po prvem delu kar obetajoče.
Sta pa za krmilom Affleck in Damon!


Tudi sam imam pozitivne občutke po prvi epizodi. Nekako me spominja na film The Town 2010. Priporočam obe zadevi.

Zgleda obetavno, samo kaj je meni Kevin Bacon antipatičen. Ta njegov kisel nasmeh.
Sicer bi pa kmalu spregledal:

fireX88 ::

včeraj sem pogledal Stranger things...še kaj priporočate? kaj podobnega? :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

FTad ::

fireX88 je izjavil:

včeraj sem pogledal Stranger things...še kaj priporočate? kaj podobnega? :))


Dark (netflix)

PunkDude ::

Tretja sezona 3% v celoti na Netflixu.
https://www.imdb.com/title/tt4922804/re...

fireX88 ::

hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

GRT ::

Pogledal Swamp Thing prve tri dele. Se ne čudim, da so jo skenslal. Ne vidim kaj sploh več kot 1 sezono bi lahko ponudili. Kvečjemu bi vse skupaj zasrali kot pri večini serij. Že po treh delih ne vidim več smisla gledat. Preveč limonade in brezveznih vložkov, ki sploh nimajo veze z naslovom oziroma glavnim likom, ter premalo akcije v smislu glavnega lika, ki naj bi bil rdeča nit cele zgodbe.
So že prav predvideval, da v tem ni prihodnosti.

GRT ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

DARK Season 2 | Mystery Teaser | Netflix



21 junij



Sem vceraj pogledal 2. sezono. Pred gledanjem priporocam kak recap, da se vsaj spomnis kdo je kdo, kdo je komu stars ipd.

Drugace pa odlicna sezona. Na koncu sploh ne ves vec, kdo je the good/bad guy :)

Zanimivo! Prejšni teden v petek začnem gledat prvo sezono. Na začetku prvega dela se pokaže datum 21.6.2019

FTad ::

GRT je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

DARK Season 2 | Mystery Teaser | Netflix



21 junij



Sem vceraj pogledal 2. sezono. Pred gledanjem priporocam kak recap, da se vsaj spomnis kdo je kdo, kdo je komu stars ipd.

Drugace pa odlicna sezona. Na koncu sploh ne ves vec, kdo je the good/bad guy :)

Zanimivo! Prejšni teden v petek začnem gledat prvo sezono. Na začetku prvega dela se pokaže datum 21.6.2019



Ce koga zanima, je to imo najboljsi recap 1. sezone, preden si boste ogledali 2. sezono:

GRT ::

Jaz sem se odločil, da bom gledal naprej 4 novembra;)

Besna Glista ::

Deep State S2 se vrti na Foxu, gleda kdo ?

Splavar ::

Jaz sem ravno začel gledat 1. sezono, se mi zdi, da bom hitro pri drugi sezoni :)))

Okapi ::

Besna Glista je izjavil:

Deep State S2 se vrti na Foxu, gleda kdo ?

Gledam - bolj zaradi eksotične lokacije, kot zaradi globine zgodbe ali česarkoli drugega;)
««
221 / 302
»»