» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
218 / 301
»»

KAVINSKY ::

Kobri.

oo7 ::

Trenutno kar suša z TV serijami vsaj pri meni. Trenutno redno spremljam GOT še 3 epizode in konec TV serije potem Into the Badlands še 2 epizode in konec TV serije in Knightfall še 4 epizode in konec 2 sezone in to je to :| Pa seveda Kobra Kai druga sezona sem tudi že skoraj čisto pri koncu.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prve 4 epizode Cobra Kai druge sezone lahko rečem samo odlično :)
Cobra Kai, druga sezona ne doseže kvalitete prve sezone. Močno so pretiravali z rivalstvom med obema Dojo kluboma.
Tudi precej nenavaden konec. Bolj ko je lik zloben bolje jo na koncu odnese. Lepo sporočilo za mladino >:D
Kljub temu še vedno odlična serija. Tretja sezona še ni potrjena.




Sem zdaj pogledal še zadnji dve epizodi druge sezone. In meni osebno je bila druga sezona še boljša kot prva :) Sploh zadnji del No mery finale je bil kot bi gledal Infinity war :) res odličen finale upam, da že delajo na tretji sezoni.


SPOILER :
Nikoli ne zaupaj kači seveda govorim o John Kreesu. Predvidevam, da v tretji sezoni bosta Johnny in Laruso združila moči proti Cobra kai ? Bo pa zanimivo videti kakšne posledice je pustila zadnja epizoda na Miguela. Če se Miguel pozdravi ali se bo vrnil nazaj k Cobra kai ali k Johnniju ampak glede na to kaj se mu je zgodilo ga bo sigurno sama jeza in Kreese bo to znal izkoristiti. Vprašanje tudi kaj se bo zgodilo z Robijem ? Je bilo pa enako v tej sezoni kot v prvi v 9 epizodi sta se Johnny in Laruso zbližala v 10 epizodi pa vojna. Bo pa po vsej verjetnosti če bo tretja sezona finale spet turnir Miyagi do in Johnny vs Cobra Kai ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

virusZz ::

Mene pa je presenetila Peaky Blinders. Sem na začetku 3. sezone in ne vem kako da se je nisem lotil že veliko prej.
virusZz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: virusZz ()

broken/link ::

jp, dobra serija.
warrior začetek tudi obeta https://www.imdb.com/title/tt5743796/

lolipop2 ::

Jaz gledam Money Haist. Ne vem, a je že kdo tu omenil, a je huda serija. Trenutno sem pogledal 1. sezono in je dobra.

https://www.imdb.com/title/tt6468322/?r...

karafeka ::

Ah, bella ciao, bella ciao :)
Je bilo nekaj pisanja o tej seriji na zadnjih 50 straneh, ja :)

Hm, vidim prav, da bo cela tretja sezona ?

yoco ::

Je druga sezona Boscha boljša od prve? Sem zaključil in mi je bla serija v redu, ni mi bila pa nekakšen wow.

SmeskoSnezak ::

Malo bolj posreceno vprasanje, ampak potrebno za organizacijo vseh presnetih epizod/serij.
Gledamo vec serij, ki so vsak teden, nekatere pa kot Cobra Kai. RSS ne uporabljamo. A obstaja kaka spletna ali portal, na katerem oznacis vse serije in ti posiljajo na fejsbuk prek notifikacij, da je nova epizoda zunaj... ali pa mogoce na email?!?
@ Pusti soncu v srce... @

connel ::

Bosch vse sezone poglej, vse so odlične. Samo to me moti, da je premalo epizod, x2 bi bilo precej boljše :)

broken/link ::

smeskosnezak - mogoče kaj takega?: https://www.pogdesign.co.uk/cat/

buttcrack ::

Ali myepisodes, ko pogledaš v time i have wasted, te kar malo stisne :)

prenasalec ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Malo bolj posreceno vprasanje, ampak potrebno za organizacijo vseh presnetih epizod/serij.
Gledamo vec serij, ki so vsak teden, nekatere pa kot Cobra Kai. RSS ne uporabljamo. A obstaja kaka spletna ali portal, na katerem oznacis vse serije in ti posiljajo na fejsbuk prek notifikacij, da je nova epizoda zunaj... ali pa mogoce na email?!?

Jaz Simkl uporabljam, za serije zna na Facebook Messenger pošiljati obvestila o novih epizodah.

SmeskoSnezak ::

Hvala, bomo preverli.

A je se kdo, ki se cudi, kam se je policija "potuhnila" pri Cobra Kai seriji? V prvi sezoni je bilo nekaj zmiganja... v drugi pa zelo tezko reces, da so dejansko prisotni.
Pretep v baru, pretep v soli... za neke smesne zabave pa se zmigajo... kot da je morala teh zgodb, ne imej zabav na domu, ker bo skifarija prisla. Pretepas pa se lahk vsepovsod.
@ Pusti soncu v srce... @

yayo ::

Twilight Zone je totalna zguba časa, v vednost.

Izi ::

The Twilight Zone ima popolnoma ločene epizode z močno različnih področij in sem in tja se med njimi najde tudi kakšna dobra zgodba. Nekaj jih je pričakovano zanič zaradi vmešavanja današnje ameriške politične korektnosti in SJW sranja, ampak nekaj cvetk se vseeno najde vmes.
Očitno pa je serija dovolj dobra in gledana, da so že uradno naročili 2. sezono :P

Včeraj se je začela 6. sezona sci-fi serije The 100 in zanimivo so hkrati že uradno potrdili tudi 7. sezono.

Na Foxu pa so bili prisiljeni skenslalti priljubljeno "X-men" serijo The Gifted, ker so izgubili licenco zaradi zlobnega Disneya. Tretje sezone torej ne bo, in spet imamo eno serijo, ki je obtičala na cliffhangerju.

karafeka ::

Izi je izjavil:


Včeraj se je začela 6. sezona sci-fi serije The 100 in zanimivo so hkrati že uradno potrdili tudi 7. sezono.


Se pripeljajo na nov planet oz. luno in ne vidijo pet posto na površje, ker je zakrito z oblaki. Ampak s površja, ko pristanejo, pa se sončijo in celo vidijo sosedni planet, z ladje je pa luna še vedno pokrita.
Mi je bila serija od 2. sezone naprej dokaj gledljiva, upam da bodo v 6. sezoni naslednji deli boljši.

Izi ::

karafeka je izjavil:

Se pripeljajo na nov planet oz. luno in ne vidijo pet posto na površje, ker je zakrito z oblaki. Ampak s površja, ko pristanejo, pa se sončijo in celo vidijo sosedni planet, z ladje je pa luna še vedno pokrita.

Narobe si razumel. Luna je praktično enaka Zemlji. Površje se vidi, samo iz orbite ga niso mogli skenirati, ker motnje v ionosferi blokirajo signale. Tudi komunikacija med ladjo in površjem ni mogoča.
 Obe sonci brez problema prodirata skozi to tančico oblakov

Obe sonci brez problema prodirata skozi to tančico oblakov

 Na površju je sončno

Na površju je sončno

Ko pa se sonci poravnata in rdeče sonce zakrije belo sonce, se nebo obarva rdeče in takrat se začno dogajati čudne reči... :D

karafeka ::

Razumel sem že zakaj ne morejo skenirati lune, samo meni se je luna zdela veliko bolj oblačna kot na tvoji sliki. Še posebej takrat, ko so iz ladje opazili tisti "severni sij". Tudi ko so se s čolnom približevali luni, niso praktično videli ničesar na površju.
Ampak ok, to ni serija za poglobljeno razmišljanje :)

Sem samo izpostavil to, ker sem na račun prejšnjih sezon pričakoval malo boljši začetek. Bolje slab začetek, kot slab konec (khmmm, GOT ;))

GrX ::

Kdo gleda ital. serijo Gomorra? Meni je odlična!

virusZz ::

Kje pa gledate Cobra Kai serijo? S pašnikov ali pa se jo da gledati tudi kje "legalno" pri nas?
virusZz

broken/link ::

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Naj nekdo na hitro pove, je The Last Kingdom za pogledat? Namreč ne bi stran metal dragocenega časa, če je serija shite. Naj pa povem, da so mi bli vredu naprimer Vikings in Game of Thrones do nekje 6-7. sezone. Ali pa je poleg The Last Kingdom gledljiv mogoče The Crown?

Druge kul serije, ki sem jih do sedaj gledal, če takole ne hitro brainstormam: The Wire, Breaking Bad, Boardwalk Empire, Sopranovi, Rome, Twin Peaks, Fargo, House of Cards, Black Mirror, True Detective, Stranger Things, Westworld, Dexter (do 3. sezone),... ima kdo kakšen predlog?

Izi ::

YouTube je včeraj naročil 3. sezono Cobra Kai. Premiera bo čez približno eno leto.

oo7 ::

virusZz je izjavil:

Kje pa gledate Cobra Kai serijo? S pašnikov ali pa se jo da gledati tudi kje "legalno" pri nas?


Jaz sem pogledal z pašnika. Drugače pa rabiš You tube premium ali nekaj takega.

Izi je izjavil:

YouTube je včeraj naročil 3. sezono Cobra Kai. Premiera bo čez približno eno leto.


Super komaj čakam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Naj nekdo na hitro pove, je The Last Kingdom za pogledat? Namreč ne bi stran metal dragocenega časa, če je serija shite. Naj pa povem, da so mi bli vredu naprimer Vikings in Game of Thrones do nekje 6-7. sezone. Ali pa je poleg The Last Kingdom gledljiv mogoče The Crown?

Druge kul serije, ki sem jih do sedaj gledal, če takole ne hitro brainstormam: The Wire, Breaking Bad, Boardwalk Empire, Sopranovi, Rome, Twin Peaks, Fargo, House of Cards, Black Mirror, True Detective, Stranger Things, Westworld, Dexter (do 3. sezone),... ima kdo kakšen predlog?



The Last Kingdom je zelo dobra TV serija samo začetek je zelo počasen in ne smeš obupat. Če ti je bila všeč TV serija vikings potem ti bo tudi ta.
The Last kingdom je serija posneta po knjigah in ima recimo polovico likov, ki so resnični kot je npr kralj Alfred, Ubba...in polovica, ki so izmišljeni kot je npr glavni junak. Nekaj dogodkov je resničnih spet nekaj je izmišljenih...
The Last kingdom za razliko od Vikingov se večino časa dogaja v Angliji.

Kurzweil ::

@M-Power, hvala za kratek opis, verjetno bom kar zagrizel v to serijo, saj kaj preveč izbire tako ni več... samo še za tole The Crown se moram pozanimat, da ne bom zapravljal časa z ogledom...

AmokRun ::

The Crown se sigurno splača pogledat. Odlično posneto in spisano. Tudi igralce so dobro zadeli.
Bodo pa zdaj v tretji sezoni povsem novi igralci. Gillian Anderson kot Margaret Thatcher ... :) Bomo videli.

PunkDude ::

Nekaj novega ta teden:
Chernobyl: https://www.imdb.com/title/tt7366338/
We Were Tomorrow: https://www.imdb.com/title/tt4814980/

buttcrack ::

se je kdo spravil gledat The Kominsky Method: https://www.imdb.com/title/tt7255502/ ali The Marvelous Mrs. Maisel: https://www.imdb.com/title/tt5788792/

cel kup prosotra mi "krade" na disku pa ne vem če je za pogledat (zlovdal zaradi ocen)

oo7 ::

PunkDude je izjavil:

Nekaj novega ta teden:
Chernobyl: https://www.imdb.com/title/tt7366338/
We Were Tomorrow: https://www.imdb.com/title/tt4814980/


Chernobyl bom definitvnbo pogledal.
We were Tomorrow kaj je sploh to ? Pride ta teden pa ne najdem nobenega trailerja ? :|

no comment ::

buttcrack je izjavil:

The Marvelous Mrs. Maisel: https://www.imdb.com/title/tt5788792/

Po dolgem času nekaj ob čemer sem se nasmejal. Lahkotno, ampak ne plehko.

Sem že omenil serijo v tej temi, ampak baje je preveč "politično" korektna serija, ker je glavni junak... ženska (pa še židinja zapovrh)! Če te take stvari motijo, preskoči in žveči Marvel al karkoli že navrže dovoljšen bodycount pri katerem še trzneš...

Kurzweil je izjavil:

...samo še za tole The Crown se moram pozanimat, da ne bom zapravljal časa z ogledom...

Tudi če te polpretekla zgodovina ne zanima, je vredno pogledat že zaradi same produkcije. Meni je odlična, 5+.

buttcrack ::

no comment je izjavil:

buttcrack je izjavil:

The Marvelous Mrs. Maisel: https://www.imdb.com/title/tt5788792/

Po dolgem času nekaj ob čemer sem se nasmejal. Lahkotno, ampak ne plehko.

Sem že omenil serijo v tej temi, ampak baje je preveč "politično" korektna serija, ker je glavni junak... ženska (pa še židinja zapovrh)! Če te take stvari motijo, preskoči in žveči Marvel al karkoli že navrže dovoljšen bodycount pri katerem še trzneš...

samo marvel ne :)

kar se pa homofobnih zadev tiče, me pa nič ne moti ;)

KAVINSKY ::

Izi je izjavil:

Nekaj jih je pričakovano zanič zaradi vmešavanja današnje ameriške politične korektnosti in SJW sranja, ampak nekaj cvetk se vseeno najde vmes.


Ona z komikom je bila dobra, anti-gun, anti-Trump. Potem pa pobije par tisoč ljudi, mnoge ker mu niso bili všeč :))

Yossarian ::

Preden začnem gledat šesto sezono The 100, bomo kaj pobirali stave, če bo Clarke Griffin s svojimi dejanji povzročila tudi uničenje tega novega sveta?:))
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

A se je ta The 100 kaj popravil ? Sem gledal nekaj epizod v prvi sezoni in obupal so mi šli tisti najstniki preveč na živce.

neverlucky ::

Po oceni vecini gledalcev se the 100 zacne slabo potem pa v 1. sezoni postaja cedalje boljsi.
Moja ocena: 2. In 3. sezona sta nato zelo dobri, potem malo pada v kvaliteti, a se zmeraj spremljam. Mi je vsec tematika.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Sem gledal nekaj epizod v prvi sezoni in obupal so mi šli tisti najstniki preveč na živce.

Sedaj so že 6 let starejši kot v prvi sezoni ;)
Meni je v povprečju zelo v redu serija. Ampak tako kvaliteta, kot vsebina ves čas precej skače. Vsaka sezone je kar precej drugačna od prejšnje. Nekaj časa v vesolju, nekaj časa na Zemlji, nekaj časa pod zemljo, sedaj smo pa celo že nekje daleč v nekem drugem osončju :D

Yossarian ::

No, kaj torej, bo uničila tudi planet?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

PunkDude ::

Misliš luno? :)):))

Dami ::

Takoj ko sem videl da se bo zgodil solar eclipse, sem pomislil na pitch black. In res je bilo. Pa kak so se zgrešili s celo kolonijo, da so jim ladjo spizdli... Pač take malenkosti so nonstop in kvaliteta niha.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

flyby ::

Gleda kdo The Son? Zelo gledljivo imo.

Outcast ::

flyby je izjavil:

Gleda kdo The Son? Zelo gledljivo imo.


Jap meni je dobra; začela se je druga sezona.

cebelar123 ::

The V.I. Lenin Nuclear Power Station WOW just WOW

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

^^^ uf tud jst sem imel včeraj tole namen pogledati, pa sem se odločil za fuzbal of course:)
Ne vem če ne bi počakal da se konča in potem pogledat, itak je samo 5.delov

Se je pa končala Into the Badlands serija:'(, je pa nekako nastavljeno tako, da se brez težav mogoče 1x nadaljuje...

scipascapa ::

chernobyl bo samo 5 delov?

IL_DIAVOLO ::

Je ze kdo pogledal delhi crime?

cebelar123 ::

scipascapa je izjavil:

chernobyl bo samo 5 delov?

Malo sem impresioniran nad tvojim vprašanjem, glede na to da piše zraven naslova koliko delov bo.


:D

Zgodovina sprememb…

webmaher ::

HBO ima vse večjo ponudbo serij...edina napaka je malce švoh kvaliteta HD strimov in pa dejstvo, da se načakaš, predno pride zadnji del :)
Pri vsem številu epizod, ki jih pogledam si sploh več ne predstavljam, da bi teden dni moral čakat :)

Izi ::

Reminder ;)
 Je že tu

Je že tu


4. sezona, 10 delov, vse naenkrat (Netflix)
Glavni igralec pravi, da je Netflixov Lucifer drugačen od Foxovega. Bolj hudičev, vidnega bo več "mesa", pa kakšno bolj sočno besedo bo tudi slišati >:D
««
218 / 301
»»