» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
174 / 307
»»

donvito ::

Hotel Beau Séjour 2016
http://www.imdb.com/title/tt3543082/
odlična, priporočam. je 1 sezona na par...

oo7 ::

NEWSBlumhouse Producing 'Tremors' Reboot for Syfy

http://bloody-disgusting.com/news/34436...


Prva dva filma sta zakon :)

oo7 ::

Preacher odličen začetek zelo dobra epizoda.

Saint of killer ;)

oo7 ::

Preacher druga epizoda že na voljo :)

To je bilo pa hitro.

IL DIAVOLO ::

Je kaj pametnega za gledat? Malo mi je dolgcajt, ko sta se končali obe seriji bcs in fargo :)

Lion29 ::

orange is the new black?
ray donovan?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

IL DIAVOLO ::

Raya sem nehal gledat, ona druga pa zgleda zanimiva ja :)

Hvala

prenasalec ::

The Mist sem pogledal včeraj, zdi se kar spodobna serija.

oo7 ::

The mist so že tri epizode zunaj.

meho7 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Je kaj pametnega za gledat? Malo mi je dolgcajt, ko sta se končali obe seriji bcs in fargo :)

Animal kingdom - http://www.imdb.com/title/tt5574490/ref...
Trenutno predvaja 3. sezona




Risana serija F is for Family - http://www.imdb.com/title/tt4326894/ref...
2. sezona na Netflixu
Bill Burr :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

NejcSSD ::

Kakšen se vam pa El Chapo zdi? Men je bil prvi del čist kul.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

oo7 ::

Nova tv seriija z Marvel univerze

Marvel's Inhumans - Official Trailer 1


29 september

oo7 ::

Danes je na sporedu tretja sezona Tv serije ZOO se pravi jutri pri nas ;)

http://www.imdb.com/title/tt3250026/epi...

IL DIAVOLO ::

NejcSSD je izjavil:

Kakšen se vam pa El Chapo zdi? Men je bil prvi del čist kul.


Upodobitvi el chapa in escobarja sta presenetljivo dobri. Edino kar me je zmotilo je dejstvo, da se je el chapo kar na lepem lotil njegovega šefa. Narcos in še boljše breaking bad sta dobro prikazala, če rušiš avtoriteto šefu, hitro končaš pod rušo. Pravzaprav kar luknjičasta zgodba, ki kar preskakuje dogodke. Sploh nisem dobil občutka, da švercajo drogo, premalo teh zapletov, ki bi prekrižali načrte el chapu. Igranje zelo dobro, scenarij pa ne toliko, ki je meni bolj pomemben. Se bolj nadejam nadaljevanja narcosa ;)

Bom pa seveda pogledal celo sezono.

oo7 ::

ZOO kar velik časovni skok so naredili z druge na tretjo sezono. Prva epizoda tretje sezone mi je bila vsekakor zanimiva.

Še kdo spremlja Zoo ?

scipascapa ::

nope, preveč serij na disku. premalo volje gledat.

Lion29 ::

Toplo priporocam [b]Black Mirror[/b]

ne spomnem se, ce je ze bilo govora o tej seriji tukaj... ker ji prej nisem sledil...

Imamo ze temo na ST tak da se o njej lahko menimo tam...

je pa def. za pogledat

Founder and CTO @ Article-Factory.ai

cebelar123 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

Kakšen se vam pa El Chapo zdi? Men je bil prvi del čist kul.


Upodobitvi el chapa in escobarja sta presenetljivo dobri. Edino kar me je zmotilo je dejstvo, da se je el chapo kar na lepem lotil njegovega šefa. Narcos in še boljše breaking bad sta dobro prikazala, če rušiš avtoriteto šefu, hitro končaš pod rušo. Pravzaprav kar luknjičasta zgodba, ki kar preskakuje dogodke. Sploh nisem dobil občutka, da švercajo drogo, premalo teh zapletov, ki bi prekrižali načrte el chapu. Igranje zelo dobro, scenarij pa ne toliko, ki je meni bolj pomemben. Se bolj nadejam nadaljevanja narcosa ;)

Bom pa seveda pogledal celo sezono.


Pogledal sem prvi del. Najbolj sem bil razočaran, ker escobarja ni igral enak igralec kot v narcosu, ampak to bi bil že kič. Drugače pa pri prvem delu mi je nekako vse šlo zelo hitro "preveč akcije in vse je bolj površinsko", ampak bom videl kako bo v nadaljevanju upam da se bomo bolj poglobili v El Chapotov karakter.

Upam da bo ob boku Narcosu in Gomorra: La serie .

IL_DIAVOLO ::

Pogledal el chapa do 5. epizode. Povprecna serija in je ne priporocam.

oo7 ::

Vice Principals Season 2: Official Tease #1 (HBO)

scipascapa ::

Umrl zvezdnik serije Prava kri
Umrl je igralec Nelsan Ellis. Dočakal je le 39 let

Lion29 ::

scipascapa je izjavil:

Umrl zvezdnik serije Prava kri
Umrl je igralec Nelsan Ellis. Dočakal je le 39 let



prava kri??? [:/]

RIP Lafayette!
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

scipascapa ::

da Lafayette je umrl.

Lion29 ::

mi zveni debilno slisat slovenske prevode :|
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

The Punisher Will Be Very Different From Marvel's Other Shows

Later this year, Netflix will bring Marvel's most violent vigilante back to television, but don't expect the comeback to feel familiar. The Marvel series will differ greatly from Frank Castle's previous live-action romps, and one episode director promises The Punisher will be different from every Marvel show before it.

"It is different than the other Marvel shows as far as it is an adult drama. There are no superpowers. You know the Punisher is a character who is based on vengeance, fundamentally. His family is a victim of some horrific thing," Sufjik said. "But the character himself is well-known and the way that they approach it is very different from the other shows."

http://comicbook.com/marvel/2017/07/09/...

FTad ::

Ja ce bo brutalen kot v Daredevilu, potem ne bo spet tako drugacen...saj se ve, da nima superpowers

Tr0n ::

Killjoys sem nehal gledat. Zzzzzz serija.

oo7 ::

Zoo tretja sezona je kar en velik WTF :D postaja čedalje bolj zanimivo. Gleda sploh še kdo ?

FTad je izjavil:

Ja ce bo brutalen kot v Daredevilu, potem ne bo spet tako drugacen...saj se ve, da nima superpowers


Frank Castle je najbolj nasilen stripovski lik tako, da pričakujem en kup odprtih zlomov in podobnih stvari... >:D

Tr0n je izjavil:

Killjoys sem nehal gledat. Zzzzzz serija.



Killjoys sem pogledal dve epizodi in nehal. Gledam Dark Matter sicer nič posebnega ampak je za pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

v glavnem, se enkrat toplo priporocam black miror, super serija.... vsaki del drugacen, kot twilight zone ;)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

GrX ::

NejcSSD je izjavil:

Kakšen se vam pa El Chapo zdi? Men je bil prvi del čist kul.


Serija ni slaba, ji pa vsekakor nekaj manjka, da bi se lahko postavil ob bok Narcosa..

yayo ::

Preacher boljši iz epizode v epizodo. Neverjetno kako se razlikuje od stripa a vseeno ohranja isti duh in šarm (seveda, ker je avtor stripa ko-scenarist).
Twin Peaks: videl prvo epizodo potem, ko sem po več kot dvajsetih letih znova pogledal prvi dve plus celovečerec. Seveda je prezgodaj za objektiven komentar a me je prva navdušila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Ja Preacher je čadlje boljši :)


The Tick - Official Trailer

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Ja Preacher je čadlje boljši :)


The Tick - Official Trailer


ta fuck?

full full pretiravajo s temi superherowsi
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

FTad ::

Nova epizoda/sezona Suits se je danes zacela :)

oo7 ::

Lion29 je izjavil:



ta fuck?

full full pretiravajo s temi superherowsi



Pilot za to tv serijo je bil takrat kot od Van Dammeta Van Johnson. In za obe serije so potem naročili celotni sezoni.

leiito ::

Snowfall. Kritiki so sicer zelo kritični, upravičeno, ker liki so res tako sterotipni, da so že karikature, je pa hvaležna tema, začetek zgodovine kokaina in cracka v Los Angelesu, vloga CIA pri tem, John Singleton.

Wolfie ::

Nova serija Salvation:

IL DIAVOLO ::

Za hec sem si potegnil 5 delov orange the new black in pogledal pilota. Po 30 minutah sem nehal in zbrisal...pa ne moreš gledat take žajfnice no. Bom pa začel gledat boston legal, vedno ko ujamem na tv-ju, uživam :)

Lion29 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Za hec sem si potegnil 5 delov orange the new black in pogledal pilota. Po 30 minutah sem nehal in zbrisal...pa ne moreš gledat take žajfnice no. Bom pa začel gledat boston legal, vedno ko ujamem na tv-ju, uživam :)


oitnb je na zacetku neka zajfnica ko se dogaja okoli bjonde....... ma se full spremeni
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

misek ::

Serijo Salvation bo pa kar fajn gledati. Vsaj glede na pilota.

c3p0 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Za hec sem si potegnil 5 delov orange the new black in pogledal pilota. Po 30 minutah sem nehal in zbrisal...pa ne moreš gledat take žajfnice no. Bom pa začel gledat boston legal, vedno ko ujamem na tv-ju, uživam :)


Moraš bit previden, ja, ker tukaj eni gledajo praktično "vse" serije in jih nato tudi nekritično priporočajo :). Tudi sam nisem zdržal več kot par delov, pričakoval pa vsaj kvaliteto Oz-a.

c3p0 ::

Priporočam pa serijo Alone. Nekje 8 ljudi (v zadnji sezoni sta po dva v ekipi) spustijo na različne dele kanadske divjine (Vancouver Island), tako da se nikoli ne srečajo, z le nekaj nujnimi potrebščinami. Cilj je enostaven: kdor zdrži najdlje, zmaga 500k$. Na sporedu je že 4. sezona. Divjih živali, kot so medvedi, pume in volkovi, ne manjka.

Ni pa to Bear Grylls, kjer na koncu dneva gre na večerjo in v hotel. So resnično sami, tudi snemajo vse sami, občasno jih le pridejo pregledat zdravniške ekipe in izločijo tiste, ki so že prešibkega zdravja.

Lion29 ::

c3p0 je izjavil:

IL DIAVOLO je izjavil:

Za hec sem si potegnil 5 delov orange the new black in pogledal pilota. Po 30 minutah sem nehal in zbrisal...pa ne moreš gledat take žajfnice no. Bom pa začel gledat boston legal, vedno ko ujamem na tv-ju, uživam :)


Moraš bit previden, ja, ker tukaj eni gledajo praktično "vse" serije in jih nato tudi nekritično priporočajo :). Tudi sam nisem zdržal več kot par delov, pričakoval pa vsaj kvaliteto Oz-a.



maja, dej nehi no... kdo od tukaj pa je rekel, da je ta serija vsaj priblizno podobna OZu?

to je lahkotna komedija... z dobrimi dramaticnimi vlozki


primerjat seriji samo zato ker je ista tematika... je enako tako kot ce bi primerjal Dr. house in Scrubs.
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

c3p0 ::

Nisem rekel žanr, ampak kvaliteto. Je pa res lahkotna, meni pač ni všeč. Ne gledam več serij, kjer imam občutek, da bi gledanje rasti trave bilo manjša izguba časa. Pardon, če žalim tvojo priljubljeno serijo :)

Lion29 ::

c3p0 je izjavil:

Nisem rekel žanr, ampak kvaliteto. Je pa res lahkotna, meni pač ni všeč. Ne gledam več serij, kjer imam občutek, da bi gledanje rasti trave bilo manjša izguba časa. Pardon, če žalim tvojo priljubljeno serijo :)



ah kje, vsakemu svoje... ze dolgo casa sledim tej temi (pravzaprav sem jo ustvaril) da vem, da ima vsak svoj okus... bolj me je zmotlo to, da si jo primerjal z Oz-om ;)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Riff ::

ne vem če je kdo omenil tole piratsko serijo men je bla res zakon : Black Sails

ne vem če je že kdo omenil res zakon piratska serja: Black Sails

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Dami ::

Riff je izjavil:

ne vem če je kdo omenil tole piratsko serijo men je bla res zakon : Black Sails

ne vem če je že kdo omenil res zakon piratska serja: Black Sails

Omenjali smo jo redno ker nas večina gleda serije sproti in BS se je letos po 4i sezoni tudi zaključila.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

IL DIAVOLO je izjavil:

Za hec sem si potegnil 5 delov orange the new black in pogledal pilota. Po 30 minutah sem nehal in zbrisal...pa ne moreš gledat take žajfnice no. Bom pa začel gledat boston legal, vedno ko ujamem na tv-ju, uživam :)


Moraš bit previden, ja, ker tukaj eni gledajo praktično "vse" serije in jih nato tudi nekritično priporočajo :). Tudi sam nisem zdržal več kot par delov, pričakoval pa vsaj kvaliteto Oz-a.



maja, dej nehi no... kdo od tukaj pa je rekel, da je ta serija vsaj priblizno podobna OZu?

to je lahkotna komedija... z dobrimi dramaticnimi vlozki


primerjat seriji samo zato ker je ista tematika... je enako tako kot ce bi primerjal Dr. house in Scrubs.


Ce bi to prej omenil, sploh ne bi zacel gledat lol

CoreySteel ::

Orange is the new black je pač serija za pičke. Če jo vzameš kot tako, je čist gledljiva. Meni je kul :)
Twitter: @CoreySteel_

leiito ::

Salvation sem zdržal polovico pilota. Če bo to zdržalo do konca sezone, svaka čast.
««
174 / 307
»»