» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
175 / 301
»»

IL_DIAVOLO ::

CoreySteel je izjavil:

Orange is the new black je pač serija za pičke. Če jo vzameš kot tako, je čist gledljiva. Meni je kul :)


Aja torej si picka haha

Sicer pa tudi oz ni nic posebnega.

negot ::



super serija, čez vikend na dah, :))

CoreySteel ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Orange is the new black je pač serija za pičke. Če jo vzameš kot tako, je čist gledljiva. Meni je kul :)


Aja torej si picka haha

Sicer pa tudi oz ni nic posebnega.

Tako.
Twitter: @CoreySteel_

meho7 ::


Priporocam

oo7 ::



yayo ::

začela četrta in baje zadnja sezona Del Torove serije The Strain. Ni ravno nek presežek ampak ena redkih kjer vampirji niso post Twilight panseksualni emo ladyboys.

oo7 ::

Šele zdaj vidim,d a se je že začela 4 sezona Turn :)

oo7 ::

Outlander | Season 3 Official Trailer | STARZ





Serijo Outlander še kdo spremlja? Jaz sem gledal prvo polovico prve sezone potem pa so imeli dolgo pavzo mislim, da več kot pol leta, da so nadaljevali prvo sezono potem pa nisem več spremljal naprej. Je pa že napovedana 4 sezona.

oo7 ::

Danes se je začela druga sezona Shooter



Bob Lee Swagger joins his former Marine unit for an awards ceremony in Frankfurt, Germany. There, he and his wife Julie narrowly escape a deadly terrorist attack. FBI Agent Nadine Memphis accepts a new job with powerful Washington insider Patricia Gregson.

FTad ::

O kul, hvala za info :) Se pravi je epizoda ze na travniku, ali pravzaprav sele iz danes na jutri?

oo7 ::

FTad je izjavil:

O kul, hvala za info :) Se pravi je epizoda ze na travniku, ali pravzaprav sele iz danes na jutri?


Že raste na travniku.

leiito ::

yayo je izjavil:

začela četrta in baje zadnja sezona Del Torove serije The Strain. Ni ravno nek presežek ampak ena redkih kjer vampirji niso post Twilight panseksualni emo ladyboys.


Se strinjam, meni je The Strain guilty pleasure.

meho7 ::

oo7 ::

Premiering September 1 in IMAX theaters -- and then September 29 on ABC -- the latest addition to Marvel's ever-expanding television portfolio will focus on the Inhuman Royal Family.






This Syfy series, slated to premiere next year, is a Superman prequel set 200 years before the destruction of the hero's home planet.






PREACHER Season 2 COMIC CON TRAILER (2017) amc Series






Marvel's small-screen answer to The Avengers -- featuring Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, and Iron Fist on a single team







new X-Men TV show

Wolfie ::

oo7 ::

Supergirl Season 3 Comic Con Trailer


The Flash | Comic-Con(R) 2017 Video | The CW


Arrow | Comic-Con(R) 2017 Trailer | The CW

WallSreet ::

Svetovno!


Trailer je res nekaj posebnega in me je takoj povleklo nazaj v tisti občutek ki sem ga imel v prvi sezoni. Si bom še enkrat pogledal prvo sezono. Stranger Things je res posebna serija.

WallSreet ::


Po pravici povedano boljšega napovednika še nisem videl. Makes me feel like a kid again. Všeč mi je ozračje (noč čarovnic). Še 3 mesece!

Lion29 ::

Wolfie je izjavil:



a zato je Sasha fcrknila, da bo tle igrala?
trailer zgleda bomba... upam samo, da bo bolje igrala, ker mi je bila super anti v TWD
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

TURN: Washington spies četrta sezona je zakon na žalost tudi zadnja. Še kdo gleda to Tv serijo ?

Lion29 ::

Somewhere between zgleda obetavna... dober pilot...


trailer poglejte na lastno odgovornost ;)

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

imagodei ::

WallSreet je izjavil:

Svetovno!


Trailer je res nekaj posebnega in me je takoj povleklo nazaj v tisti občutek ki sem ga imel v prvi sezoni. Si bom še enkrat pogledal prvo sezono. Stranger Things je res posebna serija.

Pustimo se presenetiti. Načeloma izjemno uspešne prve sezone ne dobijo dobrega nadaljevanja. Kar je logično: težko je bit top, še težje je tam ostati. Zdaj vsi ful veliko pričakujemo od druge sezone in četudi objektivno ne bo toliko slabša od prve, znamo hitro biti razočarani. V zadnjih par letih smo to videli npr. pri True detective: prva sezona je sezuvala čevlje, druga je bila pa po začetnem navdušenju sprejeta precej mlačno. Je tudi dejansko bila precej bolj mlačna od prve sezone, ampak še najbolj je peklo razočaranje. (Nekako podobno kot pri Prometeju in Prometeju 2 v Alien franšizi).

Tako da, jaz ne bi preveč zadrževal diha. Gotovo na mojem seznamu za pogledat - če bo druga sezona na nivoju prve (ali pa celo še boljša), pa sploh krasno.
- Hoc est qui sumus -

WallSreet ::

imagodei je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Svetovno!


Trailer je res nekaj posebnega in me je takoj povleklo nazaj v tisti občutek ki sem ga imel v prvi sezoni. Si bom še enkrat pogledal prvo sezono. Stranger Things je res posebna serija.

Pustimo se presenetiti. Načeloma izjemno uspešne prve sezone ne dobijo dobrega nadaljevanja. Kar je logično: težko je bit top, še težje je tam ostati. Zdaj vsi ful veliko pričakujemo od druge sezone in četudi objektivno ne bo toliko slabša od prve, znamo hitro biti razočarani. V zadnjih par letih smo to videli npr. pri True detective: prva sezona je sezuvala čevlje, druga je bila pa po začetnem navdušenju sprejeta precej mlačno. Je tudi dejansko bila precej bolj mlačna od prve sezone, ampak še najbolj je peklo razočaranje. (Nekako podobno kot pri Prometeju in Prometeju 2 v Alien franšizi).

Tako da, jaz ne bi preveč zadrževal diha. Gotovo na mojem seznamu za pogledat - če bo druga sezona na nivoju prve (ali pa celo še boljša), pa sploh krasno.


Se kar strinjam s tvojim komentarjem vendar je vendarle razlika med Stranger Things in True Detective. Recimo pri TD je zgodba zelo pomembna, vse se vrti okoli tega ali bo zgodba tista prava medtem ko se pri ST niti ne pričakuje neke posebnosti kar se tiče zgodbe ampak gre bolj za ozračje in karakterje. Zato menim da bo ST tudi v drugi sezoni rastural ne glede na zgodbo. Meni recimo pri Stranger Things zgodba sploh ni tako zelo pomembna ampak mi je predvsem pomembno ozračje slika, okolica itd medtem ko pri TD je zgodba še kako pomembna in je v bistvu osnova. Drugače pa razumem tvoj point in "zaskrbljenost". Skratka komaj čakam :)

yayo ::

vrača se (kvalitetna) feministična kriminalka režiserke Jane Campion

scipascapa ::

zakaj 4 letna pavza vmes?

IL_DIAVOLO ::

Stranger Things ni nic bolj posebna od The True Detective. Obe seriji sta prepricali zaradi izvirnosti, ne zaradi uber kvalitete.

2. sezona? Nimam nic proti, upam da jim uspe kot jim je 1. sezona.

Cruz ::

Eh to jim ne bo, ker bodo zdaj morali pojasniti The Upside Down in druge čude, kar v prvi sezoni ni bilo potrebno. Zaradi misterijoznosti je bila serija tako dobro sprejeta, zdaj v drugi sezoni pa bo potrebno pokazati kaj se skriva pod odejo. In ponavadi je folk razočaran nad izidom. Če bi bil jaz bi zaključil in začel 5-10 let kasneje drugo sezono.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Mufasa ::

Ozark top binge
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

IL_DIAVOLO ::

Ozark je slaba kopija breaking bad-a. To je jasno po uvodnih 30 minutah, ko oni gangster brez premisleka kar pobija vse povprek.

shotalick ::

WallSreet je izjavil:

Svetovno!


Trailer je res nekaj posebnega in me je takoj povleklo nazaj v tisti občutek ki sem ga imel v prvi sezoni. Si bom še enkrat pogledal prvo sezono. Stranger Things je res posebna serija.


Tudi mene je serija noro potegnila nazaj v otroška leta. Enostavno komaj čakam 2. sezono, prvo pa definitivno še enkrat pogledam.

oo7 ::

Mindhunter | Official Trailer [HD] | Netflix

starboi ::

oo7 je izjavil:

Mindhunter | Official Trailer [HD] | Netflix



Hvala za tole! Najbolj pričakovana serija tega leta ( vsaj meni ) , po ekipi v zakulisju nas čaka nekaj odličnega .

Wolfie ::



Temelji na istoimenskem filmu iz leta 1995.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wolfie ()

oo7 ::

Ne moreš, da verjameš :))

'Legends Of Tomorrow' Season 3 Muslim Female Superhero Will Speak Truth To Power In Trump Times - TCA

http://deadline.com/2017/08/legends-of-...

Lion29 ::

Room 104, anyone?

nebi rad nobenmu nic spoilal... ampak .. this is a weird one....

enako velja za
The Sinner z Jessico Biel...

vtisi?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

Room 104, anyone?

nebi rad nobenmu nic spoilal... ampak .. this is a weird one....

enako velja za
The Sinner z Jessico Biel...

vtisi?


Jaz še nisem gledal. Ti povej če se splača pogledat? :)

Lion29 ::

ja, obe
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Dobro bom pogledal pilota.

buttcrack ::

room je kar zanimivo ja... glede na dolžino epizod, ti neki časovne škode ne bo naredl.

Wolfie ::

oo7 ::

Serije, ki jih trenutno spremljam

Ponedeljek - Game of thrones
Torek - Preacher
Sreda - Shooter
Četrtek - nič
Petek - ZOO
Sobota - Dark Matter, Turn: Wahsington spies
Nedelja - nič

Okapi ::

Dodaj Donovana v ponedeljek. Se je ravno 5. sezona začela.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Dodaj Donovana v ponedeljek. Se je ravno 5. sezona začela.


YAS!!!!!!!!!!!! :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Donovana nisem še gledal.

IL_DIAVOLO ::



http://m.imdb.com/title/tt3561180/

Serija iz 2015. Pilot mi je bil zelo dober, bom spremljal. Priporočam.

oo7 ::

Ta mesec se začne 4 sezona The last ship napovedana je pa tudi že 5 sezona.

jinzo ::

Čak a to so od mrtvih nazaj spravli al kak? Če bo karkoli druga kot zombiji bo razočaranje :D

oo7 ::

jinzo je izjavil:

Čak a to so od mrtvih nazaj spravli al kak? Če bo karkoli druga kot zombiji bo razočaranje :D


Katero serijo to misliš ?

jinzo ::

Eh, nekak mi je uspelo zamešat The Last Ship in one kekce, ki so z nuklearno podmornico na nekem otoki ostali. Vročina je kriva :D

WallSreet ::

shotalick je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Svetovno!


Trailer je res nekaj posebnega in me je takoj povleklo nazaj v tisti občutek ki sem ga imel v prvi sezoni. Si bom še enkrat pogledal prvo sezono. Stranger Things je res posebna serija.


Tudi mene je serija noro potegnila nazaj v otroška leta. Enostavno komaj čakam 2. sezono, prvo pa definitivno še enkrat pogledam.


Res je tudi jaz komaj čakam 8-)
««
175 / 301
»»