» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
173 / 302
»»

oo7 ::

The next seasons of Jessica Jones, Luke Cage, and Daredevil will arrive in 2018.

Izi ::

Nakam hudo so upočasnili tempo serij. Serije so vse krajše, pavze pa vse daljše. 10 delov potem pa čakamo leto ali še več. Jessico Jones smo gledal 15. leta, če se ne motim, to bo potem že 3 leta med eno in drugo sezono 8-O

Trenutno je pa kar se tiče serij sploh huda suša. Na RSS spisku imam že 42 serij in so razen dveh vse na sezonski pavzi. Očitno bom moral moj repertoar razširiti že na 50 serij, če bom hotel kaj gledat. Problem je, ker sploh ne obstaja toliko dobrih serij.

Vsaj "Fear the Walking Dead" se je danes spet začel, pa "The Last Ship" menda pride nazaj ta mesec.
Ta mesec štartata še dve novi seriji in sicer "Blood Drive" in "The Mist", upam, da bo vsaj ena za v moj repertoar.

oo7 ::

The Mist: 'Out There' | Official Trailer

Lion29 ::

zgleda tolk obetavno kot under the dome.... bomo vidli, kak se bo razvilo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

TheKekec ::

Začel gledat Americana gods, serije sploh ne dojamem in mi ni všeč, jo bom nehal gledat.

AmokRun ::

Lion29 je izjavil:

zgleda tolk obetavno kot under the dome.... bomo vidli, kak se bo razvilo

jaz sem tudi najprej na to pomislil

oo7 ::

TheKekec je izjavil:

Začel gledat Americana gods, serije sploh ne dojamem in mi ni všeč, jo bom nehal gledat.


Jaz sem pogledal 4 epizode in nehal tudi meni ni všeč.

papasmrk ::

Tudi jaz sem nehal gledat American Gods in Twin Peaks, preprosto zato ker sem prevec vajen serij pri katerih se odvija neka zgodba po nekem ustaljenem principu, to se pravi zaplet...dodaten zaplet...vrhunec...razplet...odkritje novega problema, ki se bo reseval v novi sezoni. Pri Twin Peaksu tega ne opazam in zato serije ne razumem najbolje.

IL_DIAVOLO ::

Twin peaks je ena najbolj cudaskih in nerazumljivih serij...koncal po polovici prve epizode 3. sezone.

oo7 ::

Zdaj je pa orng suša :P

Kar jaz gledam trenutno

Ponedeljek - Fear the Wlaking Dead
Torek - nič
Sreda - nič
Četrtek - Fargo
Petek - nič
Sobota - nič
Nedelja - nič

Outcast ::

@M-Power: hehe suša pri tebi, ki vse gledaš?:D

Pon: FTWD (precej stran vržen čas, še vedno)
Tor: BCS (top!)
Sre: Animal Kingdom (meh za 1x), The Handmaid's Tale (gledljivo)
Čet: Fargo (top!)
Pet: nič, štarta 5.sezona OISTB
Sob: nič
Ned: The Son (zanimivo)

oo7 ::

Outcast je izjavil:

@M-Power: hehe suša pri tebi, ki vse gledaš?:D



A sej ne gledam tako veliko tv serij. V najboljših časih 1-2 na dan zdaj je pa res suša saj se bo spet kaj začelo.

Okapi ::

Kdo sploh še gleda takrat, ko je na sporedu? Jaz recimo zdaj gledam novo sezono Boscha, nato pride House of Cards, potem me čaka Grimm, Expanse ... Vmes sem pogledal dve "reality" - Snake Island Treasure Quest in Cooper's Treasure (oboje iskanje resničnega zaklada).

FTad ::

a pride kaj na frišno zdaj cez poletje?

Outcast ::

FTad je izjavil:

a pride kaj na frišno zdaj cez poletje?


Ravno tole čekiram:
http://renton.si/tv/kaj-bomo-gledali-po...

Lion29 ::

jaz sem zacel gledat od zacetka BB
gledam se trenutno:
lucifer (no zdaj je koncal)
BCS
FTWD
Prison Break [bala, bom koncal]
Flash [Konec]
Shark Tank
Chicago Fire
Lopez
Sillicon Valley
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

pogledam disk pa me začne glava boleti, bi morali 24/7 gledati kak mesec, da spucam zalogo.

webmaher ::

@scipascapa dobra :)
jaz že nekaj časa raje sploh nič ne začnem... ko me zagrabi bom pogledal zadnji Fargo in House of Cards... v petih dneh ali prej :))

hojnikb ::

nwm no, HoC in Fargo sta z vsako sezono bolj bedna...
#brezpodpisa

webmaher ::

ma nemoj @hojnikb a ni tko ponavadi pol z vsako serijo...v nedogled paČ ne gre :)

yoco ::

A se The OA splača pogledat? Sem pogledal samo prvi del pa mi je bla bolj meh!

Lion29 ::

oa?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

prenasalec ::

OA mi je bil osebno zelo všeč. Je pa res, da ni za vsakogar.

Dzhimen ::

Predvidevam da je mislil tole, torej ime serije je The OA. :))

IL_DIAVOLO ::

Better call saul in fargo je za pogledat, drugega pa trenutno ni.

FTad ::

Orange is the new black Season 5 je zunaj (za tiste, ki niste se pogledali leaked epizod 2 meseca nazaj).

Lion29 ::

FTad je izjavil:

Orange is the new black Season 5 je zunaj (za tiste, ki niste se pogledali leaked epizod 2 meseca nazaj).


ja... moram najti na travniku :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Alias writers address potential reboot

http://ew.com/tv/2017/06/10/alias-reuni...

Izi ::

yoco je izjavil:

A se The OA splača pogledat? Sem pogledal samo prvi del pa mi je bla bolj meh!

Bi rekel, da če ti prvi del ni bil všeč ti zelo verjetno tudi naprej ne bo kaj bistveno boljša.

Moram pa reči, da se je meni The OA zdela zelo v redu serija, razen konca, ki je sicer presenetljiv ampak v negativnem smislu. Zato sem bil kar presenečen, da jeseni pride 2. sezona.
Zgodba je precej počasna, ampak vleče naprej. Konec bo večino razočaral, ampak očitno bo sledil preobrat saj drugače ne bi mogli nadaljevati.

yoco ::

Pogledal 2. sezono Luciferja! :D
Zakon serija! Me prav zanima kako bodo šli naprej!

oo7 ::

BLOOD DRIVE | Official Trailer #1 | SYFY


Danes

Lion29 ::

vceraj.... ste pogledali ze? zanimivo :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Blood Drive je ena od tistih serij, ki so tako grozno neumne, da so že kar dobre. Ko sem prebral vsebino sem bil prepričan, da ni šans, da bo ta neumnost vsaj približno gledljiva, sedaj pa komaj čakam naslednji del :))

Komur so všeč popolnoma odštekane grozljivke tipa Ash vs Evil Dead ali pa Stan Against Evil, mu bo zelo verjetno všeč tudi Blood Drive. Zaenkrat dobro kaže, bomo videli kako bo naprej.

egypt ::

napovedal 7 sezono The Suits - finally...
medtem k Billions je bla letos totalno razočaranje, fucking nč se ne zgodi v celi sezoni. fucking waste of my time and thrill.

Lion29 ::

egypt je izjavil:


medtem k Billions je bla letos totalno razočaranje, fucking nč se ne zgodi v celi sezoni. fucking waste of my time and thrill.



you cannot be serious??
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

egypt ::

Lion29 je izjavil:

egypt je izjavil:


medtem k Billions je bla letos totalno razočaranje, fucking nč se ne zgodi v celi sezoni. fucking waste of my time and thrill.



you cannot be serious??


mislm sej zapleti so še kr mojstrski - kar mi je kul, ampak v prvi sezoni je blo več akcije, zdej so že bl te politične spletke...

buttcrack ::

Kaj pa bi ti rad,da se streljajo in garbajo?

Kurzweil ::

Evo en fin kviz glede Game of Thrones, vprašanj pa toliko, kot je epizod. Dejansko sem moral samo 1x od začetka, torej če imate kaj pojma od GoT vam kviz ne bo vzel preveč časa ;) No, pa da vas vidim!

egypt ::

buttcrack je izjavil:

Kaj pa bi ti rad,da se streljajo in garbajo?


I don't know, sej nism vsebinc za Showtime... Pač sej je ok, sam finalni del je pušiona. Bigtime.

Kurzweil ::

Zgrešil topic. Zato sem vsebino tu izbrisal in jo še enkrat objavil pod topic "Game of Thrones - serija". Moderator ali admin, lahko mirno izbrišeš ta post.

edit: namesto, da bi mi spremenilo post, je še enkrat objavilo post, ki bi naj bil objavljen en post pred tem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Magic1 ::

Meni je pa huda American gods, odpuleno in nepredvidljivo. Večina likov zelo dobro odigra svoje vloge. Prav edina stvar, katero sploh imam veselje pogledat.
Magic

leiito ::

Zanimivo, meni American Gods ni prijel, sto ljudi...

Mi je pa zelo gledljiv in top narejen Twin Peaks S3, vsaj pilot, čeprav prvič vidim 2-urne epizode, morda so naslednje krajše. In nostalgičen, vsaj za senior citizens, ki se spominjamo original serije, je posebnost gledati iste like z istimi igralci, samo 25 let starejše. In vsi so se zelo lepo postarali, Kyle Maclachlan (?) je kar nekako nabildan, Lucy je praktično nespremenjena, Log Lady ima samo malo bolj redke lase....

Kurzweil ::

To kar traja 2 uri, sta 2 epizodi skupaj ;) Drugače pa Lynch kot se za njega spodobi.

Kurzweil ::

Prestavljeno v pod topic od Game of Thrones

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

IL_DIAVOLO ::

Pa kaj ti caras lol

Kurzweil ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa kaj ti caras lol


Ma 2x sem hotel objavit pod topic "Game of Thrones - serija" in dvakrat sem po nesreči poslal sem, ker vedno nekak pogledam oba topica enega za drugim in za nameček imam odprtih še enih 50 zavihkov v browserju. Dejansko niti ne bi bilo napak, če bi postal sem, ampak bolje da je tam vse na enem mestu. Sicer pa enkrat sem poslal nek kviz, kjer je vprašanj toliko, kolikor je epizod oz. kako dolgo preživiš tekmov sezon in iz vsake epizode je eno vprašanje. Drugiča pa sem hotel oz. sem prilepil trailer #2 za GoT, ki so ga dali ven danes. V glavnem gužva na vseh nivojih, zmedena in zmešan in potem nastane to, upam da mi v bodoče več ne uspe zamenjat topica :)) Bi pa lahko to nek moderator pobrisal drugače...

oo7 ::

Še dva dneva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

marS ::

a pozna kdo tole? Mislim da je oz. bo ravno v trendu
https://www.21million.tv/

...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

cebelar123 ::


Kaj je to za en terminator z vesoljci?

leiito ::

Zelo dobro narejeno, Rakka, pa še Sigourney Weaver ne škodi. Ni terminator, klasičen invasion sci-fi z nekaj aktualne politične in socioekonomske simbolike. 3, pogojno rečeno, epizode v manj kot pol ure in kot razumem kaj več vsaj zaenkrat niti ne bo.
««
173 / 302
»»