» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
110 / 302
»»

Okapi ::

Jaz sem poskušal ugotoviti, a so sploh snemali pri nas, pa nisem nič prepoznal (razen uvodnega kadra, ki je lahko tudi nek "stock" posnetek, oziroma pobran od kje drugje).

O.

oo7 ::

Arrow nov kostum


Tr0n ::

Vracata se The Strain in Masters of Sex.

black ice ::

Zadnjo sezono The Strain sem bolj ali manj prespal, upam, da bo ta boljša.

Outcast ::

Zanimiv začetek tretje sezone Ray Donovana.

negot ::

in Rectify s03,

:)

oo7 ::

The Brink še ena odlična epizoda :))

The Last ship pa ravno tako še ena odlična epizoda. The Last ship v drugi sezoni 1,2,4,5 res dobre epizode samo tretja je bila zaspana 8-)

oo7 ::

Fargo - Season 2 - First Trailer


:D

Okapi ::

Whispers je tudi kar zanimiva, od teh novih.

IL_DIAVOLO ::

Fargo bo nor...že kar vidim

oo7 ::

- SPOILER:

Zoo

-

s01e03






Takoj na začetku tretje epizode je spet pokazalo Slovenijo in za trenutek neke hiše je komu kaj znano?

Pa v mrtvašnici, kjer so imeli trupla od napadeih psov tudi niso govorili Slovensko ampak je bilo slišati Rusko ali Češko ?

Tisti morilec v zaporu mora imeti en poseben vpliv na živali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Okapi ::

Dogajalo naj bi se v Kamniku, samo niso tam snemali.

Jst ::

Vaš opis Zoo me spominja na eno britansko serijo Primeval, ki je imela dve ali tri sezone - ene pet let nazaj - kjer so se "odpirala vrata" preteklosti in so v naš čas prihajali razni dinozavri, napadalne živali,...

edit:

Kakšen se vam je zdel Sense8? Meni odličen in upam, da posnamejo drugo sezono.

Humans kdo spremlja? Po dveh pogledanih epizodah mi je še kar zanimiva. Čeprav je koncept že prežvečen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Nova TV serija od Kurt Sutterja od ustvarjalca TV serije Sons Of Anarchy :)

Outcast ::

Zgleda zanimivo, sploh ker je od Sutterja in ker se dogaja v sr.veku, da vidmo, kako mu je to uspelo...je pa čist njegova fora da morata on in njegova 'tastara' bit med igralskim kadrom:P

imagodei ::

black ice je izjavil:

Kakšni so vtisi glede Humans?

Iz epizode v epizodo bolj navdušen. Zadeva sicer bazira na Švedski Real Humans, pa tudi sicer je angleške in ne ameriške produkcije, tako da imam visoka pričakovanja.
- Hoc est qui sumus -

Lion29 ::

Meni je Humans precej kul... nisem pa se pogledal zadnje epizode...bom za vikend..
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Meni je tudi Humans iz epizode v epizodo bolj všeč. Ko sem začel gledati, sem si mislil, "prežvečena tema" in nisem imel visokih pričakovanj. Predvideval sem, da bom po tretjem delu obupal in nehal gledati. A ravno takrat se začnejo dogajati zanimive stvari, igralci dobro igrajo svoje vloge, edino okolje se mi zdi preveč "sterilno."

Serija ostaja na koledarju.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

67th Emmy Awards Nominees

Bob Odenkirk (Better Call Saul), Jon Hamm (Mad Men), Kevin Spacey (House Of Cards), Liev Schreiber (Ray Donovan)....eden od teh 4ih definitivno, upam na Boba, sam bo pomoje kr Jon al pa Spacey.

http://www.emmys.com/awards/nominees-wi...

Lion29 ::

Liev ali Bob sta po mojem okusu - mi je vseeno kateri od njiju

kevin je pa itak ze zadosti nagrad pobral, ne rabi se emmijev :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Zasnja sezona House Of Cards ni bila na nivoju prvih dveh, dobremu igranju Kevina navkljub. Jaz bi glasoval za Tatiano Maslany iz Orphan Black. (Čeprav je bila tudi tretja sezona Oprhan Black slabša od prvih dveh. Je pa vsaj na koncu bil zanimiv cliffhanger in s tem nastavek za potencialno zanimivo četrto sezono.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Pri ženskah težko rečem, gledam sm samo Mad Men-a in Homeland. Claire je bila dobra v slednji, sam ne vem če je ravno ona/njena igra za zmago...je bla pa zadnja sezona, kot celota, fenomenalna.

Lion29 ::

Edie Falco za zensko
Ali Margoulis (ce je nominirana)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Homeland: Kaj pa vem. Začetek, torej prvih nekaj epizod (zadnje predvajane sezone) je bilo dobrih, nato je pa šlo dol.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

jaz bi stavil tako:

drama actor: Bob Odenkirk / Liev Schreiber
comedy actor: William H. Macy

drama actress: Taraji P. Henson
comedy actress: Edie Falco (ceprav nurse jackie ni ravno komedija)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Jst je izjavil:

Zasnja sezona House Of Cards ni bila na nivoju prvih dveh, dobremu igranju Kevina navkljub. Jaz bi glasoval za Tatiano Maslany iz Orphan Black. (Čeprav je bila tudi tretja sezona Oprhan Black slabša od prvih dveh. Je pa vsaj na koncu bil zanimiv cliffhanger in s tem nastavek za potencialno zanimivo četrto sezono.)


Maslany brez konkurence, uber zahtevno, toliko likov, pogosto celo v dialogih, odigrano brezhibno.

Liev Schreiber, no way, prej bi si zaslužil njegov brat Pablo za lik v Orange is the new black. Ray Donovan je že v prejšnji sezoni postal ponovljiv in predvidljiv, s temi superhero sposobnostmi začenja Schreiber spominjati na Stevena Segala.

Lion29 ::

mnja... ne vem sicer o kaksnih super hero sposobnostih ti to, ampak ok :D

pablo pa bi bil support in ne lead... pa v tej zadnji sezoni je bil samo v eni epizodi, ce se ne motim...sicer pa je nominiran letos za guest appearance... :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Npr. v prvi epizodi nove sezone, ko Ray Donovan v 5 minutah reši primer ugrabitve in zmaga s kulijem proti pištoli. Samo po sebi to niti ne bi bil problem, ampak malo preveč je takih primerov, vsaj za moj okus, želel bi si več poudarka kompleksnosti karakterjev in odnosov, tako kot v 1. sezoni.

scipascapa ::

wayward pines: po 2 delih zadovoljen.

Izi ::

Wayward Pines Cancelled ;((

FOX je skenslal še eno odlično serijo. Naslednji teden bo predvajan še sezonski finale in potem konec.

cebelar123 ::

Tipicno za fox, bedaki sami zgleda tam sedijo.

Zelnick ::

Saj pa Wayward pines je bil napisan za 1 sezono.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Izi ::

Zelnick je izjavil:

Saj pa Wayward pines je bil napisan za 1 sezono.

Ja knjižna predloga je res bolj kratka, za eno sezono, ampak FOX se je nekaj hvalil, da če bo gledanost velika bodo za drugo sezono napisali novo zgodbo.
Link: http://seriable.com/wayward-pines-seaso...

In gledanost je zelo velika, ampak očitno so si premislili, ali pa je bilo pisanje nove zgodbe prevelik zalogaj in so ugotovili, da bi bila 2. sezona zelo verjetno le bleda senca 1. sezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

scipascapa ::

Mah neumni so res....serije bi morale biti neodvisne, financirane delno s strani fanov.....kickstarter varianta....pa tudi igralci bi se morali zadovoljiti z nižjami plačami, če so res igralci, ki igrajo z veseljem in z dušo....ne pa tako kot je, da imajo previsoke plače in potem studiji skenslajo, ker kao ni gledanosti in rentabilnosti.

STASI ::

Okapi je izjavil:

Dogajalo naj bi se v Kamniku, samo niso tam snemali.

Nič pr nas snemano. Tiste sekvence, ki naj bi se v Kamniku dogajale, so snemane v ZDA ali kje drugje, saj ni nič znanega.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

oo7 ::

STASI je izjavil:

Okapi je izjavil:

Dogajalo naj bi se v Kamniku, samo niso tam snemali.

Nič pr nas snemano. Tiste sekvence, ki naj bi se v Kamniku dogajale, so snemane v ZDA ali kje drugje, saj ni nič znanega.



Edino to mi je poznano z druge epizode.

Lion29 ::

ja, stock posnetki ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

plaz21 ::

Že ko sem zgradbo videl, tam ko je prikazana mrtvašnica, mi tista sekvenca pred tem niti približno ni delovala na Slovenijo.

TheKekec ::

Pozna kdo kakšno serijo podobno The Office ali Park and Recreation?

Hvala

oo7 ::

A reboot of Xena: Warrior Princess is in development
http://www.theverge.com/2015/7/20/90066...

Je že 20 let odkar se je začela Xena8-O se spomnim sem redno gledal Xeno in Herculesa na A kanalu :)

Saj mogoče bo dobra Tv serija mapak Lucy Lawless je nezamenljiva :)

leiito ::

TheKekec je izjavil:

Pozna kdo kakšno serijo podobno The Office ali Park and Recreation?

Hvala


Podobno v čem? Da je komedija?

Lion29 ::

da je neumna komedija ? :P

Ray pocasi spet dobiva zalet... setup pa to :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

TheKekec ::

leiito je izjavil:

TheKekec je izjavil:

Pozna kdo kakšno serijo podobno The Office ali Park and Recreation?

Hvala


Podobno v čem? Da je komedija?


Da, in da ima kaksne podobne akward scene ter da ima take razlicne like, ki so vsak po svoje čudni.

leiito ::

A nismo vsi na svetu vsak po svoje čudni?

Komedija je zahteven žanr, okusi so različni, ampak če ti bolj sede karakterni od situacijskega humorja, Broad City je v tej kategorij najbrž najboljši show zadnji 2 leti.

Aja, če imaš rad "awkward", Louie. 5 sezon nelagodja vseh vrst in oblik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Lion29 ::

broad city kot je omenil leiito, pred tem pa moska verzija workaholics
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Lion29 je izjavil:

broad city kot je omenil leiito, pred tem pa moska verzija workaholics


Workaholics? Nekako je ušlo čez špranje, slišal nisem za ta show do danes. Priporočaš, Lion29?

Broadcity je meni edina komedija, na tiviju ali filmu zadnjih let, da sem se vsaj 1x na par epizod na glas smejal, tudi če sem gledal sam. Louie npr. požgečka, ni pa glih, da bi se držal za trebuh, kaj drugega še manj, čeprav mi je bil The Office prvih par sezon OK, za razliko od Parks and Recreation ali novejših poskusov tipa Inside Amy Schumer ali Unbreakable Kimmy Schmidt. Situacijski humor mi pa itak ne vžge, morda z izjemo kake fore zgodnjih bratov Farrely.

Lion29 ::

Workaholics je stoner komedija skoraj v istem stilu kot broadcity, le da je se malo bolj stoner.... je pa nastala par let prej...

poglej par epizod, pa bos videl... so zelo random, prav tako kot broad city

meni osebno sta obe tupi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

leiito ::

Za Broad City bi se težko strinjal, da je stoner komedija. Sem in tja kadijo, kot pač večina družbeno angažiranih v tej generaciji, ampak je to predvsem del lika Illane, ni predmet zgodbe samo po sebi.

Tudi da je serija "tupa", I beg to differ. Ni zlati standard, nek indikator pa ipak je, da ima show povsod top ocene kritikov in gledalcev. Pa še prava zgodba o uspehu je, punci sta začeli s kratkimi posnetki lastne produkcije na youtubu.

oo7 ::

Fargo - New Season - Official Trailer



Komaj čakam prva sezona je bila fenomenalna.

jizzer ::

oo7 je izjavil:

Fargo - New Season - Official Trailer



Komaj čakam prva sezona je bila fenomenalna.


Tole bo samo slab približek prve sezone, podobno kot TD z 2. sezono...

No da nebom slišat pesimistično, mogooče pa ne :) mogoče se bo celo TD pobral.
««
110 / 302
»»