» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
111 / 302
»»

oo7 ::

Napovedana druga sezona serije The Brink 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cheetah ::

Ja moja najljubša do zdaj je Breaking Bad pa House M.D je bila tud dobra
ampak zdej gledam The Arrow pa The Flash, tudi čakam na nove epizode od Better Call Saul (breaking bad spinoff) in The Blacklist (je bla tud na tv)

oo7 je izjavil:

Arrow nov kostum



Zgleda odlično! Komaj čakam na novo sezono

oo7 je izjavil:

Fargo - New Season - Official Trailer



Komaj čakam prva sezona je bila fenomenalna.

Ker vidim da je veliko pohval pa tud mal sem si pogledu po youtubu in imdb zgleda fargo dobra serija, bom probal začet gledat pa da vidmo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cheetah ()

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Napovedana druga sezona serije The Brink 8-)

Urgh. :(

TheKekec ::

Zanimiv 10 del Wayward Pines. Uf.

oo7 ::

Da Vinci Demons tretja sezona se začne 24 Oktobra 2015 ampak na žalost bo tretja sezona zadnja:'(




Da Vinci's Demons | Season 3 Official Trailer

scipascapa ::

Važno, da bo Supernatural 11 sezona....ostalo pa skenslajo, ki so 100x boljše.

IL_DIAVOLO ::

Izi je izjavil:

Wayward Pines Cancelled ;((

FOX je skenslal še eno odlično serijo. Naslednji teden bo predvajan še sezonski finale in potem konec.


Mah daj...kaki bedaki. Ne rečem, da je top serija, ampak vsekakor zelo gledljiva.

Okapi ::

Bila je precej brezvezna, poleg tega pa se je zgodba končala. Nikjer ne piše, da je treba vse nategovati v nedogled.

cebelar123 ::

Wayward Pines pa že ni bila brezvezna serija. Bila je gledljiva in pravo poletno presenečenje. Ko si se navado na leseno igranje glavnega junaka je serija postala zelo zanimiva.

Lion29 ::

komu je vsec SCREAM?

sem mislu, da jim ne bo uspelo narediti slasher serije... pa jim kar dobro uspeva... sam upam, da ne bo postala zajfnica, kot pretty little liars, ki sem jo ze zdavnaj nehal gledat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zelnick ::

cebelar123 je izjavil:

Wayward Pines pa že ni bila brezvezna serija. Bila je gledljiva in pravo poletno presenečenje. Ko si se navado na leseno igranje glavnega junaka je serija postala zelo zanimiva.


Ja je bila zanimiva in drugačna.. Samo je v serija v prvi sezoni povzela vse knjige in bi druga sezona bila manj gledana. Primerjaj Under the dome, ki je tudi bila mišljena kot miniserija z 1-2 sezonami.
prva sezona je bila ok pol pa so zavlekli pa sem nehal gledat!
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

scipascapa ::

tudi jaz sem under the dome nehal gledat.

erne ::

Gleda kdo Mr robot, me zanima kako je? Ocenjen je dobro. Pogresam nekaj v stilu Breaking bad ali pa Sons of anarchy, mislim da trenutno ni nic takega zunaj.

Lion29 ::

ma kaj je tako tezko pritisnit ctrl+F in vpisat robot not in chekirat kdo ze o tem govori v tej temi??
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

erne ::

Vprasal sem za mnenje in ce kdo pozna kaksne podobne serije bb ali pa soa. Neven kaj se oglasas brezveze, a nimas pametnejsega dela kak tu nekaj zaj pametovat. Eni ste res pravi kalibri. Ce ne mislis odgovorit, na vprasanje se rajsi ne oglasaj. Lp

Lion29 ::

erne je izjavil:

Gleda kdo Mr robot, me zanima kako je?


To je vprasanje in je zelo iritajoce... glede na to, da se je v tej temi kar precej diskutiralo o tej seriji... cemu postavljas taka vprasanja (in pricakujes, da bi folk odgovoril) namesto da malo pobrskas in chekiras? forum je ravno zato... to ni Q&A site.

ce bi pa zastavil vprasanje drugace, sigurno nebi bilo neodobravanja.

a nimas pametnejsega dela kak tu nekaj zaj pametovat


sem moderator te teme, tak da ..... ne ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cebelar123 ::

Lion29 je izjavil:

erne je izjavil:

Gleda kdo Mr robot, me zanima kako je?


To je vprasanje in je zelo iritajoce... glede na to, da se je v tej temi kar precej diskutiralo o tej seriji... cemu postavljas taka vprasanja (in pricakujes, da bi folk odgovoril) namesto da malo pobrskas in chekiras? forum je ravno zato... to ni Q&A site.

ce bi pa zastavil vprasanje drugace, sigurno nebi bilo neodobravanja.

a nimas pametnejsega dela kak tu nekaj zaj pametovat


sem moderator te teme, tak da ..... ne ;)


 lol

lol

IL_DIAVOLO ::

Okapi je izjavil:

Bila je precej brezvezna, poleg tega pa se je zgodba končala. Nikjer ne piše, da je treba vse nategovati v nedogled.


Nisem še pogledal do konca...morda spremenim mnenje ;)

trololo2 ::

imagodei je izjavil:

black ice je izjavil:

Kakšni so vtisi glede Humans?

Iz epizode v epizodo bolj navdušen. Zadeva sicer bazira na Švedski Real Humans, pa tudi sicer je angleške in ne ameriške produkcije, tako da imam visoka pričakovanja.


Je pa hecno kako zelo sta si podobni Švedska in Angleška verzija. Očitno so Angleži šli snemat samo zaradi USA populacije, ki noče brati podnapisov.

Lion29 ::

mnja... tut anglezi niso lih navduseni nad podnapisi :D
pa ce smo posteni... tut jaz nisem navdusen nad podnapisi :D


eko, pogledal vse dele Wayward Pines...
hmm... komot bi lahko posneli nadaljevanje, ce bi zeleli.... se mi zdi, da so dobro zakljucili, mi je bilo zlo vsec finale
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

scipascapa ::

Wayward pines je imel izredno slab finale, nobenega konkretnega odgovora, ali bodo znotraj ograj živeli naprej ali se bodo širili.
Kaj se zgodi z aberi itd?

Izi ::

scipascapa je izjavil:

Wayward pines je imel izredno slab finale, nobenega konkretnega odgovora, ali bodo znotraj ograj živeli naprej ali se bodo širili.
Kaj se zgodi z aberi itd?

Na vem kaj si ti gledal, ampak dani so bili vsi konkretni odgovori. Zaključek je bil celo malo presenetljiv, ker ni bil ravno happy end.
Osebno se mi je zaključek zdel v redu in se tudi strinjam z Lion29, da bi brez problema lahko nadaljevali z zgodbo.

Okapi ::

Vsako zgodbo bi lahko vedno nadaljevali. Ampak nekje je treba končati in bolje tako, kot da bi nekaj nategovali v nedogled. Če imaš rad pravljice s srečnim koncem, ti tak konec seveda ni všeč, in si želiš, da bi se nadaljevalo in obrnilo v srečno smer.

cebelar123 ::

Je pa tu še ena možnost, da niso smeli posneti druge sezone saj avtor knjig mogoče misli napisati še kakšno knjigo.

cebelar123 ::

Imam še eno vprašanje glede serije. Nevem več naslova serije vem samo, da je obstajal pilot kakšni 2 leti nazaj recimo. Tematika je bila apokaliptična, ljudje so bili ujeti v nekakšni zgradbi in so se trudili pri ven zunaj pa je bil kaos. Trudili so se priti vem pri vhodu v garažno hišo , kateri je bil zaprti z rešetkami. Na koncu dela pa pokaže nekakšno pošast tipa hudič al nekaj , torej ni bil zombi. Se spomni kdo tega naslova oz. ali so sploh posneli kaj več kot pilota?

LuGi ::

cebelar123 je izjavil:

Imam še eno vprašanje glede serije. Nevem več naslova serije vem samo, da je obstajal pilot kakšni 2 leti nazaj recimo. Tematika je bila apokaliptična, ljudje so bili ujeti v nekakšni zgradbi in so se trudili pri ven zunaj pa je bil kaos. Trudili so se priti vem pri vhodu v garažno hišo , kateri je bil zaprti z rešetkami. Na koncu dela pa pokaže nekakšno pošast tipa hudič al nekaj , torej ni bil zombi. Se spomni kdo tega naslova oz. ali so sploh posneli kaj več kot pilota?


Pomoje da mislis to http://www.imdb.com/title/tt3145422 in je ostalo pri pilotu

Killerade ::

Gledate Power?

scipascapa ::

lugi: točno ta je, da....škoda, zgledalo je obetavno.

cebelar123 ::

LuGi je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Imam še eno vprašanje glede serije. Nevem več naslova serije vem samo, da je obstajal pilot kakšni 2 leti nazaj recimo. Tematika je bila apokaliptična, ljudje so bili ujeti v nekakšni zgradbi in so se trudili pri ven zunaj pa je bil kaos. Trudili so se priti vem pri vhodu v garažno hišo , kateri je bil zaprti z rešetkami. Na koncu dela pa pokaže nekakšno pošast tipa hudič al nekaj , torej ni bil zombi. Se spomni kdo tega naslova oz. ali so sploh posneli kaj več kot pilota?


Pomoje da mislis to http://www.imdb.com/title/tt3145422 in je ostalo pri pilotu


Thx točno to je bilo ja :)

Outcast ::

Killerade je izjavil:

Gledate Power?


Spremljam; imam pa občutek da je tale druga sezona tud zadnja...

cebelar123 ::

Nekaj ste omenjali tudi serijo Deutschland 83. Meni se je zdela zelo obetavna ampak na začetku nisem našel nikjer serije nato pa sem imel še probleme s podnapisi: :( nemški jezik mi ne leži preveč. Zdaj sem malo podrobneje pobrskal in našel angleške podnapise tako, da se bom najbrž odločil in dal šanso.

Ali je kdo to že gledal?

leiito ::

cebelar123 je izjavil:

Nekaj ste omenjali tudi serijo Deutschland 83. Meni se je zdela zelo obetavna ampak na začetku nisem našel nikjer serije nato pa sem imel še probleme s podnapisi: :( nemški jezik mi ne leži preveč. Zdaj sem malo podrobneje pobrskal in našel angleške podnapise tako, da se bom najbrž odločil in dal šanso.

Ali je kdo to že gledal?


Vsekakor vredno vsaj dati priložnost, angleški podnapisi so hardcoded, ne rabiš iskati. Trenutno D83 predvaja Sundance TV, pride ven par ur kasneje kot druga roba, prvi dan samo v enem formatu, RTL originala sam nisem našel na netu. Dobiva tudi top ocene, če ti to kaj pomeni.

Je pač tako, da so si okusi različni. Younger in Unreal npr. imata na RT najvišje ocene, pa meni nekako nista potegnili, do S2 True Detective je pa večina zelo kritična, meni se zdi pa dobra in boljša in bolj gledljiva od creepy supernaturalne S1 + zame Vince Vaughn in Colin Farrel tu kažeta presenetljiv igralski talent, v primerjavi s stereotipnima Harrelsonom in Maconagheyjem.

IL_DIAVOLO ::

leiito je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Nekaj ste omenjali tudi serijo Deutschland 83. Meni se je zdela zelo obetavna ampak na začetku nisem našel nikjer serije nato pa sem imel še probleme s podnapisi: :( nemški jezik mi ne leži preveč. Zdaj sem malo podrobneje pobrskal in našel angleške podnapise tako, da se bom najbrž odločil in dal šanso.

Ali je kdo to že gledal?


Vsekakor vredno vsaj dati priložnost, angleški podnapisi so hardcoded, ne rabiš iskati. Trenutno D83 predvaja Sundance TV, pride ven par ur kasneje kot druga roba, prvi dan samo v enem formatu, RTL originala sam nisem našel na netu. Dobiva tudi top ocene, če ti to kaj pomeni.

Je pač tako, da so si okusi različni. Younger in Unreal npr. imata na RT najvišje ocene, pa meni nekako nista potegnili, do S2 True Detective je pa večina zelo kritična, meni se zdi pa dobra in boljša in bolj gledljiva od creepy supernaturalne S1 + zame Vince Vaughn in Colin Farrel tu kažeta presenetljiv igralski talent, v primerjavi s stereotipnima Harrelsonom in Maconagheyjem.


Niti približno, boljše da bi ostala ista igralska zasedba. Vaughn naj še raje naprej snema propadle komedije.

leiito ::

Saj pravim, da so številni kritični do sezone in Vaughnove igre, ampak če dovoliš, vztrajam pri svojem mnenju. Pa mi sicer filmi z Vaughnom, razen Old School, niti všeč niso.

Kjer se pa najbrž da strinjati, je da ima Frank Semyon epske linije. Ne vem koliko, če sploh, uspešno se to prevede v slovenščino, ampak Frankov vokabular je specifičen, sofisticirane besede, ki odražajo njegov vzpon, potem ko je bil "drafted on the wrong side of the class war", ampak ob tem lik ne zveni pretenciozno, temu pa dodaja amerokonfucijske modrosti, primerno mero kletvic in deadpan komentarje. Ko puli zlate zobe: "I always hated these things, what kind of way is this to greet the world?" Nasploh so dialogi bolj knjižni kot filmski, ampak to so vpeljali že pisci The Wire naprej.

"You ever wonder why boiling water softens potatoes, but hardens eggs? All these fuckarounds get put in the water and go soft. Me? I've been boiled so many times, I'm ready for my Easter painting."

Killerade ::

Outcast je izjavil:

Killerade je izjavil:

Gledate Power?


Spremljam; imam pa občutek da je tale druga sezona tud zadnja...


Power Renewed For Season 3 On Starz 8-)

Outcast ::

Killerade je izjavil:

Outcast je izjavil:

Killerade je izjavil:

Gledate Power?


Spremljam; imam pa občutek da je tale druga sezona tud zadnja...


Power Renewed For Season 3 On Starz 8-)


Damn ;((...že druga sezona se mi vleče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

xardas ::

Mr. Robot 8-O

Cheetah ::

xardas je izjavil:

Mr. Robot 8-O

Jaz bom tudi danes začel, zgleda zelo zanimivo

ramiz?! ::

Nova sezona Hell on wheels, če kdo slučajno še gleda... nisem opazil, da je že kdo omenil v zadnjem času, čeprav se mi zdi zelo dobra serija
Never regret anything, there's always a reason things happen.

cebelar123 ::


Po ogledu treh delov deutschland 83 moram napisati da je serija super. Čeprav ne morem verjeti, da so bili v NDRu tako nazadnjaški in niso vedeli kaj je walkman ali pa imeli sovoje računalnike s svojim tipom disket in so bili presenečeni ko so videli te diskete, ki jih poznamo mi "govorim o velikih disketah/rusi so imeli v tem času še večje :D.

Priporočam vsakemu, ki ga zanima tematika hladne vojne in se mu a ubadat z nemško serijo.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Sej pravm.

Glede zgodovinske avtentičnosti ne vem, ampak suspension of disbelief je sestavni del dramaturgije, ne gre stvari jemati preveč resno.

selenci ::

Meni je do zdaj najljubša serija The Flash, sem pa nekaj časa gledal tudi the vampire diaries, sem pa pogledal vse episode serije How I met your mother, friends in happy endings. Močno priporočam vse od teh serij saj so nekatere zelo napete, druge pa zelo humoristične.

meho7 ::

TheKekec je izjavil:

Pozna kdo kakšno serijo podobno The Office ali Park and Recreation?

Hvala

imagodei ::

- SPOILER:

Zoo

-

s01e05




No, ko že govorimo o "suspension of disbelief"... 5. del ZOO-ja me je dokončno prepričal, da ob gledanju tega crapa izgubljam dragocen čas, ki se ne bo nikoli vrnil. Pod optičnim mikroskopom je tip odkril kemikalije, ki jih ne bi smelo biti v bakteriji? Pod optičnim mikroskopom je gledal molekule in v njih opazil podpis? Samo, ni bil to podpis z imenom in priimkom, je bil bolj grafit... Kolega iz MIT mu bo pomagal, ker ima morda kristalno kuglo...

Aja, pa že v prejšnjem delu, ko jim je utekočinjene (?) volčje možgane razneslo po hotelski sobi zaradi bakterije? For fuck's sake, no.

Da ne omenjam katastrofalne igre.

Saj si od serije nikoli nisem obetal kaj posebnega. Prvih nekaj delov je bilo bolj zabavnih kot zanimivih. Ampak tole pa - res, halo.


SPOILERS OFF


BTW, pomanjkanje kakršnih koli komentarjev glede True detective S2 me navaja na misel, da nihče noče biti prvi, ki bi izjavil, da druga sezona ne seže niti do kolen prvi. There, I said it. Pripovedovanje zgodbe je res raztrgano, akterjev cela množica, da iz tedna v teden težko slediš kdo je kdo. Če bi serijo predvajali vsak dan, bi mogoče še šlo, tako pa izpade kot cheap fora, s katero nas producenti hočejo zmesti, da ne bi prehitro razvozlali zgodbe. Mislim, jaz imam težavo sploh ugotovit, kaj je tukaj zgodba. :)
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

cebelar123 ::

Itak da ne seže prvi sezoni do kolen. Ampak prva sezona je res postavila visoka pričakovanja. Jaz gledam drugo sezono še samo zaradi Rachel McAdams aka Detective Ani Bezzerides :D

leiito ::

McAdams je res prijetno presenečenja, ampak meni sta všeč tudi Vaughn in Farrell s svojih vlogah, da o dialogih ne govorim.

Daleč od tega, imagodei, da noče biti nihče prvi, ki bi kritiziral TD S2, prej nasprotno, kritike so z vsako epizode vse glasnejše, predvsem na račun zgodbe in odhoda Fukunage, ki je režiral večino epizod prve sezone. Pri HBO show branijo, pravijo naj počakamo do konca, ko bo baje vse OK in namigujejo na S3.

Za to sezono sta ostali samo še 2 epizodi in se morda res zdi, da bo težko zadovoljivo razplesti vse te posamične zaplete, ampak pustimo se presenetiti, Nic Pizzolato je ipak mojster svojega poklica.

sheeshkar ::

imagodei je izjavil:

BTW, pomanjkanje kakršnih koli komentarjev glede True detective S2 me navaja na misel, da nihče noče biti prvi, ki bi izjavil, da druga sezona ne seže niti do kolen prvi. There, I said it. Pripovedovanje zgodbe je res raztrgano, akterjev cela množica, da iz tedna v teden težko slediš kdo je kdo. Če bi serijo predvajali vsak dan, bi mogoče še šlo, tako pa izpade kot cheap fora, s katero nas producenti hočejo zmesti, da ne bi prehitro razvozlali zgodbe. Mislim, jaz imam težavo sploh ugotovit, kaj je tukaj zgodba. :)

Pridi v temo o True Detective, tam s(m)o nekateri že povedali svoje mnenje. Se pa s tvojo mini kritiko povsem strinjam. Še vedno pa upam, da bodo zadnji deli bili boljši in vsaj tadovoljivo povezali tole zmedo, ki smo jo spremljali do sedaj.

oo7 ::

Serijo The Brink kdo gleda?

Današnja epizoda je bila spet odlična :)

leiito ::

Gledal E1 The Brink, meni se je zdelo neposrečeno, za komedijo.

Je pa Mr Robot toliko boljši, kar je bilo sicer že omenjeno, ampak show je zanimiv tudi s stališča engineeringa javnega mnenja. Elliot je po House MD in Nurse Jacke že tretji (če nisem koga izpustil) glavni junak serije, ki je funkcionalni odvisnik od opiatov. Težko reči kaj točno nam s tem sporočajo, ampak še 10 let nazaj bi tak protagonist par epizod kasneje že propadel in se prostituiral za svoj hit. Časi se spreminjajo.

imagodei ::

sheeshkar je izjavil:

imagodei je izjavil:

BTW, pomanjkanje kakršnih koli komentarjev glede True detective S2 me navaja na misel, da nihče noče biti prvi, ki bi izjavil, da druga sezona ne seže niti do kolen prvi. There, I said it. Pripovedovanje zgodbe je res raztrgano, akterjev cela množica, da iz tedna v teden težko slediš kdo je kdo. Če bi serijo predvajali vsak dan, bi mogoče še šlo, tako pa izpade kot cheap fora, s katero nas producenti hočejo zmesti, da ne bi prehitro razvozlali zgodbe. Mislim, jaz imam težavo sploh ugotovit, kaj je tukaj zgodba. :)

Pridi v temo o True Detective, tam s(m)o nekateri že povedali svoje mnenje. Se pa s tvojo mini kritiko povsem strinjam. Še vedno pa upam, da bodo zadnji deli bili boljši in vsaj tadovoljivo povezali tole zmedo, ki smo jo spremljali do sedaj.

Meh... Kliknem na zgornji link, grem na zadnjo stran in v momentu preberem spoiler za trenutno zadnji del druge sezone. Kdaj se bo folk naučil, da to ni kul?
- Hoc est qui sumus -
««
111 / 302
»»