» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
16 / 308
»»

klemenSLO ::

Continuum se je zboljšal tako da bo treba pogledat če bo 2.sezona za kej.
Suits mi je krasna pravniška. Na kometar Lion29 pa +1
Breaking Bad konstantno dobra.

Še kak mesec do 2 in se začne sezona nadaljevank. Zdej je res bolj mrtvilo.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

iceman3 ::

Poglejte Common Law, cop show, ampak fun stuff.

Killermode ::

Common Law priporočam.

A gleda kdo Sinbad? je za kej al ni gledljiv?

Okapi ::

namrec take tezke drame raje prestavim za kdaj drugic..
Kaj češ, tebi pač bolj ležijo razne najstniške zadeve, Bunheads, Pretty Little Liers in to.;)

O.

Killermode ::

Okapi je izjavil:

namrec take tezke drame raje prestavim za kdaj drugic..
Kaj češ, tebi pač bolj ležijo razne najstniške zadeve, Bunheads, Pretty Little Liers in to.;)

O.

Lahko gre pa teen volf gledat :P hah

IL DIAVOLO ::

Kak pa so kaj mad men, boardwalke empire, sons of anarchy,24...ocenjene so zelo visoko in tudi zvrst mi ugaja(zelo)

leiito ::

Homeland, ah? Je vredno tveganja? Ne bi si rad pokvaril od Breaking Bad okusa v ustih.

bluefish ::

Homeland je vsekakor vreden ogleda.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

namrec take tezke drame raje prestavim za kdaj drugic..
Kaj češ, tebi pač bolj ležijo razne najstniške zadeve, Bunheads, Pretty Little Liers in to.;)

O.


hehe, kot da nebi vedu, pricakovano ;)

sicer pa gledam se breaking bad, game of thrones, parenthood, boss, the walking dead pa se kaj bi se naslo od takih dram... pac gledam skoraj vse... in nekje pac moram rezat... najraje imam dobre komedije za sprostitev, potem pa kake odvetniske in dobre sci fi... zdalec od tega, da mi omenjene serije nebi bile vsec.... damages sem pogledal prvo sezono, tut kaj drugega... in jih bom definitivno se kdaj pogledal... zdaj preferiram pac te.... prejsnjih par tednov serm recimo pogledal anime death note :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

leiito ::

Ok. Sicer je bil pa tudi meni The Wire naj show vseh časov, dokler ni prišel Heisenberg. Dexter tudi cool, Lost mi je nekako razvodenel v zadnji sezoni, dveh, sploh nisem gledal do konca, pa sem bil Lost addict prvih nekaj sezon. Potem nam je pa večini pogosto všeč še kaka bolj obskurna serija, iz tega ali onega razloga. meni je bila taka The Thick Of It, britanska politična satira (8.8 na imdb), do neke mere tudi Ricky Gervais Show oz. Karl Pilkington. (8.2). Komedija je definitivno najtežji žanr za zadovoljitev zahtevnega gledalca.

IL DIAVOLO ::

The wire je tak top of the top, ne samo zaradi tega, ker so prikazali realno življenje na ulici, ampak ker je bila ves čas zanimiva, jaz bi še kar gledal.Še lep čas ne bo serije kot je the wire, verjetno nikoli.

SHEEET! :))

Zgodovina sprememb…

echo ::

Robin Williams ima po Wilfredu še guest appearance v tazadnjem Louie.
Odlično.

Lion29 ::

jap, sej pravim.... vedno vec je mainstream actorjev v serijah.... zdaj sem vidu en dan, da bo kevin bacon mel svojo srijo

ne bo dolgo, ko bomo videli giralce kalibra brad pitt, al pacino, kevin spacez ali edvard norton...

super
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

andromedar ::

Če so mi recimo všeč lahkotne komične zadeve tipa IT Crowd, The Big Bang Theory, tudi New Girl,... Kaj mi priporočate?
Eh?

Killermode ::

andromedar je izjavil:

Če so mi recimo všeč lahkotne komične zadeve tipa IT Crowd, The Big Bang Theory, tudi New Girl,... Kaj mi priporočate?

The exes

leiito ::

Lion29 je izjavil:

jap, sej pravim.... vedno vec je mainstream actorjev v serijah.... zdaj sem vidu en dan, da bo kevin bacon mel svojo srijo

ne bo dolgo, ko bomo videli giralce kalibra brad pitt, al pacino, kevin spacez ali edvard norton...

super


Pacino je že bil v (mini)seriji. Angels in America.

Lion29 ::

miniserije ne štejejo ;).. to je isto kot podaljšani film
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

andromedar ::

Killermode je izjavil:

andromedar je izjavil:

Če so mi recimo všeč lahkotne komične zadeve tipa IT Crowd, The Big Bang Theory, tudi New Girl,... Kaj mi priporočate?

The exes



Hvala, bom pogledal :)
Eh?

leiito ::

Lion29 je izjavil:

miniserije ne štejejo ;).. to je isto kot podaljšani film


Aja? A ni miniserija bližje seriji, produkcija za tivi vs. produkcija za kinematografe?

Je pa res, da se Emmy daje za glavnega igralca v filmu ali miniseriji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Lion29 ::

jah odvisno... IT je kao film

je pa odvisno... miniserije se obravnava cisto drugace... to so te, ki imajo max 6 delov...

band of brothers jaz ne smatram vec kot miniserijo recimo :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Nikec3 ::

Po dolgem času spet zelo solidna epizods Falling Skies. Čeprav je zgodba že stokrat videna in precej predvidljiva, je precej verjetna in ni niti malo črno-bela. Spomnila me je na Battlestar Galactico, ko se prvič srečata Galactica in Pegasus. Velik + serije še naprej ostaja igra.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

black ice ::

Gleda kdo Hell on wheels?

IL DIAVOLO ::

Počakajte 1 mesec ali 2, pa boste imeli vse živo na razpolago...dexter, homeland, walking dead itd...

Jst ::

Zadnji del Falling Skies, pa tudi deli prej, so tako nesramno predvidljivi.




SPOILER!!!!

V zadnjem delu, ko jih ujamejo, sem vedel, da jih bo nekdo prišel rešiti. Mislil sem na Porterja, ker so rebel Skitters prej napadli, ampak tudi to sem imel v mislih, da je kakšen Skitter-rebel "infiltrator," ki jih bo rešil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bluefish ::

Spoiler!

WTF, še ena nova vesoljska rasa v Falling Skies.
Avtorji očitno želijo zadevo zaplesti do amena, nazadnje pa se zna zgoditi, da bo vse skupaj polom in bodo končali brez najmanjšega razpleta.

Nikec3 ::

Avtorji očitno želijo zadevo zaplesti do amena, nazadnje pa se zna zgoditi, da bo vse skupaj polom in bodo končali brez najmanjšega razpleta.

Da. Falling Skies je dohitel "V" sindrom. Prva sezona je bila precej premišljena in dobro zasnovana, v drugi pa so kar random zaplete metali v epizode, tako da imamo sedaj velik kaos, ki bo verjetno ostal kaos.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

A kdo gleda serijo Strike back?
Danes sem pogledal 1 in 2 del in se mi zdi super serija:)

Okapi ::

Jaz sem gledal prvi dve sezoni in sem ju tule že hvalil:-)

O.

djordjevic ::

Newsroom. Top šit.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Killermode ::

Gleda kdo Copper? kako se vam zdi?

connel ::

Gledam ja, meni je dobra.

misek ::

Morda za koga zanimiva serija Necessary Roughness - mislim, da še ni bila omenjena.

ejQ ::

A ve kdo za serijo, ki je po kompleksnosti odnosov in fantasy faktorju podobna serijama Lost in Once Upon A Time?

Lion29 ::

game of thrones
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

ejQ ::

In kera ti je bolša - Once Upon.. al Game of Thrones? (ker sm vidla da si toplo priporoču OUAT)

IL DIAVOLO ::

Roko na srce, trenutno so vse serije, ki so na razpolago, bolj kot ne za tolažbo...ta prava stvar šele prihaja 8-)

Zgodovina sprememb…

ejQ ::

Ah kje. Once Upon je super duper.
In kera prihaja?

Lion29 ::

OUAT je ok, bi rekel kar malo nad povprecjem tv serij... no kakor je komu vsec...

GOT je pa masterpiece, to ni sploh primerljivo
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Okapi ::

True blood je bistveno boljša od onih pravljic. Tudi Grimm.

O.

Lion29 ::

mah...TB je drugacno... nebi lih rekel, da je bolje, po cem?
Grim sem pogledal prvih par delov mi je blo kr neki
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

_IKE_ ::

Touch of cloth.........serija o ang.detektivu z odtenkom črnega humorja,,,.....

Strike back........kul serija , še sploh ( imel napisano zakaj vendar zbrisal, ker lahko komu pokvarim gledanje)

Copper.......prva dva dela obetata dobro serijo....

Grimm....,...naveza monroe -nick je dopadljiva......

djordjevic ::

Še ena za priporočiti - vsaj po pilotu sodeč: Boss.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lion29 ::

djordjevic je izjavil:

Še ena za priporočiti - vsaj po pilotu sodeč: Boss.


Lion29 je izjavil:

A je kdo pogledal

BOSS link 1, Link 2




Sem si vzel zdaj ta 2 dni cas in pogledal prvo sezono. Kelsey Grammer (Frasier) igra res fenomenalno in ziher bo padlo kup nagrad... Serija govori o mocnem Čikaškem zupanu in kaj vse mora storiti, da se obdrzi na oblasti. Ce druzga ne, je vredno gledat samo zaradi Grammerja!


A je kdo pogledal? season finale... spoilers...vidu sem kar se mi zdi koka na polici... in da se je tip hotu overdozirat???


zdaj je ze par delov 2. sezone...bom pocakal, tako kot pri prvi, da se sezona zakljuci in pol pogledal vse dele
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

djordjevic ::

Šit, saj res. My bad. Sem moral napisat v zanosu. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

IL DIAVOLO ::

ejQ je izjavil:

Ah kje. Once Upon je super duper.
In kera prihaja?


Dexter, homeland, the walking dead...je dovolj?

ejQ ::

Nevem nevem, če je dovolj. A je?

Sm pogledala skor dva dela True Blood. Kul ja. Škoda k ni "Kwaaa?!? Uhuhu.." efekta. Najbrž to pol pride.

TehDucky ::

Prebral zadnji dve strani, pa niti omembe "Person of Interest". Izjemno pozitivno presenetila. Ogromno twistov, vsaj meni je to všeč. Igralci so mi pa tudi super, če še kdo ni gledal, priporočam.

Če koga zanima hiter opis. Gre se o starejšem programerju/hackerju, ki je delal za neko tajno/državno službo, mogu je pa nardit program, ki spremlja vse ljudi okoli sebe in bi opozorila na morebitne teroristične napade. Ta program oz. kot pravijo v seriji The Machine, pa vidi tudi navadne umore ipd. ampak so le-ti "unrelevant" in jih, da na neko black listo, da se zbrišejo. Pač razni zapleti, kako dobijo neki drugi to mašino, pravzaprav so jo prodali državi za 1$, ti so teroristične napade normalno reševali, unrelevant list pa je ostajal na black listi. Tukaj pa je ta programer naredil backdoor in cifre (social number) ljudi prestregal, ter jim hotel pomagati, ker mu je bilo hudo, da jim ni mogu pomagat. Istočasno je pa rabil partnerja in je dobil svojga "hitmana". Pravzaprav je good guy, ampak je pa čisti badass kar se tiče orožij pa borilnih veščin.
Vglavnem vse to pa postri detektivka Carter, ki tega našega "guy in a suit" lovi ves čas. Tako, da vsakič ko skušata pomagati ljudem, je detektivka bližje, da ju ujame ter spravi za zapahe.

Niti ni spoiler tole, ker lahko zveš že v trailerju ali pa v prvih dveh minutah vsake epizode.

Lion29 ::

POI je bil veckrat omenjen v tej temi
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

IL DIAVOLO ::

ejQ je izjavil:

Nevem nevem, če je dovolj. A je?

Sm pogledala skor dva dela True Blood. Kul ja. Škoda k ni "Kwaaa?!? Uhuhu.." efekta. Najbrž to pol pride.


Aha, punca si, pol pa ti bo bolj ležala serija The Vampire Diaries...ali se motim?

Lion29 ::

meni osebno je TVD boljsa od TB
Founder and CTO @ Article-Factory.ai
««
16 / 308
»»