» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
190 / 301
»»

Tr0n ::

Jp, it's good.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Moraš uživati v scenografiji - kako dobro je prikazan tisti alternativni svet.
Recimo sem videl tale avto z drsnimi vrati ...




Ja svet je zelo zanimiv v tej TV seriji.

IL_DIAVOLO ::

yayo je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Eto, pogledal DARK do konca.... toplo priporocam, tudi ce je nemski jezik.... serija je definitivno dobro narejena... in je vredna ogleda

jaz sem poskusil pogledati prvo epizodo, nemščina me sploh ne moti, ampak vse skupaj je bilo tako zamorjeno, da sem po pol ure nehal gledati. Morda poskusim še enkrat.


Spot on mate ;)

Kot da bi pogreb gledal.

leiito ::

Je kdo gledal Line Of Duty? Po The Guardianu #2 show 2017, za, kakopak, The Handmaid's Tale.
https://www.theguardian.com/tv-and-radi...

#9 je The Vietnam War, Ken Burns, zelo dobro.

Za Umbre ne trdim, morda si res zasluži vsaj pilota, ampak tudi bolgarski Pod Prikrite (Undercover) ima na imdb nerealnih 8.9, občutek imam, da so Vzhodnoevropejci, tako kot Indijci in še kdo, nekritično patriotski, ko gre za ocene filmske in tivi produkcije in nabijajo ocene, kot da jih bo zato kdo pobožal navzdol po dlaki.

Dominik11 ::

Jz sm začel gledat Medici: Masters of Florence k so mi všeč zgodovinske serije. Končal sm z pa z gledanjem The last Kingdom, zelo dobra, podobna Vikingom, velik bitk, borb, mečevanja,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dominik11 ()

IL_DIAVOLO ::

Wentworth- dobra serija o zenskem zaporu.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Wentworth- dobra serija o zenskem zaporu.


Točno do 5.sezone...pol pa postane ena f******* limonada!

donvito ::


Je že kdo pogledal, zgleda obetavno?
http://www.imdb.com/title/tt4604612/

TheKekec ::

donvito je izjavil:


Je že kdo pogledal, zgleda obetavno?
http://www.imdb.com/title/tt4604612/


Mene ni prepričala.

oo7 ::

Pogledal do konca drugo sezono The man in high castle. Prva polovica druge sezone je zelo počasna potem pa je čedalje boljše. Zadnje 2 epizodi sta res odlični :)
Upam, da bo kmalu tretja sezona.

leiito ::

Kot zanimivost, trenutnih top 10 na metacritic po user scoru:
1. BoJack Horseman S4
2. The Punisher
3. Mindhunter
4. Dark
5. Narcos S3
6. Stranger Things S2
7. The Vietnam War
8. Peaky Blinders S4
9. This Is Us S2
10. The Orville

Za večino so podobnega mnenja tudi kritiki, veliko odstopanje je pri The Punisher 8.4 vs 5.5), Dark (8.4 vs 6.1) in The Orville (8.2 vs 3.6).

Po Orvilu so res udarili mimo, stil humorja Seth MacFarlane-a je anatema za politično korektni Holivud in anti free speech ameriške medije, preseneča da je sploh uspel realizirati tako serijo in da ni prišlo do protestov.

Cruz ::

Netflixove serije na splošno imajo previsoke ocene. Edina visoke ocene vredna je po mojem mnenju Mindhunter, sledi pa ji Bojack.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Vsec mi je razmisljanje kritikov :)

Se cel kup takih serij je, ki ima prenapihjene ratinge.

AmokRun ::

Waco

IL_DIAVOLO ::

Bom pogledal pilota... hvala :)

Wolfie ::



P.S.

Ridley Scott producira!

GrimReaper ::

Outcast je izjavil:

Tole me mal vleče, mislim da je bil včeraj pilot zunaj?
...čeprav ocene nima ravno hude:(
7 IMDb

Gre se za Britannia, da ne quotam celega videa. Trenutno je ocena celo 6.3, ampak meni je povsem gledljiva. Ni ravno The Last Kingdom ali Vikings, ampak vsaj za 7.0 pomoje je.
Itak pa ni prav velik podobnih serij. Sam bom zdaj začel gledat Rome.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Outcast ::

GrimReaper je izjavil:

Outcast je izjavil:

Tole me mal vleče, mislim da je bil včeraj pilot zunaj?
...čeprav ocene nima ravno hude:(
7 IMDb

Gre se za Britannia, da ne quotam celega videa. Trenutno je ocena celo 6.3, ampak meni je povsem gledljiva. Ni ravno The Last Kingdom ali Vikings, ampak vsaj za 7.0 pomoje je.
Itak pa ni prav velik podobnih serij. Sam bom zdaj začel gledat Rome.


No. Te serije ne more rešiti niti Kelly Reilly kot dobra in simpatična! igralka.

Takole nekako gre:
Vikings: 8/10 (kvaliteta seriji pada odkar Ragija ni več)
The Last Kingdom: 9/10 (po 2.sezonah še vedno brutalna, precej realistična serija, dober tempo tempo predstave, ni dolgočasna)
Britannia: 4/10 (po 4 pogledanih delih ugotavljam da je šlo samo za izgubo časa, mogoče sem (pre)več pričakoval, se pa definitivno ne more primerjati z zgornjima serijama, igra se mi zdi zelo amaterska, lokacije preveč 'čiste/spolirane', + precejšen pridih misterioznosti, kar mi že po naravi ne odgovarja preveč)

oo7 ::

GrimReaper je izjavil:

Sam bom zdaj začel gledat Rome.


Rome je odlična Tv serija samo škoda, ker so samo 2 sezoni.

Cruz ::

Pogledal The Marvelous Mrs. Maisel. Kul serija, hvala bogu ni preveč feministično usmerjena. Sem pričakoval, da bo bolj.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

nurse013 ::

oo7 je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

Sam bom zdaj začel gledat Rome.


Rome je odlična Tv serija samo škoda, ker so samo 2 sezoni.

Poglej,mislim da vredna tega
:)
you gotta be kidding me...

leiito ::

Cruz je izjavil:

Pogledal The Marvelous Mrs. Maisel. Kul serija, hvala bogu ni preveč feministično usmerjena. Sem pričakoval, da bo bolj.


Ma kje, feminizma je konec, ostala je samo še kot ideološka brazgotina in tistih nekaj regresivcev v medijih, poglej samo število ogledov in odziv na debato Jordan Peterson vs Cathy Newman na Channel 4. Ki je zanimiv sam po sebi, tudi če ni serija.

Cruz ::

leiito je izjavil:

Cruz je izjavil:

Pogledal The Marvelous Mrs. Maisel. Kul serija, hvala bogu ni preveč feministično usmerjena. Sem pričakoval, da bo bolj.


Ma kje, feminizma je konec, ostala je samo še kot ideološka brazgotina in tistih nekaj regresivcev v medijih, poglej samo število ogledov in odziv na debato Jordan Peterson vs Cathy Newman na Channel 4. Ki je zanimiv sam po sebi, tudi če ni serija.


Maš prav, saj takšne vrste feminizem sem imel v mislih. Res so bolani. Nekaj sem slišal o tem, moram preveriti, hvala.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

leiito ::

Vem kaj misliš, to čemur t.i. skeptiki pravijo social justice warriors, zagovorniki družbene pravičnosti ne v smislu enakosti pogojev, izhodiščnih možnosti, ampak v smislu enakosti končnega rezultata, podobno kot v Sloveniji govorijo o problemu neenakosti, ker da moramo imeti na koncu vsi enake plače, čistilka v podjetju pa enako glasovalno moč kot lastniki delnic in kjer je vir vsega zla etnocentrizem in tradicionalna družina, ker tam nastajajo fašisti, proti njim so pa dovoljena in zaželena vsa sredstva, tudi pre-emptivno nasilje.

meho7 ::



Ze kdo pogledal 1. del?

broken/link ::

IL_DIAVOLO ::

Zelo visoke ocene.

weasel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()

Okapi ::

Altered Carbon je res dobra zadeva, ena boljših serij zadnje čase.

oo7 ::

Marvel's Jessica Jones - Season 2 | Official Trailer [HD] | Netflix

yoco ::

Najs, že marca :)

ramiz?! ::

A še kdo gleda The Blacklist?

 blacklist

blacklist

Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

TheKekec ::

heheh sem tudi jaz opazil ja _D

yayo ::

o Dark...
SPOILER-ISH

No, sem si premislil glede Dark, če pretrpiš večji del prve epizode se izkaže za zelo dobro narejeno serijo, vsaj do osme epizode, ki sem jo pogledal včeraj. Tista scena s poskusom umora otroka v preteklosti, ki naj bi kasneje zrasel v storilca je bila ekstremno slabo zrežirana. Tudi dokazi ali kvazidokazi o njegovi krivdi so bili prešibki, da bi upravičili kar se je zgodilo, saj akter niti približno ni imel pojma o temu kaj se točno dogaja...

bluefish ::

Martin Scorsese + Michael Hirst (Vikings, The Tudors) pripravljata novo zgodovinsko serijo The Caesars - snemanje se prične naslednje leto: https://www.theguardian.com/film/2018/f...

Šmorn ::

Ali se je v zadnjem času zaključilo snemanje kakšne serije, kjer je poudarek na posameznih epizodah? Kot recimo Black Mirror ali American Horror Story. Mi ne gre toliko na živce, da se ena zadeva vleče čez 1, 2 ali več sezon, ampak zadnje čase preveč poudarjajo glavno zgodbo.

Qcube ::

Tak tip serije se imenuje anthology series, imaš velik spisek na wikipediji.

Med zadnjimi je Electric dreams.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

prenasalec ::

Šmorn je izjavil:

Ali se je v zadnjem času zaključilo snemanje kakšne serije, kjer je poudarek na posameznih epizodah? Kot recimo Black Mirror ali American Horror Story. Mi ne gre toliko na živce, da se ena zadeva vleče čez 1, 2 ali več sezon, ampak zadnje čase preveč poudarjajo glavno zgodbo.

Temu, kar iščeš, se reče nanizanka po slovensko :D
Priporočam Electric Dreams (podobna reč kot Black Mirror), Room 104 (ta sicer mnogim ni bila všeč) in Channel Zero (vsaka sezona je svoja zaključena zgodba).

arnecan1 ::

Wolfie je izjavil:



P.S.

Ridley Scott producira!

Sem čital knjigo. Je kar dobra.:)

prenasalec ::

Trailer za 2. sezono A Series Of Unfortunate Events:

Badwolff ::

sta me navdušila prva dva dela Altered Carbon, sam svet precej spominja na en bolj fancy Blade Runner

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

Wolfie je izjavil:



P.S.

Ridley Scott producira!

Sem čital knjigo. Je kar dobra.:)



Zgleda zelo zanimivo. Se že ve kdaj pride pilot ?

Lion29 ::

pogledali serijo The End of the F***ing World, precej spodobna zadeva... dokaj kratka tudi.... meni kul!

altered carbon... prevec zahojeni blade runner.... pogledal 2 dela... ma me nekako ne preprica... antipaticni igralci... bomo vidli, bom pogledal se par delov in da vidim


pogledal valda spet spartacusa, vse dele... mah, ni kaj rect... fenomenalna serija... definitivno top 10.
Zdaj pa sept na Breaking Bad... masterpiece!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

pogledali serijo The End of the F***ing World, precej spodobna zadeva... dokaj kratka tudi.... meni kul!

altered carbon... prevec zahojeni blade runner.... pogledal 2 dela... ma me nekako ne preprica... antipaticni igralci... bomo vidli, bom pogledal se par delov in da vidim


pogledal valda spet spartacusa, vse dele... mah, ni kaj rect... fenomenalna serija... definitivno top 10.
Zdaj pa sept na Breaking Bad... masterpiece!


Men je bla Altered Carbon kr dobra, poglej še tretji del;)

The End of the F***ing World sem gledal nek trailer, pomoje za najbolj perspektivne serije Netflixa; se zna naresti da jo pogledam ja.

Trenutno sem pogledal 3 dele Waco, dobro narejeno, zdj koliko je zgodovinsko natančna ne vem, je pa definitivno serija, ki ti odpre oči, kake ovce smo ljudje. Taylor odlična izbira za Koresha!

Pa Homeland je nazaj!:)

Magic1 ::

Pogledal prvih 7 delov Altered Carbon in mi je zelo všeč (čudno, glede na to da mi je bil novi Blade runner zelo meh). Daleč najboljše zame v zadnjem času. Vse ostale so bile bolj poden, ali že močno prežvečene.
Magic

Okapi ::

Pogledal do konca Dark. Saj je kar v redu (in nastavek za drugo sezono je obetaven), ampak vsem tistim družinskim povezavam pa nisem uspel slediti skozi čas:))

bluefish ::

So na netu družinska drevesa.

Okapi ::

Ja, sem videl - ampak se mi dejansko ni ljubilo poglabljati v to, kdo je zaljubljen v svojo teto, kdo je oče od vnuka od sošolca ... :)) Potem bi že raje gledal mehiško telenovelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

yayo ::

Džizs, konec sezone Dark nakazuje limonado za naslednje leto, žal. Cormack McCarthy's The Road ali Mad Max in Germany, je sedaj vprašanje...

IL_DIAVOLO ::

Counterpart obeta.
««
190 / 301
»»