» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
189 / 302
»»

oo7 ::

weasel je izjavil:

OFF: Mogoce je kdo opazil, da v The Grand Tour intru nekaj ne stima ... :)
 TGT

TGT




Kot kaže je bila poplava v Sloveniji.

Izi ::

Verjetno so imeli Hrvati prste zraven pri pripravi zemljevida >:D
Slovenijo je pogoltnilo morje v celoti. Izginili smo kot Atlantida. Zanimivo, da je Istra ostala nedotaknjena. Madžari in Avstrijci pa veselo gradijo pristanišča v Prekmurju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mogoce kdo ve, zakaj ni angleskih podnapisov za zadnji del happya?

Mogoče, ker so podnapisi že integrirani v kontejnerju, samo vklopiti jim moraš.

Tr0n ::

Ze kdo gledal serijo Dark na Netflixu?

Dark



Nemska verzija True Detective meets Stranger Things.

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Ze kdo gledal serijo Dark na Netflixu?
Nemska verzija True Detective meets Stranger Things.
Ti jo očitno nisi gledal, ker nima prav nobene veze s Stranger Things, še manj pa s True Detective :P
Jaz sem jo že ene dvakrat omenjal v tej temi. Dark je v resnici precej unikatna serija in jo ne moreš primerjati praktično z ničemer, ravno zato so ocene tako visoke.
Dark je Time-travel Sci-fi. In to fantastičen in zelo dodelan timetravel, kakršnega do sedaj še nismo videli.

Začne se zelo počasi, s spoznavanjem likov, kar je zelo pomembno, saj moraš dobro spoznati praktično vse prebivalce v vasi, drugače se boš v drugem delu izgubil. Ko pa vse skupaj enkrat zalavfa pa je ni sile, na svetu, ki bi te lahko odlepila od ekrana čisto do konca zadnjega dela ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Heh, ne nisem se gledal. Zgleda pa zanimivo od tega, kar sem prebral.

leiito ::

Po dolgem času komedija, ki izvabi smeh:
https://www.amazon.co.uk/The-Marvelous-...

starboi ::

leiito je izjavil:

Po dolgem času komedija, ki izvabi smeh:
https://www.amazon.co.uk/The-Marvelous-...


Feministična propaganda ? Lahko na kratko opišeš svoje občutke o seriji. Hvala.

leiito ::

Ne, ni SJW tona. Je pač ženski lik, ki po spletu okoliščin postane stand up comedian v 1950-ih, loosely based po življenjski zgodbi Joan Rivers, odlično napisano, briljantno odigrano. Res je nek drug čas, za današnje razmere puritanski, ampak nikakor ni pridigarsko ali z nekimi moralnimi nauki, karakterna komedija v najboljšem pomenu besede

Izi ::

Sedaj sem našel čas in pogledal serijo "The Sinner" s super seksi Jessico Biel in moram tudi to priporočit vsem ljubiteljem dobrih kriminalk/detektivk.
Serija je že iz poletja 2017. Zaključena zgodba v 8. delih.
Nenavadnost te zgodbe je, da je morilec znan že od prvega dela in se išče samo motiv. Vseeno precej napeto in skrivnostno.

Poročena mama, na idiličnem družinskem izletu z otrokom in možem, nenadoma brez vzroka podivja in vpričo vseh zverinsko umori neznanega moškega...

klemenSLO ::

weasel je izjavil:

OFF: Mogoce je kdo opazil, da v The Grand Tour intru nekaj ne stima ... :)
 TGT

TGT


So že upoštevali lobiranje madžarov mpri 2gem tiru... tako da imaj sedaj drektni dostop do morja :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

oo7 ::

Jaz sem pa začel gledati drugo sezono The man in high castle :)

Cruz ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pa začel gledati drugo sezono The man in high castle :)


Jaz sem pogledal samo prvo sezono. Javi kako se ti bo zdelo. Mogoče bi dal šanso, glede na to, da bo tretja sezona letos.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

thetech ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pa začel gledati drugo sezono The man in high castle :)


In kakšna se ti zdi druga sezona? Poročaj..

Konlov ::



Outcast ::

^ obet za še večji vpad Azijcev nad Bled in ubogo Slo obalo?:D

oo7 ::

Cruz je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz sem pa začel gledati drugo sezono The man in high castle :)


Jaz sem pogledal samo prvo sezono. Javi kako se ti bo zdelo. Mogoče bi dal šanso, glede na to, da bo tretja sezona letos.



thetech je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz sem pa začel gledati drugo sezono The man in high castle :)


In kakšna se ti zdi druga sezona? Poročaj..



Včeraj sem pogledal prvo epizodo. Bom poročal, ko jih pogledam nekaj več :)

modelno1 ::

Ravnokar pogledal leakan pilot od The Resident. Prva serija, v kateri sem zasledil oživljanje po smernicah in ne samo brezglavo šokiranje in preverjanje pulza. Drugače pa dokaj žanrsko s kar močnimi SJW podtoni.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

scipascapa ::

Kranj jih je zadnje čase poln...Hotel Creina skoz Kitajci :P

Izi ::

Spet nekaj za ljubitelje Superjunakov. Danes štarta nova superjunaška serija 8-)
 Black Lightning

Black Lightning

To je eden izmen DC Comicsovih junakov. Iz rok mu letijo električne strele.
- "This city needs you." :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Pogledal pilota Black Lightning in ni omembe vreden. Spet ena geto serija, ki je delana specifično za ameriške črnce.

leiito ::

Ne rečemo več črnci, to bi pomenilo, da jih definira barva kože, kot bi rekel Indijancem rdečekožci, zdaj so afriški Američani, Angleži itd.

Lion29 ::

leiito je izjavil:

Ne rečemo več črnci, to bi pomenilo, da jih definira barva kože, kot bi rekel Indijancem rdečekožci, zdaj so afriški Američani, Angleži itd.



:D mnja no.... meni se zdi african-american zaljivo za bele african-american-se
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Tvoje mnenje je irelevantno, manjšine si same izbirajo nomenklaturo, ali pa v skrajnem primeru zanje izbere Mirovni Inštitut, nekdo pač mora opraviti to delo. Bivši LGBT ipd. npr. so zdaj LGBTQIA in njihovo voljo je treba spoštovati.

Lion29 ::

pogledal punisherja.... odkrito sem bil v precepu.... glede na zadnje serije izpod njihovih rok... sem pricakoval bedarijo.... amak glede na trailerje in glede na znano vsebino sem pricakoval odlicno serijo in veliko klanja....

no, sem precej razocaran...
- igra glavne agentke Madani.... je totalno porazna...wow..tudi uni drugi(glavni) iz homeland security, rafi je bil zelo slaba izbira
- razen v zadnjih par epizodah,je bilo odlocno premalo klanja... sploh tistega pravega, mesarskega
- full pomehkuzeno
- glavni igralec mi je bil vedno antipaticen... ze iz caso Eastwicka in potem TWD.... na presenecenje je odigral spodobno... zdalec od tega da bi bilo odlicno... spodobno


skratka seija je obetala veliko vec.... skoda da je niso znali potenciala bolje izkoristiti.... kje razumljivo, da niso hoteli popolnega morrona, da lahko folk z njim simpatizira... pa vseeno.... failali so... zacuda sem pa vztrajal do konca... zanje case nimam takega potrpljenja s serijami
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

madani je hot :)

Lion29 ::

scipascapa je izjavil:

madani je hot :)


in? ce je lesena v 3pm?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

še vedno is hot :D

AmokRun ::

leiito je izjavil:

Tvoje mnenje je irelevantno, manjšine si same izbirajo nomenklaturo, ali pa v skrajnem primeru zanje izbere Mirovni Inštitut, nekdo pač mora opraviti to delo. Bivši LGBT ipd. npr. so zdaj LGBTQIA in njihovo voljo je treba spoštovati.

Uf ta kratica je že nestrpna in nacistična. Nova je LGGBDTTTIQQAAPP nihče pa ne ve kaj pomeni. :))

oo7 ::

Amazon preklical Jean Claude Van Johnsona drugo sezono ;((


Izi je izjavil:

Pogledal pilota Black Lightning in ni omembe vreden. Spet ena geto serija, ki je delana specifično za ameriške črnce.



Ah potem pa sploh ne bom začel gledati. Nekje sem prebral, da je v pilotu 6 belcev 4 so rasistični policaji druga dva sta negativca :))

FTad ::

oo7 je izjavil:

Amazon preklical Jean Claude Van Johnsona drugo sezono ;((


Pa je serija bila vsaj ok? Nisem se je se spravil gledat oz. odlasam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Outcast ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Amazon preklical Jean Claude Van Johnsona drugo sezono ;((


Pa je serija bila vsaj ok? Nisem se je se spravil gledat oz. odlasam.


Pa niti ni bila...pilot je bil še kr ok, nadaljevanje pa bolj izguba časa...preveč otročje/fantazijsko je izpadlo vse skupi.

Lion29 ::

se strinjam... pilot je bil spodobno smesen... pol pa je vse skupaj idiotsko... res skoda casa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Pogledal prve tri dele serije DARK.... zelo, zelo pozitvno presenecen... ceprav mi nemscina smrdi.... dobra serija so far
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Tole me mal vleče, mislim da je bil včeraj pilot zunaj?
...čeprav ocene nima ravno hude:(
7 IMDb

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Tole me mal vleče, mislim da je bil včeraj pilot zunaj?
...čeprav ocene nima ravno hude:(
7 IMDb



A to je Britanska verzija Rimljanov?

Vitus


Antonius



:))


Isto kot pri novi Britanski TV serija Troy fall of a city

Sami Grki




Saj razumem, da so začeli Britanci z projektom Diveristy samo v take serije pa pač ne pašejo.

Tr0n ::

Lion29 je izjavil:

Pogledal prve tri dele serije DARK.... zelo, zelo pozitvno presenecen... ceprav mi nemscina smrdi.... dobra serija so far

Malo se zacne vlect, glasba je dokaj enolicna/minimalisticna. Ampak naceloma vsecna zadeva, ceprav nic kaj pretirano novega/originalnega ne pokaze.

misek ::

Jaz pa sem končal z ogledom serije SEAL Team in nadaljujem z Valor. Sicer mi ponavadi vojaška tematika ne pritegne ampak sta me vseeno obe seriji pozitivno presenetili.

Cruz ::

The Good Place je forking awesome. Prvo sezono je bila povprečna(a zelo gledljiva) NBC serija, od finala prve sezone naprej pa je 10/10. Ni klasičen sitcom, bolj komična drama z dejansko zgodbo. Priporočam! It's about afterlife.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

harvey ::

Začel z gledanjem romunske serije Umbre aka Shadows (Sence), do sedaj dve sezoni. Priporočam.

Serija "Sence" je drama s komičnimi neo-noir poudarki, ki pripoveduje zgodbo o Reluju, možu in družinskem očetu dveh otrok. Relu živi dvojno življenje. V enem je voznik taksija, v drugem pa vpliven mafijec.
Serija "Sence" pripoveduje zgodbo o Reluju (Serban Pavlu), možu in družinskem očetu dveh otrok, ki živi dvojno življenje. V očeh njegove družine je Relu Oncescu vesten in marljiv voznik taksija. Nihče ne sumi, da je Relu v resnici tudi pobiralec oderuških obresti za krajevnega mafijca Căpitanuja. Nihče od ljudi v enem izmed obeh svetov, njegove družine in zločinskega podzemlja, ne ve za njegovo vzporedno življenje in Relu ju uspešno ohranja v ravnovesju - a ne za dolgo. Potem ko po nesreči nekoga ubije, skuša zapustiti kriminalno podzemlje, vendar nikakor ne more najti pravega izhoda. Vsakega dne, ki mine, so njegove skrivnosti čedalje večje breme in dolgoletne laži se začnejo druga za drugo razkrivati. 1. del Bukarešta na običajen poletni dan. Za Reluja, ki dela kot taksist, je dan kot vsak. Vendar pa Relu ni običajen voznik taksija: dela tudi kot izterjevalec dolgov za krajevnega mafijskega šefa Căpitanuja. Sprva skuša priti do denarja na prijazen, omikan način, a nazadnje se mora pogosto tudi fizično lotiti dolžnikov. Po opravljenem delu preda denar Nicoju, desni roki šefa, nato pa ugotovi, da mora pobrati dolg še od Gianija. Na nalogo se odpravi skupaj s Sabinom, vendar se stvari kmalu zapletejo. Căpitanu je nezadovoljen s svojim sinom Teddyjem in sklene, da mora Relu pokazati, kaj življenje zares pomeni. Naslednje jutro Relu na mobilniku vidi sporočila in zgrešene klice žene Gine; odpravi se v bolnišnico in tam odkrije, da je njegov 12-letni sin Chuckie na oddelku za nujne primere.


Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Lion29 ::

Eto, pogledal DARK do konca.... toplo priporocam, tudi ce je nemski jezik.... serija je definitivno dobro narejena... in je vredna ogleda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

pierch ::

Jst tudi včeraj. Nekaj boljšega v zadnjem času, sploh s tako tematiko. Močno priporočam.
Pierch

IL_DIAVOLO ::

Umbre je zanic. Ocitno so jim romuni nabili take ocene, ker to gledljivo ni ravno.

harvey ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Umbre je zanic. Ocitno so jim romuni nabili take ocene, ker to gledljivo ni ravno.

Nek svoj stil imajo v katerega moraš pasti, počasen flow. In to je nekaj "svežega" v tem žanru. Delov nimajo veliko in 45 minut hitro mine.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oo7 ::

Pogledal sem 5 epizod druge sezone Man in the high Castle. Zgodba je zanimiva ampak vse skupaj se odvija zelo zelo počasi.

Okapi ::

Moraš uživati v scenografiji - kako dobro je prikazan tisti alternativni svet.
Recimo sem videl tale avto z drsnimi vrati ...


... in sem pol ure guglal in bral zanimivosti o avtomobilski firmi Kaiser in njihovemu modelu Darrin.
http://mycarquest.com/2015/04/why-didnt...

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Umbre je zanic. Ocitno so jim romuni nabili take ocene, ker to gledljivo ni ravno.


Podobno bolgarska cop drama, ki je prišla celo na Walter Presents selekcijo, leseni so kot Slovenci.

meho7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Umbre je zanic. Ocitno so jim romuni nabili take ocene, ker to gledljivo ni ravno.

Nop Umbre je fakin awesome ;)

Reddit mnenja
https://www.reddit.com/r/television/com...

yayo ::

Lion29 je izjavil:

Eto, pogledal DARK do konca.... toplo priporocam, tudi ce je nemski jezik.... serija je definitivno dobro narejena... in je vredna ogleda

jaz sem poskusil pogledati prvo epizodo, nemščina me sploh ne moti, ampak vse skupaj je bilo tako zamorjeno, da sem po pol ure nehal gledati. Morda poskusim še enkrat.

Qcube ::

Je že kdo pogledal Mr. Mercedes? Je vredno ogleda? http://www.imdb.com/title/tt4354880/
««
189 / 302
»»