» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
148 / 302
»»

oo7 ::

Narcos Renewed for Seasons 3 and 4

http://tvline.com/2016/09/06/narcos-ren...

Outcast ::

Uf druga sezona Narcosov: briljanten Wagner Moura, težko bodo imeli takšno gledanost in rajting še v dveh sezonah, Escobar je bil osrednji lik, če hočejo ali ne.

Še ena zanimivost iz zadnjega dela: spodnja gospoda sta prava agenta Murphy in Pena, ki nazdravljata smrti Pabla v seriji...

IL_DIAVOLO ::

Hvala ker tako lepo spojlas...zdaj lahko v miru pogledam serijo z ze znanim koncem.

Outcast ::

Zmeri označim spoiler, tuki sm ga pa res pozabu...se opravičujem.
Po drugi strani je bilo pa ze na začetku serije rečeno, da bo še druga sezona da v njej umre. Sedaj jim je žal da niso raztegnili Wagnerja na še kakšno sezono...

leiito ::

Pa dobr, sej je znano zgodovinsko dejstvo, da Escobar ni bil eden od tistih, ki živijo večno.

Cruz ::

Atlanta zgleda zanimivo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

globoko grlo ::

Atlanta is trippin'
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Okapi ::

Sem upal, da bodo Zoo zaključili, pa nimam te sreče;-)

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Sem upal, da bodo Zoo zaključili, pa nimam te sreče;-)


:)) ko sem prebral tole sem šel takoj na IMDB pogledat če so slučajno napovedali tretjo sezono in so jo res :)

Jaz moram pogledati še zadnje tri epizode.

oo7 ::

Black Sails: Season 4 Official Teaser Trailer



4 sezona se začne Janauarja 2017 kot kaže bo pa zadnja ;(

nurse013 ::

Black sails, ena boljsih serij za moj okus,verjetno zato ker sem v mladosti knjigo prebral
:)
you gotta be kidding me...

IL_DIAVOLO ::

SPOILERS


Mah cisto brezvezen konec the night of, cisto mimo. Sem pricakoval konec v stilu filma primal fear, ker to bi bil edini konec ki bi dvignil serijo nad povprecjem. Tako pa ne izvemo prakticno nic, morilec pa naj bi bil en xy psihopat ki smo ga videli v zadnjih nekaj kadrih.

Zelo nerealna serija, se nikjer nisem videl da bi imeli tako svodobomiselno sojenje, vsak govori kar mu pase, brez posredovanja sodnika, ugovori odvetnikov komaj da opazni. Do zakljucnega govora je bil naz zakajlan, da bolj ne bi mogel bit, a potem nenadoma porota neodlocena...mah daj daj.

Karakterji pa vsi po vrsti svoh...posebej ta box. Tako izkusen detektiv in se drzi enega osumljenca kot pijanec plota.

Prav razpizdijo me tako nedodelane serije ;((

Lion29 ::

well, dobro, da vecina drugace misli, ker ce ne bi mislil, da sem jaz malo uslatan :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

SPOILERS


Mah cisto brezvezen konec the night of, cisto mimo. Sem pricakoval konec v stilu filma primal fear, ker to bi bil edini konec ki bi dvignil serijo nad povprecjem. Tako pa ne izvemo prakticno nic, morilec pa naj bi bil en xy psihopat ki smo ga videli v zadnjih nekaj kadrih.

Zelo nerealna serija, se nikjer nisem videl da bi imeli tako svodobomiselno sojenje, vsak govori kar mu pase, brez posredovanja sodnika, ugovori odvetnikov komaj da opazni. Do zakljucnega govora je bil naz zakajlan, da bolj ne bi mogel bit, a potem nenadoma porota neodlocena...mah daj daj.

Karakterji pa vsi po vrsti svoh...posebej ta box. Tako izkusen detektiv in se drzi enega osumljenca kot pijanec plota.

Prav razpizdijo me tako nedodelane serije ;((


Ja pa si naredu kej glede tega? Ni zdravo take togote v sebi znotraj držat.

Je pa mal čudno, da se ti ta serija nerealna, realen in edini primeren komec bi bil pa a la Primal Fear, kjer so v igri multiple osebnosti, za katere ni bilo nikoli dokazano, da sploh so realen pojav.

Če pa že, bi loh še bolj razdelal in bi imel Naz v sebi 3 osebnosti, poleg dejanskega sebe in psihopatskega serijskega morilca še najboljšega odvetnika vseh časov in bi poroti dopovedal, da ne more biti kriv on, če pa je Andrejo štihnu nekdo čisto drug, čeprav v Nazovem telesu. In bi ble potem debate kaj je prav in kaj ne v primerih, ko multiple osebnosti koljejo po Manhattnu.

Lion29 ::

Oh.. primal fear kjer sem se "zaljubil" v edvarda nortona.... ah jej.. kje so tisti casi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

lisaac ::

A se že ve datum za nadaljevanje Vikingov? Nekaj se je govorilo da se bo začelo septembra, ampak nič kaj ne kaže da bi se to kmalu zgodilo..

IL_DIAVOLO ::

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

SPOILERS


Mah cisto brezvezen konec the night of, cisto mimo. Sem pricakoval konec v stilu filma primal fear, ker to bi bil edini konec ki bi dvignil serijo nad povprecjem. Tako pa ne izvemo prakticno nic, morilec pa naj bi bil en xy psihopat ki smo ga videli v zadnjih nekaj kadrih.

Zelo nerealna serija, se nikjer nisem videl da bi imeli tako svodobomiselno sojenje, vsak govori kar mu pase, brez posredovanja sodnika, ugovori odvetnikov komaj da opazni. Do zakljucnega govora je bil naz zakajlan, da bolj ne bi mogel bit, a potem nenadoma porota neodlocena...mah daj daj.

Karakterji pa vsi po vrsti svoh...posebej ta box. Tako izkusen detektiv in se drzi enega osumljenca kot pijanec plota.

Prav razpizdijo me tako nedodelane serije ;((


Ja pa si naredu kej glede tega? Ni zdravo take togote v sebi znotraj držat.

Je pa mal čudno, da se ti ta serija nerealna, realen in edini primeren komec bi bil pa a la Primal Fear, kjer so v igri multiple osebnosti, za katere ni bilo nikoli dokazano, da sploh so realen pojav.

Če pa že, bi loh še bolj razdelal in bi imel Naz v sebi 3 osebnosti, poleg dejanskega sebe in psihopatskega serijskega morilca še najboljšega odvetnika vseh časov in bi poroti dopovedal, da ne more biti kriv on, če pa je Andrejo štihnu nekdo čisto drug, čeprav v Nazovem telesu. In bi ble potem debate kaj je prav in kaj ne v primerih, ko multiple osebnosti koljejo po Manhattnu.


Cisto si zgresil point zgodbe. Sploh ni pomembna dvojna osebnost(oz. je sploh ni), ampak kako je odigral jecljavega in prestrasenega najstnika, ki ne bi nikomur nic storil. Predstavljaj si zdaj da bi naz na taksen nacin okoli prinesel lastne starse, zatrapano odvetnico, amaterskega odvetnika, tozilko ki se ji ni ljubilo iti se enkrat skozi ves proces in na koncu se poroto.

To bi bil zakljucek o katerem bi se govorilo, tako pa zakljucek brez pravega konca. Ok prikazana je neka soft verzija transformacije, ampak ni to to.

leiito ::

kaj bi bil pa njegov motiv za vse to?

no comment ::

leiito je izjavil:

kaj bi bil pa njegov motiv za vse to?

Da lahko naredijo še eno serijo, kjer je vse potencirano, privlečeno za lase. Ker niti en brutalen umor ni več nič za TV.

In pa seveda, če te režiser ne nategne kot gledalca... te je pravzaprav nategnil.

Konlov ::

IL DIAVOLO: Če mene vprašaš se 100% strinjam s tvojim mnenjem. Se mi zdi da režiser ni dohajal kamermanov in so potem zaključili kot so.

oo7 ::

Son of Zorn že kdo pogledal?

leiito ::

no comment je izjavil:

leiito je izjavil:

kaj bi bil pa njegov motiv za vse to?

Da lahko naredijo še eno serijo, kjer je vse potencirano, privlečeno za lase. Ker niti en brutalen umor ni več nič za TV.

In pa seveda, če te režiser ne nategne kot gledalca... te je pravzaprav nategnil.


Vsako mnenje je, bolj ali manj, legitimno, ampak po moje v The Night Of ni umor sam po sebi poanta zgodbe, ni bistveno kdo jo je dejansko ubil in kako bo kaznovan, ampak služi kot orodje za t.i. družbeno angažirano kritiko sistema na vseh možnih ravneh.

Outcast ::

Ray Donovan SPOILER






You're fucked, Ray8-O

...I don't think so....8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Zelo dober finale tretje sezone The last ship :)

Na srečo so že napovedali 4 in 5 sezono :)

Dami ::

oo7 je izjavil:

Zelo dober finale tretje sezone The last ship :)

No ja... I'm so glad everyone in the last ship has teleportation powers. :))
Pa tudi nisem jasno videl kdo je texa ustrelil. Kr naenkrat je skup padel.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Limonko ::

Mogoče kdo ve, kdaj in če sploh bo na slovenskih programih serija Gomorra - druga sezona? Pred dvema letoma je prvo sezono v jesenskih mesecih predvajal Cinemax. Nove epizode se sicer že najde s srbskimi podnapisi, a vseeno je lažje brati po naše. Neapeljščina v seriji pa je ... huh, prevelik zalogaj :)

Outcast ::

Limonko je izjavil:

Mogoče kdo ve, kdaj in če sploh bo na slovenskih programih serija Gomorra - druga sezona? Pred dvema letoma je prvo sezono v jesenskih mesecih predvajal Cinemax. Nove epizode se sicer že najde s srbskimi podnapisi, a vseeno je lažje brati po naše. Neapeljščina v seriji pa je ... huh, prevelik zalogaj :)


Kdaj, če sploh bo na slo programih, ti ne vem povedati; sem pa sam bil veliko bolj zadovoljen z srbskimi podnapisi kot recimo angleškimi, za obe sezoni...

leiito ::

Limonko je izjavil:

Mogoče kdo ve, kdaj in če sploh bo na slovenskih programih serija Gomorra - druga sezona? Pred dvema letoma je prvo sezono v jesenskih mesecih predvajal Cinemax. Nove epizode se sicer že najde s srbskimi podnapisi, a vseeno je lažje brati po naše. Neapeljščina v seriji pa je ... huh, prevelik zalogaj :)


Jp, težko jih je razumeti.

Gomorra je mega hit, najdeš title v vseh večjih svetovnih jezikih.

yoco ::

Dami je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zelo dober finale tretje sezone The last ship :)

No ja... I'm so glad everyone in the last ship has teleportation powers. :))
Pa tudi nisem jasno videl kdo je texa ustrelil. Kr naenkrat je skup padel.

A folk res ne zna SPOILER napisat!!!! ;(

globoko grlo ::

Neki mi pomagite :)

Ene 2 mesca nazaj sem gledal eno epizodo k se dogaja v 60tih, al pa 70tih in se grejo nek time travel. TO je pa tut vse kar vem, je pa letošnja serija, če se ne motim.

Če bi kdo bil tolk dobr ...

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

pierch ::

globoko grlo je izjavil:

Neki mi pomagite :)

Ene 2 mesca nazaj sem gledal eno epizodo k se dogaja v 60tih, al pa 70tih in se grejo nek time travel. TO je pa tut vse kar vem, je pa letošnja serija, če se ne motim.

Če bi kdo bil tolk dobr ...

tnx

Mogoče to 11.22.63 @ Wikipedia?
Pierch

globoko grlo ::

hm, ja, zna bit, s emi zdi, da je bil en tak naslov
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

negot ::


odlična serija, :)

Okapi ::

leiito je izjavil:

Nobenega komentarja na finale The Night Of?

Jaz sem šele zdaj uspel pogledati - in moram reči, da mi je bil konec zelo všeč, ker me je ves čas za mačko skrbelo, odkar jo je drugič nesel v zavetišče.;)

negot ::

http://www.imdb.com/title/tt2258904/

še ena zelo dobra od tam spodaj, :)

Lion29 ::

negot je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt2258904/

še ena zelo dobra od tam spodaj, :)


sram me je, da nisem takoj porajtal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

negot ::

http://www.imdb.com/title/tt4192782/

še ena vredna ogleda, :)

Cruz ::

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Cruz je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt2432604/?re...

Če kdo išče humor. :)



Sem pogledal na IMDB pa sem takoj videl za katerega igralca gre :)) v IT crowd je bil odličen.





Hvala za predlog bom pogledal :)

leiito ::

F for Family je kdo gledal? Sicer je animirana serija, enako btw kot Bojack Horseman, ki povsod dobiva najvišje ocene, F for Family mi zgleda obetaven, ker je spodaj podpisan Bill Burr, za moj okus trenutno najboljši stand up comedian, skoraj v rangu, vsekakor pa blue comedy stilu Georga Carlina.

OT, a je kšna tema o stand up komikih? Smeh je pol zdravja in, vsaj mene, nobena komedija ne nasmeje tako kot dober stand up.

Cruz ::

leiito je izjavil:

F for Family je kdo gledal? Sicer je animirana serija, enako btw kot Bojack Horseman, ki povsod dobiva najvišje ocene, F for Family mi zgleda obetaven, ker je spodaj podpisan Bill Burr, za moj okus trenutno najboljši stand up comedian, skoraj v rangu, vsekakor pa blue comedy stilu Georga Carlina.

OT, a je kšna tema o stand up komikih? Smeh je pol zdravja in, vsaj mene, nobena komedija ne nasmeje tako kot dober stand up.


Stand up comedy
To je edina zgleda, samo zastarela. Meni je osebno humoristična serija boljše od stand upa. Se pa strinjam, da je stand up težak. Sicer se zelo ne zanimam za stand up sceno, ampak pa pogledam tu pa tam. Tudi v SLO nimamo tako slabe. Drugače pa preveri Comedians in Cars Getting Coffee, če še nisi.
F for Family pa bom pogledal.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

leiito ::

OK, ampak katera comedy serija te nasmeje, uno, da sam gledaš in da se naglas smeješ vsaj četrt toliko kot na uro dobrega stand upa? Iz glave se ne spomnim nobene. Black Adder mogoče. Najvišje rejtane so Arrested Development, ki ajde, ni slaba, ni pa glih gromki smeh, Seinfeld, hmm, mogoče je bil kul v 90-ih, pol so pa že Sourh Park, Simpsons in, džizs, Friends, kot da se je kdo kdaj naglas smejal na Friends.

Cruz ::

Jaz sem se največ presmejal na The Office, angleški in ameriški. In pa IASIP. Rad imam cringe comedy. :)

Pa Mr. Show seveda. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

leiito ::

Ja, Office, res je, kupim. Mr Show, čekiram.

oo7 ::

Jaz sem se pa vedno dobro nasmejal pri oddaji Top Gear:)) zaradi tistih treh norcev :)

Cruz ::

Top Gear je zakon ja. :) Oz. bil.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Ne vem za ostale, ampak jaz sem se vedno narezal foram 2 and a half men s charliejem seveda ;)

Lion29 ::

dober konec Braindead... Monk je odlicno odigral... fora s "rpeviously on" je bla zakon.. in prav tako se je koncala zakon


SPOILER
pam, da to ni konec in bo se naslednja sezona... bi blo kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Emmy Awards 2016: Main winners



Outstanding drama series

Winner: Game of Thrones
The Americans
House of Cards
Downton Abbey
Better Call Saul
Mr Robot
Homeland



Outstanding comedy series

Winner: Veep
Transparent
Silicon Valley
Modern Family
Master of None
Unbreakable Kimmy Schmidt
Black-ish



Outstanding limited series

Winner: The People v OJ Simpson
American Crime
Fargo
The Night Manager
Roots



Best television movie

Winner: Sherlock: The Abominable Bride
A Very Murray Christmas
All the Way
Confirmation
Luther



Outstanding lead actor in a drama series

Winner: Rami Malek - Mr Robot
Kyle Chandler - Bloodline
Bob Odenkirk - Better Call Saul
Matthew Rhys - The Americans
Liev Schreiber - Ray Donovan
Kevin Spacey - House of Cards



Outstanding lead actress in a drama series

Winner: Tatiana Maslany - Orphan Black
Viola Davis - How to Get Away With Murder
Claire Danes - Homeland
Taraji P Henson - Empire
Keri Russell - The Americans
Robin Wright - House of Cards



Outstanding lead actor in a comedy series

Winner: Jeffrey Tambor - Transparent
Anthony Anderson - Black-ish
Aziz Ansari - Master of None
Will Forte - The Last Man on Earth
William H Macy - Shameless
Thomas Middleditch - Silicon Valley



Outstanding lead actress in a comedy series

Winner: Julia Louis-Dreyfus - Veep
Ellie Kemper - Unbreakable Kimmy Schmidt
Laurie Metcalf - Getting On
Tracee Ellis Ross - Black-ish
Amy Schumer - Inside Amy Schumer
Lily Tomlin - Grace and Frankie



Outstanding lead actor in a limited series or movie

Winner: Courtney B Vance - The People v OJ Simpson
Bryan Cranston - All the Way
Benedict Cumberbatch - Sherlock: The Abominable Bride
Idris Elba - Luther
Cuba Gooding Jr - The People v OJ Simpson
Tom Hiddleston - The Night Manager



Outstanding lead actress in a limited series or movie

Winner: Sarah Paulson - The People v OJ Simpson
Kirsten Dunst - Fargo
Felicity Huffman - American Crime
Audra McDonald - Lady Day at Emerson's Bar & Grill
Lili Taylor - American Crime
Kerry Washington - Confirmation



Outstanding supporting actor in a comedy series

Winner: Louie Anderson - Baskets
Andre Braugher - Brooklyn Nine-Nine
Ty Burrell - Modern Family
Tituss Burgess - Unbreakable Kimmy Schmidt
Tony Hale - Veep
Keegan-Michael Key -Key and Peele
Matt Walsh - Veep



Outstanding supporting actress in a comedy series

Winner: Kate McKinnon - Saturday Night Live
Anna Chlumsky - Veep
Gaby Hoffmann - Transparent
Allison Janney - Mom
Judith Light - Transparent
Niecy Nash - Getting On



Outstanding supporting actor in a drama series

Winner: Ben Mendelsohn - Bloodline
Jonathan Banks - Better Call Saul
Peter Dinklage - Game of Thrones
Kit Harington - Game of Thrones
Michael Kelly - House of Cards
Jon Voight - Ray Donovan



Outstanding supporting actress in a drama series

Winner: Dame Maggie Smith - Downton Abbey
Emilia Clarke - Game of Thrones
Lena Headey - Game of Thrones
Maura Tierney - The Affair
Maisie Williams - Game of Thrones
Constance Zimmer - UnREAL



Outstanding supporting actor in a limited series or movie

Winner: Sterling K Brown - The People v OJ Simpson
Hugh Laurie The Night Manager
Jesse Plemons - Fargo
David Schwimmer - The People v OJ Simpson
John Travolta - The People v OJ Simpson
Bokeem Woodbine - Fargo



Outstanding supporting actress in a limited series or movie

Winner: Regina King - American Crime
Kathy Bates - American Horror Story: Hotel
Olivia Colman - The Night Manager
Melissa Leo - All the Way
Sarah Paulson - American Horror Story: Hotel
Jean Smart - Fargo



Outstanding television movie

Winner: Sherlock: The Abominable Bride
A Very Murray Christmas
All the Way
Confirmation
Luther



Outstanding reality competition series

Winner: The Voice
The Amazing Race
American Ninja Warrior
Dancing With the Stars
Project Runway
Top Chef



Outstanding variety talk series

Winner: Last Week Tonight With John Oliver
Comedians in Cars Getting Coffee
Jimmy Kimmel Live
The Late Late Show With James Corden
Real Time With Bill Maher
The Tonight Show With Jimmy Fallon

Cruz ::

Precej pričakovano, edino GoT je dobil en Emmy preveč po mojem mnenju. Outstanding Writing for a Drama Series za del Battle of Bastards. Jaz mislim, da je ta del eden slabših napisanih, ampak directan pa je perfektno. Pa škoda, da Kirsten Dunst ni dobila Emmyja. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.
««
148 / 302
»»