» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
140 / 302
»»

oo7 ::

goranzaric je izjavil:

Lion29 je izjavil:

preacher zgleda kul.... vsec mi je fora s Tom Cruisom :D


Kak je sele irec na letalu ter tipo ki je obiskal svojo mamo na koncu dober zacetek serije :)


Pa arseface :)

Vanich ::

Jap, Preacher je kar luštno izpadel. Sem leta nazaj prebral par stripov...ampak šupak-face, eheheheh...he takes the cake!:))

IL_DIAVOLO ::

http://m.nogomania.com/Mednarodni-Nogom...

Nakljucno sem naletel na clanek o baje tezko pricakovani seriji Preacher.

Bo treba spremljat.

Lion29 ::

aja, to je za SLO AMC? ker drugace je bil pilot zunaj vceraj ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

pekarjanez ::

veronica mars

Karton4 ::

Huh, razburljiv konec 1 sezone Blindspota!

Lion29 ::

SPOILER

The Flash

s02e23


Ko so pokazali Barrijevega oceta kot Flasha iz Zemlje 3 sem bil skoraj preprican, da so ga tako koncno povezali z originalno serijo iz 1990 - sam ga niso, ker ima drugacen kostim, heh.... so close
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Flash dober finale nasploh celotna sezona kljub slabšemu začetku je bila dobra in Zoom odličen negativec.

Zdaj pa vprašanje kakšne posledice bodo zaradi tega kar se je zgodilo čisto na koncu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

Ravnokar opazil da sem včerajšnji post zalepil v napačno temo:



Tega Preacher-ja sem si pa jaz malo drugače predstavljal. Sem si predstavljal da bo v vlogi nekega šerifa kjer bo delal red v mestu pa vidim da temu niti približno ni tako, skratka Razočaran. Pričakoval sem bolj resnično zgodbo ne pa da model medtem ko mu čreva gledajo do gležnjev poje v kosu celo kravo. Serija me spominja na Men in Black, škoda.
Zgodovina sprememb...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

Arrow finale zelo zelo slabo tako kot celotna četrta sezona. Vsa ta magija mi res ne paše v to serijo.

scipascapa ::

arrow sploh še nisem začel gledat 3 sezone, ker mi je kvaliteta ful padla.

Han ::

Škoda časa za Arrow... Od 3. sezone naprej podn od serije.

oo7 ::

Tretja sezona je bila že bolj tako četrta je pa slaba od začetka do konca. Je pa že napovedana 5 sezona.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Povezave s Home improvement so recimo bolj ali manj nepomembne, pač interni štosi,


eto, sem v cetrti sezoni, pri 12. delu... pravkar pogledal... ma sem se full narezal, ko je spoznal svojo bivso zeno iz HI :D ... tolko internih for... se Larabee je bil Wilson za par trenutkov :D ... pa ko rece..."of course he (my husband) was way more clever" ...Mike: "Probably coz he had better writers" :D :D :D Maja, tupe fore, vem... ampak kaj cmo..

moram pa priznat, da mi je serija precej vsec, boljsa kot ostale druzinske se mi zdi (Blackish, the Goldbergs, the Middle, Modern Family...Baby Darry... sploh pa od katastrofe Fuller House)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Vanich ::

AAAaaaarrrrgh! Naslednji Preacher šele 6.6.! ;((

jest10 ::

POI.
No zdej se ve, kdo govori na začetku S5E01

oo7 ::

TV show based on the 2007 film, "Shooter" about an American Marksman trained in counter intelligence and on the run from the U.S. government.

http://www.imdb.com/title/tt4181172/?re...

Lion29 ::

POI je ratal podn, tako kot arrow, no malo manj... ma vseeno... kr neki
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jest10 ::

Se pozna, da so 20+ delov stlačili v 13. Žal

Okapi ::

Kunta Kinte is back;)

oo7 ::

A kdo gleda Gomorra La serie?

http://www.imdb.com/title/tt2049116/

Je za pogledat?

leiito ::

oo7 je izjavil:

A kdo gleda Gomorra La serie?

http://www.imdb.com/title/tt2049116/

Je za pogledat?


Ne sam, da je za pogledat, ampak je vrhunska, v Italiji bolj popularna kot GOT.

WallSreet ::

Res trenutno sploh ni dobrih serij. Kot kaže bo treba počakati na novo sezono Farga...

Cruz ::

There is always Seinfeld :)) Drugače pa komaj čakam novo sezono Farga. Skoraj večji hype od Gota.

Lion29 ::

All caught up with "Last man standing" ... pismo, in zdaj ko je zatisje... kaj pr vragu naj gledam?
Bo treba zgleda Bates Motel (s3 & s4) in Fargo (s2) postavit na dnevni red

pa kot vidim priporocate Banshee... kolkr se spomnem sem pogledal par epizod na zacetku...... no, da vidimo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Crowded mi je čisto simpatična družinska komedija.

O.

Outcast ::

Dodal Shooterja in Taboo (naj bi bila še letos zunaj), skenslal Blindspot, razmišljam da bi isto naredil z Containment....POI gledam samo še zaradi tega, ker je to zadnja (zelo slaba) sezona.

Trenutno res ni kaj pametnega za gledati, čakam na The Last Ship (11dni), OITNB (15dni), Ray Donovan (25dni), Marco Polo (29dni).

Lion29 ::

ja, naslednji mesec bo spet pestro... junij bo pa bolj zalosten
tut jaz komaj cakam OITNB in RD
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Recimo od teh tekočih se mi Game of Silence zdi čisto v redu, čeprav 2. sezone ne bo.

Lion29 ::

Ja, gledam...

kako se vam zdi Waynward pines 2. sezona? ste ze kaj gledali?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

+ pozabil na Hell On Wheels čez 10 dni!


Ne vem al je sam tako obdobje, da se mi ne da nič gledati ali gre res trenutno samo za pomanjkanje dobrih serij: omenjenih serij se nikakor ne morem lotiti (res da ne gre za top serije): Chicago Fire (S04 od 17 dela naprej:), Graceland (S03), Bates Motel (S03), Broadchurch (S02), Legends (S02), Justified (zadnja, S06) so za 1x na standbyu.
:D

Margecan ::

kdaj pa se je začela 2.sezona wayward pines?A to je že na foxu

Goody ::

Shameless anyone? Prva sezona mi je bila kul, še 5 na stacku...Drugače pa ja, čaka se Fargo, Ray Donovan, True detective (če bo), Better Call Saul, Ballers, House of Cards, Homeland.

Če zmanjka (al pa se Shameless pokvari) bom pa gledal naprej Deadwood (sem pogledal samo eno sezono)

Outcast ::

Shameless se ne pokvari, so vse sezone 'na polno'!:)

Lion29 ::

Outcast je izjavil:

Shameless se ne pokvari, so vse sezone 'na polno'!:)



se kar strinjam... shameless je kul serija skozi vse sezone
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Čez 10 dni pa tretja sezona The last ship :D

Cruz ::

Nwm meni peta sezona ni sedla. Pri Shameless. Drugače pa je itak top serija. Dobri igralci, še posebej Fiona in Frank. Edino upam, da kompletno ne uničijo karakterje, saj so že nekajkrat skoraj. Zdaj so se zgleda odločili klikniti reset button na nekaterih.

zztop ::

Kako označite spoiler? Se opravičujem, če je neumno vprašanje, ampak ne najdem kode ali komande.

oo7 ::

zztop je izjavil:

Kako označite spoiler? Se opravičujem, če je neumno vprašanje, ampak ne najdem kode ali komande.


Citiraj moj komentar in boš videl kodo :)

Citiraj moj komentar in boš videl kodo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

razerznak ::

oo7 je izjavil:

TV show based on the 2007 film, "Shooter" about an American Marksman trained in counter intelligence and on the run from the U.S. government.

http://www.imdb.com/title/tt4181172/?re...



zka delajo serijo če že film narejen?
pa mark wahlberg bol paše za to vlogo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Lion29 ::

zztop je izjavil:

Kako označite spoiler? Se opravičujem, če je neumno vprašanje, ampak ne najdem kode ali komande.


zal ni tako enostavno, ker to ni implementirano v forum... potrebno si je pomagat s HTML in CSS ukazi...
najlazje ti pa bo, ce najdes en ze oznacen post in kliknes na citat.... in ti bo odprlo tisto kodo, potem samo preuredis za svoje potrebe ;)



Kar se pa Shamelessa tice, meni je cel kup dobrih igralcev... tako Debbie (glede na to kolko je stara) kot Lip (res dober) pa Ian tut ni slab... ampak Frank je pa itak car... skratka dobra igra precej dviguje nivo serije
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Lion29 je izjavil:

zztop je izjavil:

Kako označite spoiler? Se opravičujem, če je neumno vprašanje, ampak ne najdem kode ali komande.


zal ni tako enostavno, ker to ni implementirano v forum... potrebno si je pomagat s HTML in CSS ukazi...
najlazje ti pa bo, ce najdes en ze oznacen post in kliknes na citat.... in ti bo odprlo tisto kodo, potem samo preuredis za svoje potrebe ;)



Kar se pa Shamelessa tice, meni je cel kup dobrih igralcev... tako Debbie (glede na to kolko je stara) kot Lip (res dober) pa Ian tut ni slab... ampak Frank je pa itak car... skratka dobra igra precej dviguje nivo serije


Ja, res me ni nobeden razočaral. Še posebej mi je všeč, da je nudity v seriji, ker težko najdeš serijo, kjer je. GoT se hvali z goloto... a Shameless jo ima 1x več. :)

Lion29 ::

Cleverman... avstralska... pilot zgleda zelo obetavno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Konlov ::

Okapi je izjavil:

Kunta Kinte is back;)

Od "korenin" je pa že kar nekaj cajta minilo, ja...

peko_deko ::

jaz bi še 3 sezone veronike mars :(

leiito ::

WallSreet je izjavil:

Res trenutno sploh ni dobrih serij. Kot kaže bo treba počakati na novo sezono Farga...


Razen morda, če si omejen izključno na stripovske podlage, to nikakor ne drži, je pa treba čekirat tudi neameriško produkcijo.

Npr.:
http://www.channel4.com/programmes/walt...

Outcast ::

Uf Gomorra je res jebena serija, po polovici prve sezone je že postala ena najljubših EU serij!

Outcast ::

Outcast je izjavil:

Uf Gomorra je res jebena serija, po polovici prve sezone je že postala ena najljubših EU serij!

Zelo dobra mafijska zadeva, zdj razumem zakaj je v Italiji popularnejša od GOT-a.

meho7 ::

negot ::

Zelo priporočam: Peaky Blinders

http://www.imdb.com/title/tt2442560/

:)
««
140 / 302
»»