» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
138 / 302
»»

Lion29 ::

shameless
ray donovan
billions

pa ce ti je vsec flash, ti bo vsec limitless
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Cruz ::

Če iščeš odštekano, je Shameless super izbira.

negot ::

bates motel
lucifer
banshee, lp, :)

oo7 ::

Flash spoiler:

Spoiler:


Barry Allen na začetku reče i m the fastest man alive :)) dobra šala.

Han ::

Trenutno je čisto navaden človek. ;)

mgermo ::

Sej že od začetka ni fastest man, vedno je nekdo hitrejši. Tako, da ta fastest man je lahko running (see what i did there) joke.

Han ::

Ravno pogledal zadnjo epizodo Arrow, v kateri se pojavi Flash kot da je z njim vse ok. Pa še reče Oliverju, da ima težave z Zoomom. Krneki...

oo7 ::

Sylvester Stallone & Antoine Fuqua Plot TV Series 'Omerta,' 'The Godfather' Author Mario Puzo's Last Novel
http://deadline.com/2016/04/sylvester-s...

Silvo Stalone bo zaigral v TV seriji>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

meho7 ::

2. sezona Gomorre :P

yoco ::

Pogledal celotno sezono Luciferja! Sem zelo presenečen, kako dobr je serija! Komi čakam nadaljevanje in upam, da ne bodo zagnojil s temu kar je blo na koncu!

oo7 ::

yoco je izjavil:

Pogledal celotno sezono Luciferja! Sem zelo presenečen, kako dobr je serija! Komi čakam nadaljevanje in upam, da ne bodo zagnojil s temu kar je blo na koncu!



To bo samo še bolj popestrilo drugo sezono:D drugače pa tudi meni je bila prva sezona zelo dobra.

Lion29 ::

jaz sem full presenecen nad izvedbo....takih serij je bilo ze nickoliko... zanimiva, potencialna tematika... v kurcu izvedba...

po mojem so zadeli terno z glavnim igralcem.... ta bionda (Lauren German) je lesena, ze v chicago fire je bila precej lesena... tudi ta angel (D.B. Woodside) mi je eden izmed manj simpaticnih crnih igralcev... pa zdalec od talenta.. gledal sem ga ze povsod, pa je povsod zelo povprecen.... v primerjavi z rosijem (Morris Chestnut) je kr neki... mazy in lucy sta pa zakon... se tamala je 10x bolja igralka kot mama :D je pa lustna, to pa...

skratka dobro narejeno, dober (zelo poseben in karizmaticen) glavni igralec delajo serijo precej dobro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Igralec, ki igra Luciferja sem se jaz spomnil samo z Tv serije Miranda in ja v Luciferju je odličen.
Maze mi je pa znana že iz Tv serije Spartacus.
Men se pa policistka Chloe Decker zdi čist v redu.

leiito ::

meho7 je izjavil:

2. sezona Gomorre :P



jp, cant wait. Meni mogoče celo naj evropska serija zadnjih par let, pa ne manjka konkurence.

Suburra je tudi zelo dober/dobra na podobno vižo, cel film kot pilot za italijansko serijo, ki jo je naročil Netflix, ampak stoji tudi kot samo film.

Cruz ::

Jaz sem pa prenehal gledat Luciferja, ker so vsi deli isti bili. Neka detektivska serija, kjer pomaga hudič... Saj tudi ocena je kar hitro padla. Bom pa se potrudil in pogledal še te tri ali štiri dele, ki nisem.

AmokRun ::

Jaz sem tudi obupal po tretjem delu. Ne vem zakaj jo toliko hvalite? :)
Cenena detektivka z Luciferjem ... pa čas se včasih ustavi.
Ali je kaj drugače po tretjem delu?

Lion29 ::

ma sej ni, da je nek presezek, sam glede na tematiko in obseg... je precej dobra in zanimiva realizacija

The Catch mi je prav kul, sploh zadnji del
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Drevesce ::

Tale Flash in Arrow sta pa po mojem mnenju z vsakim delom slabša... Flash se proba furat neko zgodbo, pa tudi tam lahko večino stvari predvidiš kaj se bo zgodilo. Arrow pa gledam res že na silo, z vsakim delom je več jokanja, tale Felicity je pa itak za ...

Po drugi strani se mi Lucifer zdi dosti boljši.

Pa še za POI fane, prvi del verjetno zadnje sezone (upam) pride 3. maja. Odlična serija, ampak res upam, da te serije ne bo prevzela kakšna druga televizija. Naj odlični seriji naredijo še odličen zaključek in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

oo7 ::

Pogledal dve epizodi druge sezone Turn zaenkrat dobro :)

Tr0n ::

Odlicen zacetek nove sezone Penny Dreadful.

Dr. Jekyll and Dracula enter the scene. :O

Lion29 ::

pizda je gnil ta Arrow...save the city... fucking on repeat
drgaci pa ne stekam necesa... kako je barry imel speed ko se je prikazal na pokopaliscu?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

AmokRun ::

Tisto je flashback. To sceno na pokopališču smo že videl v enem delu, vendar takrat ni pokazalo imena na grobu.

Dami ::

Arrow je krneki, odkar so Katie skenslal pa sploh. Pr flash mi tud ne bo nikoli jasno zakaj so se vsi Zoomu pustil ko navadne prpe, da mu je lepo speed vzel, zej pa flash joka kak je bogi. Da se je pol v arrow pokazal, kot da je vse ok, je navadna malomarnost. Če se že grejo povezane spinoffe, naj bodo pol konsistenčni med sabo. Idjits of tomorrow je pa še hujš k to oboje skupaj.
Sploh pa v tej sezoni pri vseh treh ugotavljam, kako umetno podaljšujejo boje proti glavnim sovražnikom, ker so in bi lahko imenil ogromno možnosti da se zadeva konča, ampak delajo bedarije, samo da se boj prenese za eno epizodo dalje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

AmokRun je izjavil:

Tisto je flashback. To sceno na pokopališču smo že videl v enem delu, vendar takrat ni pokazalo imena na grobu.


not really... v prvi epizodi so pokazali flash forward v bistvu... pol pa celo sezono buildali do tja

Lion29 je izjavil:

AmokRun je izjavil:

Tisto je flashback. To sceno na pokopališču smo že videl v enem delu, vendar takrat ni pokazalo imena na grobu.


not really... v prvi epizodi so pokazali flash forward v bistvu... pol pa celo sezono buildali do tja


oz ne.... imas prav...

flash sezona se tudi zacne X mesecev kasneje...
tako kot se Arrow...

s tem, da je Flash sezona sla naprej
Arrow pa kazala zgodovino do tistih X mesecev kasneje....

Torej pri arrowu smo sedaj tam kjer je bil Flash na zacetku sezone...I guess
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

pizda je gnil ta Arrow...save the city... fucking on repeat
drgaci pa ne stekam necesa... kako je barry imel speed ko se je prikazal na pokopaliscu?


Dami ::

Lion29 je izjavil:

Torej pri arrowu smo sedaj tam kjer je bil Flash na zacetku sezone...I guess

A to izjemoma to sezono? Kr so bla že prejšnjih sezonah gostovanja v eni nadaljevanki in se je pol to tudi omenilo v naslednjem delu druge, kot da si sledita skupaj. Isto je bilo pri Supergirl, kjer smo lahko potem v naslednjem delu flasha videli da je "bil" nekje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

do sedaj so si sledeli skupaj, vsaj meni se je tako zdelo... tudi ko so prisli the legends of tomorrow so bli skupaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

edini krosoverji ki so mi res vsec so med chicago frasizo (med, fire, pd)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ziga1990 ::

Men pa postaja serija Legends of tomorrow čedalje boljša

se posebno tale del v zadnji epizodi zmaga:
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jest10 ::

POI uvodna scena...
Se nanaša na celotno sezono, ali le na prvi del?(zaradi potencjalnih spojlerjev ne bom pisal za kaj se gre)

sheeshkar ::

jest10 je izjavil:

POI uvodna scena...
Se nanaša na celotno sezono, ali le na prvi del?(zaradi potencjalnih spojlerjev ne bom pisal za kaj se gre)

To je nekaj, kar nas še čaka enkrat v prihodnjih delih, najverjetneje šele proti koncu sezone.

Riff ::

če slučajno že ni kdo omenil kje, še ena zanimiva serija: Stitchers

Lion29 ::

nehal gledat po ene 4ih delih... mogoce 5ih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Banshee še kdo spremlja? Četrta sezona je zaenkrat odlična :)

Han ::

Banshee sem začel gledat pred dvema tednoma. Trenutno sem sredi 3. sezone. Odlična serija, a zelo nasilna. >:D

Drevesce ::

Arrow in Flash pa po mojem mnenju z vsakim delom slabša...

Han ::

Jep, Arrow je še za dva razreda slabši...

oo7 ::

Ma pri Arrow mi že Damien Dark ni zanimiv pri Flashu pa je Zoom pravi badass8-)

Dami ::

 Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D

Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Dami je izjavil:

 Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D

Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D



Ta graf je popolnoma pravilen. 4 sezona je totalno zanič.



Imaš na IMDB čisto za vsako Tv serijo tak rating? kako si prišel, do tega grafa? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

polpo ::

oo7 je izjavil:

Dami je izjavil:

 Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D

Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D



Ta graf je popolnoma pravilen. 4 sezona je totalno zanič.



Imaš na IMDB čisto za vsako Tv serijo tak rating? kako si prišel, do tega grafa? :)


Vsaka epizoda serije ima svoj rating na IMDB.
Pod Episodes klikneš na želeno sezono potem pa na epizodo, ki te zanima. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

oo7 ::

polpo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dami je izjavil:

 Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D

Arrow ratingi po sezonah/epizodah :D



Ta graf je popolnoma pravilen. 4 sezona je totalno zanič.



Imaš na IMDB čisto za vsako Tv serijo tak rating? kako si prišel, do tega grafa? :)


Vsaka epizoda serije ima svoj rating na IMDB.
Pod Episodes klikneš na želeno sezono potem pa na epizodo, ki te zanima. :)


Sem našel. Hvala :)

Dami ::

oo7 je izjavil:

Imaš na IMDB čisto za vsako Tv serijo tak rating? kako si prišel, do tega grafa? :)

Našel na http://reddit.com/r/arrow :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

negot ::



začetek 3 sezone, :)

leiito ::

Penny Dreadful gleda kdo? Na RT ma 100/93. Čeprav tam imajo 100% od kritikov in čez 90% od gledalcev tudi Outlander S2, Catastrophe in Full Frontal with Samantha Bee, pa niso prijele.

Drugače pa The Americans ne popuščajo, ekranolepnik od serije, še parkrat spat pa bo 2. sezona Gomorrah, pa GOT, pa za kej več že časa ni

oo7 ::

Banshee odlična epizoda. Zdaj pa samo še dve epizodi in potem konec te odlične TV serije;((

Lion29 ::

pogledal prvi dve sezoni "Last man standing".... Okapi, je kar smesna, sploh z inserti iz "Home improvement" ...
ni pa nek presezek ta serija... ne zdi se mi recimo nic boljsa kot "the Goldbergs" ali "the Middle"

pa glupo je, da so zamenjali eno igralko 2. sezono
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Se mi zdi, da nisi pravi za to serijo. Povezave s Home improvement so recimo bolj ali manj nepomembne, pač interni štosi, še manj pomembna je pa zamenjava igralke. Ni mi jasno, kako to sploh lahko koga moti (glede na to, da je itak bolj stranska vloga, sploh na začetku). Od bolj internih štosov so recimo precej bolj zanimivi tisti z mehanikom Lenotom.

Zares smešni so pa politični štosi, trenja med konzervativci in liberalci ...

The Clintons are like herpes: Just when you think they're gone, they show up again.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Lion29 ::

lih te patriotske fore mi niso vsec, niti malo... ampak jih do zdaj na sreco ni bilo veliko...
serija pac ponuja veliko na temo druzinske dinamike... iz oceh pravega macista...

mehanika se ni, pa tut klintonovih stosov se ni... so se bolj pri obami in mcCainu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

pizda je gnil ta Arrow...save the city... fucking on repeat
drgaci pa ne stekam necesa... kako je barry imel speed ko se je prikazal na pokopaliscu?


I feel you brah :))
««
138 / 302
»»