» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
123 / 302
»»

Outcast ::

Začel gledati The Man in the High Castle; začetek dober, tematika pa itak zelo zanimiva (življenje po WWII oz kaj bi bilo, če bi Hitler dobil vojno).

DarkSite ::

Kje pa to gledas? (The Man in the High Castle)

Dami ::

Na travniku? :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

IL_DIAVOLO ::

A kar cela sezona zunaj? Niiice

Vanich ::

Outcast je izjavil:

Začel gledati The Man in the High Castle; začetek dober, tematika pa itak zelo zanimiva (življenje po WWII oz kaj bi bilo, če bi Hitler dobil vojno).


Že cela sezona zunaj? Ja, zakaj pa ne poveste??? Prvi del je bil januarja - sedaj pa še vsi ostali. Nič - ni druge - vse z rok in takoj gledat!:D]

scipascapa ::

the man in the high castle ne najdem, kje je to?

Mufasa ::

Verjetno ste že obdelal...včeraj pogledal konec 1. sezone Black sails...wow, zelo solidna serija...imho kuj za Vikingsi zgodovinskem žanru...

Je še kaj podobnega - zgodovinskega - trenutno poleg Vikingsov in Black sails...pa da je dobro :)
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Outcast ::

The Man in the High Castle je cela zunaj od 20.11. tko da ne vem kaj spite in splača se jo pogledati.

@Mufasa The Last Kingdom

klemenSLO ::

Heisenberg je izjavil:

Lion29 je izjavil:

penzionisti gledajo mariota :D


v glavnem... LIMITLESS... meni je res zlo kul. Kljub temu, da je premisa pac ze obdelana... je pristop prikazovanja zgodbe res zlo kul... zelo vsecno...



meni recimo da je OK, verjetno mi je malce bolj domača ker je nekaj akterjev iz Dexterja, tako da sestrca od Dexterja preživi in ji uspe priti do FBI ;)

Men se dopade ker je humoristično malo prdstavljeno vse skupaj.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

SambaShare ::

Jst je izjavil:

Okapi je izjavil:

Škoda, da se ne lotijo kakšne vesoljske sage od Hamiltona.



S tem se lahko samo 10000% strinjam. Vendar njegov stil pisanja ("triologij") bi težko prenesli na ekran. Razen če bi ena knjiga bila nekaj sezon, vmes bi pa folk jamral, da se nič ne dogaja.


Pravzaprav bi bilo kul že če bi postavili dogajanje v commonwealth universe. Zgodbo pa bi lahko napisali na novo.

Lion29 ::

- SPOILER:

JESSICA JONES



Mi je kar vsec, kako so delali kro reference, predvsem v zadnji epizodi z Daredevilom... zgleda, da grejo po stopinjah DCja (flash | Arraow) in bodo povezali ti dve seriji enkrat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Phantomeye ::

Lion29 je izjavil:

- SPOILER:

JESSICA JONES



Dej z rdečo drugič označ...


V bistvu je bolj DC tisti, ki gre po stopinjah Marvela. Marvel že dolgo dela istem cinematic vesolju. In tudi bolj efektivno.

Sicer je pa DC itak dela serijo heroes of tommorow, kar je flash + arrow + ostali.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

Phantomeye je izjavil:

Lion29 je izjavil:

- SPOILER:

JESSICA JONES



Dej z rdečo drugič označ....


Zakaj?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Phantomeye ::

Lion29 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Lion29 je izjavil:

- SPOILER:

JESSICA JONES



Dej z rdečo drugič označ....


Zakaj?


Sej veš kak je z zeleno. Kar kriči po tem, da prebereš.:D

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Sem na koncu 2. sezone homeland. Mislim, da kar ena izmed boljših serij, ki sem jih gledal.

Priporočam.

Outcast ::

Uf, The Man in the High Castle je v resni konkurenci za najboljšo serijo leta!

Qcube ::

The Man in the High Castle tudi je tudi meni bila dobra.

oo7 ::

Finale The Last kingdom odličen tako kot tudi cela Tv serija sicer ni ravno na nivoju Vikings posebej borbe drugače pa dobra TV serija.
Drugače pa tole je bilo čisto prehitro konec samo 8 epizod8-O upam, da bo druga sezona čeprav še nikjer nič ne piše držim pesti, da bo:)

starboi ::

Outcast je izjavil:

Uf, The Man in the High Castle je v resni konkurenci za najboljšo serijo leta!


Lepo te prosim no, kakšne nekateri streljajo, da je prav neverjetno. :8)

IL_DIAVOLO ::

Nekateri pa radi pretiravate...

Lion29 ::

minority report? se kjer gleda? kako se vam je zdel season finale?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Meh, sem prenehal po treh epizodah. Še ena v vrsti policijskih dram. ZF elementi so pa preveč medli, da bi bila privlačna zaradi tega.

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Meh, sem prenehal po treh epizodah. Še ena v vrsti policijskih dram. ZF elementi so pa preveč medli, da bi bila privlačna zaradi tega.



jap, agreed
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

minority report? se kjer gleda? kako se vam je zdel season finale?


Pogledal samo pilot in nehal enako z Blindspot.

oo7 ::

Gleda kdo Into the badlands????

Men se zdi zanimiva zgodba in zelo lepe lokacije ampak borbe so pa nore v tej Tv seriji marsikateri film se lahko skrije :)

Outcast ::

Konec The Last Kingdom; kar dobra sezona, nastavljeno je tako, da naj bi se zgodila tudi druga, upam da do nje pride.

mackilla ::

starboi je izjavil:

Outcast je izjavil:

Uf, The Man in the High Castle je v resni konkurenci za najboljšo serijo leta!


Lepo te prosim no, kakšne nekateri streljajo, da je prav neverjetno. :8)


Meni je tudi zelo dobra serija ena izmed boljših ,kar sem jih gledal zadnje čase.A je kaj znano če bo tudi druga sezona?

broken/link ::

še en glas za The Last Kingdom. super serija. tudi sam sem najprej pričakoval nekaj v stilu Vikingov, pa bil potem pozitivno presenečen, ker se zadeve odvijajo na čisto drugačen način. Tako da navijam za 2sezono.

Outcast ::

mackilla je izjavil:

starboi je izjavil:

Outcast je izjavil:

Uf, The Man in the High Castle je v resni konkurenci za najboljšo serijo leta!


Lepo te prosim no, kakšne nekateri streljajo, da je prav neverjetno. :8)


Meni je tudi zelo dobra serija ena izmed boljših ,kar sem jih gledal zadnje čase.A je kaj znano če bo tudi druga sezona?


Mislim da še ni znano, kako bo z drugo sezono, tud jst upam da se to zgodi. Verjetno pa prej ko v enem letu ne bo...

Outcast ::

Sm mogu 2x pogledat, če prav vidim: 15.12. se z četrto sezono vrača LUTHER, seveda z Idris Elbo na čelu!:D:)

Dami ::

Lion29 je izjavil:

minority report? se kjer gleda? kako se vam je zdel season finale?

Na hitro zelo očitno spacan konec, ker so pač moral skrajšat sezono. Res ne gledam več foxovih serij dokler ne bojo imele potrjeno drugo sezono. Also, light flarov je v tej seriji več kot v novih startrek filmih. Kot da bi se trudili uničit serijo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

heh...ziher bomo gledali tudi chicago legal :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

galimim ::

Kdo tu gleda You're The Worst? Ravno se je končala druga sezona, ki je super. Plus potrjena je tudi že tretja.
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Lion29 ::

galimim je izjavil:

Kdo tu gleda You're The Worst? Ravno se je končala druga sezona, ki je super. Plus potrjena je tudi že tretja.


kar ok, ja.... "zelo pristno" :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

wanderer ::

Gleda kdo You, Me and the Apocalypse? Ni slabo, lepo se razvija.

bluefish ::

Jp, danes (včeraj) konec. Kar solidna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

oo7 ::

Včerajšnji del Flash mi je bil dober, ker je bila še ekipa Arrow na srečo brez Laurel :D

Če sem prav videl bo danes zaključek Flashove epizode v Tv seriji Arrow. Tisti, ki ne gledajo obeh Tv serij bodo gledali malo čudno:)) tisti, ki gledajo samo Arrow jim danes ne bo nič jasno tisti, ki pa samo Flash pa zaključka ne bodo videli.

krefi ::

zivjo katero serijo mi priporocate. pogledal sem ze walking dead, vikinge in igro prestolov. iscem nekaj v tej smeri vikingi in igra prestolov..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Outcast ::

krefi je izjavil:

zivjo katero serijo mi priporocate. pogledal sem ze walking dead, vikinge in igro prestolov. iscem nekaj v tej smeri vikingi in igra prestolov..


The Last Kingdom

krefi ::

se kasen predlog? saj The Last Kingdom zgleda zanimivo samo je selej prva sezona kar pomeni da bom dele za nazaj pregledal v 2 dneh..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Outcast ::

krefi je izjavil:

se kasen predlog? saj The Last Kingdom zgleda zanimivo samo je selej prva sezona kar pomeni da bom dele za nazaj pregledal v 2 dneh..


Black Sails, Da Vinci's Demons, Marco Polo....neki še iz mojega spiska:)

Okapi ::

Spartacus.

Lion29 ::

ja, def. spartacus

pismo, nekako vedno pozabljam na to epsko serijo [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

connel ::

Jekyll and Hyde, pogledal prvih 5 delov, kar jih je zunaj, presneto dobra serija, se lepo razvija zgodba skozi epizode.

bluefish ::

Lion29 ::

pizda kira beda od ARROWa... full mi grejo na k.... te praznicne epizode (thanks giving, bozic, etc)... ampak ta epizoda je pa ekstra idiotska .... me zanima, kako je igralcem, ko morajo igrati neke (tako zelo ocitne) bozicne lajne pol leta prej... jim je tudi njim tupo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Heh, jaz sem ze po prvih epizodah prve sezone videl, da je nek teen drama crappy serija. Pac ne glej ne. :)

IL_DIAVOLO ::

Ne razumem, zakaj folk vztraja v serijah, ki so zanic. Poi, arrow, twd sem vse kenslal, ker so zabluzle, ceprav sem jih z uzitkom spremljal prvi 2 sezoni.

Nesta ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne razumem, zakaj folk vztraja v serijah, ki so zanic. Poi, arrow, twd sem vse kenslal, ker so zabluzle, ceprav sem jih z uzitkom spremljal prvi 2 sezoni.


Ker ni drugih ki bi ble boljse oziroma bolj zabavne? :)
Mas Fargo, GOT (ki ga se ni, dokler nav kdo ukradu 6 sezone), Heroes Reborn so se recimo... poj pa to to:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Nesta je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne razumem, zakaj folk vztraja v serijah, ki so zanic. Poi, arrow, twd sem vse kenslal, ker so zabluzle, ceprav sem jih z uzitkom spremljal prvi 2 sezoni.


Ker ni drugih ki bi ble boljse oziroma bolj zabavne? :)
Mas Fargo, GOT (ki ga se ni, dokler nav kdo ukradu 6 sezone), Ash vs Evil Dead, Heroes Reborn so se recimo... poj pa to to:)
««
123 / 302
»»