» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
124 / 302
»»

IL_DIAVOLO ::

Ash me je minil zaradi formata 30 minut...kdo se je tega spomnil, čisti polom. Drugače pa zdaj redno gledam homeland, top zadeva...sem na koncu 3. sezone. The man in the high castle baje tudi dobra, banshee in donovan sta tudi kul.

100x boljše kot arrow.

Dami ::

About arrow...

My name is Oliver Queen. After five years in hell, I have come to New York with only one goal...to help save this city. But my old approach wasn't enough. With the help of 4 mutant turtles and a rat, I had to become someone else. I had to become something else. I had to become Casey Jones.
Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Trailer (2016)

:))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

leiito ::

Jessica Jones je že kdo omenil? Izredno visoko ocenjena na vseh platformah. In prva serija, vsaj da sem jaz opazil, na torrentih v 4K

starboi ::

leiito je izjavil:

Jessica Jones je že kdo omenil? Izredno visoko ocenjena na vseh platformah. In prva serija, vsaj da sem jaz opazil, na torrentih v 4K


Nekako z muko pogledal 10delov , zadnje tri še moram pogledati, ampak vedno odlašam. Dvomim, da bom nadaljeval z gledanjem. Povprečna serija z veliko luknjami. Lp

Nesta ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ash me je minil zaradi formata 30 minut...kdo se je tega spomnil, čisti polom. Drugače pa zdaj redno gledam homeland, top zadeva...sem na koncu 3. sezone. The man in the high castle baje tudi dobra, banshee in donovan sta tudi kul.

100x boljše kot arrow.


Homeland je tud cool ja:)

Dami je izjavil:

About arrow...

My name is Oliver Queen. After five years in hell, I have come to New York with only one goal...to help save this city. But my old approach wasn't enough. With the help of 4 mutant turtles and a rat, I had to become someone else. I had to become something else. I had to become Casey Jones.
Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Trailer (2016)

:))



Cool Arrow in TMNT :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Tr0n ::

The Leftovers bo se tretja sezona. \o/

http://www.theverge.com/2015/12/10/9888...

Magic1 ::

Jessica Jones mi je malo preveč podobna 24. Vseh 13 delov isti badguy, zaradi katerega se zadeve 100 obrnejo, enkrat v eno smer, potem da drug kontra. Jessica naredi vse da ja ne bo kdo nastradal, a zaradi tega jih vedno en kup nastrada. And all over again few more times...
Magic

leiito ::

Thx za input re J Jones, tudi visoke ocene nekaterih drugih serij je včasih težko razumeti.

Lion29 ::

ma jessica jones poskusa biti zenska verzija daredevila... na momente ima isti vibe... ampak je po mojem na precej nizjem nivoju.... ce so ti vsec heroji, ki niso super- ... in je malo vec zgodbe zadi kot akcije... potem poglej... drugace pa nima nekega smisla
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Daredevil je daleč najboljša TV serija o superheroju. Komaj čakam na drugo sezono :)

leiito ::

Z Daredevil je bilo za moj okus podobno, konsistentno visoke ocene na RT, imdb etc., sam show pa relativen meh. Saj ne da je slabo, ampak psihologija pričakovanj, ob takih ovacijah pričakuješ wow. Ali pa nismo vsi navdušenci nad super heroji.

Outcast ::

Začela se je decemberska 'suša':8)
Vseeno neki novih serij/sezon bo za pogledat: torek štarta Luther z četrto sezono, Marco Polo druga sezona 26.12., nova policijska serija z JLo:| Shades Of Blue štarta 7.1., Shameless 10.1. z šesto sezono...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Ja se že pozna Decemberska suša ):

No ja vsaj Marco Polo druga sezona naj bi prišle zdaj Decembra in najbrž vsi deli naenkrat tako kot v prvi sezoni.

Okapi ::

Jaz imam na zalogi še toliko nepogledanih, da ni nikoli suše.;)

IL_DIAVOLO ::

Decembrska suša? Nič ne vem o tem

bluefish ::

Eh, serij je več kot dovolj. Tistih res kvalitetnih pa tudi v prime obdobjih ni na pretek.

Lion29 ::

heh...

a kdo gleda TELENOVELA?

lol...Tolko kot je butasta tolk je smesna... ne vem no... meni pali :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

The Others:

lahko kdo pojasni kako so zginili, kako se vrnejo itd? ZF fore?

OmegaM ::

Kaj je kdo pogledal pilota za Luciferja?
No, komaj cakam da se zacne prav sezona :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

oo7 ::

OmegaM je izjavil:

Kaj je kdo pogledal pilota za Luciferja?
No, komaj cakam da se zacne prav sezona :)



Pilot Lucifer je bil men odličen in sem ga gledal že 2 ali 3 mesece nazaj. Tudi jaz komaj čakam, da se začne Tv serija.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj pa takšen delay?

klemenSLO ::

fak fak ker konc 11 dela Homeland. Prasci so prekinil ravno takrat..... spet en teden čakanja ;((
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zakaj pa takšen delay?


Tri serije so imele leak na isti dan Lucifer, Mimority report in Blindspot s tem, da mimority in Blindspot sta potem izšli če 1 mesec Lucifer pa šele drugo leto torej leak je bil pol leta prej če ne še dlje.

weasel ::

klemenSLO je izjavil:

fak fak ker konc 11 dela Homeland. Prasci so prekinil ravno takrat..... spet en teden čakanja ;((


Ravnokar pogledal, še zdej sem jezen :D

Nesta ::

weasel je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

fak fak ker konc 11 dela Homeland. Prasci so prekinil ravno takrat..... spet en teden čakanja ;((


Ravnokar pogledal, še zdej sem jezen :D


Se mi poj splaca pocakat da bo cela sezona koncana da pogledam? :)
Namrec zadnje sezone nisem se nobene pogledov. Do tazadnje pa vse sproti.

Dami ::

Nesta je izjavil:

Se mi poj splaca pocakat da bo cela sezona koncana da pogledam? :)
Namrec zadnje sezone nisem se nobene pogledov. Do tazadnje pa vse sproti.

Vsekakor. Ena najbolj napetih sezon od vseh serij.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

weasel ::

Noben ne bo komentiral konca sezone Farga? :) Jaz sem kinkal zraven.

connel ::

Fargo ima, ne boš verjel, celo svojo temo ;)

OmegaM ::

Sem luciferja tudi pogledal takoj, ko je izsel.
Sam trailer pa je bil se veliko prej.
Najprej pa sem mislil, da gre za film :-)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

Nesta ::

weasel je izjavil:

Noben ne bo komentiral konca sezone Farga? :) Jaz sem kinkal zraven.


Imas na temi Fargo :)
Meni sama sezona super, finale pa nic posebnega.

c3p0 ::

Childhood's End je kdo že gledal? Knjiga je bila kar dobra.

Riff ::

jaz pa gledam če niso te 2 serje že omenjene: Z nation pa Supergirl

Okapi ::

Z Nation je večkrat omenjena v temi o Walking Dead.

OmegaM ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ash me je minil zaradi formata 30 minut...kdo se je tega spomnil, čisti polom. Drugače pa zdaj redno gledam homeland, top zadeva...sem na koncu 3. sezone. The man in the high castle baje tudi dobra, banshee in donovan sta tudi kul.

100x boljše kot arrow.

Moram priznati, da mi je ful vsec, ker sem se kot smrkavec pogledal oba dela :)
Je pa res da teh 30 min hitro mine.
Sicer je serija bolj v smislu big bang theory, mislim komicna zadeva :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

oo7 ::

'The Man In The High Castle' Renewed By Amazon For Season 2

http://deadline.com/2015/12/the-man-in-...

Han ::

Še 2 dni, pa bo konec 2. sezone The Affair. TOP serija!

IL_DIAVOLO ::

Han je izjavil:

Še 2 dni, pa bo konec 2. sezone The Affair. TOP serija!


Fak, kak se je mcnulty postaral

Jst ::

Pogledal Childhood's End. Lahko rečem samo BRAVO!

Sicer se stvari kar nekaj razlikujejo od knjige, ampak knjiga je bila napisana pol stoletja nazaj. Tudi karakterji imajo drugačno ozadje, ampak se vseeno lepo prelije na ekran.

Torej, zame osebno, je ekranizacija knjige, super uspela. In to na SyFy, kjer prvo nisem imel velikih upov. Mislil, sem, da bom pogledal pol ure prvega dela in prekinil, ampak ko sem se sproti spominjal knjige in kako je podobna, sem nadaljeval. Včeraj sem pogledal prvi del, sedaj pa končal z zadnjim.

In vsem fanom starega dobrega Arthurja, priporočam ogled.

9/10.

ps: Tudi CGI ni razočaral.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Kurzweil ::

oo7 ::

Banshee Season 4 Trailer

Tr0n ::

Se ena odlicna sezona Homeland se je koncala. Se ze ve, ce bodo nadaljevali?

THEY HAVE TO! :(

Kurzweil ::

6. sezona je že najavljena za leto 2016, samo točnega datuma še ni.

oo7 ::

Jah nič potem pa je že čas da začnem gledat ta Homeland :) Edino zanima me če je vsaka epizoda zase ali se zgodba nadaljuje z dela v del?

Kurzweil ::

Eno je nadaljevanka, drugo pa nanizanka. Homeland je nadaljevanka, torej "se zgodba nadaljuje iz dela v del". Sicer dobra serija, ni pa ravno med top 5-10.

Izi ::

Moram reči, da je Jessica Jones odlična serija. Ista kvaliteta kot Daredevil.
Prišel sem do polovice 1. sezone in je delana popolnoma po istem kopitu kot Daredevil. Komur je bil všeč Daredevil mu bo tudi Jessica Jones in seveda obratno. Za akcijske navdušence tole nikakor niso primerne serije.
Vprašanje kdo je tako dosledno kopiral. Marvel ali izdelovalci. Obe seriji imata nenavadnega privatnega detektiva, ščepec nadnaravnih moči, ki se jih skoraj nikoli ne uporablja in enega bad guya, ki maltretira našega junaka skozi celotno sezono.

IL_DIAVOLO ::

Homeland je ena boljših serij, se pa strinjam da ne spada med top serije zaradi večih razlogov. Dialogi so bolj bogo narejeni, rdeče niti praktično ni, razvoj karakterjev tak tak, na trenutke se ponavljajo. Sploh ta 5. sezona deluje kot da ni bila v scenariju, čisto neka druga zgodba, verjetno zaradi dogodkov v evropi, ki bi lahko bila rdeča nit. In ravno zaradi tega spremljam to serijo. Dobra ideja imo.

Priporočam

oo7 ::

Zadnja epizoda Limitless je bila pa res dobra :)

Killermode ::

Izi je izjavil:


Prišel sem do polovice 1. sezone


Ja do polovice imel podobno mnenje pol se pa vse skupaj malo ustavi.

oo7 ::

Prva sezona Into the Badlands se je končala men je dobra serija škoda, ker je samo 6 epizod upam, da bo druga sezona, ker prva sezona se je končala z večimi cliffhangerji>:D

weasel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()
««
124 / 302
»»