» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
276 / 302
»»

matobeli ::

Dober del je bil edino ta da so relativno lepo prikazali taktično rokovanje z orožjem. Vse ostalo pa bolj ali manj generično.

Rambo pomešan z Delta Force :))

meho7 ::

Tam ko je padu s skale dol direkt na hrbet jao :))

Badwolff ::

Nisem nek fan Star Warsov, ampak ObiWan je pa sranje brez primere.

oo7 ::

Old man je kar vredu serija ampak konec se mi je zdel slab. Kar nekaj na hitro odrezano.

lolipop2 ::

oo7 je izjavil:

Old man je kar vredu serija ampak konec se mi je zdel slab. Kar nekaj na hitro odrezano.


Druga sezona bo naprej. Se pa strinjam, solidna serija.

meho7 ::

Obi wan je po novem bajsexual :))


Old Mana sem droppu po revealu v 3. epizodi.
So very convenient ;((

Sp1ke ::

Pogledal The terminal list, je v redu ni pa ravno neka dodelana serija. 6 in 8 del sta meni osebno mejila na fikcijo, se mi zdi, da se jim je nekako mudilo z zaključkom serije, tudi zadnji twist je bil meh. Pa tudi to ne pomaga, da mi je Taylor Kitsch antipatičen, odkar sem ga videl v True detective.

Okapi ::

Pogledal Gaslit in je zelo v redu. Začne se sicer malo počasi, ne obupati pred koncem prve epizode.;)

Gaslit (TV series) @ Wikipedia

Enega glavnih likov igra Sean Penn, ki je do neprepoznavnosti "predelan". Na sliki iz serije sta Sean Penn in Julia Roberts.

Homelander ::

meho7 je izjavil:

Old Mana sem droppu po revealu v 3. epizodi.
So very convenient ;((

Drugače se je dalo sklepati že iz prvih dveh epizod. Res pa da jaz nisem bil še povsem prepričan.

no comment ::

Okapi je izjavil:

Pogledal Gaslit in je zelo v redu. Začne se sicer malo počasi, ne obupati pred koncem prve epizode.;)

Več kot odlična stvar! Hvala!

IL_DIAVOLO ::

The boys :|

Cela 3. sezona, ki sloni na karakterju, ki ga prej sploh videli nismo at all in nasploh ne izvemo ničesar tekom cele aktualne sezone? Tole je pa precej amatersko. Sem pričakoval, da se bo vrtela zgodba okrog black noira aka klon homelander. Tudi odločno premalo frčanja glav s strani vicky. Cliffhanger na koncu 2. sezone je bil čisto drugače zastavljen. Tako da ne, se ne strinjam, da je bila precej boljša od 2. sezone. Mislim, da je to daleč najslabša sezona in zagotovo najslabše finale v vseh 3 sezonah in tudi yelo slabi obeti za 4. sezono.

Neke freak fish scene in manjko komičnih vložkov jim tudi ne gre vprid. In tole finale? Lame af, nelogično, nepovezano, popolnoma brezvezno nastavljeno za nadaljevanje, homelander nima več kaj početi v tej seriji, soldier boya še kar varčujejo za kakšen kader.


Ne gledam več, tole postaja izredno butasto, negledljivo in s tako rdečo nitjo, da me sploh ne zanima več, kaj mislijo s 4. sezono.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

Brez Homelanderja ta TV serija ne bi bila zanimiva.

Bl4ckSw4n ::

Nova sezona City on a hill.

IL_DIAVOLO ::

Black bird-miniseries

Pilot je bil kar dober. V seriji se tudi pojavi pokojni ray liotta.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Homelander ::

The Terminal List je pa precej boljša kot The Old Man kjer so bile dobre samo prve 3 od 7 epizod. Sploh je pa precej boljši konec. Tisto s padcem na hrbet bi pa res lahko naredili bolj realno, ali padec iz manjše višine in ne na skalo kjer bi si prelomil hrbtenico, ali pa da pride brez padca do dna, ne vem zakaj je bilo treba narediti kot da ni smrtnik.
V naslednjih dneh pogledam še Black Bird.

Okapi ::

A povem, kaj je dobro?;)
Ko "odkriješ" kakšno malo starejšo serijo, ki je nisi gledal, pa je zelo v redu. V mojem primeru Good Wife. Sem gledal njen "odvod" oziroma nadaljevanje, Good Fight, in mi je bila všeč, Good Wife se pa nisem prej nikoli lotil gledati - mogoče se mi je zaradi naslova zdelo, da bo bolj "telenovela". No, v resnici ni, ampak je čistokrvna odvetniška zadeva.

In kaj je pri tem dobrega? Da imam sedaj 156 epizod (7 sezon), ki jih lahko, brez čakanja, lepo vse po vrsti pogledam. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

meho7 ::

Okapi je izjavil:

A povem, kaj je dobro?;)
Ko "odkriješ" kakšno malo starejšo serijo, ki je nisi gledal, pa je zelo v redu. V mojem primeru Good Wife. Sem gledal njen "odvod" oziroma nadaljevanje, Good Fight, in mi je bila všeč, Good Wife se pa nisem prej nikoli lotil gledati - mogoče se mi je zaradi naslova zdelo, da bo bolj "telenovela". No, v resnici ni, ampak je čistokrvna odvetniška zadeva.

In kaj je pri tem dobrega? Da imam sedaj 156 epizod (7 sezon), ki jih lahko, brez čakanja, lepo vse po vrsti pogledam. :)

Damages z Glenn Close si gledu?

Okapi ::

Sem.

webmaher ::

tudi jaz gledal obe..Dobre žene se pa lotil ne bom, še to kar mam me baše....3 epizode na dan odžene vse filme stran :))

Badwolff ::

Kdo sploh še gleda filme :D

BaTeMaN ::

Badwolff je izjavil:

Kdo sploh še gleda filme :D


Jaz gledam,.. ampak od cca 300 novejših na disku gledam vedno raje kakega starejšega :)
4 TB negledanih filmov... samo odlašam... vsake tolk pa pustim, da me kak razočara.. nazadnje house of gucci..
less then zero

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

A povem, kaj je dobro?;)
Ko "odkriješ" kakšno malo starejšo serijo, ki je nisi gledal, pa je zelo v redu. V mojem primeru Good Wife. Sem gledal njen "odvod" oziroma nadaljevanje, Good Fight, in mi je bila všeč, Good Wife se pa nisem prej nikoli lotil gledati - mogoče se mi je zaradi naslova zdelo, da bo bolj "telenovela". No, v resnici ni, ampak je čistokrvna odvetniška zadeva.

In kaj je pri tem dobrega? Da imam sedaj 156 epizod (7 sezon), ki jih lahko, brez čakanja, lepo vse po vrsti pogledam. :)


hehe... ja itak... the good wife je OK...

meni je pa ostalo kar precej serij za nadoknadit ali koncat... pa se nikakor ne morem spravit jih gledat, kjer so cisto izvenele...
Med drugim Suits (pogledal 7 sezon), TWD (pogledal 9,5 sezon), Chicago Fire (pogledal 7 sezon), Chicago Med (3 sezone), Billions (3 sezone), Cobra Kai (2 sezoni), Lucipher in se bi jih nastel... tak da imam se kar nekaj za pogledat :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Magic1 ::

Ali ni žalostno? Včasih smo komaj čakali, da pride nov del česa, zdaj pa čakaš, da ti bo res dolgčas.
Magic

Masayoshi ::

Mah ja, mene pa trenutno nobena serija ne pritegne da bi z veseljem gledal. Sem se mučil s Terminal List, pa Black Bird, pa BCS mi je tudi brezveze postal (Lalo edini dober lik v seriji, Saul je pa pravi bedni pizdun (kako se je na onega odvetnika brezveze spravljal, pa zdajle ko krade)), Billions je zvodenel, Atlanta zadnja sezona brezveze, Bosch, Expanse, Ozark še zadnji bili ok. Aja Dark Winds mi je bila tudi ok. Ma kdo še kakšne predlog?

Tody ::

BaTeMaN ::

Na srečo imam dva monitorja in ko gledam neko serijo/film... še poleg neki berem, da je bolj zanimivo... ker je res, da imamo polno rit vseh plotov in nam je vse malo booring :)
less then zero

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

webmaher ::

Magic1 je izjavil:

Ali ni žalostno? Včasih smo komaj čakali, da pride nov del česa, zdaj pa čakaš, da ti bo res dolgčas.

jap, spomnim se Pesem ptic trnovk, Kojaka, Šerifa v New Yorku, Ulice San Francisca, Maščevalci ... bilo je nekoč... imeli smo samo Enko in Dvojko pa morda še 2 soseda z Dunaja :D

webmaher ::

Masayoshi je izjavil:

Mah ja, mene pa trenutno nobena serija ne pritegne da bi z veseljem gledal. Sem se mučil s Terminal List, pa Black Bird, pa BCS mi je tudi brezveze postal (Lalo edini dober lik v seriji, Saul je pa pravi bedni pizdun (kako se je na onega odvetnika brezveze spravljal, pa zdajle ko krade)), Billions je zvodenel, Atlanta zadnja sezona brezveze, Bosch, Expanse, Ozark še zadnji bili ok. Aja Dark Winds mi je bila tudi ok. Ma kdo še kakšne predlog?


The offer

Okapi ::

Gaslit, In the Dark, Only Murders in the Building, For All Mankind...

klempo ::

še en predlog ... Defending Jacob https://www.imdb.com/title/tt2304589/

Masayoshi ::

Hvala vsem za predloge. Nekaj že videl, nekaj začel in mi ni bilo, nekaj pa je za čekirat. Hvala.

IL_DIAVOLO ::

Dajte se drzat ratinga 8.0 and higher. Dejstvo je da je v tem rangu večina serij passe, kaj sele izven tega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Masayoshi ::

Aja, sedaj sem se spomnil da je zunaj druga sezona Tehran. Prva mi je bila ok. Bom še to pogledal.

webmaher ::

dobr da si me spomnu...že pred časom pogledal 1. del 2 sezone pol pa čist pozabu :D

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dajte se drzat ratinga 8.0 and higher. Dejstvo je da je v tem rangu večina serij passe, kaj sele izven tega.


Zakaj? Meni jih dosti sede tudi pod to oceno. Marsikatera nad to pa ne. A ne izbira vsak sam?

Da mu damo zadovoljstvo priporočam The Wire. Kdor še ni.
https://www.imdb.com/title/tt0306414/
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

barocco ::

Sem se lotu spy triler stare serij Aliass 2001-2006 in La Femme Nikita 1997..
Hudi karakterji scena , kostumografija, muzka,twisti..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Ales ::

Ponovno gledam Farscape. Zakon serija! :D

oo7 ::

Ja Chef prva sezona odlična druga pa je že slabša. V prvi sezoni se velika večina dogaja v restavraciji kjer je tudi najbolj zanimivo. V drugi pa je občutno manj restavracije.

Upam, da bo tretja bolj podobna prvi kot drugi.

Masayoshi ::

Kaj pa The Bear gledal kdo? Igra iz Shameless

IL_DIAVOLO ::

Izgleda kot neko woke sranje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Masayoshi ::

Saj tvoji posti tudi zgledajo kot neko sranje, pa te moramo tukaj prenašat

MisterM ::

The Bear je odličen, so pa napovedali že drugo sezono.

no comment ::

Mislil sem, da bo boljše, ampak ni slabo.

Tsunamii ::

Ales je izjavil:

Ponovno gledam Farscape. Zakon serija! :D

Odlična serija in film na koncu.. pogledal tudi sam ze veckrat

Netrunner ::

Ales je izjavil:

Ponovno gledam Farscape. Zakon serija! :D

Koliko si star?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Homelander ::

Okapi je izjavil:

A povem, kaj je dobro?;)
Ko "odkriješ" kakšno malo starejšo serijo, ki je nisi gledal, pa je zelo v redu. V mojem primeru Good Wife. Sem gledal njen "odvod" oziroma nadaljevanje, Good Fight, in mi je bila všeč, Good Wife se pa nisem prej nikoli lotil gledati - mogoče se mi je zaradi naslova zdelo, da bo bolj "telenovela". No, v resnici ni, ampak je čistokrvna odvetniška zadeva.

In kaj je pri tem dobrega? Da imam sedaj 156 epizod (7 sezon), ki jih lahko, brez čakanja, lepo vse po vrsti pogledam. :)

Zame mora biti pa že kar precej let, da sem se spravil gledat serijo za nazaj. Vidim da Breaking Bad (2008) 2012, The Wire (2012), Spartacus (2010) 2013 in Battlestar Galactica (2004) 2014, ampak to je bilo samo 3-5 sezon.
Zdaj Friday Night Lights (prišel seveda iz Orville), pa sem uspel samo prvi del. Pač veliko lažje je za sproti gledat. Ampak takrat ko sem imel 15 delov na teden, te tudi to zasuje. Zadnje par let sem na max 5 na teden.
Good Wife sem gledal, Good Fight je bila pa na žalost ena od teh, ki me je zasula.
Kaki Friday Night Lights, saj še Yellowstone nisem pogledal niti konca prve sezone. Ne vem kako bi si naredil opomnik do zdaj pa zdaj poglej ta in ta del.

No glede Black Bird, je bilo pa lepo stopnjevanje iz Old Man in Terminal List, vsaka naslednja boljša. Uf, igra glavnih dveh igralcev.

Lion29 ::

Masayoshi je izjavil:

Saj tvoji posti tudi zgledajo kot neko sranje, pa te moramo tukaj prenašat


bi ti stisnu ene 100 lajkov, pa ne morem! Delim isto mnenje!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

meho7 ::



Celotna 1. sezona zunaj

judoka ::

Ales je izjavil:

Ponovno gledam Farscape. Zakon serija! :D


Zame najbolja sf serija ever
««
276 / 302
»»