» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
268 / 308
»»

John Doe 71 ::

1883 (2021-)
Včeraj po ogledu Dopesick sem šel še enkrat na IMDb Top 250 in spet nisem odšel domov razočaran. Se kar splača preverit vsake par mesecev.

Okapi ::

Saj smo jo tudi tu pohvalili.

Horas ::

sem mislil začet gledat sopranove, pa sem šel 24h. uf kako dobro, isto kot pri lost se v srednji šoli spomnim da je bla fama okol tega bauerja in so vsi v counter strikeu imeli nick jack bauer :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

klemenSLO ::

Outcast je izjavil:

Billions nazaj z 6.sezono in brez Axe-a

zAČELO SE JE ČISTO SIMPATIČNO :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Masayoshi ::

Brez Axa simpatično? eh...to ni to.

oo7 ::

Včeraj sem se spravil gledati Cobra Kai prvo epizodo 4 sezone pa sem potem pogledal kar tri epizode :)) težko je nehat gledat. Res dobra TV serija, ki ne pade kakovost iz sezone v sezono.

Outcast ::

klemenSLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Billions nazaj z 6.sezono in brez Axe-a

zAČELO SE JE ČISTO SIMPATIČNO :)


Jap tud men:)

Snowpiercer 3 sezona štartala

Badwolff ::

Gledam prvi del Boba Fett.

Precej negledljivo in neumno.

Crime lord reče ' Jabba ruled with fear I intend to rule with respect'.

Pa teke asassini in cel fajt je dost lol.

Tudi fantje na internetu niso neki fani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

judoka ::

Star Wars/Star Trek geeki so the worst.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

oo7 ::

Pogledal Cobra Kai 4 sezono ekspresno hitro :) ko sem enkrat začel nisem mogel nehati. Še posebej zato, ker sem Karate Kid filme v mladosti gledal neštetokrat na kasetah. Komaj čakam 5 sezono.


Čim je Terry Silver spel svoje lase v čop sem vedel, da bo problem :) John Crese si je sam skopal jamo in vanjo padel tako je, ko se igraš z strupom :)
Na koncu Silver reče, da bo pripeljal okrepitve upam, da bo to Mike Barnes iz Karate Kid III potem pa Cobra Kai res ne bo imela no mercy strike first :) pa še založeni so z denarjem.
Kar se tiče mladine in Cobra Kai je pa vprašanje kdo bo ostal glavna zvezdnika Robi in Tori bi znala iti stran eden zaradi očeta druga zaradi goljufanja ? Potem je pa samo še tamal, ki so ga pumpali to sezono ampak to je verjetno za novo rivalstvo proti malemu Larussu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Cobra Kai sezona 5 mogoče celo pripeljejo Julie Pierce v Karate Kid 4 jo je igrala Hillary Swank. Nikoli ne veš TV serija je polna presenečenj :)

scipascapa ::

fak Terry Silver 14 let ni nič igral....od 2007-2021 luft.

Outcast ::

Kdo mogoče spremlja The Righteous Gemstones?

WallSreet ::

Objavljeno nekaj minut nazaj

globoko grlo ::

A mamo kkšno temo o Boba Fettu?

Tale E05 je prav prijetno presenečenje ;)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

fak Terry Silver 14 let ni nič igral....od 2007-2021 luft.



V enem intervjuju je rekel, da je nehal, ker se je posvetil družini. Takrat je imel majhne otroke.

Okapi ::

globoko grlo je izjavil:

A mamo kkšno temo o Boba Fettu?

Tale E05 je prav prijetno presenečenje ;)

Mandalorian, ne pa Fetta;)

globoko grlo ::

Ja, zgleda so zajebal v produkciji pa so mandota vn dal, hehe
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Ganon ::

globoko grlo je izjavil:

A mamo kkšno temo o Boba Fettu?

Tale E05 je prav prijetno presenečenje ;)


Par tem nižje.

Okapi ::

In from the Cold razočaranje. Bi bila lahko čisto zanimiva vohunska zadeva, ampak glavni lik je ruska "speča" vohunka, ki je shape-shifting kiborg, po potrebi tudi neviden.8-O

In From the Cold @ Wikipedia

The Afterparty je pa čisto zabavna krimi-komedija. Malce v slogu Only Murders in the Building.
The Afterparty (TV series) @ Wikipedia

Lion29 ::

OZARK

clovek bi mislil, da bo postalo dolgcajt po 2 sezonah... no 3ja ni bila neki full na vrhuncu, ki bi me lepila na fotelj.... ampak se vedno zanimiva in zelo gledljiva...

meni osebno pa prvi del 4. sezone odlicen... napet, odlicna igra, vedno zanimivo in kolkr tolkr verjetno...
komaj cakam 2. delo 4. sezone
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

mgermo ::

Jellowjackets
Mixed feelings. Je kar ok, samo preveč vlečejo. V prvem delu je flashback prizor na podlagi katerega gledaš naprej in do konca prve sezone, do tega dogodka še ne pridemo.

lolipop2 ::

mgermo je izjavil:

Jellowjackets
Mixed feelings. Je kar ok, samo preveč vlečejo. V prvem delu je flashback prizor na podlagi katerega gledaš naprej in do konca prve sezone, do tega dogodka še ne pridemo.


Jaz sem pogledal dva dela in nehal. Počasi, otročje... brezveze

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

OZARK

clovek bi mislil, da bo postalo dolgcajt po 2 sezonah... no 3ja ni bila neki full na vrhuncu, ki bi me lepila na fotelj.... ampak se vedno zanimiva in zelo gledljiva...

meni osebno pa prvi del 4. sezone odlicen... napet, odlicna igra, vedno zanimivo in kolkr tolkr verjetno...
komaj cakam 2. delo 4. sezone



Nisem še nikoli gledal. Sem si že posnel prvo sezono pa, da vidim kako je :)

BaTeMaN ::

DARK.
Prva sezona, pogledal 5 delov in to pa res ni preprosto za gledat, še malo pa bom začel risati miselni vzorec po stenah :)
less then zero

FTad ::

BaTeMaN je izjavil:

DARK.
Prva sezona, pogledal 5 delov in to pa res ni preprosto za gledat, še malo pa bom začel risati miselni vzorec po stenah :)


Ja, moras imeti en diagram oz druzinsko drevo, da lahko sledis vsem likom. Plus to, da jih je toliko, da si jih tezko zapomnis vse po imenih :)

Groot ::

Haha počakaj da prideš do druge sezone Dark :)) no če boš gledal zaporedoma bo morda manj težav. Sam sem čakal na drugo sezono in potem po dveh delih tudi obupal ker bi dejansko moral celo prvo sezono pogledat še enkrat, če bi hotel slediti.

lolipop2 ::

Groot je izjavil:

Haha počakaj da prideš do druge sezone Dark :)) no če boš gledal zaporedoma bo morda manj težav. Sam sem čakal na drugo sezono in potem po dveh delih tudi obupal ker bi dejansko moral celo prvo sezono pogledat še enkrat, če bi hotel slediti.


Same here :))
Zdaj se pa ne spravim več, da bi vse v šusu pogledal

AmokRun ::

Zato imaš na yt polno recapov...

scipascapa ::

Top šit serija :)

BaTeMaN ::

Hvala za moralni support. Sem mislil, da sem samo jaz problematičen :)
Malo je ovira tud nemščina, ker berem podnapise... in to pobere mikrosekunde screen časa... me pa tolk vleče, da bom dejansko začel delat na tem :)
Bom pogledal vse tri sezone do konca februarja :). Tak je plan.
less then zero

Groot ::

AmokRun je izjavil:

Zato imaš na yt polno recapov...


Pogledal tudi recape pred gledanjem druge sezone, ampak je težko v 10 min recapu kjer je vse obrazloženo na hitro temeljito naštudirati stvar, kar pa pač rabiš za ogled. No na koncu pa sam serije jemljem tudi kot zabavo in sprostitev in mi nekako ni bilo da bi sedaj eno uro preko recapov ugotavljal približno kdo je kdo. Je dobra serija, ampak je še veliko boljših, ki so pač dobile prednost.

matobeli ::

Dej napiš kere so aktualne in boljše (enakodobre) od Dark, men je počas zmanjkalo zadev

Groot ::

Trenutno sta pri meni na sporedu že omenjeni Ozark in Billions, ker so pač ravno sveže sezone.

Manjka pa tudi meni kakšna nova serija počasi. Letos čakam še Peaky Blinders in Stranger things.

Tody ::

meho7 ::

South Park nova sezona se je zacela

oo7 ::

CW je naročil pilot za TV serijo Winchesters kar bo Supernatural Prequel. Tv serija se bo vrtila okoli John and Mary Winchester.

CW je tudi naročil pilot za prequel TV serije Walker (Texas Ranger). Tv serija bo povedala zgodbo družine Walker okoli leta 1800.

oo7 ::

Tv serija Reacher je izšla danes celotna prva sezona.

OldSkul ::

matobeli je izjavil:

Dej napiš kere so aktualne in boljše (enakodobre) od Dark, men je počas zmanjkalo zadev


12 monkeys si že pogledal? Odlična serija, ki se samo stopnjuje in je zadnja sezona najboljša. Zaključek bombastičen. Malo pretiravam ampak vseeno, odlična serija, kjer se uporablja potovanje skozi čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

matobeli ::

Že pogledal, hvala za predlog

lolipop2 ::

OldSkul je izjavil:

matobeli je izjavil:

Dej napiš kere so aktualne in boljše (enakodobre) od Dark, men je počas zmanjkalo zadev


12 monkeys si že pogledal? Odlična serija, ki se samo stopnjuje in je zadnja sezona najboljša. Zaključek bombastičen. Malo pretiravam ampak vseeno, odlična serija, kjer se uporablja potovanje skozi čas.


A je velik poudarka na virusu pa tem sranju?

yayo ::

oo7 je izjavil:

Tv serija Reacher je izšla danes celotna prva sezona.

Pred kratkim sem prebral prvi roman iz serije katerega pokriva prva sezona. Se vidi, da gre za pisateljev prvenec, ker se še nekako lovi in mu pri nekaterih akcijskih scenah primanjkuje logike in realizma (npr. kako hitro in učinkovito zadaviti nasprotnika, lee Child nima blage veze, čeprav naj bi Reacher uporabljal nekakšen krav maga):)) Sem pa si ustvaril drugačno sliko o Reacherju kot liku, igralec v seriji -katere še nisem gledal - bolj zgleda kot nekakšen steroidiziran fratboy quarterback v ameriškem nogometu, medtem ko je "knjižni" Reacher samotarski in razmišljujoč velikan, ki te raztrga na košče, če mu stopiš na pot. ironično kako ga je v filmih portretiral "pritlikavec" Tom Cruise.

Tody ::

Krava molznica, drugače knjige so cool tja do ene 15

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

janezvalva ::

the witcher
je za kaj? vaše mnenje?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

yayo ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tv serija Reacher je izšla danes celotna prva sezona.

Sem pa si ustvaril drugačno sliko o Reacherju kot liku, igralec v seriji -katere še nisem gledal - bolj zgleda kot nekakšen steroidiziran fratboy quarterback v ameriškem nogometu, medtem ko je "knjižni" Reacher samotarski in razmišljujoč velikan, ki te raztrga na košče, če mu stopiš na pot.

moram vzeti nazaj, ker sem ravno gledal intervju z avtorjem v katerem pravi, da mu je navdih za podobo Reacherja dal rugby igralec Lawrence Dellaglio kateremu je igralec Alan Ritchson kar nekako podoben.

 Alan Ritchson (bogati sin)

Alan Ritchson (bogati sin)


 Lawrence Dellaglio (italijansko: od česna)

Lawrence Dellaglio (italijansko: od česna)

oo7 ::

Včeraj sem začel gledati tv serijo Jack Reacher potem pa sem pogledal kar pet epizod to je moj rekord :)) ne vem, ko sem začel gledat sploh nisem mogel nehat.

TheUnderd0g ::

Ok, "Pam and Tommy" je kar svetovna :D

Badwolff ::

Je kdo gledal How I met your father?

buttcrack ::

TheUnderd0g je izjavil:

Ok, "Pam and Tommy" je kar svetovna :D

Resno? Me mika pa oklevam :)

Outcast ::

Uf 1883 je zrasla IMDb ocena na 9.08-)

In res je tolk dobra serija!
««
268 / 308
»»