» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
250 / 302
»»

klempo ::



Criminal UK Season 2 Netflix

A cat-and-mouse drama, which focuses on the intense mental conflict between detectives and suspects. The stories take place within the confines of a police interview suite.



Baby Season 3 Netflix

The protagonists of Baby are coming back for a final season, ready to face the consequences of their choices, as the police start investigating the double lives of Ludovica and Chiara, pushing friendships, family ties, and romances to the breaking point.



The Mandalorian Season 2 Disney+

The travels of a lone bounty hunter in the outer reaches of the galaxy, far from the authority of the New Republic.

Outcast ::

lolipop2 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Des. Pilot dober, jutri pride drugi del. Uporabniki HBO GO-ja jo lahko najdete tam.


+1
Dobra prva dva dela. Še zadnji del čakamo :)


Uf thanks tole se obvezno pogleda!;)

webmaher ::

David iz Broadchurca :D
A 3 del bo kmal :)
Kle je tut Deadwater Fell https://www.imdb.com/title/tt9704568/
le ocena je nekam nizka...

lolipop2 ::

webmaher je izjavil:

David iz Broadchurca :D
A 3 del bo kmal :)
Kle je tut Deadwater Fell https://www.imdb.com/title/tt9704568/
le ocena je nekam nizka...


3. zadnji del je danes :)

webmaher ::

na nč pol grem pa gledat..3 2 1 HBO GO via Kodi evo me :D

webmaher ::

kr v redu... policaji so res bogi...še iz časov Columba nobenga denarja ne tu ne tam :D

lolipop2 ::

webmaher je izjavil:

kr v redu... policaji so res bogi...še iz časov Columba nobenga denarja ne tu ne tam :D


Saj je še vedno tako :)

Solidna mini serija, ni kaj.

Cruz ::

Definitivno vredna ogleda, sploh za tiste, ki jim je bil všeč Mindhunter.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kvinta ::

Poldark je vredi pa Outlander :D
A.C.A.B

Badwolff ::

Schitts Creek je pometel s konkurenco na Emmijih in kot prvi osvojil vseh 7 glavnih nagrad. Če kdo še ne gleda, now the fucking time. Ameriški Netflix ima vse epizode, naš prve 4(?) sezone.

Tsunamii ::

Badwolff je izjavil:

Schitts Creek je pometel s konkurenco na Emmijih in kot prvi osvojil vseh 7 glavnih nagrad. Če kdo še ne gleda, now the fucking time. Ameriški Netflix ima vse epizode, naš prve 4(?) sezone.


Cool. Moram pogledat. Drugače ga jaz na Netflixu ( nasem ) ne najdem.

webmaher ::

Ti boga... kako sem s5 nekaj takega spregledal pa pred meseci sem ravno humoristične iskal in zdaj gledam same stare hit serije :D
Predvidevam, da ste Glenn Close v Damages gledal, če pa ne pa takoj v akcijo, ne glede da je staro že 13 let (5 sezon) :)

Okapi ::

Jaz ravno končujem Senke na Balkanu (dve sezoni). Zelo v redu zadeva.

hunter01 ::

Prvič slišim (xD) - bomo pogledali!

Okapi ::

Upss, pravilno je Senke nad Balkanom.
Balkan Shadows @ Wikipedia

otago ::

Pogledal Des. Super narejeno.

Schitts Creek, pri 4./5. sezoni mi je postala preveč PC/SJW, inclusion+, gayfriendly scena za gledat. V skladu z modernimi časi zahoda. Sicer pa nastopajo 3 Levyi (Eugene Levy foter, David Levy sin, Sarah Levy kelnarca).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Jarno ::

Pogledal The Brave in je kar politično korektna zadeva. Torej Rusi, Venezuelci, Iranci so slabi fantje.
Ocena IMDB 7,6/10 je dokaj ustrezna.
#65W!

globoko grlo ::

A gre še komu tale jebeni The Boys totalno na kurac????

Pa pizda slabš kt Santa Barbara.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Facebook dev ::

Govoriš kot da ti nekdo s pištolo meri v teme in te forsira, da gledaš. Je res tako hudo ali lahko pač samo ne gledaš serije?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

WallSreet ::

Se še komu zdi škoda da so ukinili Luke Cage-a? Meni se je zdela serija dobra, sploh prva sezona. To je še preden je Ali postan superzvezdnik. Prva sezona je bila res dobra medtem ko moram drugo še pogledati. Zdaj sem si ponovno pogledal prvo sezono pa se mi zdi res škoda da so jo ukinili. Kinematografija je bila fantastična, zgodba je bila solidna ter odličen soundtrack. Meni se je zdel luke cage precej boljši od Watchmena.

FTad ::

globoko grlo je izjavil:

A gre še komu tale jebeni The Boys totalno na kurac????

Pa pizda slabš kt Santa Barbara.


Pol pa ne gledat.

Tsunamii ::

webmaher je izjavil:

Ti boga... kako sem s5 nekaj takega spregledal pa pred meseci sem ravno humoristične iskal in zdaj gledam same stare hit serije :D
:)


O kateri nanizanki govoris..? s5 ==> ?

webmaher ::

to sem mislil https://www.imdb.com/title/tt0914387/
seveda ni humoristična :)
Od starih humorističnih pa:
https://www.imdb.com/title/tt0071036/
https://www.imdb.com/title/tt0063936/

Mislil sem dodat še You Rang My Lord ampak bom zdaj prvo skočil na spregledano Schitts Creek

silon42 ::

globoko grlo je izjavil:

A gre še komu tale jebeni The Boys totalno na kurac????

Pa pizda slabš kt Santa Barbara.


Zame je bolj ali manj podobno z vecino "superheroes" serij zadnjih desetletij... relativno dobri so le recimo Superman 1, kak starejsi Batman (Kilmer, ...), prvi X-Men, prva sezona Heroes, recimo Guardians of the Galaxy (1) in zdaj The Boys... ostalo sem vecinoma preskocil ali mi ni bil nek wov da bi se hotel kaj spomnit. The Boys 1 sezona je prva cool zadeva po dolgem casu, ampak se bojim da 2 ni na istem nivoju (bomo videli).

matobeli ::

Gledam prvo sezono Schitts Creek, ok, se je vsaj na pol zabavna, ampak se mi res ne zdi nek blazen presežek.
A so prihodnje sezone bistveno boljše?

Se mi zdi da je tak specifično ameriški humor.

GRT ::

FTad je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

A gre še komu tale jebeni The Boys totalno na kurac????

Pa pizda slabš kt Santa Barbara.


Pol pa ne gledat.

Ne gledamo, nč bat. Škoda časa za take bedarije.
Samo dokaz nivoja na katerem so fani te serije.

broken/link ::

svoj nivo kažeš s svojimi komentarji, ne pa s tem, katero serijo gledaš.

GRT ::

broken/link je izjavil:

svoj nivo kažeš s svojimi komentarji, ne pa s tem, katero serijo gledaš.

Razumem, da me ne razumeš. Boš še potreboval nekaj časa, da prideš na tako visok nivo, ČE.

NejcSSD ::

Prison Break star Dominic Purcell appears to have confirmed that season six of the show is finally happening.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

lolipop2 ::

NejcSSD je izjavil:

Prison Break star Dominic Purcell appears to have confirmed that season six of the show is finally happening.


:O

Upam, da ne bo tako cheap, kot je bila zadnja sezona

otago ::

matobeli je izjavil:

Gledam prvo sezono Schitts Creek, ok, se je vsaj na pol zabavna, ampak se mi res ne zdi nek blazen presežek.
A so prihodnje sezone bistveno boljše?

Se mi zdi da je tak specifično ameriški humor.


Potrebujes nekaj casa, da pades noter. 2. in 3. sezona sta boljši, nato začne padat. Začel gledat, ker sem že pogledal alternative.

Morda Curb your enthusiasm, imas polnih 10 sezon.

klempo ::



Barbarians Season 1 Netflix

During the battle of the Teutoburg forest in 9 AD the fates of three lives are connected to each other when the Germanic tribes attempted to halt the spread of the Roman Empire.



The Queen's Gambit Season 1 Netflix

When winning takes everything, what are you left with? The Queen's Gambit follows a young chess prodigy's rise from an orphanage to the world stage. But genius comes with a cost. A riveting adaptation of Walter Tevis' groundbreaking novel comes to Netflix on October 23rd, starring Anya Taylor-Joy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

Lion29 ::

klempo je izjavil:



Barbarians Season 1 Netflix

During the battle of the Teutoburg forest in 9 AD the fates of three lives are connected to each other when the Germanic tribes attempted to halt the spread of the Roman Empire.


a ni ta ze stara ene 15 let?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hunter01 ::

Zgleda dobro, vendar samo 6 delov v S01:

https://www.imdb.com/title/tt9184986/

Lion29 ::

aja, tista stara je

Barbarians Rising... ki je bla dobra
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Jaz ravno končujem Senke na Balkanu (dve sezoni). Zelo v redu zadeva.


Se strinjam.

globoko grlo je izjavil:

A gre še komu tale jebeni The Boys totalno na kurac????

Pa pizda slabš kt Santa Barbara.


Ja. Veliko razočaranje glede na odlično prvo sezono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

c3p0 ::

> Ja. Veliko razočaranje glede na odlično prvo sezono.

Preveč drame, a sicer še vedno gledljivo.

IL_DIAVOLO ::

Malo preveč medosebnih odnosov, se strinjam, ampak kinda esssential. Zdaj ko sta oba dobila kosarico + homelander se ne bo mogel vec cartat z fat guyom(legendarna scena tho) bomo videli spet tisto brutalno akcijo.

To ni zajeb producentov, ampak nujno zlo :)

Danes nov del.

bambam20 ::

c3p0 je izjavil:

> Ja. Veliko razočaranje glede na odlično prvo sezono.

Preveč drame, a sicer še vedno gledljivo.


Edina gleldjiva zadeva v drugi sezoni so scene s Homelanderjem. vse ostalo je kar nekaj. Preveč je poudarka na tisti azijatki.. Jaz sem zadevo prečrtal. Edino rad bi videl sceno, ko bo homelander umrel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

klempo ::



Utopia Season 1 Amazon Prime

A group of young adults get a hold of a cult underground graphic novel, which puts them in the crosshairs of a deep state organisation. Now they're tasked with saving the world.



Deutschland 89 Season 1 (Deutschland 83 Season 3) Amazon Prime

Martin Rauch experiences the fall of the Berlin Wall in November 1989 during his activities as an East German spy.



Sneakerheads Season 1 Netflix

Family man Devin and his fast-talking pal Bobby get swept up bouncing around L.A. in a wheeling-dealing scheme to score a mythical pair of sneakers.



Tehran Season 1 Apple TV+

An Israeli Mossad agent infiltrates Iran. But when her mission goes wrong, there's no way out.

Horas ::

je kdo gledal ted lasso? smešna serija igrqlc je pa tk zakon :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Resident Evil animirana TV serija

Resident Evil: Infinite Darkness | Teaser Trailer | Netflix

Gagarin ::

Dve dobri angleški (ne vem ali je tle že kdo objavil):

miniserija The Capture (predvsem prve 3 so dobre, potem mal pade), in Utopia (iz 2013 angleška, ne tale ameriški remake letošnji)

Izi ::

Serija The 100 se je danes dokončno zaključila. Bilo je točno 100 delov :D

Pričakuje pa se prequel serije, ki sicer še ni uradno potrjen, ker trenutno v Hollywoodu vlada kaos zaradi Covid epidemije.
Prequel naj bi se dogajal 97 let pred The 100, kjer naj bi spremljali otroke negativca Billa Cadogana, znanega kot Shepard in smo ga gledali v 4. in 7. sezoni.
Kot vemo se je rodil na Zemlji leta 1987. V tistem času je ustanovil kult "Second Dawn", v 7. sezoni, ki se dogaja okoli leta 2280 pa je bil glavni vodja militantne skupine "Disciples of a Greater Truth".
Bill je imel je dva otroka, hčerka Callie in sin Reese, ki smo oba videli v 7. sezoni in verjetno bosta ta dva osrednja lika prequel serije, če jo bomo seveda sploh dočakali.
The 100 se je začela leta 2149, kar pomeni, da bi bilo 97 let prej ravno leto 2052, to pa je leto, ko se je zgodila prva jedrska apokalipsa na Zemlji. Drugo jedrsko apokalipso (Second Praimfaya) pa smo videli leta 2150 v 4. sezoni.

Facebook dev ::

Dobra odločitev pisateljev, da se odločijo zaključit serijo, potem ko je postajala hud bullshit clusterfuck. Žal sicer prepozno. Vseeno overall kar dobra serija.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

FTad ::

Izi je izjavil:

Serija The 100 se je danes dokončno zaključila. Bilo je točno 100 delov :D

Pričakuje pa se prequel serije, ki sicer še ni uradno potrjen, ker trenutno v Hollywoodu vlada kaos zaradi Covid epidemije.
Prequel naj bi se dogajal 97 let pred The 100, kjer naj bi spremljali otroke negativca Billa Cadogana, znanega kot Shepard in smo ga gledali v 4. in 7. sezoni.
Kot vemo se je rodil na Zemlji leta 1987. V tistem času je ustanovil kult "Second Dawn", v 7. sezoni, ki se dogaja okoli leta 2280 pa je bil glavni vodja militantne skupine "Disciples of a Greater Truth".
Bill je imel je dva otroka, hčerka Callie in sin Reese, ki smo oba videli v 7. sezoni in verjetno bosta ta dva osrednja lika prequel serije, če jo bomo seveda sploh dočakali.
The 100 se je začela leta 2149, kar pomeni, da bi bilo 97 let prej ravno leto 2052, to pa je leto, ko se je zgodila prva jedrska apokalipsa na Zemlji. Drugo jedrsko apokalipso (Second Praimfaya) pa smo videli leta 2150 v 4. sezoni.



Po eni strani je dobro da se je serija koncala, saj je kvaliteta zelo padala, sploh ko so karakterno spreminjali glavne like, da so postajali antipatici (Clarke in Bellamy). Lik Murphy-ja mi je na koncu postal se najbolj vsec.

Obcutek je bil, da je bila finalna epizoda malce "rushed", na koncu pa vseeno nekak zadovoljujoc zakljucek. All in all pa je bila serija kul, saj mi je na zacetku delovala kot neka najstniska sci-fi serija, ampak je bila dalec od tega.

DamijanD ::

Zanimivo kaj je nastalo glede na knjižne predloge...

Yossarian ::

V bistvu je bila največji negativec Clarke. Zaradi svojih interesov oz. gledanja na svet je uničila najprej področje, kjer so pristali na začetku, nato še tisto zadnjo dolino, kjer je bilo možno živet in čisto na koncu bi iztrebila še zadnje ljudi, če te zagate ne bi rešila Octavia.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Lion29 ::

ma dobro no... pismo... izi skozi spoila vse serije... in vi nadaljujete... jaz sem recimo ostal pri 2 sezonah.. in bi rad ob priliki pogledal ostale...
ker je to pac splosna tema o serijah, please se drzite norme in oznacite ce spoilate kako serijo...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Yossarian ::

Lion29 je izjavil:

ma dobro no... pismo... izi skozi spoila vse serije... in vi nadaljujete... jaz sem recimo ostal pri 2 sezonah.. in bi rad ob priliki pogledal ostale...
ker je to pac splosna tema o serijah, please se drzite norme in oznacite ce spoilate kako serijo...

Saj ti nisem povedal konca. napisal sem "bi".

Kar se pa tiče Volčje vzgoje, pa je konec totalno razočaranje. Najprej sem mislil, da so v serijo pripeljali goaulda.

Porkaduš, kaj ne znajo naredit ene dobre serije, kjer bi nastopali Zemljani, ostali inteligentni vesoljci, mogoče malo streljanja, medsebojne trgovine, vplivi kultur druga na drugo...
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
««
250 / 302
»»