» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
249 / 301
»»

hunter01 ::

Kaj pa če bi se zadržal spoilerjev?

Morientes ::

Pardon. :(

Outcast ::

St235 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Verjetno ne veste kdo stoji za temi serijami, ki jih gledate. Morda poznate ime ampak ne poznate osebe in namena. Dokazano je, da filmi vplivajo na podzavest gledalca. Zdaj se vprasajte koliko filmov in serij ste si ogledali v vasem zivljenju. Koliko vpliva ima to na vas. Nekateri dobijo vec vpliva prek filmov kot pa od vzgoje starsev. To je dejstvo. Sistem vas vzgaja po svoje in se tega niti ne zavedate. Ajd ce bi kreatorji bili dobronamerni angelcki. Ampak dejte pogledat kaksne slike in videoposnetke lepite sem.


Tako kot je tebe vzgojil v paranoično govedo? Daj povej, kaj si gledal, da se slučajno še komu to ne zgodi.


Hišica v Preriji to naredi iz človeka hehehe

2dark ::

Okapi je izjavil:

Yellowstone kdo gleda? Meni je zelo všeč. 3. sezona se je ravnokar končala, zelo brutalno.


Ja sorry, ko nisem opazil, da si omenil yellowstone.

Men je tud zelo všeč zadeva, sploh, ker so pretepi brutalni.. spominja me na sons of anarchy po brutalnosti in kvaliteti.

Sicer je veliko pretiravanja, ampak zadeva je zakon.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

tikitoki ::

Brutalni pretepi so znak kvalitete?

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Kmalu se začne The Boys druga sezona :)




Hahahaha zakon!

Med vikendom pogledam prvo sezono se enkrat.

klempo ::



Warrior Season 2 Cinemax

Set during the Tong Wars in the late 1800s, Ah Sahm, a martial arts prodigy originating from China to San Francisco, ends up becoming a hatchet man for the most powerful tong in Chinatown

PunkDude ::

WallSreet je izjavil:



Pravijo da je dobra. Amazon me je presenetil z Homecoming serijo tako da si bom tole pogledal.

Original je meni izjemen. Tole pa...

urbecar ::

Tole proti angleški verziji deluje nekoliko sprano. Takšno, da ustreza čim širši publiki. Močne psihadeličnosti iz originala v temu traierju ni videti.

Še nekaj podatkov, ki jih v tej temi še nisem zasledil:

+Vis a vis S05 je na lokalnem pašniku.
S04 je bila meni že nekoliko dolgočasna, a upanje obstaja.

-Wayne , (prvi del zastonj)ukinjena po prvi sezoni. Precej unikatna superhero serija. No ne ravno super in ne ravno hero. Dobre glasbene podlage.
-Altered carbon ukinjena po drugi sezoni. Druga sezona je že precej šepala predvsem zaradi enodimenzionalnih karakterjev. A še vedno najbolj cyberpunkovska serija.

oo7 ::

Dumb and dumber in Ruin Johnson bodo ustvarili novo TV serijo za Netflix :))


Game of Thrones' David Benioff & D.B. Weiss Team With Rian Johnson for Netflix's 'The Three-Body Problem'
https://hypebeast.com/2020/9/david-beni...

globoko grlo ::

Kakšn človk morš bit, da daš sam S02 e01, e02 in pa e03 vn???
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Kvinta ::

Barksinks je bil dober samo na žalost je konec :O
A.C.A.B

klempo ::



His Dark Materials Season 2 HBO

His Dark Materials stars Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson and Lin-Manuel Miranda. Adapting Philip Pullman's award-winning trilogy of the same name, which is considered a modern masterpiece of imaginative fiction, the first season follows Lyra, a seemingly ordinary but brave young woman from another world. Her search for a kidnapped friend uncovers a sinister plot involving stolen children, and becomes a quest to understand a mysterious phenomenon called Dust. As she journeys through the worlds, including our own, Lyra meets Will, a determined and courageous boy. Together, they encounter extraordinary beings and dangerous secrets, with the fate of both the living -- and the dead -- in their hands.

c3p0 ::

oo7 je izjavil:

Kmalu se začne The Boys druga sezona :)


Na travniku že S02E01

Izi ::

Tole je razpored za 2. sezono The Boys:

04. Sep. 20 - E01: The Big Ride
04. Sep. 20 - E02: Proper Preparation and Planning
04. Sep. 20 - E03: Over the Hill with the Swords of a Thousand Men
11. Sep. 20 - E04: Nothing Like It in the World
18. Sep. 20 - E05: We Gotta Go Now
25. Sep. 20 - E06: The Bloody Doors Off
02. Oct. 20 - E07: Butcher, Baker, Candlestick Maker
09. Oct. 20 - E08: What I Know

Danes trije deli (so že zunaj), potem pa kot kaže vsak petek po eden.

FTad ::

Izi je izjavil:

Tole je razpored za 2. sezono The Boys:

04. Sep. 20 - E01: The Big Ride
04. Sep. 20 - E02: Proper Preparation and Planning
04. Sep. 20 - E03: Over the Hill with the Swords of a Thousand Men
11. Sep. 20 - E04: Nothing Like It in the World
18. Sep. 20 - E05: We Gotta Go Now
25. Sep. 20 - E06: The Bloody Doors Off
02. Oct. 20 - E07: Butcher, Baker, Candlestick Maker
09. Oct. 20 - E08: What I Know

Danes trije deli (so že zunaj), potem pa kot kaže vsak petek po eden.


Je pa vsekakor super začetek 2. sezone.

Lion29 ::

Morientes je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Luicifer ... prvi del kr neki... drugi del malenksot boljsi... da vidimo kako bo naprej ... top serija? :O trolas, ne?


Tok kot ti. Različni smo si. Mene Lucifer prov zabava na svoj način. S prvim delom so res mogoče falil z dvojčkom in pa del ko govori zgodbo o prstanu, tam sem zaspal, ostalo je veliko bolj gledljivo. Kot celota, mi je serija dobra ja. Zadnje čase sem zelo zmanjšal število serij, ki jih pogledam. Seveda pa tak tip serije ni za vsakega. Tak kot jaz ne prenesem raznih CSI-jev, Marvelov, DC-jev...


ja no, ejga... :D jaz pa ze ne trolam... sem ze napisal kaj mislim in bolj obrazlozil... ljudje smo res razlicni... ampak nekaere stvari (omenjene porej v postu) lahko precej objektivno ocenis...

tak da serija je seveda tebi lahko zelo vsec, ampak objektivno je zelo dalec od TOP serije
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

globoko grlo ::

Heh, morm povedat, da mi je pr Yellowstonu še najbl všeč pokahontas, bi mogla met glavno vlogo!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Dober začetek The Boys druge sezone.

WallSreet ::

i'm thinking of ending things

Aphanisis ::

Raised by Wolves zelo solidni prvi trije deli.

PS: Mogoče sem navdušen kot posledica pomanjkanja scifi vsebin nasploh in ne toliko zaradi vrhunskosti. Kakorkoli, v teh okoliščinah me prepriča.

lolipop2 ::

WallSreet je izjavil:

i'm thinking of ending things


A ni to film?!

IL_DIAVOLO ::

Sploh nisem prepoznal glavnega igralca iz bansheeja. Seveda je to antony starr, ki igra homelanderja :)

Zakon.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sploh nisem prepoznal glavnega igralca iz bansheeja. Seveda je to antony starr, ki igra homelanderja :)

Zakon.


Banshee je dobra TV serija.

MisterM ::

Netflix je 4. septembra splavil Away, v glavni vlogi je Hilary Swank. Dogaja se leta 2026, v njej pa grupa mednarodnih astronavtov potuje na Mars. Vzleteli so iz Lune, kjer je do tega leta že zgrajena tako baza kot izstrelišče za daljše lete.

Away (TV series) @ Wikipedia

Pogledal sem si prve štiri dele, v ospredju so kakopak medsebojni odnosi. Še najbolj nerazumljivo pa je, da jim na raketi popolnoma normalno delujejo mobiteli. Nasploh komunikacija z Zemljo poteka brez kakršnih koli zamikov, česar pa do sedaj niso razložili. Morda je v kakšen prihodnjem delu glede tega kakšna Deus Ex Machina, saj imajo v vseh ostalih pogledih precej "nefantastično" tehnologijo.

webmaher ::

Po IMDbju nič posebnega ampak, ker sem zadnje čase bolj na starih in ker imam vseh 10 delov v 4K ajde da vidmo :)

c3p0 ::

Verjetno target publika niso geeki ali vsaj ljudje z razčiščenimi osnovami fizike, zato si avtorji privoščijo take osnovne napake. Tudi ocena šepa.

_Sajmon_ ::

Sem pogledal 3 dele Away - serija za množice. Ni nek presežek. Kar mi je bilo na začetku izvirno je kako so prikazali težnost na luni. Ja, tisto da lahko iz vesolja kar kličejo folk na zemlji na mobilca, pa nobenega zamika... Ajd, če bi bil zamik (ki je do lune že vsaj 1s), potem serije ne bi bilo.

Sem pa jo nehal gledat ... lezbične romatnike pa že ne bom gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Sajmon_ ()

avani ::

Se en predlog: Young Wallander na Netflixu. Svedska kriminalka, dobro posneta, lepa zgodba.

oo7 ::

The Boys druga sezona fenomenalna.

FTad ::

oo7 je izjavil:

The Boys druga sezona fenomenalna.


+1.

Cruz ::

Jaz pa se kar razočaran pri The Boys. Zabavno? Že. Kvalitetno? Niti ne, toliko lukenj in nesmiselnosti, da glava peče. In annoying glasba, holy shit, komaj zdržim, bolj cheesy komercialne glasbe ne bi mogli izbrati.

Mi pa je zelo všeč igralec, ki igra Homelanderja. Odličen za takšnega karakterja. Zaradi njega bom gledal dalje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

c3p0 ::

Homelander je odličen, ameriško cheesy po eni strani, čisti psihopat po drugi. Tista scena z mlekom je priceless.

FTad ::

c3p0 je izjavil:

Homelander je odličen, ameriško cheesy po eni strani, čisti psihopat po drugi. Tista scena z mlekom je priceless.


Pa Stormfront vs Homelander memes so bili v zadnji epizodi top :)

IL_DIAVOLO ::

Cruz je izjavil:

Jaz pa se kar razočaran pri The Boys. Zabavno? Že. Kvalitetno? Niti ne, toliko lukenj in nesmiselnosti, da glava peče. In annoying glasba, holy shit, komaj zdržim, bolj cheesy komercialne glasbe ne bi mogli izbrati.

Mi pa je zelo všeč igralec, ki igra Homelanderja. Odličen za takšnega karakterja. Zaradi njega bom gledal dalje.


Point boysov je entertainment in originalnost, kar tudi je. Podobno kot happy.

Tukaj pač ne mores iskati logicnosti, zgodbe in character development. To ni resna serija, ampak komična.

Ceprav ne vem tocno, kaksne luknje si ti našel, vsaj v prvi sezoni ni bilo za opaziti.

Okapi ::

:)) A kakšna superherojska serija je pa kaj drugačna? Logična, z zgodbo, ki pije vodo, s skrbno razdelanimi liki?

FTad ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz je izjavil:

Jaz pa se kar razočaran pri The Boys. Zabavno? Že. Kvalitetno? Niti ne, toliko lukenj in nesmiselnosti, da glava peče. In annoying glasba, holy shit, komaj zdržim, bolj cheesy komercialne glasbe ne bi mogli izbrati.

Mi pa je zelo všeč igralec, ki igra Homelanderja. Odličen za takšnega karakterja. Zaradi njega bom gledal dalje.


Point boysov je entertainment in originalnost, kar tudi je. Podobno kot happy.

Tukaj pač ne mores iskati logicnosti, zgodbe in character development. To ni resna serija, ampak komična.

Ceprav ne vem tocno, kaksne luknje si ti našel, vsaj v prvi sezoni ni bilo za opaziti.


pač Cruz rabi 5 min slave, da slije svoj žolč, pa je moral nekaj napisati

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Point boysov je entertainment in originalnost, kar tudi je. Podobno kot happy.

Tukaj pač ne mores iskati logicnosti, zgodbe in character development. To ni resna serija, ampak komična.

Ceprav ne vem tocno, kaksne luknje si ti našel, vsaj v prvi sezoni ni bilo za opaziti.
Glede na to, da povečini konzumiram humoristične/komične filme in serije, ne vidim zakaj ne bi moglo biti logičnosti, zgodbe ali character developmenta. Logičnost me sicer še najmanj moti. Pri The Boysih ni opaziti originalnosti, entertainment pa že.

Glede na to, da se serija reklamira kot "realni" superjunaki, bi človek pričakoval, da bo nek character development. Do zdaj je bil samo pri Homelanderju, ki pa se kljub temu prevečkrat obnaša out-of-character in je kar nadležno. Starlight, Hughie, Frenchie, Butcher so tako plitvi karakterji, da še vedno ne razumem zakaj naj navijam za njih. Dejansko največ povezave čutim do Becce. Zgodba pa je na nivoju Marvel filmov, zelo formulirano.

Okapi je izjavil:

:)) A kakšna superherojska serija je pa kaj drugačna? Logična, z zgodbo, ki pije vodo, s skrbno razdelanimi liki?
Ja, ta superherojska serija se reklamira kot nekaj drugačnega, realnega, zato bi človek pričakoval nekaj več.

FTad je izjavil:

pač Cruz rabi 5 min slave, da slije svoj žolč, pa je moral nekaj napisati
Tudi res, pa malo pljuvam na karbid.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

bambam20 ::

The boys so tisto, kar niso the watchen. Pa igrajo na isto noto, samo da imamo v watchmenih kr ene nekarizmatične, posiljene like.

Badwolff ::

Vse v redu, ampak ni opaziti originalnosti?

Sicer pa tudi good guys niso ravno good, kar je en od pointov zgodbe imo.

bambam20 ::

Badwolff je izjavil:

Vse v redu, ampak ni opaziti originalnosti?

Sicer pa tudi good guys niso ravno good, kar je en od pointov zgodbe imo.


V watchmenih je tudi ni. Samo da v the boysih imamo karizmaticne superjunake. Watchmeni so posiljeni.

The boys so vse tisto, kar watchmeni niso , pa si zelijo, da bi bili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

IL_DIAVOLO ::

Cruz je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Point boysov je entertainment in originalnost, kar tudi je. Podobno kot happy.

Tukaj pač ne mores iskati logicnosti, zgodbe in character development. To ni resna serija, ampak komična.

Ceprav ne vem tocno, kaksne luknje si ti našel, vsaj v prvi sezoni ni bilo za opaziti.
Glede na to, da povečini konzumiram humoristične/komične filme in serije, ne vidim zakaj ne bi moglo biti logičnosti, zgodbe ali character developmenta. Logičnost me sicer še najmanj moti. Pri The Boysih ni opaziti originalnosti, entertainment pa že.

Glede na to, da se serija reklamira kot "realni" superjunaki, bi človek pričakoval, da bo nek character development. Do zdaj je bil samo pri Homelanderju, ki pa se kljub temu prevečkrat obnaša out-of-character in je kar nadležno. Starlight, Hughie, Frenchie, Butcher so tako plitvi karakterji, da še vedno ne razumem zakaj naj navijam za njih. Dejansko največ povezave čutim do Becce. Zgodba pa je na nivoju Marvel filmov, zelo formulirano.

Okapi je izjavil:

:)) A kakšna superherojska serija je pa kaj drugačna? Logična, z zgodbo, ki pije vodo, s skrbno razdelanimi liki?
Ja, ta superherojska serija se reklamira kot nekaj drugačnega, realnega, zato bi človek pričakoval nekaj več.

FTad je izjavil:

pač Cruz rabi 5 min slave, da slije svoj žolč, pa je moral nekaj napisati
Tudi res, pa malo pljuvam na karbid.


Aja, v kateri seriji pa lahko gledas, kako deli telesa cvrcijo po zraku? Potem je tu dobra mera cinizma, prepričljivih argumentov(becca vs homelander, starlight vs a-train, butcher vs grace) in savage momentov butcherja + v igri so socialni problemi protagonistov. Hughie bi rad bil heroj, butcher zeli mascevanje za becco, mothers milk pa zeli svoje zivljenje nazaj. Kake luknje v zgodbi? Precej solidno vse skupaj.

The boys postavlja nove standarde v tem zanru. Komicna, scifi, krvava, dovolj realistična more of this plz :D

Happy je bil recimo zakon, ash evil dead malo manj, the boys pa je super package.

yayo ::

Lovecraft Country prva epizoda prijetno presenečenje. Upam, da ne degenerira v limonado.

oo7 ::

Homelander >:D

Cruz ::

Des. Pilot dober, jutri pride drugi del. Uporabniki HBO GO-ja jo lahko najdete tam.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

c3p0 ::

Ouch, hope he doesn't go full BLM.

GRT ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Point boysov je entertainment in originalnost, kar tudi je. Podobno kot happy.

Tukaj pač ne mores iskati logicnosti, zgodbe in character development. To ni resna serija, ampak komična.

Ceprav ne vem tocno, kaksne luknje si ti našel, vsaj v prvi sezoni ni bilo za opaziti.
Glede na to, da povečini konzumiram humoristične/komične filme in serije, ne vidim zakaj ne bi moglo biti logičnosti, zgodbe ali character developmenta. Logičnost me sicer še najmanj moti. Pri The Boysih ni opaziti originalnosti, entertainment pa že.

Glede na to, da se serija reklamira kot "realni" superjunaki, bi človek pričakoval, da bo nek character development. Do zdaj je bil samo pri Homelanderju, ki pa se kljub temu prevečkrat obnaša out-of-character in je kar nadležno. Starlight, Hughie, Frenchie, Butcher so tako plitvi karakterji, da še vedno ne razumem zakaj naj navijam za njih. Dejansko največ povezave čutim do Becce. Zgodba pa je na nivoju Marvel filmov, zelo formulirano.

Okapi je izjavil:

:)) A kakšna superherojska serija je pa kaj drugačna? Logična, z zgodbo, ki pije vodo, s skrbno razdelanimi liki?
Ja, ta superherojska serija se reklamira kot nekaj drugačnega, realnega, zato bi človek pričakoval nekaj več.

FTad je izjavil:

pač Cruz rabi 5 min slave, da slije svoj žolč, pa je moral nekaj napisati
Tudi res, pa malo pljuvam na karbid.


Aja, v kateri seriji pa lahko gledas, kako deli telesa cvrcijo po zraku? Potem je tu dobra mera cinizma, prepričljivih argumentov(becca vs homelander, starlight vs a-train, butcher vs grace) in savage momentov butcherja + v igri so socialni problemi protagonistov. Hughie bi rad bil heroj, butcher zeli mascevanje za becco, mothers milk pa zeli svoje zivljenje nazaj. Kake luknje v zgodbi? Precej solidno vse skupaj.

The boys postavlja nove standarde v tem zanru. Ahahahaha
Komicna, scifi, krvava, dovolj realistična more of this plz :D

Happy je bil recimo zakon, ash evil dead malo manj, the boys pa je super package.

Večja bedarija kot so ti Boysi je samo še cobra kai, ok to je že druga zgodba za otroke.
Če je to všeč raznim ildiavolo, ki se ve na kakšnem nivoju je, je to dovolj povedano. Otroški vrtec.

Badwolff ::

Kar mi ni všeč, je samo za debile....

IL_DIAVOLO ::

Oziroma ce je meni vsec, potem so vec stvari naredili nadpovprečno dobro.

lolipop2 ::

Cruz je izjavil:

Des. Pilot dober, jutri pride drugi del. Uporabniki HBO GO-ja jo lahko najdete tam.


+1
Dobra prva dva dela. Še zadnji del čakamo :)
««
249 / 301
»»