» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
213 / 302
»»

webmaher ::

Ekipa Bled...a me hecate :))
Potem pa na HBO GO Uspeh 1 epizoda da dol padeš..vsaka čast Tanoviću, obvlada u nulo 8-)
Preostalih pet epizod pogledam v naslednjih dneh dveh :)

lolipop2 ::

Outcast je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Začetek 5.sezone Luthra in konec ene najbolj odbitih serij Fortitude.


A je zakej tretja sezona? Drugo sem s težavo gledal....prva je še bila nekako dobra.


Ima samo 4.dele in je precej odpičena....Šerif Dan je čisti psihopat! Poglej ker je potem to konec serije.


OMG, tole pa je izvoz od prve sezone :)) Hehe. Še dobor, da so zaključili s tem. :)

Outcast ::

Men je bila dobra samo zaradi tega ker je bla čist odbita, temačna, nepredvidljiva...sem pa tud jst vesel da jo je konec:D

lolipop2 ::

Mhm, še na meji gledljivosti. Čeprav je bilo veliko potenciala...

oo7 ::

Jaz bom zdaj začel gledati Tudorje. Že kdo gledal je zakej ?

Outcast ::

Če si ti všeč zgodovinske drame (spletke, sex, prevare, bojevanja)....men je bila zelo dobra. Pomoje sem jo pogledal v 5 dneh:D
Meyersa se da tukaj še prenašati, oz. bi lahko rekel da mu je vloga Henry VIII pisana na kožo, s tem da mi je pa bil v Vikingih res težak...

oo7 ::

Ja zgodovinske so itak zakon :)
Potem pa bom pogledal.
Hvala

oo7 ::

THE PUNISHER (2019) Season 2 Trailer #2 - Marvel Netflix Series [HD]

Tr0n ::

17. marec can't come soon enough! 8-O

PunkDude ::

webmaher ::

True Detectives 3 sezona...prva dela že na HBOGO, danes tudi ob 20.oo na HBO HD...no jaz bom počakal, da bo vseh 8 epizod konec februarja ako se motim ne :)

Izi ::

Reminder: The Punisher - 2. sezona je "zunaj". Vseh 13 delov 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Cruz ::

Jaz pa sem začel gledati Lodge 49, kar kul zadeva. Slow burn serija, priporočam.

Poleg tega pa še Project Blue Book. Tudi v redu zaenkrat.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

The grand tour treja sezona se je začela 8-)

oo7 ::

The Boys takes place in "a world where superheroes embrace the darker side of their massive celebrity and fame" and "revolves around a group of vigilantes known informally as "the boys," who set out to take down corrupt superheroes with no more than blue-collar grit and a willingness to fight dirty.

THE BOYS Trailer #2 NEW (2019) Karl Urban Superhero Series HD

Timurlenk ::

Ravno pogledal Sence nad Balkanom. Kar luštna zadeva, lmao.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

KAVINSKY ::

Opazil, da je nova sezona Strike Back. Nisem še gledal, so pa pričakovanja nizka po 6. sezoni

scipascapa ::

pogledal 3 dele EL CHAPO....kaj pa vem, efekti so izredno slabi......igranje še kar.

oo7 ::

Strike back sem nehal gledat, ko so zamenjali igralce.

SmeskoSnezak ::

Da ne odpiram nove teme, kolega me baral kje bi lahk nasel Evropsko verzijo Captain Tsubasa , ki se je predvajal na nemskih kanalih v preteklosti. Baje da nasel original serije, itd. ampak nikjer v tistih serijah ni treningov prek hlodov ali z nekimi hlodi, v potokih al reki, v morju, ip. , prijatelskih tekem s klubi, na plazi, v gozdu, in podobno. Tudi komentator , ki sedi za mizo in ob njem tri navijacice, ki ga rade poknejo tu pa tam, ker je prevec gorec za nasprotnika oz. trenutno stanje. Al so to samo doloceni deli v celi seriji, ki jih se ni nasel/pogledal ali pa je serija prirejena za Evropo/Nemcijo, in se tezko najde na spletu?

Ce koga zanima, serija Captain Tsubasa 2018 je remajk original serije iz 90'tih, ki se trenutno predvaja v dezeli sonca.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

pierch ::

To se je predvajalo tudi na italianskih kanalih kot "Holly e Benji". Če ti jezik ni ovira je na tem YT kanalu mislim da dve sezoni originalne serije.
Kakšni spomini!

EDIT: kot kaže skoraj noben ne dela v SLO, piše "locked in your country". škoda. Mogoče bi šlo s kakim VPNjem.
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

meho7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, kolega me baral kje bi lahk nasel Evropsko verzijo Captain Tsubasa , ki se je predvajal na nemskih kanalih v preteklosti. Baje da nasel original serije, itd. ampak nikjer v tistih serijah ni treningov prek hlodov ali z nekimi hlodi, v potokih al reki, v morju, ip. , prijatelskih tekem s klubi, na plazi, v gozdu, in podobno. Tudi komentator , ki sedi za mizo in ob njem tri navijacice, ki ga rade poknejo tu pa tam, ker je prevec gorec za nasprotnika oz. trenutno stanje. Al so to samo doloceni deli v celi seriji, ki jih se ni nasel/pogledal ali pa je serija prirejena za Evropo/Nemcijo, in se tezko najde na spletu?

Ce koga zanima, serija Captain Tsubasa 2018 je remajk original serije iz 90'tih, ki se trenutno predvaja v dezeli sonca.

Na RTL 2 sta se vrtela 2 nogometna animeja. Die Tollen Fussball Stars - Captain Tsubasa ter Kickers mogoce misli tega?


SmeskoSnezak ::

meho7 je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, kolega me baral kje bi lahk nasel Evropsko verzijo Captain Tsubasa , ki se je predvajal na nemskih kanalih v preteklosti. Baje da nasel original serije, itd. ampak nikjer v tistih serijah ni treningov prek hlodov ali z nekimi hlodi, v potokih al reki, v morju, ip. , prijatelskih tekem s klubi, na plazi, v gozdu, in podobno. Tudi komentator , ki sedi za mizo in ob njem tri navijacice, ki ga rade poknejo tu pa tam, ker je prevec gorec za nasprotnika oz. trenutno stanje. Al so to samo doloceni deli v celi seriji, ki jih se ni nasel/pogledal ali pa je serija prirejena za Evropo/Nemcijo, in se tezko najde na spletu?

Ce koga zanima, serija Captain Tsubasa 2018 je remajk original serije iz 90'tih, ki se trenutno predvaja v dezeli sonca.

Na RTL 2 sta se vrtela 2 nogometna animeja. Die Tollen Fussball Stars - Captain Tsubasa ter Kickers mogoce misli tega?




Kickers bi lahko bil. Kje se lahk vec delov najde?
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Mogoce je clovek res zamesal obe seriji, ce sta si podobni in bili na televiziji skorajda istocasno. Hvala.
@ Pusti soncu v srce... @

Lion29 ::

pri nas se je vrtela tudi.... rudi novak ce se ne motim:D

v italiji je bila Holly e Benji
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Ce gleda kdo Counterpart, si naj pogleda 2x06 - Twin Cities.

Holy shit. :)

Qcube ::

Counterpart, dober tisti del ja :)

Izi ::

Ja, naučili smo se, da če kupiš otroku darilo, lahko uničiš svojo družino, povzročiš smrt več milijonov ljudi in ustaviš razvoj civilizacije za več desetletij. Nič več daril :))

meho7 ::

Lion29 je izjavil:

pri nas se je vrtela tudi.... rudi novak ce se ne motim:D

v italiji je bila Holly e Benji

Rudijevo Mostvo (Captain Tsubasa - Road to 2002) se je v zacetku 00s vrtelo na Popu
Potem imas pa se Inazuma's Eleven ter Galactic Football

buttcrack ::

Izi je izjavil:

Ja, naučili smo se, da če kupiš otroku darilo, lahko uničiš svojo družino, povzročiš smrt več milijonov ljudi in ustaviš razvoj civilizacije za več desetletij. Nič več daril :))

no ja no, pretiravat ni treba... je bil pa res kul del, kjer se je končno razjasnilo zakaj sta si svetova različna.

Nauk je bil prej, da ima za civilizacijo lahko že neka najmanjša malenkost ogromne posledice --> iz kepe plaz.

Izi ::

buttcrack je izjavil:

Nauk je bil prej, da ima za civilizacijo lahko že neka najmanjša malenkost ogromne posledice --> iz kepe plaz.

Saj to je isto kot sem napisal jaz. Efekt je znan kot Metuljev efekt in je bil že kar nekajkrat obdelan v filmih.

Qcube ::

Izi je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Nauk je bil prej, da ima za civilizacijo lahko že neka najmanjša malenkost ogromne posledice --> iz kepe plaz.

Saj to je isto kot sem napisal jaz. Efekt je znan kot Metuljev efekt in je bil že kar nekajkrat obdelan v filmih.


Tole z darilom so namenoma malo pretiravali, v resnici ne bi rabili skoraj nič spremembe, verjetno dovolj da bi se odpravila domov z eno sekundo razlike med njima in bi vse spremenilo na drugi strani.

Bi bilo zanimivo videt s simulacijo s kakšno hitrostjo bi se širil butterfly effect.

jest10 ::

Qcube je izjavil:


Tole z darilom so namenoma malo pretiravali, v resnici ne bi rabili skoraj nič spremembe, verjetno dovolj da bi se odpravila domov z eno sekundo razlike med njima in bi vse spremenilo na drugi strani.

Prva sprememba je itak že bila zamaknjena svetilka, tako da jo je en pograbil, drugi ne. Potem sta šla oba na eno stran...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

PunkDude ::

The Passage zaenkrat ni tako slab.

Okapi ::

Sem ravno hotel vprašati, a ga kdo gleda. Sicer hudo klišejska zadeva, ampak solidno narejena.

buttcrack ::

tudi Les miserables je gledljivo. sicer pa načeloma pogledam vse od "McNultyja" :)

oo7 ::

Včeraj pogledal Punsiher S02 E01 :) Zelo dober začetek druge sezone.

SmeskoSnezak ::

Zna kdo priporocati se kaksno animirano serijo, podobno Kickers in Captain Tsubasa?
@ Pusti soncu v srce... @

broken/link ::

Dami ::

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal Punsiher S02 E01 :) Zelo dober začetek druge sezone.

Cela sezona je vrhunska, škoda da ne bo nove.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Izi ::

Dami je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal Punsiher S02 E01 :) Zelo dober začetek druge sezone.

Cela sezona je vrhunska, škoda da ne bo nove.

Kdo pravi da ne bo nove sezone? Glede 3. sezone Punisherja ni še nič uradnega, ampak zaenkrat kaže da bo. Seveda bo verjetno spet treba čakati 2 leti, toliko kot smo čakali na 2. sezono.

FTad ::

Verjetno bo nova, ampak ne preko Netflixa, ampak direktno od Disneyeve nove platforme. Prav tako Daredevil.

Dami ::

FTad je izjavil:

Verjetno bo nova, ampak ne preko Netflixa, ampak direktno od Disneyeve nove platforme. Prav tako Daredevil.

Nekak močno dvomim da bojo nadaljeval kjer se je končalo in z istimi igralci, namesto da bi šli delat čisto neko svojo serijo. Ampak upamo vseeno lahko ja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

T-Back ::

Dami je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal Punsiher S02 E01 :) Zelo dober začetek druge sezone.

Cela sezona je vrhunska, škoda da ne bo nove.

Upajmo, da je kaj boljš kot prva sezona.

yayo ::

Ravno sem pogledal prvo epizodo tele korejske serije :))

FTad ::

Dami je izjavil:

FTad je izjavil:

Verjetno bo nova, ampak ne preko Netflixa, ampak direktno od Disneyeve nove platforme. Prav tako Daredevil.

Nekak močno dvomim da bojo nadaljeval kjer se je končalo in z istimi igralci, namesto da bi šli delat čisto neko svojo serijo. Ampak upamo vseeno lahko ja.


Zakaj pa da ne bi? Ne vidim razloga, zakaj ne bi. Samo pac platforma se zamenja iz Netflixa na Disney.

yayo ::

yayo je izjavil:

Ravno sem pogledal prvo epizodo tele korejske serije :))

The Last Emperor meets Train To Busan, če koga firbec matra.

PunkDude ::

Manifest kdo gleda? Je za kaj?

buttcrack ::

nič posebnega, če nisi začel, ne boš nič zamudil.

jaz sem in pogledam za lažji spanec :)

Izi ::

Manifest je dokaj tipična Mystery drama. Ni zanič, ampak kaj posebnega pa spet ni.
Začelo se je precej zanimivo, ampak sedaj po 13. delih bi rekel, da preveč vlečejo vse skupaj. Še vedno ne vemo kaj dosti več kot na koncu prvega dela :D
««
213 / 302
»»