» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
212 / 302
»»

Cruz ::

Ob ponedeljkih sem imel "serij prost dan", pa sem se odločil pogledati kako so Simpsonovi dandanes. Ni primerljivo s starejšimi epizodami, ampak tudi strukturo epizod so spremenili. Ni več story-oriented ampak bolj sketch-oriented. Mi je všeč, da se v epizodah pojavlja trenutna tehnologija in trendi. Všeč mi je bila epizoda, kjer Homer začne delati za Google. Priporočam, trenutno je izšlo 10 epizod.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Končno pogledal prvo sezono Atlante...uf res zelo dobra in predvsem sveža, z zelo tipičnim humorjem!

Samo potrjujem dobre ocene tukaj gor...vedel sem že po prvem delu da je top! Pomoje si bom drugo sezono prišparu za praznike;)


You're a real one 8-). Earn se ne zaveda kakšno srečo ima da ga Van še prenaša. Darius je pa itak faca...takšnih prijateljev je malo. In katera epizoda ti je bila najboljša v prvi sezoni?

Outcast ::

WallSreet je izjavil:

Outcast je izjavil:

Končno pogledal prvo sezono Atlante...uf res zelo dobra in predvsem sveža, z zelo tipičnim humorjem!

Samo potrjujem dobre ocene tukaj gor...vedel sem že po prvem delu da je top! Pomoje si bom drugo sezono prišparu za praznike;)


You're a real one 8-). Earn se ne zaveda kakšno srečo ima da ga Van še prenaša. Darius je pa itak faca...takšnih prijateljev je malo. In katera epizoda ti je bila najboljša v prvi sezoni?


Ful me mika 2.sezona, sam si jo bom res med prazniki rajš pogledu, ko bo več časa;)

Najboljša epizoda itak prison hehe...policaj-selfie, transvestit-žena. Umru:)) Takoj za tem pa Montague. Spet umru:))

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

WallSreet je izjavil:



Ful me mika 2.sezona, sam si jo bom res med prazniki rajš pogledu, ko bo več časa;)

Najboljša epizoda itak prison hehe...policaj-selfie, transvestit-žena. Umru:)) Takoj za tem pa Montague. Spet umru:))


Ja tisti policaj je bil res odtrgan :)) One more for the Insta-sluts ;((. Ja tisti del na koncu ko se Paper boi začne voditelju smejati v obraz "like, you look like a dying palm tree" :D Meni je bilo všeč predvsem to da se je za vsakim oglasom skrivalo neko sporočilo. Donald Glover je svojo vlogo režiserja opravil odlično.

Meni je bila pa tista scena v klubu všeč ko se je lastnik kluba neprestano izmikal. Sem bil vesel ko ga je na koncu Paper Boi vsekal s stack-om lol (mi je prav živce dvigoval).

Si drugače poštekal tisto foro v prvem delu ko tisti model pove zgodbo o Flo Ridi? Pa mu potem Earn na koncu epizode ko sedijo v avtu pravi da jo naj še enkrat pove? :))

Outcast ::

Itak belček imel tolk pameti, da ni reku besede na N hehe...vseeno so bili 3 u avtu:))

c3p0 ::

2. sezona mi je bila boljša od prve, sploh oni komični del, ko frizer Boi-ja cel dan vozi okoli in pa seveda horror del, "owl cask" ftw.

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Itak belček imel tolk pameti, da ni reku besede na N hehe...vseeno so bili 3 u avtu:))


Ja res je lol :)). Dobro so naredili in scena je bila 100% realna. :)

c3p0 je izjavil:

2. sezona mi je bila boljša od prve, sploh oni komični del, ko frizer Boi-ja cel dan vozi okoli in pa seveda horror del, "owl cask" ftw.


Danes bom pogledal 5,6,7 del. Škoda ker je epizoda dolga samo 20 minut. Takšna serija bi morala biti vsaj 40 minut na epizodo. Si pa zato vsak del pogledam 2x.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Outcast ::

Dva zares vrhunska razloga zakaj gledam serije: že zgoraj omenjena Atlanta (prva sezona) in danes zaključil 3.sezono Gomorre....mama mia, kakšen konec! Se pa baje že snema/pripravlja 4.sezona:D

mAXTER ::

Norsemen na Netflixu tudi kar zabavna serija...sem se parkrat fajn nasmejal tako da priporočam. Mi je pa zanimivo da so vsi igralci in serija sama Norveška, govorijo pa angleško z močnim naglasom..zelo posrečena kombinacija morm priznat :D

buttcrack ::

Yossarian je izjavil:

Je še kdo razočaran nad koncem Nightflyers? Konec, kot da bi gledal mehiško nadaljevanko.

včeraj mi jo je uspel zaključit, končno. najboljši nasvet po 10. delu je, ne se lotit gledat, nič ne zamujaš :D

c3p0 ::

mAXTER je izjavil:

Norsemen na Netflixu tudi kar zabavna serija...sem se parkrat fajn nasmejal tako da priporočam. Mi je pa zanimivo da so vsi igralci in serija sama Norveška, govorijo pa angleško z močnim naglasom..zelo posrečena kombinacija morm priznat :D


Koliko sem bral, so vse scene posneli v obeh jezikih.

weasel ::

Tako je, najprej sceno posnamejo v norvescini, nato pa se v anglescini s to razliko, da v anglescini posnamejo le 2-3 poskuse na sceno.

mAXTER ::

Dosti boljše izpade kot pa da bi angleški igralci imitirali norveški naglas...

arnecan1 ::

Nova zombie serija, ki se dogaja v srednjeveški Koreji https://www.imdb.com/title/tt6611916/?r...

Serija bo imela samo 2 sezoni, vsaka po 6 del, zatorej upam na kvaliteto. Premiera 25.1.2019.

no comment ::

Za tiste, ki prebavijo tudi serijo brez zombijev, superjunakov in kanonov...

The Marvelous Mrs. Maisel

Outcast ::

no comment je izjavil:

Za tiste, ki prebavijo tudi serijo brez zombijev, superjunakov in kanonov...

The Marvelous Mrs. Maisel



Chick-flick Tv show? :D

WallSreet ::

c3p0 je izjavil:

2. sezona mi je bila boljša od prve, sploh oni komični del, ko frizer Boi-ja cel dan vozi okoli in pa seveda horror del, "owl cask" ftw.


Yooooooo! Ravnokar sem pogledal "Barbershop" epizodo! LOOOOOOL ne vem kdaj sem se nazadnje tako smejal. Kaj mu je tip delal noro :))

Ko je tip prižgal mašinco za striženje las pa ko je Paper Boi-a skoraj s stola vrglo. Človek je dobil občutek da je vklopil motorko in ne hair clipper :D

Pri tej sceni sem pa dobesedno iz stola padel LMAO!

Hey, yo, just help me get this lumber - in the back of my truck - Man, fuck that, man! Finish my hair! Man, help me get this lumber.
I promise, the faster we do this, the faster I can cut your hair.
I'm taking you right back to the shop after this, I promise.
Just help me load this up.
I promise! Fuck, man! N****, three? You better pick up five.
Use your back, too, bitch. (hahahahah svašta)
I don't have that many muscles.

Pa tista scena na koncu ko sin trolla frizuro Paper Boi-a!

Yoo Your hair is raggedy as shit.
Damn! You out here looking like a Super Saiyan.
Your hair is fucked up, man.

In ko Paper Boi stopi iz avta:

You know why it's fucked up? Hey!
You know why it's fucked up? 'Cause your crazy-ass daddy was supposed to cut my damn hair, aight?



Tip je Paper Boi-a mentalno zjebal :D

Cela epizoda je 10/10

scipascapa ::

pogledal sedaj THE EXPANSE....kaj bo 4 sezona?

A Discovery of Witches dobra?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Dobra, še zlasti, če so ti všeč seksi čarovnice in postavni vampirji;)

scipascapa ::

teresa palmer i'm sold.

IL_DIAVOLO ::

Happy najbolj odbita serija dalec naokoli.

Komaj cakam na 2. sezono.

yoco ::

scipascapa je izjavil:

pogledal sedaj THE EXPANSE....kaj bo 4 sezona?

2019 na Netflixu :)

klemenSLO ::

leiito je izjavil:

buttcrack je izjavil:

A ni das boot nadaljevanje filma?


Res je, I stand corrected, dejansko je sequel, ne rimejk. V vsakem primeru po 1. epizodi kaže potencial, sicer šele like gradijo, kar je z Nazi liki pogosto izziv, ker ne gre, da bi se gledalci nekontrolirano emocionalno navezali nanje ali celo poistovetili, če junak ne nakaže, da je v bistvu proti, en trik je nakazati inner turmoil junakov, da jih razžira od moralnih dilem, kar naredijo tudi v Das Boot in jim dajo neke tablete za jest in veliko alkohola.


Končala se je prva sezona in moram rečt da mi mi je bila všeč. Sicer več drame kot akcije, kot omenjeno zgoraj precej moralnih dilem...pol serije se dogaja na kopnem :)
Kar se mene tiče priporočam ogled :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Izi ::

Okapi je izjavil:

Dobra, še zlasti, če so ti všeč seksi čarovnice in postavni vampirji;)

Demone si pa izpustil, Rasist! Pa seksi vampirke so tudi :P
Serija je tako uspešna, da so že naročili drugo in tretjo sezono.

scipascapa ::

pogledal danes na hbo 3 4 dele, jutri še 4 in to je to :)

WallSreet ::

Ravnokar pogleda še drugo sezono "ATLANTE" in moram tudi sam priznati da je druga sezona še boljša od prve, kar me je prijetno presenetilo saj sem mislim, da bo prvo sezono težko ponoviti. Resnično močno priporočan vsem, ki si želite resničnih serij z resno tematiko. Nebo vam žal. Priporočan da serijo pogledate v enem delu (marathon-viewing) do novega leta saj se mi zdi pravi čas za to serijo. Tudi če ti je tematika tuja, ti bo serija po mojem mnenju všeč ker je enostavno preveč realna. Ob gledanju dobiš občutek da si ti dejansko del ekipe. Neverjetno kako lahko v določenih epizodah karakterje "čutiš" saj se tudi ti srečuješ s podobnimi vsakdanjimi problemi kot se liki v seriji. Serija je polna smešnih trenutkov vendar hkrati tudi zelo resna z resnimi problemi in tematikami. Ne spomnim se kdaj sem nazadnje gledal tako dobro serijo kjer sem dejansko dobil občutek, da sem del zgodbe. Vesel sem da je Atlanta pobrala kar nekaj Emijev in zlatih globusov in še en kup nagrad in to povsem zasluženo. Da o cinamatografiji ne izgubljam besed. Atlanta je prikazana na zelo unikaten način. Deep South dejansko odstopa od ostalega dela ZDA. Gre za povsem drugi svet in popolnoma drugačno kulturo. Vsaka scena je na svoj način posebna in v velikih primerih se za njimi skrivajo določena sporočila, tako da moraš določeno epizodo pogledati večkrat da jo popolnoma poštekaš. Igralska zasedba je top notch, vsak karakter ima zanimivo ozadje in zgodbo. Imo si ta serija zasluži svoj "thread". Močno priporočam. Donald Glover, ki je poleg igralca tudi glasbenik, producent, scenarist in še marsikaj drugega ima neverjeten talent. Močno priporočam! ;)

The south got something to say!

https://player.vimeo.com/video/300570778

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Konlov ::

Jooj, na HBO pa Ray Donovan... Res ni nič pametnega, ali kako?

webmaher ::

Izi je izjavil:

Okapi je izjavil:

Dobra, še zlasti, če so ti všeč seksi čarovnice in postavni vampirji;)

Demone si pa izpustil, Rasist! Pa seksi vampirke so tudi :P
Serija je tako uspešna, da so že naročili drugo in tretjo sezono.


na sedaj sem še jaz padel na čarovnico Tereso akoravno mi te zadeve niso ravno blizu :)
Pa še webeni HBo končno ma aplikacijo HBO GO za mojega bogega Sonya in je slika končnooo kot se šika :)

Pogledal tudi že 6 odličnih epizod Escape at … zadnji kao 7. del naj bil bi 31.12. :)

klempo ::

scipascapa ::

Cardinal 2 sezona ohranja kvaliteto.

12bot34 ::

Pozdravljeni,

ker vidim, da se zelo spoznate na serije, bi mi morda lahko kakšno predlagali. Nazadnje kar sem gledal in mi je bilo všeč, so serije:
Better Call Saul, Ozark, 12 Monkeys, Daredevil, Stranger Things, Le Casa De Papel.

Ne vem, kaj bi se trenutno lotil gledat. Ima kdo kakšen dober predlog?

Groot ::

12bot34 je izjavil:

Pozdravljeni,

ker vidim, da se zelo spoznate na serije, bi mi morda lahko kakšno predlagali. Nazadnje kar sem gledal in mi je bilo všeč, so serije:
Better Call Saul, Ozark, 12 Monkeys, Daredevil, Stranger Things, Le Casa De Papel.

Ne vem, kaj bi se trenutno lotil gledat. Ima kdo kakšen dober predlog?


Breaking Bad, Homeland, Sharp Objects (je samo ena sezona, ampak ena bolj sick stvari kar sem jih gledal zadnje čase. Od začetka izgleda serija malce čudna, ampak se splača pogledat), Making a Murderer (real life serija),...

Qcube ::

12bot34 je izjavil:

Pozdravljeni,

ker vidim, da se zelo spoznate na serije, bi mi morda lahko kakšno predlagali. Nazadnje kar sem gledal in mi je bilo všeč, so serije:
Better Call Saul, Ozark, 12 Monkeys, Daredevil, Stranger Things, Le Casa De Papel.

Ne vem, kaj bi se trenutno lotil gledat. Ima kdo kakšen dober predlog?


Black mirror.

meho7 ::

12bot34 je izjavil:

Pozdravljeni,

ker vidim, da se zelo spoznate na serije, bi mi morda lahko kakšno predlagali. Nazadnje kar sem gledal in mi je bilo všeč, so serije:
Better Call Saul, Ozark, 12 Monkeys, Daredevil, Stranger Things, Le Casa De Papel.

Ne vem, kaj bi se trenutno lotil gledat. Ima kdo kakšen dober predlog?

Get Shorty, Sneaky Pete, Fargo

oo7 ::

TV serije ki se bodo končale v letu 2019

Game of thrones
Modern Family
iZombie
Homeland
Mr. Robot
Shadowhunters
The Big Bang Theory
Orange is the New Black
Veep
Gotham
A Series of Unfortunate Events
Being Mary Jane
Broad City
Crazy Ex-Girlfriend
The Deuce
Easy
Elementary
Jane the Virgin
Killjoys
Teachers
The Affair
Transparent
Unbreakable Kimmy Schmidt
You're the Worst

FTad ::

The Punisher Season 2 naj bi bila na voljo 18. januarja

https://www.gamespot.com/articles/the-p...

Konlov ::

webmaher je izjavil:

Izi je izjavil:

Okapi je izjavil:

Dobra, še zlasti, če so ti všeč seksi čarovnice in postavni vampirji;)

Demone si pa izpustil, Rasist! Pa seksi vampirke so tudi :P
Serija je tako uspešna, da so že naročili drugo in tretjo sezono.


na sedaj sem še jaz padel na čarovnico Tereso akoravno mi te zadeve niso ravno blizu :)
Pa še webeni HBo končno ma aplikacijo HBO GO za mojega bogega Sonya in je slika končnooo kot se šika :)

Pogledal tudi že 6 odličnih epizod Escape at … zadnji kao 7. del naj bil bi 31.12. :)

Escape...7 in osmi del na HBO. Bingo.
12bot34, še Gomoro zastavi.

Egidij88 ::

Naslednjo nedeljo (in potem vsako nedeljo) pa pride ven S03E01 True Detective. Končno nekaj za mene. Stranger Things poleti, pa Better Call Saul 5. sezona. Pa Black Mirror pls.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

buttcrack ::

Luther 5. sezona je tudi že na travniku.

Cruz ::

oo7 je izjavil:

TV serije ki se bodo končale v letu 2019

Game of thrones
Modern Family
The Big Bang Theory
Orange is the New Black
Unbreakable Kimmy Schmidt

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

Začetek 5.sezone Luthra in konec ene najbolj odbitih serij Fortitude.

Qcube ::

Sem ravnokar pogledal Maniac na netflixu. Dobra serija, verjetno ne za vse, neka mešanica Black mirror, Eternal sunshine of the spotless mind, Inception. Malo weirdo umetiško zmešano vse skupaj :)

lolipop2 ::

Outcast je izjavil:

Začetek 5.sezone Luthra in konec ene najbolj odbitih serij Fortitude.


A je zakej tretja sezona? Drugo sem s težavo gledal....prva je še bila nekako dobra.

Outcast ::

lolipop2 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Začetek 5.sezone Luthra in konec ene najbolj odbitih serij Fortitude.


A je zakej tretja sezona? Drugo sem s težavo gledal....prva je še bila nekako dobra.


Ima samo 4.dele in je precej odpičena....Šerif Dan je čisti psihopat! Poglej ker je potem to konec serije.

lolipop2 ::

Outcast je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Začetek 5.sezone Luthra in konec ene najbolj odbitih serij Fortitude.


A je zakej tretja sezona? Drugo sem s težavo gledal....prva je še bila nekako dobra.


Ima samo 4.dele in je precej odpičena....Šerif Dan je čisti psihopat! Poglej ker je potem to konec serije.


samo 4? potem pa pogledam, hehe. Če sem že drugo sezono pregural, bom pa še te štiri dele. :))

Badwolff ::

Perfume. Nemška Netflix serija. Če so vam všeč izprijeni weirdoti.

scipascapa ::

kje dobite Fortitude?

našel :)

Zgodovina sprememb…

weasel ::

A je kdo gledal Dogs of Berlin (Netflix, nemska)? Nemski geto in fuzbal :)

buttcrack ::

meni je bila OK.

fortitude sem vesel, da ga je konec... začel se je obetavno, potem pa hmm... kr neki vse skup, in na koncu še en debilen kao klifhengr.

oo7 ::

Včeraj do konca pogledal The last Kingdom tretjo sezono res zelo dobra TV serija.

Upam, da bo Netflix naredil še 4 sezono. Materjala v knjigah naj bi bi bilo še kar nekaj. Ena knjiga je izšla lansko leto in ni bila zadnja.
««
212 / 302
»»