» »

The horse whisperer

The horse whisperer

Ninca ::

Hay!

A ma kdo slucajno kako idejo kej oz. ce bi se sploh dal dobit DVD-rips filma The horse whisperer :\

L.P.

undefined ::

Ninca ::

Ze iskala na kaazi, pa ne obstaja...:)

San ::

Ninca, žal ti ne smem povedat kere vse WinMx-e pa iMeshe, pa eDonkeye, pa ostale P2P programe, če vpišeš v Google uporabi, ker bom dobil naziv persona rudis in viola stil.

To ni stran za PIRATSTVO - lahko pa si sposodiš v videoteki in ga skompresiraš sama v DiVX.

A je to tud nelegalno ?

Ninca ::

Ok thx anyway..drgac pa une strani, k si mi nastel, sem ze pregledala, pa na zalost mi ni uspel nc najdet...:)

L.P.

undefined ::

Če so DivXi piratstvo, potem so to tudi MP3ji. Zdaj naj se pa oglasi tisti poštenjak, ki ne poseduje nobenega MP3ja.

San ::

Cool answer...

rc-car ::

DivX in mp3 sama po sebi nimata v sebi nič nelegalnega. To so samo kodeki za kodiranje videa in zvoka.

(Potencialno) nelegalnega ga naredi šele (avtorsko zaščitena) vsebina.

Če imaš doma DVD (audio CD) si ga lahko brez problema zripaš na disk dokler tega ne začneš pošiljati okoli in/ali prodajati.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

perci ::

Iceman: what's your point

Ninca: Lahko vprašaš, kje bi dobila originalen dvd, ne sprašuj pa po nelegalnem materialu. Kaj boš počela doma z dvdjem, me sploh ne zanima. Ker si dokaj nova, dobiš malo popusta, samo brez ponavljanja prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriški filmarji resno zoper pirate, Slovenija bolj mlačno

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
203439 (3439) Brane2
»

Pregajanje piratov in ponujanja vareza

Oddelek: Loža
382538 (1438) Highlag
»

zaklepanje tem oz. "prepoved wareza"

Oddelek: Slo-Tech
231834 (1377) neki123
»

Brotherhood of the Wolf

Oddelek: Sedem umetnosti
151108 (928) Gandalfar
»

DivX komponenta?

Oddelek: Kaj kupiti
131178 (1000) Huey P

Več podobnih tem