» »

Graficna Kartica Brez Hladilnika....

Graficna Kartica Brez Hladilnika....

aljo558 ::

Imam grafično kartico Gigabyte NV 9800GT 1GB in sem odstranil hladilnik(zalman) ker je začel ropotat in del propelerja se je zlomil. Pa me zanima ce bi blo pametno dat grafično nazaj v komp brez hladilnika samo za kak facebook,audacity,...nobenih igric ali podobno. LP in hvala

Dr_M ::

Sigurno ni pametno. Gpu se bo tako hitro segrel, da niti v sistem ne bos prsu. Hladilnik mora bit gor obvezno. Lahko pa odstranis ventilator, ampak tudi to ni prevec priporocljivo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

aljo558 ::

aha hvala za odgovor. Kaj pa če bi potem priklopil monitor preko matične,ki ima vgrajeno eno švoh že gor? Sem probal ampak se sploh slika ne prikaže niti nč.

Valvoline ::

Daj si ventilatorček za ohišje čez zalmana. Če se da ga pršravfaj,če ne pa najboljše zlepit z patex lepilom(patrončki z pištolo).Jaz vedno tako predelam vsako grafo.Tišje delovanje,pa še boljše hlajenje.

ST-777 ::

Ko je na moji grafični kartici ventilator začel preveč ropotati, sem ga odstranil skupaj s hladilnimi rebri. Nato sem na grafično kartico sam montiral pasivni hladilnik ZALMAN VNF100, ki sem ga kupil pri: http://www.mlacom.si/artikel/36250/ZALM...

ZALMAN VNF100 je možno montirati na skoraj vse grafične kartice. Montaža je bila enostavna, pasivni hladilnik je neslišen, hladi pa skoraj tako dobro, kot prej, ko je bil na grafični kartici ventilator.

aljo558 ::

aha thx za nasvet :) ker čakam že 3 tedne skor da dobim un hladilnik: akasa vortexx neo iz mimovrst...

aljo558 ::

Še kar nisem dobil hladilnika za grafično. Računalnika ne morem upravljati že 4 tedne. Pa me zanima kaj naj naredim? Bojim se da bom moral čakati na hladilnik še kar dolgo časa ker se je nekaj zapletlo. Hvala za nasvete. LP

69charger ::

Pošlji mail da preklicuješ naročilo pa pojdi v eno štacuno (Comshop) pa si nabavi en cooler.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

aljo558 ::

zadeva je taka: kupil sem akasa vortexx red in je bil prevelik za mojo kartico in ni gor šou. Zato sm to poslal nazaj in naročil akasa vortexx neo ki je malo dražji ampak fora je v tem da nism poslal računa zraven in zdej se tm dr*ajo že tok cajta..
A bi se dal začasno tko da bi prklopu zaslon na vgrajeno grafično na matični prek VGA? Kako to naredit da bo delal? LP

aljo558 ::

sem probal monitor povezat prek vga na matični pa ni nč blo prkazan na monitorju...razn k sm ugasnu komp mi je u ene 800x600 resoluciji prikazal da se komp ugaša....lah kdo pomaga.?

aljo558 ::

No evo. Sem povezal prek VGA kabla še 1x pa stvar dela.. Skor isto kokr prej k je bla grafična hehe :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ge Force 8600 GT

Oddelek: Pomoč in nasveti
191014 (773) windrop
»

glasen ventilator na grafični

Oddelek: Pomoč in nasveti
51173 (1115) st0jko
»

Menjava northbridge ventilatorja/hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
112006 (1652) bluefish
»

izboljšanje in tišanje računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121712 (1443) bedak
»

Kje kupit boljsi fan za grafiko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5667 (667) m.i.h.a.

Več podobnih tem